Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatım Değişti Klubü > Hikayelerimizi Anlatalım > Üyelerin Değişim Günlükleri

Uyarılar

RiMa'NıN PoziTif EğiLiM GüNLüĞü. :)

Hikayelerimizi Anlatalım ve Üyelerin Değişim Günlükleri RiMa'NıN PoziTif EğiLiM GüNLüĞü. :) Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız meleğim benimmmm :)) iyi ki varsınn :)) haklıymışsın ağlayarak geçirsek neee geçirmesek ne :)) çok şükür mutluyum.. hem zaten enişte beyle sevgililer gününden bi gün sonra barıştık. isterdim ki o günü sevdiğim adamla geçireyim. isterdim ki sevdiğim adam sevgililer günümü ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Üyelerin Değişim Günlükleri telkin cd indir izle İstanbul Üyelerin Değişim Günlükleri nerededir kimdir Üyelerin Değişim Günlükleri çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Üyelerin Değişim Günlükleri hipnoz Üyelerin Değişim Günlükleri olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Üyelerin Değişim Günlükleri hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Üyelerin Değişim Günlükleri kuantum düşünce kitap haberi

RiMa'NıN PoziTif EğiLiM GüNLüĞü. :)

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 02-03-2012, 10:59 AM   #201 (permalink)
Yüzbaşı

RimA Vita Perfetto - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 1,209
574 Mesajinıza toplam 1,385 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
RimA Vita Perfetto is on a distinguished road
Standart Cevap: RiMa'NıN PoziTif EğiLiM GüNLüĞü. :)

meleğim benimmmm :))
iyi ki varsınn :))
haklıymışsın ağlayarak geçirsek neee geçirmesek ne :))
çok şükür mutluyum.. hem zaten enişte beyle sevgililer gününden bi gün sonra barıştık. isterdim ki o günü sevdiğim adamla geçireyim. isterdim ki sevdiğim adam sevgililer günümü kutlasın. hediyesinde değilim ama yine de almasını bile isterdim çünkü olsaydı ilk sevgililer günüm olacaktı..
onun yerine evli bi adam (bana ilgisi var) hediye alıp gelmiş sevgililer günü olduğu için. ne kadar zoruma gitti anlatamam. keşke sevdiğim adam bi şeyler yapsaydı .. aşkına karşılık veremeyeceğimi söyledim o evli adama üzgünüm onun için üzüldüm ama yapacak bi şey yok.
içimde kaldı bir şeyler..
keşke benim de o gün normal bir sevgilimle normal bir sevgililer günü geçirseydim.
kısmet işte :)
olur bi gün inşallah :))
seni çok seviyorum . benim en değerli sevgilim sizlersiniz...

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

Gittigimi söyler misin?
Gidiyorum ben sana
Benimle gider misin?

RimA Vita Perfetto isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 03-03-2012, 12:11 AM   #202 (permalink)
Administrator

sweeet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 19,481
3,779 Mesajinıza toplam 10,280 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
sweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to behold

Sevgili ile birlikte geçirilen her gün sevgili günüdür tatlım. O yüzden belli tarihler için üzülme. Sen yanında seni gerçekten koşulsuz sevecek ve senin de koşulsuz olarak sevebileceğin biri olması için dua et. Hakkında her zaman en hayırlısı ne ise o olsun.

Hayatın düşüncelerinin aynasıdır.

sweeet isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 03-03-2012, 01:25 PM   #203 (permalink)
Yüzbaşı

574 Mesajinıza toplam 1,385 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.

çok teşekkür ederim sweet. ama içimde ukte olarak kalan bir şeydi bu zamana kadar. o yüzden birazcık hüzünlendim.
yanımda olması elbette ki önemli.
Gittigimi söyler misin?
Gidiyorum ben sana
Benimle gider misin?

RimA Vita Perfetto isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 07-03-2012, 02:04 PM   #204 (permalink)
Yüzbaşı

negatif insanları çekiyorum hayatıma maalesef..
sabretmeyi onlar sayesinde öğreniyorum ama. kızmıyorum.. sakinim gayet.
sanırım bir dizi sınavdan geçiyorum. ama mutluyum.
yarın dileklerin gerçekleşme günüymüş..11:39 da dileklerimi sıralayıp dolunay meditasyonu yapacağım hayırlısıyla..
kabuğuma çekildim ve çalışmalara uzaktan katılıyorum. gözlem yapıyorum.
şu sıra eğitim psikolojisi üzerinde gözlem yapıyorum çünkü bu dönem derslerimhep eğitim içerikli. eğitim felsefesi, eğitim psikolojisi, etik vs...
hayatımdaki ilginç olaylar devamını sürdürüyor. ah bi de anlam verebilsem :))
olaylar oturduktan sonra anlam buluyor her şey..
Gittigimi söyler misin?
Gidiyorum ben sana
Benimle gider misin?

