Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatım Değişti Klubü > Hikayelerimizi Anlatalım > Üyelerin Değişim Günlükleri

Uyarılar

nurhanza devam ediyor

Hikayelerimizi Anlatalım ve Üyelerin Değişim Günlükleri nurhanza devam ediyor Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız hayal ablama hediye ettiğin şiirden yahya kemal beyatlı yı sevdiğin kopyasını çektim.. bu şiiride benden sana hediye olsun canım.. hayat bir deniz gibi çoğu zaman.. dalgalara karşı yüzmek zor ama dalgalarla bir olunca ...... deniz türküsü dolu rüzgârla çıkıp ufka ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Üyelerin Değişim Günlükleri telkin cd indir izle İstanbul Üyelerin Değişim Günlükleri nerededir kimdir Üyelerin Değişim Günlükleri çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Üyelerin Değişim Günlükleri hipnoz Üyelerin Değişim Günlükleri olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Üyelerin Değişim Günlükleri hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Üyelerin Değişim Günlükleri kuantum düşünce kitap haberi

nurhanza devam ediyor

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 15-03-2008, 12:17 AM   #11 (permalink)
Administrators
♥Ozlem Şahin ♥

shamanic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 13,842
2,276 Mesajinıza toplam 13,392 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
shamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond repute
Standart Ynt: nurhanza devam ediyor

hayal ablama hediye ettiğin şiirden yahya kemal beyatlı yı sevdiğin kopyasını çektim..

bu şiiride benden sana hediye olsun canım..

hayat bir deniz gibi çoğu zaman.. dalgalara karşı yüzmek zor ama dalgalarla bir olunca ......

deniz türküsü

dolu rüzgârla çıkıp ufka giden yelkenli!
gidişin seçtiğin akşam saatinden belli.
ömrünün geçtiği sahilden uzaklaştıkça
ve hayâlinde doğan âleme yaklaştıkça,
dalga kıvrımları ardında büyür tenhâlık
başka bir çerçevedir, git gide dünyâ artık.
daldığın mihveri, gittikçe, sarar başka ziyâ;
mâvidir her taraf, üstün gece, altın deryâ...

yol da benzer hem uzun, hem de güzel bir masala
o saatler ki geçer başbaşa yıldızlarla.
lâkin az sonra lezîz uyku bir encâma varır;
hilkatin gördüğü rü'yâ biter, etrâf ağarır.
som gümüşten sular üstünde, giderken ileri
tâ uzaklarda şafak bir bir açar perdeleri...
mûsıkîsiyle bir âlem kesilir çalkantı;
ve nihâyet görünür gök ve deniz saltanatı.

girdiğin aynada, geçmiş gibi dîğer küreye,
sorma bir sâniye, şüpheyle, sakın: "yol nereye?"
ayılıp neş'eni yükseltici sarhoşluktan,
yılma korkunç uçurum zannedilen boşluktan
duy tabîatte biraz sen de ilâh olduğunu,
rûh erer varlığının zevkine duymakla bunu.

çıktığın yolda, bugün, yelken açık, yapyalnız,
gözlerin arkaya çevrilmeyerek, pervâsız,
yürü! hür mâviliğin bittiği son hadde kadar!...

insan, âlemde hayâl ettiği müddetçe yaşar.

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

Alt 15-03-2008, 10:07 AM   #12 (permalink)
Mustang
Guest

Sevgili Shamanic bize söyleyecek söz bırakmamışsın çok güzel anlatmışsın.Nurhanza herzaman iyi dileklerimle yanında olduğumuzu bil.Hayat bazen sevdiklerimizle bizi karşı karşıya getire biliyor umarım enaz hasarla atlatırsın.
Alt 15-03-2008, 11:45 AM   #13 (permalink)
Yüzbaşı

nurhanza - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 29
269 Mesajinıza toplam 773 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
nurhanza has a spectacular aura aboutnurhanza has a spectacular aura aboutnurhanza has a spectacular aura about

inan okurken tüylerim diken diken oldu, huzurla gözlerimde doldu, önemsendiğimi beni aslında hiç görmemiş olan insanların bile anlayabildiğini görmek, ne muhteşem duygular bunlar, ailem için üzgünüm onlar bana bu gözle bakamadı, kendimi suçlu sandım hep, annemle babam ayrıldı diye, babam içki içiyor diye, parçalandık diye, eğer fark etmeseydim bazı şeyleri çoktan ziyan olmuştum, iyiki doğru tercihler adımlar atabiliyorum, sizi bulduğum içinde çok şanslıyım saolun varolun
Alt 15-03-2008, 03:23 PM   #14 (permalink)
hayalayaz
Guest

