Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatım Değişti Klubü > Hikayelerimizi Anlatalım > Üyelerin Değişim Günlükleri

Uyarılar

BU ALEV'İN GÜNLÜĞÜ BUNDAN SONRA

Hikayelerimizi Anlatalım ve Üyelerin Değişim Günlükleri BU ALEV'İN GÜNLÜĞÜ BUNDAN SONRA Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız benim güzel sitemin güzel insanları nasıllar acaba hepinizin geçmiş bayramını kutlarım..bende bi iyi bi kötü yaşayıp gidiyorum sakinim, kendime güvenim artmış bi halim var ..benden bu kadar hepinize sevgiler...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Üyelerin Değişim Günlükleri telkin cd indir izle İstanbul Üyelerin Değişim Günlükleri nerededir kimdir Üyelerin Değişim Günlükleri çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Üyelerin Değişim Günlükleri hipnoz Üyelerin Değişim Günlükleri olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Üyelerin Değişim Günlükleri hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Üyelerin Değişim Günlükleri kuantum düşünce kitap haberi

BU ALEV'İN GÜNLÜĞÜ BUNDAN SONRA

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 24-12-2007, 10:34 PM   #71 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 0
21 Mesajinıza toplam 63 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
alalev61 is an unknown quantity at this point
Standart Ynt: BU ALEV'İN GÜNLÜĞÜ BUNDAN SONRA

benim güzel sitemin güzel insanları nasıllar acaba hepinizin geçmiş bayramını kutlarım..bende bi iyi bi kötü yaşayıp gidiyorum sakinim, kendime güvenim artmış bi halim var ..benden bu kadar hepinize sevgiler

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

alalev61 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 24-12-2007, 11:53 PM   #72 (permalink)
Akulina
Guest

seninde bayramın kutlu olsun cnm...
Alt 01-01-2008, 08:22 PM   #73 (permalink)
Teğmen

21 Mesajinıza toplam 63 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.

2008 yılı herkes için hayırlı olur inşallah..telkinleri dinleyeli 4 ay oldu kendimi bazen yine eskisi gibi hissediyorum ama bu çok nadir oluyo..zaten atakan bey açıklamış dalgalanma hissi olması çok normalmiş ve asla eskiye dönüş anlamına gelmek demek diilmiş bunları bilmek güzel tabi.artık olumsuz durumların beni etkilemesine izin vermiyorum,kendime güvenim arttı ve tüm iplerin elimde olduğunu hissediyorum ..yani telkinleri dinlemeye devam
Alt 02-01-2008, 11:13 PM   #74 (permalink)
Teğmen

siteyi dolaşırken birkaç arkadaşım telkinlerden sonra hiçbir değişime uğramadıklarını yazmışlar..hal böyle oluncada herzamanki kuruntumla bende kuşkuya düştüm acaba telkinler bende de etki etmedi de psikolojik olarak etkilendiğimi mi düşünüyorum..madem o kadar etkili niye o arkadaşları etkilemedi diye tuhaf tuhaf şeyler kurup kaldırıyorum kafamdan..birisi bana bunu anlatsa ne iyi olur yaa ne yapiim etkileniyorum böyle şeylerden elimde değil
Alt 02-01-2008, 11:25 PM   #75 (permalink)
Yüzbaşı

Tesekkür: 29
190 Mesajinıza toplam 493 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
hülyaa has a spectacular aura abouthülyaa has a spectacular aura abouthülyaa has a spectacular aura about

Alıntı:
alalev Nickli Üyeden Alıntı
siteyi dolaşırken birkaç arkadaşım telkinlerden sonra hiçbir değişime uğramadıklarını yazmışlar..hal böyle oluncada herzamanki kuruntumla bende kuşkuya düştüm acaba telkinler bende de etki etmedi de psikolojik olarak etkilendiğimi mi düşünüyorum..madem o kadar etkili niye o arkadaşları etkilemedi diye tuhaf tuhaf şeyler kurup kaldırıyorum kafamdan..birisi bana bunu anlatsa ne iyi olur yaa ne yapiim etkileniyorum böyle şeylerden elimde değil
alalevcim,madem bu kadar çok etkileniyorsun o halde bende şöyle diyorum...telkinler etki ediyor hemde çok güzel..onları dinlemeye başladığımdan beri o kadar gelişmeler kaydettim ki anlatamam..kendimi buldum..hayata bakışım değişti..güven kazandım..korkularım azaldı..v.b..canım benim telkinler içimizde zaten var olan gücümüzü ya da bizi biz yapan enerjimizi açığa çıkarmak için..inanmakla yada inanmamakla alakalı değil..ister inan ister tereddüte düş,yine de işe yarıyor..sonuçlarını yaşadıkça görüyorsun..mesela antisosyal biriysen..telkinleri dinledikten sonra ki günlerde konuşmaya çekindiğin ortamlara gir ve konuş..değişimi göreceksin..benim başta da hiç şüphem yoktu,şimdi de yok..çünkü olmayan bir şeyi yapmıyorum..sadece gücümü telkinler aracılığıyla ortaya çıkartıyorum..tabi bu benim düşüncem..ben etkisini görüyorum..bunu da buraya yazıyorum..umarım bu seni etkiler ve şüphelerin yok olur..sevgi ve saygılar...
Alt 03-01-2008, 01:29 PM   #76 (permalink)
Administrators
♥Ozlem Şahin ♥

shamanic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 13,842
2,276 Mesajinıza toplam 13,392 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
shamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond repute

canım benim geriye dönüp değişimini sekteye uğratacak düşünce tohumları ekme...