Alt 02-08-2012, 04:34 PM   #205 (permalink)
Yüzbaşı

biri beni mi çağırdı aceeepp. çoktandır girmiyordum foruma bugun giresim geldi.
özledim herkesi.
özet geçeyim hayatımı..
okuluma devam ediyorum. 3. sınıfa geçtim çok şükür.
evlenecektim az kalsın o da olmadı. evliliğe 2 ay kala ayrıldık. (kim olduğunu biliyorsunuz zaten.)
kendi kabuğuma çekildim azcık. kendimi tanıma sürecindeyim. kendime vakit ayırmayı çok seviyorum.
meleklerimleyim bu arada :)
artık ben de onları duyabiliyorum :)
çokkkk şükürrrr.
elimdeki avcumdaki her şey için çok şükür.
benden bu kadar. yine gelicem inşallah.
Gittigimi söyler misin?
Gidiyorum ben sana
Benimle gider misin?

Alt 10-08-2012, 05:59 PM   #206 (permalink)
Yüzbaşı

Tesekkür: 0
624 Mesajinıza toplam 1,979 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
zahiri will become famous soon enoughzahiri will become famous soon enough

Alıntı:
RimA Vita Perfetto Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
biri beni mi çağırdı aceeepp. çoktandır girmiyordum foruma bugun giresim geldi.
özledim herkesi.
özet geçeyim hayatımı..
okuluma devam ediyorum. 3. sınıfa geçtim çok şükür.
evlenecektim az kalsın o da olmadı. evliliğe 2 ay kala ayrıldık. (kim olduğunu biliyorsunuz zaten.)
kendi kabuğuma çekildim azcık. kendimi tanıma sürecindeyim. kendime vakit ayırmayı çok seviyorum.
meleklerimleyim bu arada :)
artık ben de onları duyabiliyorum :)
çokkkk şükürrrr.
elimdeki avcumdaki her şey için çok şükür.
benden bu kadar. yine gelicem inşallah.
daha zamanın var demekki tamam olamamış bişeyler bak ...

mutlulugu hakettiğini düşündüklerimdensin canım umarım en kısa sürede ulaşırsın seviyorum seniii
Alt 06-11-2012, 05:23 PM   #207 (permalink)
Yüzbaşı