asla yalnız değildik..asla yalnız değiliz ve asla yalnız olmayacağız..önemli olan kabuğumuza çekilmemek..hepimizin yaptığı gibi açık olmak..açıldıkça bizi açıklıklar kucaklıyor..evren kucaklıyor..şu an çok önemli bir farkındalık yaşıyorsun diye düşünüyorum..vede arınıyorsun..yıllar önce bırakman gerekip bırakamadıklarını şimdi birazda zorlanarak bırakmak zorunda kalıyorsun..bırakmayı terk anlamında söylemiyorum..ama bıraksaydın, bırakabilseydin..bu gün daha kolay yollardan öğrenmeyi seçmiş olacaktın..bunu maalesef hep yapıyoruz..allahtan dürüst ve pratik zekalısın..kendini nasıl toparlayacağını biliyorsun. güçlüsün..bu günleri ve yaşadıklarını çok kolay atlatabileceğini biliyorum..saygılı sevgiler
Alt 16-03-2008, 02:12 PM   #15 (permalink)
Yüzbaşı

269 Mesajinıza toplam 773 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
nurhanza has a spectacular aura aboutnurhanza has a spectacular aura aboutnurhanza has a spectacular aura about

ne kadar doğru bir söz bırakmak, bırakabilmek, takıntı sahibi olmamak, en büyük hastalıklar takıntılardan geliyormuş, kendimi özgür bırakıyorum, çocuklarımı özgür bırakıyorum, ve herkesle barışıyorum, en iyi dualarım umutlarım ve dileklerimle bırakıyorum, beklenti içine girmeden, beklemeyi bırakıyorum, kendiliğinden geliyor
Alt 17-03-2008, 11:41 PM   #16 (permalink)
Yüzbaşı

varya bugün bir saat yazdım yazdıkça yazdım tam gönderecekken elektirkler kesildi, öyle gergindimki gene, kendini bilmez densiz zavallı öfkesini kontrol edemeyen, umutsuz, mutsuz gencecik bir kızımızla hoş olmayan bir gerginlik yaşadık, genç bir kıza hemde okumuş tahsilli bir kıza asla yakışmayacak sözler ve davranışları görmek üzdü beni, ben eksilmedim, o sözleri sarfedebilenler benden hiçbirşey eksiltemezler, ben terbiyemi, duruşumu asla bozmadım bozmayacağım, bilmiyorlar görmüyorlar, dinlemiyor anlamıyorlarsa bana sukunetle beklemek düşer, o zavallı kendini rezil etti bence ve o sözlerle bana hakaret ederken kızım geldi gözümün önüne, vurup kırabilirdim, kaybedecek neyim var, lanet olsun diyebilirdim, o seviyeye inseydim kendime olan saygımı kaybederim diye düşündüm, oh ne iyi etmişim eden ettiğiyle kalır,
bugün kızcağızımla uzun uzun konuştuk, bana aydın sökede pazarda yürürken bir adamcağızın kibrit ve peçete satarken yanından geçişimizi, cebimizdeki azıcık parayla geri dönüp kibrit ve peçete alışımızı hatırladığını anlattı. dayanamamıştık haline ne bir kürk ister bu şen gönlüm, sev çünkü sevmek en kolay çalıyor kızım ve benim için şu anda, evladın gözünde anneleri en değerli kutsal varlıklardır, o zavallı kendini bilmez densiz yaratıklar ne yaparsa yapsınlar ben kuzucuklarımla kmlerce uzakta olsakta iç içeyiz bizi ayırmaya kimsenin gücü yetmez yetemez, bebeğim nasıl doğdu geldi hayatıma onunla öğrendim yaşamayı, birlikte öğrendik herşeyi, biliyorum ben duruşumu bozmadıkça seviyemi özümü yitirmedikçe en değerli anne olarak kalacağım onların gözünde, güneşi balçıkla sıvayamazlar, keşke yazdıklarımı gönderebilseydim, elektrikler kesildi kaldım öylece hemen yollayayım bunuda hergün yazmak istiyorum bir aksilik olmazsa, oğlum büyüyünce okurmu acaba bunları, atakana sormalı yazdıklarımız hep burda kalırmı mesela oğlum 18 yaşına girene kadar 10 yıl boyunca yazsam forum ne olur acaba, bak nasıl merak ettim şimdi, zatiii meraktan çatlayacağım yarın kızım bana tarayıcıdan bir şeyler tarayıp yollayacakmış meraktan öleceğim çok gizemli konuştu
Alt 18-03-2008, 09:12 AM   #17 (permalink)
Mustang
Guest

