Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatım Değişti Klubü > Serbest Kürsü > Testler ve Anketler

Uyarılar

Testler ve Anketler İlginç, Eğlendirici, Öğretici Test ve Anketler

KOKOLOJİ TESTLERİ

Serbest Kürsü ve Testler ve Anketler KOKOLOJİ TESTLERİ Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız 1.derin bir nefes aldım hadi bakalım Allah yardımcım olsun dedim 2.tabi ki kamp kuracağım hem sabah erken başlarım hem gece sürprizlere gebedir 3.sıradan bir taşa benziyor. avcumda gizleyebileceğim kadar küçük. bakınca pürüzlü yüzeyler içiçe geçmiş gibi. ellerime aldığımda ışımaya ve ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Testler ve Anketler telkin cd indir izle İstanbul Testler ve Anketler nerededir kimdir Testler ve Anketler çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Testler ve Anketler hipnoz Testler ve Anketler olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Testler ve Anketler hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Testler ve Anketler kuantum düşünce kitap haberi

KOKOLOJİ TESTLERİ

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 11-05-2012, 01:26 PM   #21 (permalink)
Binbaşı

cansuyu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 1,705
1,237 Mesajinıza toplam 3,648 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
cansuyu is just really nicecansuyu is just really nicecansuyu is just really nicecansuyu is just really nice
Standart Cevap: KOKOLOJİ TESTLERİ

1.derin bir nefes aldım hadi bakalım Allah yardımcım olsun dedim

2.tabi ki kamp kuracağım hem sabah erken başlarım hem gece sürprizlere gebedir

3.sıradan bir taşa benziyor. avcumda gizleyebileceğim kadar küçük. bakınca pürüzlü yüzeyler içiçe geçmiş gibi. ellerime aldığımda ışımaya ve gökkuşağının renklerini bir ışık prizması gibi yansıtmaya başlıyor ve yedi değil hayretle sekiz renk görüyorum hiç bilinmedik bir sekizinci renk. meğer taşın sırrı buymuş

4.taşı ben gelene dek koruduğun için teşekkür ederim. oşimdi bana emanet
dağ. ona iyi bak..

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

Alt 12-05-2012, 11:07 AM   #22 (permalink)
Binbaşı

1,237 Mesajinıza toplam 3,648 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
cansuyu is just really nicecansuyu is just really nicecansuyu is just really nicecansuyu is just really nice

bugünün testi yıldızlardan :))

Yıldızlar Diyor Ki
Geceleyin yıldızlarla dolu gökyüzüne baktığınızda bazen sonsuz derinliklerinde kaybolmak mümkündür. Onların dünyadan inanılmaz uzaklıkta olduklarını bilsek de karanlıkta ışıldadıklarını gördüğümüzde bize rüyalarımızı gerçekleştirecek dost haberciler gibi gelirler. Gece ilerledikçe yukarıya bakıp çok uzaklardaki bu gücün üzerimize olduğunu bilmek bize huzur verir.
Şimdiki oyun için kağıt ve kaleme ihtiyacınız olacak( biz paint i kullanalım ne dersiniz )
1- İlk olarak üç tane değişik boyda yıldız çizin
2- Sonra bu yıldızlardan birine (ama sadece birine) bir kuyruk çizin
Yıldızlar Diyor Ki İçin Anahtar;
Alt 12-05-2012, 11:08 AM   #23 (permalink)
Binbaşı

