Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatım Değişti Klubü > Hikayelerimizi Anlatalım > Üyelerin Değişim Günlükleri

Uyarılar

yine yeniden merhaba.......

Hikayelerimizi Anlatalım ve Üyelerin Değişim Günlükleri yine yeniden merhaba....... Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Alıntı: sudem8 Nickli Üyeden Alıntı hayatım içinde kin nefret duyguları varken bende çok mutsuzdum.ilk yapacağın kendini kızdığığın her kimse onları affetmek.hayattta hiç affedemeyeceğim kişileri affettim.sırtımdaki yükü bıraktım.ferahladım yoluma devam ettim.görmemezlikten gelmeden çözüm arayarak.siteye ilk girdiğim zaman moderatör arkadaşlar olsun yaşam ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Üyelerin Değişim Günlükleri telkin cd indir izle İstanbul Üyelerin Değişim Günlükleri nerededir kimdir Üyelerin Değişim Günlükleri çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Üyelerin Değişim Günlükleri hipnoz Üyelerin Değişim Günlükleri olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Üyelerin Değişim Günlükleri hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Üyelerin Değişim Günlükleri kuantum düşünce kitap haberi

yine yeniden merhaba.......

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 07-05-2010, 07:54 PM   #521 (permalink)
Binbaşı

the desert - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 355
1,090 Mesajinıza toplam 4,974 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
the desert is a glorious beacon of lightthe desert is a glorious beacon of lightthe desert is a glorious beacon of lightthe desert is a glorious beacon of lightthe desert is a glorious beacon of lightthe desert is a glorious beacon of light
Standart Cevap: yine yeniden merhaba.......

Alıntı:
sudem8 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
hayatım içinde kin nefret duyguları varken bende çok mutsuzdum.ilk yapacağın kendini kızdığığın her kimse onları affetmek.hayattta hiç affedemeyeceğim kişileri affettim.sırtımdaki yükü bıraktım.ferahladım yoluma devam ettim.görmemezlikten gelmeden çözüm arayarak.siteye ilk girdiğim zaman moderatör arkadaşlar olsun yaşam koçu merto bey olsun hepsi affedebilmenin önemini vurguladılar.kendin negatif olunca bu kin ve nefretle etrafınada çekersin negatifleri insan olay hastalık.ne duyuysam uyguladım.nefes alıp verme teknikleri.şu iki sene yaşadıklarımı kimse bilemez.neredeyse rı düşündüm.ama bunları burda dile getirmedim yazmadım.yazarsam enerji yükleyip kuvvetlendindirmemek için.hep hayatımdaki güzellikleri hatırlamaya çalıştım ki bunlar çoğalsın.dertlendikçe bunlara pirim vermiş oluyoruz.burada yaşadıklarımı net olarak anlatamıyorum.sorumlu olduğum kişilerin haklarını da benim hatam yüzünden kaybetme korkusu beni mahvetti.ama hatamı kabul ettim.çözümünün olacağına inandım.hem yasal yoldan hem manevi yoldan bütün eylemlerimi gerçekleştirdim.bunun yanında kurtulacağım inancını hiç kaybetmedim.sana tavsiyem redflofersın derindeki acıları dindirmek için bir yazı dizisi var sanırım kitap ordaki bütün olumlamaları hissederek yap.çok işe yarıyor.böyle dertlenip durmaya vakit ayırma.bunun yerine çalışmalları yap.senin aracılığınla sevgili belginciğimede teşekkür edeyim burdan.allah onun yolunu da ışıklar içinde ilerlemek nasip etsin.seninde bu yükleri bırakıp yoluna hafiflemiş olarak yürüyeceğine inanıyorum.çünkü burdasın.canım benim hiç ümidini kaybetmeden yola devam mutluluk o kadar uzak değil.sen izin ver bu sıkıntılarını görmeden güzellikleri daha çok dile getir.bilinçaltı nasılsa sorgulamadan kabul ediyor.şimdi yazdıkların geleceğini oluşturuyor biliyorsun.aman dikkat canım.ışık elçinin bir meditasyonu vardı.üzerindeki yükleri boşaltma tv de yaptırmıştı.sonra mor alev enerjisi meditasyonu bunları hep uyguladım.yılmadım ama başardım.bu sıkıntılarından kurtulmayı niyet et.mutlu olmaya güzelliklerin gelmesine izin ver,affedemediğin kişileri ve olayları bağışla ve özgür bırak senin üzerine yapışmasınlar.olumlamalarını yap bak bakalım mutlu olacakmısınço zaman görüşelim tamam mı canım.ben bunları yaşamış ve mutluluğu yakalamış biri olarak yazıyorum.abla tavsiyesi sevgi ve ışıkla canım benim

sudem8 slm.................

ınan bana cevabını sanırım arka arkaya 8 yada 9kez okudum anca yazıorum bunu belleğimi toplayıp...hımm her okuyuşumda bır umut belırdı belırdı ıcımde....negatıflık gercekten ınsana acı veren bır hastalık..duşunceler karışıor beynınde kalbın sıkışıo...ve hoppp.bı bakmışsın bıtmışsın..neyse ok.dedığın herşeyı yapıcam ve hatta şu an da bıle yapmaya çalışıorum..cok teşekkur ederımıyıkı varsın...

