Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatım Değişti Klubü > Hikayelerimizi Anlatalım > Üyelerin Değişim Günlükleri

Uyarılar

BUGÜN KENDİM İÇİN NE İSTİYORUM?

Hikayelerimizi Anlatalım ve Üyelerin Değişim Günlükleri BUGÜN KENDİM İÇİN NE İSTİYORUM? Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Neden bu kadar yakınsın bana Kadın olduğun için mi Bendeki benlerden biri olduğun için mi İçimde susturamadığım gücüm olduğun için mi Kim susturabildi beni bu güne kadar ve kim ezebildi yüreğimi Ve kim gücümü çalabildi benden... En savunmasız göründüğüm anda ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Üyelerin Değişim Günlükleri telkin cd indir izle İstanbul Üyelerin Değişim Günlükleri nerededir kimdir Üyelerin Değişim Günlükleri çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Üyelerin Değişim Günlükleri hipnoz Üyelerin Değişim Günlükleri olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Üyelerin Değişim Günlükleri hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Üyelerin Değişim Günlükleri kuantum düşünce kitap haberi

BUGÜN KENDİM İÇİN NE İSTİYORUM?

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 08-03-2013, 11:35 AM   #191 (permalink)
Binbaşı

cansuyu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 1,705
1,237 Mesajinıza toplam 3,648 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
cansuyu is just really nicecansuyu is just really nicecansuyu is just really nicecansuyu is just really nice
Standart Cevap: BUGÜN KENDİM İÇİN NE İSTİYORUM?

Neden bu kadar yakınsın bana

Kadın olduğun için mi

Bendeki benlerden biri olduğun için mi

İçimde susturamadığım gücüm olduğun için mi

Kim susturabildi beni bu güne kadar ve kim ezebildi yüreğimi

Ve kim gücümü çalabildi benden...

En savunmasız göründüğüm anda bile öylesine bir güç yayıldı ki bedenimden
işte o an anladım ki, ben kadınım ve güçlüyüm..."

Yaşadım binlerce yıl acılara tutunarak"... ( Hasan Hüseyin Korkmazgil )

Emekçi Kadınlar günümüz kutlu olsun :)

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

Alt 09-10-2015, 09:58 AM   #192 (permalink)
Binbaşı

cansuyu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 1,705
1,237 Mesajinıza toplam 3,648 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
cansuyu is just really nicecansuyu is just really nicecansuyu is just really nicecansuyu is just really nice

......GÜN AYSIN ÜZERİMİZE GÜNE AYALIM VE UYANDIRALIM GÜNÜ..

rengarenk günler sıkıştırdım günlüğün boş sayfalarına. siyah da beyaz da gri de bi renktir gördüm.,

Bugün olsa günlüğümün adı BUGÜN NE ÖĞRENDİM olurdu.

Değişimin ne devrim , ne evrim, devinim olduğunu bildim..

Hareket etmeyen , zincirlerini farkedemez..

Rosa Luxemburg

Ve özgürleşemez zincirlerini farketmeyen...
Alt 09-10-2015, 01:32 PM   #193 (permalink)

Tesekkür: 1
3 Mesajinıza toplam 6 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
DDİİLLEEKK is an unknown quantity at this point

Bugün kendim için kendi istedigim bi konuda birisiyle sohbet etmek istiyorum fikirlerimi paylasmak.yorum,espri falan ya
mak istiyorum.ama bu sansimi kaybettim malesef.sosyal ortamdan ayrildim artik evdeyim.başka bigun bi arkadasin yanina oturup direk sinema sever misin ile baslayacagim söze😃 bu arada paylaştığınız şiirler güzelmiş
DDİİLLEEKK isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 11-10-2015, 01:06 AM   #194 (permalink)
Administrator

sweeet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 19,481
3,779 Mesajinıza toplam 10,280 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
sweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to behold

Sinema severim dilek. Vakit buldukça sevdiğim ilgimi çeken filmleri izlerim.