Yıldızlar Diyor Ki İçin Anahtar;
Yıldızlar sanki uzaklık ve erişilmezlikle beraber dileklerimizi yerine getiren parıltılı bir güce sahiptir. Yıldızlar şimdi yaşadığımız anı belirleyip gelecekte olacaklara dair ipuçları verirler. Çizdiğimiz iş hayatınızı, özellikle şu andaki kariyer durumunuzu gösterir.
1.Çizdiğiniz yıldızlar içinden en büyüğü şu andaki işinizi, yapılabilecekleri ve hayal kırıklıklarımızı gösterir. Eğer bu ve diğer iki yıldız arasındaki boy farkı fazla değilse bunun anlamı işinizden memnun olmadığınız, başka bir iş aramak istediğinizi gösterir. İnsan kaynaklarından beklenmedik bir telefon çağrısı gelebilir. Böyle şeyleri sezmekte üstlerine yoktur.
Eğer iş yıldızınız diğerlerinden göze çarpacak bir şekilde büyükse anlamı şu andaki işinize çok bağlı olduğunuz ve canla başla çalıştığınızdır. İşkolik olma tuzağına düşmemek için özen göstermelisiniz. Sadece çalışarak yaşamak, yaşamak değildir.
2.Tarih boyunca dünyanın tüm kültürleri kuyruklu yıldızları felaket habercisi olarak görmüşlerdir. Kuyruk çizdiğiniz yıldız ufukta bekleyen sıkıntıyı temsil eder. Eğer küçük yıldızlardan birine kuyruk çizdiyseniz şanslısınız, yukarda biri sizi seviyor demektir. Ama eğer büyük yıldızınıza kuyruk çizdiyseniz başvuru bilgilerinizi tazelemenizin zamanı gelmiş demektir. Yıldızlar asla yalan söylemez.
Alt 12-05-2012, 05:10 PM   #24 (permalink)

Tesekkür: 142
14 Mesajinıza toplam 34 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
filo100 is an unknown quantity at this point

Benim çizdiğim büyük yıldız ve diğer küçükler arasındaki fark çok fazla değildi ve hakikaten işimden çok memnun değilim ve başka yerlere başvuruyorum. En küçük yıldıza kuyruk çizmiştim. Zaten umutluydum daha da umutlandım. Bana huzurlu ve mutlu bir iş yolu görünüyor
filo100 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 12-05-2012, 06:20 PM   #25 (permalink)
Binbaşı

sizin yorum kolay olmuş filo :))

ben nasıl yorumlayacağğımı bilemiyorum..

matruşka bebekler gibi içiçe çizdim tüm yıldızları.. ve en dışa da kuyruk :((

aslında çok seviyorum işimi ..
ama kurumsallıktan uzak olan tavırlar beni rahatsız ediyor. çok mücadele verdik. ve iş arkadaşımı ekarte ettiler ve tek kişinin kaldıramayacağı kadar büyük bir yükün altına girdim.. ve gerçekten de cv mi aktifleştirdim :)
Alt 13-05-2012, 01:13 PM   #26 (permalink)
Binbaşı

Mavi Palto, Sarı Palto

Kasaba meydanında çam ağacının ışıklarının yakılması için toplanmak insanlara, bir topluluk olarak bir araya gelmek ve bir yılın daha bitişini kutlama şansı verir. Hem nostalji zamanıdır, hem de yeni hatıralar yaratma şansı. İnsanlar bayram sevinci taşırlar, tanımadığınız kişiler bile yakındır ve her yerde sıcak bir hava eser.
Geceleyin hava soğuk, bir grup arkadaşınız ve tanıdıklarla beraber ağacın ışıklarının yakılmasını seyretmeye geldiniz. Birlikte olduğunuz kişilerden biri sarı bir palto, diğeri ise mavi bir palto giyiyor. Sarı ve mavi palto giyenler kimler? Seçiminiz tanıdığınız insanlar arasından yapınız.
Alt 13-05-2012, 01:27 PM   #27 (permalink)
Binbaşı

Mavi Palto, Sarı Palto için Anahtar;
Psikolojide sarı gibi parlak renkler sıcak ve olumlu duygular, mavi gibi sakin renkler soğuk ve olumsuz duygularla bağdaştırılır. Kendiniz bile şaşırabilirisiniz ama sarı palto giyen kişi için seçtiğiniz sizin çok sevdiğiniz ya da sizi çok mutlu eden biriyken mavi palto giyen kişi için seçtiğiniz ise, size soğuk gelen kişidir.
Alt 14-05-2012, 10:31 AM   #28 (permalink)
Binbaşı