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

the desert isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 07-05-2010, 10:10 PM   #522 (permalink)
Binbaşı

sudem8 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 9,872
1,280 Mesajinıza toplam 11,607 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
sudem8 is a splendid one to beholdsudem8 is a splendid one to beholdsudem8 is a splendid one to beholdsudem8 is a splendid one to beholdsudem8 is a splendid one to beholdsudem8 is a splendid one to beholdsudem8 is a splendid one to behold

canım ya mutlu olmanı çok istiyorum.bu kırgınlıkları kalp sıkıştırmalarını hepsini atlattım.kin nefret belkide bana haksızlık yapan kişiyi öldürebilirdim.ama bu affetmelerden sonra şimdi hiç bir his bile yok o kişiye karşı.yaşam koçu merto bey bunu şöyle açıklamıştı geçen sene içim yana yana bu siteye girdiğim ilk günlerde eşimi affedemediğimi onun için karşıma daha kötü birini çıkardıki eşimi affedebileyim.gerçekten öyle oldu.eşimden çektiklerim birşey değilmiş onu affediyorum diyene dek.affediyorum bağışlıyorum diyorum ama kalpten içten gelerek değilmiş benim dediklerim.21 gün bağışlama sözleri var onları söyledim oğlum için teşekkür edrim dediğim anlarda ağlamaya başlıyordum.meğer blokajlar varmış onlar kaybolana kadar ağladım.sonra blokajlar temizlendi eşimi ve o kişiyi affettim.yükümü boşalttım.bir meditasyon var rahat bir nefes alıyorsun.önünde upuzun bir yol var bu geleceğin.arkanda da bir yol bu geçmişin.adım atmana ilerlemene mutlu olmana engel olan geçmişten gelen senin anı yaşamana mani olan yüklü bir giyecek var üzerinde.çok ağır.ben aynı bu şekildeydeim.sanki iki büklüm olmuştum.beni tutan ilerlememi engelleyen o giysiyi hemen ayaklarımın yanına bıraktım hiç arkama dönmeden.bana verilen beyaz hafif bir giysiyle önümdeki yoldan ilerlemeyi seçtim.hayal ettim.bunu 3-5 gün aklıma geldikçe yaptım hafifledim.sanki uçumaya başladım.gerçekten sırtımdaki ağırlık gitti.olayım çözüldü bana yapılan haksızlık ispatlandı delillerle hemde.kesin sonuçlandığında da yüklü bir miktar alacağımla birlikte o kişide cezsını alacak.bunları hep imgelemiştim şimdi yaşıyorum o yüzden çok mutluyum.
Alt 11-05-2010, 11:40 PM   #523 (permalink)
Binbaşı

1,090 Mesajinıza toplam 4,974 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
the desert is a glorious beacon of lightthe desert is a glorious beacon of lightthe desert is a glorious beacon of lightthe desert is a glorious beacon of lightthe desert is a glorious beacon of lightthe desert is a glorious beacon of light

umutlarım tukenıo....
the desert isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 13-05-2010, 12:10 PM   #524 (permalink)
Binbaşı

hayır tükenmıyor..cunku umut tukenırse hayat bıter...sadece şu anda ertelenmış olabılır ancak he bır umut var içimde..hatta içim kıpır kıpır.....:))
Alt 17-05-2010, 07:14 AM   #525 (permalink)
Binbaşı

allahım senden bugun mutluluk,umut,saygı,sevgi diliorum.....
Alt 17-05-2010, 07:15 AM   #526 (permalink)
Binbaşı

bugunude sağlıkla karşıladığım için sana şukurler olsun allahım....
Alt 19-05-2010, 12:03 AM   #527 (permalink)
Binbaşı

yine yeniden neye merhaba?hıcbişeye..herşey aynı şekıdle devam edıo ken..neye merhaba soylermısın?aynı ben aynı mutsuzluk...
Alt 19-05-2010, 01:24 PM   #528 (permalink)
Binbaşı

maviinci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 5,267
1,458 Mesajinıza toplam 5,344 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
maviinci is a name known to allmaviinci is a name known to allmaviinci is a name known to allmaviinci is a name known to allmaviinci is a name known to allmaviinci is a name known to all

bir bir üstteki yazdığına bak, bir de 2 üstteki. . O anların arasındaki fark nedir acep??
maviinci isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 19-05-2010, 05:51 PM   #529 (permalink)
Binbaşı

bilmiorum..sence?
Alt 20-05-2010, 07:50 AM   #530 (permalink)
Binbaşı

neyse....

allahım şukurler olsun sana..bır gune daha ağrısız sancısız başladım.--her zaman kı gıbi sağlıklı bır şekılde---allahım sana bana vermış olduğun butun herşey ıcın teşekkur ederım..şukurle rolsun allahım sana...butun ıyı şeyler vee uzulduğum benım ıcın kotu şey olarak adlandırdığım ama sadece ders cıkarmam ıcın bana evrdığın şeyler ıcınde şukurler olsun allahım..teşekkur ederım..senden guzle bereketlı bır gun daha dılıyorum allahım...

Bookmarks

Etiketler
merhaba......., yeniden, yine