Hayatın düşüncelerinin aynasıdır.

sweeet isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 05-09-2017, 05:59 PM   #195 (permalink)
Üsteğmen

marea476 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 206
53 Mesajinıza toplam 64 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
marea476 is an unknown quantity at this point

sinemya gidecektim ,hava yagacak gibi..yolda sorun yasamamak icin gitmedim..

peki baska ne istiyorum ,
iyi bir iş..
ruh esimi hayat arkadasımın hayatıma girmesini istiyorum..bekle bekle yoruldum
marea476 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 05-09-2017, 10:43 PM   #196 (permalink)

Tesekkür: 0
0 Mesajinıza toplam 0 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
en güzeli ölüm is an unknown quantity at this point

selamun aleyküm foruma yeni üyeyim forumu az önce tesadüfen buldum ilgimi çekti bugün kendim için hiçbirşey istemiyorum. ölmek gebermek istiyorum yaşım 21 ruhum 65 sevdiğim kız kanserdi ve öldü. acı çekti öldü. 4 kere kalbi durdu dayanamadı en son öldü. doktorlar fazla ömrü yok dedi o hep hastane köşesinde ölümü bekledi ALLAH aşkına ölmek istiyorum bana yardım edicek biri yokmu hayatımdan soğudum kimseyle konuşamıyorum son 3-4 yıldır hep tek tabancayım ne anne ne baba sayıyorum. herkesle aram bozuldu herkesi tersliyorum çok acı çekiyorum ümidim kalmadı acılarım benle taze taze. prensesim bana hep derdi ben öldüğümde hayatı benim için yaşa ruhum senle olacak diyordu. ölmek istiyorum tüm söyledikleri kulağımda çınlıyor. ben parça parçayım azraili arıyorum aslında intihrı düşündüm ve ölümden korkmadım ben ALLAHTAN korktum hesap verememekten. ona o kadar bağlanmıştım ki şimdi yok aslında o yaşasa ve evinde olsa arkasından ağlamam istediğine gitsin o çok iyi biriydi. ve öldü. bendde ölümü bekliyorum en güzeli ölüm elinde silahı olan biri varsa söylesin diz çöker kurşunun keyfini süreririm. ölmek istiyorum param olsa silah alıcam olmuyor ölümde parayka arkadaş. keşke hayall kurmak parayla olsaydı en azından ucuz hayaller kurardık beni öldürenin ayağını öperim
en güzeli ölüm isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 05-09-2017, 11:45 PM   #197 (permalink)
Üsteğmen

marea476 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 206
53 Mesajinıza toplam 64 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
marea476 is an unknown quantity at this point

bazen hayat zor sınamalardan gecirir. sizinkide öyle olmus..düşünün ,cocukları oldugu halde eşini kaybeden insanlar var..var da var yani..
ben depremi gördüm yasadım..99 büyük depremi bilir misiniz..biraz yasınız kücük..
sokakta beraber oynadıgım insanlar öldü..şehir yok oldu..sokaklarımız..sahilimiz..sevdigimiz insanlar..cocugu enkazdan cıkmayanlar mi dersiniz..yoksa nikah davetiyesi basılmıs oldugu halde nişanlısını kaybedenler mi dersiniz..inanın hepsi yeniden evlendi..hayata döndü..cocukları var su an.
Babam gözümün önünde verdi son nefesini.kanserdi..4-5 haftada gitti..onu cok severdim..öksürse basından ayrılmadıgım canımdan parcaydi..gözümün önünde öldü..onun bile acısı gecti yıllar icinde..
sizin de gecer bu acılı günleriniz ama sabır..
ölmek ölmeyi istemek care degil.bak hem sevdiginiz insan bile , yasamınızı istemiş.

zaman.. zaman herseyin ilacı.. gerekirse uzman yardımı alın..ilac kullanın.. ama hayat en büyük nimet.Allahın takdirine boynumuz kıldan ince..ölüm de Allahın emri.
marea476 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla

Bookmarks