elbette yararını görmedim diyenlerde olcak...
bir çok mesajımda bahsettiğim gibi telkin içerikleri doğru davranışlar elde etmemiz temelini esas alıyor...

fakat bir çok arkadaşımız hayatında ki değişimleri telkin etkileri ile olduğunun farkında değil..
dolayısı ile etkiyi telkinlere bağlamıyor...

birde en önemli konulardan biri düşünce olarak değişimi kabul ederek yola çıkmak ile ilgili..
başkalrına gerek yok kendimden örnek vereyim.. sigaradan kurtul telkinini dinliyorum günde 3 yada 4 kez ...
birincisi bu yeterli bir süre değil..
ikincisi ben henüz sigarayı bırakma kararını bilinç düzeyinde alıp bu değişime kendimi açmadım ...
fosur fosur içip bide üstüne oh bundan keyif alıyorum dersem elbette telkin etki etmez..
ama çok kısa sürelerde bile dinliyor olsam farkettiğim bazen sigaraya uzanıp elimi geri çekiyorum ..
biraz sonra içerim diye farkettiğim o ki elimi çektiğim zamanlar sigara telkini dinliyor olduğum zamanlar..

öncelikle değişimi kendimizi açıp önyargılarımızdan kurtulup doğru davranışlarımız alışkanlıklarımıza
alışkanlıktan sonrada rutinimiz haline gelene kadar telkinleri dinlememiz gerektiği...

sen bu konuda çok büyük ve önemli yollara kattettin alalevcim.. lütfen şimdi olumsuz düşüncelere yer verme..
çünki daha sonra bu olumsuz düşüncelerinin ürünlerini temizleyecek olana gene sensin..

sevgiler....
Alt 03-01-2008, 01:54 PM   #77 (permalink)
hayalayaz
Guest

alevim...
diyelimki, senin kendini iyi hissetmen telkinlerin etkisi değilde, psikolojik olarak etkilenip kendini iyi hissettin...şu an kendini iyi hissetmen kendi içsel gücünün açığa çıkmasındandır...e, telkinlerin amacıda zaten içsel gücümüzü açığa çıkarmak..ve düğümlerimizin kendiliğinden çözülmesi..burada neden korktuğunu anlayamadım ablam..öyle veya böyle senin içsel gücün açığa çıktı ve iyisin..

telkinlerin etkisi her keşte aynı anda ve oranda açığa çıkacak diye bir kural yok...çünkü hepimizin bilinçaltı yükleri farklı...sende üç günde görülen etki bende üç ayda görüldüyse veya hiç görülmediyse bunda korkulacak bir şey yok... yaş ve yaşanmışlıkların farklı olması..aile yapımızın farklı olması, hayata bakış açılarımızın farklı olması etkileri farklı olarak ortaya çıkarıyor..bak sana daha somut olabilecek bir örnek vereyim..
ben suçluluk telkiniyle, fazla bir bunalım yaşamadım..ama ablam muazzam bir üzüntü hissi yaşadığını söyledi...ben baştaki ağırlık hissini çok önemsemedim...ablam, aa, çekemem bu başımdaki ağırlık hissini dedi ve bıraktı..ikimizin yaşanmışlıkları beş aşağı beş yukarı aynı olmasına rağmen iki farklı etki..gördük..bundan normal bir şey yok..etki görmeyenler mutlaka yanlış bir şey yapıyorlardır..veya senden daha ağır bilinçaltı kalıpları vardır..lütfen korkup korkularını yaratma..sen çok iyi gidiyorsun..hadiii bakiiim..biz burdayız..yanındayız...al sana kocamaaaaaaaaaaaan
Alt 03-01-2008, 09:47 PM   #78 (permalink)
Teğmen

ay arkadaşlar ya ne iyisiniz hülyacım,sshamanic ve hayal abla üşenmemiş açıklama yapmışsınız çok teşekkür ederim ,şimdi bunları okuyunca nasıl mutlu oldum bilemezsinizi ..çok teşekkürler bende çok öpüyorum sizi çok
Alt 06-01-2008, 05:22 PM   #79 (permalink)
Teğmen

bugün yine kendi kendimle kavga edeerek geçirdiğim günlerden biri oldu ..bu siteye girince okuduğum bikaç cümle aklımın başına gelmesini sağlıyo ..kendime getiriyo beni adeta..hepinizi seviyorum
Alt 14-01-2008, 08:18 PM   #80 (permalink)
Teğmen

bu aralar hasta oldum biraz onun dışında herşey güzel.. çok iyiym bazen diyorum ya nasıl olurda bu kadar iyi olabilirm bu işte bi anormaliik var şaşırıyorum bu halime dusun ama böyleyim zorla kendimi üzmeye yer arıyorum yaa..hepiniz iyisinizdir umarım bu siteyi keşfedip kötü olmak mümkün mü.bir süre sonra mutluluğun pençesinde oluyosunuz farkında olmadan

Bookmarks