Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatını Değiştirmeye İstekli Yeni Üyeler > Dikkat Mp3leri Buradan Yükleyiniz > Topluluk Karşısında Konuşma

Uyarılar

Topluluk Karşısında Konuşma topluluk karşısında, topluluk karşısında konuşmak, topluluk karşısında konuşma, topluluk karşısında konuşamama

Kekemeyim :(

Dikkat Mp3leri Buradan Yükleyiniz ve Topluluk Karşısında Konuşma Kekemeyim :( Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Ben cocuklugumdan beri kekemeyim. Guzel konuşmayi çok istiyorum... Şimdi topluluk karşisinda konuşma telkinlerini dinlersem konuşmam duzelir mi? Telkinleri her gece sabaha kadar dinliyorum.1 hafta ego ve suçluluk telkinlerini dinledim. Bir kaç gundur topluluk karsisinda konusma telkinlerini dinliyorum. Ne zaman etkisini ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Topluluk Karşısında Konuşma telkin cd indir izle İstanbul Topluluk Karşısında Konuşma nerededir kimdir Topluluk Karşısında Konuşma çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Topluluk Karşısında Konuşma hipnoz Topluluk Karşısında Konuşma olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Topluluk Karşısında Konuşma hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Topluluk Karşısında Konuşma kuantum düşünce kitap haberi

Kekemeyim :(

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 13-06-2010, 06:39 PM   #1 (permalink)

GoldeN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 57
15 Mesajinıza toplam 45 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
GoldeN is an unknown quantity at this point
Standart Kekemeyim :(

Ben cocuklugumdan beri kekemeyim. Guzel konuşmayi çok istiyorum... Şimdi topluluk karşisinda konuşma telkinlerini dinlersem konuşmam duzelir mi? Telkinleri her gece sabaha kadar dinliyorum.1 hafta ego ve suçluluk telkinlerini dinledim. Bir kaç gundur topluluk karsisinda konusma telkinlerini dinliyorum. Ne zaman etkisini gorebilirim? Yardimci olursaniz çok sevinirim.

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

Have to dive into my fantasies
I know as soon as I'll arrive
Everything is possible
Cause no one has to hide
Beyond the invisible
Close your eyes, just feel and realize
It's real and not a dream
I'm in you and you're in me
It's time to break the chains of life
If you follow you will see
What's beyond reality

GoldeN isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 13-06-2010, 06:48 PM   #2 (permalink)
gnr
Üsteğmen

gnr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 684
284 Mesajinıza toplam 1,102 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
gnr will become famous soon enoughgnr will become famous soon enough
Standart Cevap: Kekemeyim :(

<Sevgili Golden öncelikle geçmiş olsuunn!!
Telkinlerin kekemelik için işe yararmı bilmem ama sen istersen neden olamasınn...
Soruların için rehber bölümüne bakabilirsin...

Herşey gönlünce olsun..
Dünyanın üstünde nice öküzler bilirim...!
gnr isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 13-06-2010, 07:31 PM   #3 (permalink)
blue jaloon
Guest

Alıntı:
GoldeN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Ben cocuklugumdan beri kekemeyim. Guzel konuşmayi çok istiyorum... Şimdi topluluk karşisinda konuşma telkinlerini dinlersem konuşmam duzelir mi? Telkinleri her gece sabaha kadar dinliyorum.1 hafta ego ve suçluluk telkinlerini dinledim. Bir kaç gundur topluluk karsisinda konusma telkinlerini dinliyorum. Ne zaman etkisini gorebilirim? Yardimci olursaniz çok sevinirim.
mrblar:))
doktora gittinmi bu hastaligin icin merak ettim?
tabiki iyi olucaksin bu günler gecicek bana inan olurmu.
Alt 13-06-2010, 08:48 PM   #4 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 3
25 Mesajinıza toplam 112 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
sebastin is an unknown quantity at this point

merhabalar kardeşim!

ben her zaman şuna inanırım! insan inandığı ve düşündüğü kadardır. eğer sen kendinin kekeme olmadığını kendine inandırmayı başarabilirsen ve bu durumun sadece geçici bir çene uyuşukluğu olduğunu düşünürsen başarırsın.