Sevgili Nurhanza, bu sitede kimin hatırlamıyorum ama bi imza var ,suskunluğum asaletimdendir her lafa söyleyecek sözüm var.Lakin bir lafa bakarım lafmı diye, bir söyleyene bakarım adamı diye.Ben bu sözü hemen not etmiştim çünki çabuk unutuyorum.Sende adam yerine koymamışsın bunun için üzülme .Malesef insanlar günümüzde birilerini kırıp inciterek deşarj oluyorlar ama en büyük zararları kendilerine veriyorlar.Ben hayatımda hatalar yapmış olabilirim ama bilerek ve isteyerek birini kırmamışımdır.Benim canımı yakan insanlara cevap vermem.Bizler gibi çocukları ile dost ola bilmiş annelerin ne güzelki ömür boyu sürecek dotlarımız var yalnızken bile yanımızdalar.Bize ne mutluki onlarla gurur duya bilecek çocuklarımız var .Allaha milyon kere şükürler olsun .Kendini bir kendini bilmez için üzdüğüne hiç değmez,seni üzmesine izin verme.İyi günlerde sevdiklerinle gönlünce yaşa.
Alt 18-03-2008, 10:07 AM   #18 (permalink)
hayalayaz
Guest

canım benim..öfkenin boşalması gerekiyormuş..bir saat boyunca yazmış ve boşaltmışsın o, zehirli enerjiyi..ama göndermemen gerekiyormuş..elektrikler kesilmiş..ne güzel, kimsenin kalbini kırmadan kurtulmuşsun öfkenden..seni bilirim..yazdıklarını gönderdikten sonra, keşke göndermeseydim, diyecektin..en güzeli bu..zaman zaman bende yaparım..mektup yazarım..içimde ne varsa döker boşaltırım..bazen bir yastık alırım..döverim...( bu tam bir komedidir) ama öfkem geçtiğinde, o, kin kusan enerji benden gitmiştir, kimseye zarar vermemiştir,zavallı yastığın haline bakınca üstüne üstlük beni güldürmüştür..kendin söylüyorsun..genç bir kız diye..genç..delikanlı derler, neden? bahar geldi kanları kaynıyor..şimdi..uç noktalarda yaşıyorlar her şeyi...bir aşık oluyorlar..seviniyorlar bulutlarda geziyorlar..ufacık bir şeye kırılıp yerlerde sürünüyorlar..aaaah ah kahpe gençlik derdi halam..ben dışarı çıktığımda özellikle gençleri ve çocukları seyrederim, yürüyüşleri bile uçarcasına..hafiiif ve naif..kimbilir seni üzen kızımızda, şu anda neden söyledim diye üzülüyordur..oda kendine yakıştıramıyordur söylediklerini..hoş gör..zaten şu anda eminim kırılmana rağmen onun gençliğine vermişsindir..bu üzücü durumu..boşuna dememişler, gençler düşünebilse, yaşlılar yapabilse..diye...gençler düşünebilecek tecrübeli olurlardı bu seferde dünya yaşlıyla dolardı..yaşlılar yapabilse..dünya hop oturur hop kalkardı..denge bu şekilde kuruluyor..sen üzülme ..oda üzülmesin..gönül yapmak kadar kolay birşey yok..bir gülümseme yeter..hadi gülümse... ,
Alt 18-03-2008, 11:43 PM   #19 (permalink)
Yüzbaşı

[/img]

kuzucuklarım, ışığım,umudum, bu melekler benim yaaaa meğer kızımın bana kaç gündür merakla yollayacağım dediği buymuş ben dünyanın en mutlu ve gururlu annesiyim
Alt 19-03-2008, 01:38 AM   #20 (permalink)
Yüzbaşı

yakamoz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 1,275
238 Mesajinıza toplam 800 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
yakamoz is a splendid one to beholdyakamoz is a splendid one to beholdyakamoz is a splendid one to beholdyakamoz is a splendid one to beholdyakamoz is a splendid one to beholdyakamoz is a splendid one to beholdyakamoz is a splendid one to behold

Pırlanta gibiler maşallah. Eeeeee anne cevher tabi başka birşey olamazlar yani kimin kuzucukları dimi amaaa super

Değişmeyen Tek Şey Değişimdir
yakamoz isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla

Bookmarks

Seçenekler
Stil