Ben geldim sevgili günlüğüm. 6 aylık Alanya maceram biteli tam 19 gün oldu.
Alanya’da özel güvenlik görevlisi olarak çalıştım bir otelde 6 ay.
Forumdan uzak kaldığım süre boyunca da çok şey yaşadım. Evliliğin kıyısından döndüm mesela. Yaşadığım ve beni en çok etkileyen olay da bu oldu. Ümit(maresparanza), ailesiyle beni istemeye geldi temmuz ayında. Sonra nişan tarihi kararlaştırıldı. Ama nişan olmadı sevgili günlüğüm. Çünkü biz sevgi karşıtı insanlara ve kendimize yenildik. Çünkü biz bir yıldır süren ilişkimizi 20 eylülde noktaladık. BiTTi…
Şaka gibi geliyor bazen. Bugun dahi ağladım saatlerce. Çünkü ben onu çok özledim. Ona karşı aşk anlamında bir duygum kalmadı ama ona ihtiyacım var bu sıra. Kıymetini yeni yeni anlıyorum onun.
Ümit’ten sonra bir sevgilim oldu. Onu çok sevdiğimi sandım. Mesai arkadaşımdı . Nişanlıydı üstelik.. Nişanlısını iki defa gördüğünü söylüyordu; birincisi onu istemeye gittiklerinde, ikincisi nişanında.. Onu sevmediğini ve benim kendisi için çok özel biri olduğumu söylüyordu hep. Ve ben bu adama inandım..
Çünkü onunla tanıştığımda çok farklı duygulara kapılmıştım. Abi diyordum ona, aramızda 4 yaş vardı. Gerçekten abİm gibiydi. Sonra ne olduysa birlikte adaya gittiğimizde oldu.. O gün sevgili olduk orda.. onu çok farklı buluyordum. Sanki birbirimiz için yaratılmıştık. O da koç burcuydu ben de.. onun da 16 yaşında x adında bir kardeşi vardı benim de… onunla memleketimiz de aynıydı. Fikirlerimiz, yapımız, huyumuz.. Her şeyimiz aynıydı sanki. Ve sanki o benim erkek versiyonumdu. Ne yazık ki o da çok incitti beni. O da çok ağlattı. Nişanlısına gitti. Hem de sevmediği o kişiye.. ‘’severim ilerde’’ deyip hayatıyla kumar oynuyordu. Çünkü evlilik bu, şakaya gelmez..
Şimdi ondan bana aldığı gümüş küpeler,alyansımız ve geçmişimiz kaldı.. Affettim onu…
Biliyor musunuz ne oldu ondan ayrıldıktan sonra. Yine görüntüler gördüm.
Ruhum acı çekiyordu. Ağlamaya başlamıştım. ‘ben hiç bu dünyaya ait olmadım’ diyerek sarsıla sarsıla ağlıyordum. Çünkü ben kendimi hiç bir zaman bu dünyaya ait hissetmedim. Bu yüzden hep derin acılar içindeydim. Gürüntüler gelmeye başladı. Karşımdaki duvarda görüyordum her şeyi. 6-7 kişi yaşıyorduk, farklı bir yerdi. Dünya değildi burası. Ve biz ruh gibi bir şeydik orada. Farklı bir silüetimiz vardı. Onu gördüm. (ümitten sonraki sevgilimi.) çok iyi anlaşıyorduk onunla. İkimiz çok iyi dost idik. Sonra birileri geldi. Göremedim onların kim olduğunu. Onu alıp götürdüler. Hayır dedim götürmeyin onu. Ümit de oradaydı. Ama o bizim sevmediğimiz biriydi. Arkadaşımı, can yoldaşımı götürdüler. Sonrasını hatırlamıyorum. Onu bu dünyaya gönderdiler biliyorum, aramızdaki 4 yıl yaş farkı da bunun kanıtı.
Ağlaya ağlaya gördüklerimi anlattım ona. ‘’beni yine mi bırakıyorsun sevdiğim. O zamanki gibi yalnız başına mı bırakıyorsun’’ dedim. Kendimi tutamıyordum. Çünkü çok sarsılmıştım. Bana inanmadı. Beni bir daha arama deyip kapattı telefonu. Kaç saat ağladım bilmiyorum ama kendimi o kadar yalnız hissettim ki. O çok kirlenmiş sevgili arkadaşlarım.. Dilerim ki düze çıkar. Dilerim ki Rabb’imden ruhundaki azap biter. Çünkü o çok zor durumda..
Bu arada yazmayı unuttum, üç aydır geçmişi şifalandırma çalışmaları yapıyorum kendime. Ve üç aydır yaşadığım pek çok şeyin nedenini gördüm. Az önce anlattığım görüntüler de neden kendimi buraya ait hissetmediğimi ve neden bu kadar derinden yalnızlık hissettiğimi anlatıyordu.
Birini daha anlatayım sizlere. Belki okuyan birine ışık olur yazdıklarım..
Eski bir zamanda yaşıyordum. Hangi yıllar olduğunu hatırlamıyorum. Tahminimce 60-70 yıl öncesi.
Evliydim. Eşim de ben de çok sıradan insanlardık. (kendimi hep özel hissettim bu zamana kadar)
İkiz çocuklarım vardı. Erkekti ikisi de. Birini bakamayacağımızı düşünerek evlatlık vermiştim. Oğlum bir yaşına geldiğinde çok pişman olmuştum evlatlık verdiğime. Verdiğim aileye gittim yavrumu geri almak için. Ama gittiğimde yavrumu gözümün önünde elektrik çarptı. Oyun oynarken elektrikli bir kabloya takılmıştı . Yavrum gözümün önünde kapkara oldu, hiçbir şey yapamadım. Çok acıydı, çok acı.. Hiçbir şey yapamadım. Ağlıyordum , ruhum acı çekiyordu. Bağıra bağıra yeminler ettim asla bir daha çocuk yapmayacağım diye.
Sizlere ne o acıyı anlatabilirim ne de gözümün önünden gitmeyen yavrumun o son halini görmenin verdiği duyguları.. Anlatılmaz bir acı.. Sarsılmıştım. Birkaç gün kendime gelemedim. Çocuğum öldü diye diye ortalarda gezdim. Bunu Ümit’ten başka kimseye de anlatamadım. Bu hayatta neden çocuklardan nefret ettiğimi ve neden asla çocuk yapmam dediğimi çok iyi anladım.
Bunun gibi bir çok şey gördüm. Bazılarını geçmişi şifalandırma meditasyonu esnasında, bazılarını rüyamda, bazılarını ise karşıma durduk yere çıkan film şeridi gibi görüntülerde gördüm. Üç aydır farklı şeyler yaşıyorum. Her şeyin nedenini anlıyorum artık.
Biliyor musunuz Ümit’e neden kötü davrandığımı da çok iyi anladım. Ve onu gerçekten öyle çok özlüyorum ki. O harika bir adamdı. Umarım ki hayatında biri vardır. Ve umarım ki çok ama çok mutlu olur. Onu çok seviyorum. Belki o atmıştır ama ben hala söz yüzüğümüzü cüzdanımda taşıyorum..
Bu arada ‘yalnızz’ımın yanına gittim . canım arkadaşımla forumda başlayan arkadaşlığımızı reele taşımış olduk. Çok şirin bir yerde yaşıyor. Onunla birlikte yaşamayı o kadar çok isterdim ki.. Ama iki gün kaldım zaten onda 
Buradan da çok teşekkür ediyorum ona.
Daha çok şey var aslında yazacağım. Ama sığdıramadığım..
Farkındayım, karman çormanım. Bir şeyleri çözmeye ve anlamaya çalışıyorum. Her şeyin biraz daha rayına girmesi için bu süreçten geçmem şart. Bu kadar ilerlemişken vazgeçemem. Hala pozitif Rima’yım sadece enerji seviyem normalin biraz altında. Haa bu arada 3. Sınıfa geçtim sonunda.  okula devam..
Satırlarımı Yasemin Hanım’ın paylaşımıyla bitirmek istiyorum :
Düzenli meditasyon yapan veya namaz kılan, kendini
tanımaya vakit ayıran, kişisel gelişimi için gayret gösteren, kendine emek veren bir kişisiniz ve şimdi bunların hiç birini
ya da birini yapmak istemiyorsunuz ve iyi değil misiniz?
Kendinizi mutsuz, bitkin yorgun mu hissediyorsunuz hiç bir
neden yokken...gözünüz aydın yepyeni ufuklara açılmak
üzere dönüşüyorsunuz ve çözümlemeniz gerekenler karşı
nıza çıkartılıyor... Yeter ki görmeyi kabul edin ve izin verin.
Bu dönüşüm daha öncekilere benzemeyecek, yepyeni biri ile tanışmaya hazır olun.
Gittigimi söyler misin?
Gidiyorum ben sana
Benimle gider misin?