ben önceden sara hastasıydım. aslında hala öyleyim. hatta açmış olduğum bir konuda da bunu dile getirmiştim. 7 yaşımdan bu yana bu hastalıkla mücadele ediyordum. ilaç kullanıyordum ve ilaçlarımı almadığım taktirde en geç üç gün içinde illaki krize tutuluyordum. ama inan bana öyle zor bir durum ki bu sana tarif edemem. bu hastalık beni birçok şeyden dolayı çok zora soktu. elime geçebilecek birçok fırsatlara da engel oldu. ama bundan yaklaşık 5 yıl önce bu ilaçları içmemeye karar verdim. çünkü ben hasta falan değildim. buna inandım. zaten o ilaçları içmeyi de hiçbir zaman sevmemiş aksine onlardan nefret etmiştim. ve birgün bu ilaçları almayacağıma karar verdim kendi kendime. ilaçları elime alarak, "sizlerden kurtulacağım, siz olmadan da mutlu bir hayat sürdürebilmek varken elimde neden her zaman sizlere muhtaç olayım" diye söylendim.

evet, bu kilit cümleydi benim için. ve ben en geç üç gün ilaçsız kalabilen ve sonrasında da kabusları yeniden yaşayan ben şu anda yaklaşık 5 yıldır ve hatta daha fazla süredir bu ilaçları kullanmıyorum ve artık kriz nöbetlerim tutmuyor.

öyle ki doktorlar bana bu hastalığımdan hayat boyu kurtulamayacağımı söylemişti.
sebastin isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 14-06-2010, 12:18 AM   #5 (permalink)
Teğmen

CaSaNoVa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 100
117 Mesajinıza toplam 375 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
CaSaNoVa will become famous soon enoughCaSaNoVa will become famous soon enough

Çocukluğumdan beri derken ,doğuştanmı yoksa sonradan olanmı
CaSaNoVa isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 14-06-2010, 02:12 AM   #6 (permalink)
Teğmen

Aeroplane - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 16
7 Mesajinıza toplam 26 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Aeroplane is an unknown quantity at this point

Kekemeyim :( dersen düzelemezsin ama kekemeyim :) dersen düzelirsin. Kendinle barışmalısın. Kekemeliğin ile dalga geçebilmelisin. Topluluk önünde kekelediğinde ve insanlar güldüğünde allah kahretsin demeyip aa insanları güldürdüm :) diyebilirsen düzelirsin. Beynini bu yönde eğitmelisin. Ayrıca Mümin Sekman - Herşey Seninle Başlar kitabını öneririm.
Aeroplane isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 14-06-2010, 03:02 PM   #7 (permalink)

15 Mesajinıza toplam 45 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.

Alıntı:
CaSaNoVa Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Çocukluğumdan beri derken ,doğuştanmı yoksa sonradan olanmı
kuchukken korkdum o yuzden oldu
Everything is possible
Cause no one has to hide
Beyond the invisible
What's beyond reality

Alt 14-06-2010, 03:10 PM   #8 (permalink)

Ilgilendiginiz ichin hepinize chok tesekkur ederim. iyi olacagima inanmaya chalisiyorum.
Everything is possible
Cause no one has to hide
Beyond the invisible
What's beyond reality

Alt 14-06-2010, 03:13 PM   #9 (permalink)

Alıntı:
blue jaloon Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
mrblar:))
doktora gittinmi bu hastaligin icin merak ettim?
tabiki iyi olucaksin bu günler gecicek bana inan olurmu.
evet cok doktora gittim. bazi egzersizler falan yapiyorum her gun.
Everything is possible
Cause no one has to hide
Beyond the invisible
What's beyond reality

Alt 19-06-2010, 02:58 PM   #10 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 0
1 Mesaja İyi ki varsın denildi
ftk29 is an unknown quantity at this point

Sana bir yer tavsiye edebilirim bu konuda.Ama reklam olur diye yayınlar mı bilmiyorum? özelden mesaj yazarsanız cevap veririm
ftk29 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla

Bookmarks