Alt 08-11-2012, 06:03 PM   #208 (permalink)
Administrator

sweeet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 19,481
3,779 Mesajinıza toplam 10,280 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
sweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to behold

Rimacım yolda molalar versek de zaman zaman ilerlemekten hiç bir zaman vazgeçmeyelim. Enerjinin tez zamanda yükselmesini diliyorum canım. Pozitif kal.

İyi ki varsın, sevgiler.

Hayatın düşüncelerinin aynasıdır.

sweeet isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 09-11-2012, 10:16 PM   #209 (permalink)
Üsteğmen

Tesekkür: 5,802
254 Mesajinıza toplam 1,455 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
zynp0 is a jewel in the roughzynp0 is a jewel in the roughzynp0 is a jewel in the roughzynp0 is a jewel in the rough

Canım benim ne çok şey yaşamışsın, ama eminim ki ileride çok daha güzellikler yaşayabilmen için bunların yaşanması gerekiyordu.
Bir de seni çok özledik, iyi haberlerini bekliyoruz
zynp0 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 10-11-2012, 04:14 PM   #210 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 7
17 Mesajinıza toplam 29 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
fevel57 is an unknown quantity at this point

Bu forumda takip ettigim gunluklerden birisiniz.. Bayildim gercekten, benimde bazi duygularima rehberlik ettigi icin belkide
Yazmayi birakmayin lutfen, belki sizden faydalananlar vardir benim gibi :))
Mutlu gunler sizinle olsun 😊😊

Bookmarks