TATLI HATIRALAR
Çocukluk hatıralarında kalbimizin hızla çarpmasına ve zamanı geri çevirmek istememize neden olan ne vardır? Masumiyete geri dönüş mü, yoksa sadece yeniden kendimiz iğrenç hissetmek mi? O günler her oyuncağın, her bebeğin, her oyunun birer hazine olduğu günler. Kısa bir zaman için bile olsa geçmişi yeniden yaşamak için antika ve hatıra eşya biriktirme çılgınlığının kökenleri, bu çocukluk duygularına dayanır. Şimdi yapacağımız bizi o saf zamanlara götürecek; sokağın sonundaki bakkal dükkanına gitmek. Belki de geride bıraktığınıza inandığınız çocukluğunuzu orada bulacaksınız.
1. Bakkal dükkanında raflar dolusu tanıdık şeker buldunuz, çocukluğunuzdaki çikolatalar, sakızlar ve şekerler. Bazıları da raflara muntazam olarak dizilmiş, bazıları sepetlerde, bazıları da kavanozlarda. İlk olarak ne seçtiniz ve neden seçtiniz? Seçim nedeninizi detaylı olarak açıklayın.
2. Dükkanda dolaşıp alacaklarınızı seçerken dışarıda dükkana girmeye hazırlanan bir grup çocuk gördünüz. İçeriye kaç çocuk girdi?
3. Alış verişinizi yaptınız ve bir torba şekerle eve döndünüz. Ama torbayı açtığınızda dükkan sahibinin size ikram olsun diye birkaç tane daha şeker eklediğini gördünüz. Kaç tane şeker hediye etmiş ?
4 . Şekerleri kime vereceksiniz?
Alt 14-05-2012, 11:33 AM   #29 (permalink)
Binbaşı

TATLI HATIRALAR İÇİN ANAHTAR

Tatlı teması sizi zaman zaman küçük hediyeler ve hatta şımartılmayı beklediğiniz o çocukluk çağına geri götürür. Bu senaryo başkalarından beklediklerinizi ve başkalarına olan bağımsızlığınızın derecesini betimler.

1. Neredeyse sınırsız bir yelpazeden ilk olarak ne seçtiniz? Daha önemlisi neden onu seçtiniz? Seçiminizin arkasında yatan neden, aslında başkalarından en çok istediğiniz şeyi gösterir?

Eğer “içinde sürpriz hediye olan şu paketi alayım,” demişseniz, insanların birbirine hediye vermelerini hoş karşılayan birisiniz (ve hatta eli boş gelenlere pek de olumlu yaklaşmayan biri de olabilirsiniz) Fazla meteryalist olmamaya dikkat ediniz. Unutmayın ki hayatta paketlerden çıkan hediyelerden çok daha önemli şeyler vardır.

Eğer tadının ne kadar güzel olduğunu hatırladığınız için ya da sizde geçmişe özlem uyandırdığı için bir şeker seçtiğinizi söylediyseniz, çocukken annenizden gördüğünüz gibi ilgiye ve şefkate ihtiyacınız var demektir. Eğer erkekler bu şekilde cevap verirlerse bu onların “ana kuzusu” olarak algılanabileceklerini gösterir.

Eğer kararınızı dış görünüşe göre mesala, “Kağıdını beğendim” ya da “güzel görünüyordu” gibi bir nedenle verdiyseniz demek ki sadece dış görünüşünüze göre karar veren birisiniz. Unutmayın ki yiyecek olduğunuz şekerdir, kağıt değil.

2. Siz dükkandayken içeri giren çocuk sayısı hayatınızda bağımlı olduğunuz kişi sayısını göstermektedir. Hayatta hepimiz desteğe gereksinim duyarız. Bu ister yaptığınız iş için fiziksel yardım olsun, isterse sevdiğimiz insanlardan duygusal destek olsun hiçbirimiz hayatımızı tek başımıza yaşayamayız. Ama sırtımızı tamamen başkalarına dayamanın da kişisel bağımısızlığımızı kazanamayacağımız anlamına geldiğini unutmamalıyız.

Çoğu kişi dükkana bir ile beş arasında çocuğun girdiğini hayal eder. Dükkana beşten fazla çocuk girdiğini hayal edenlerin yetişkin bağımsızlıklarını kazanmaları için henüz uzun bir yol kat etmeleri gerek demektir. Ama dükkana hiç çocuk girmediğini söyleyen kişişlerin de dünyaya bakış açılarını gözden geçirmeleri gerekmektedir.

3. Paketten çıkan bedava şeker sayısı annenize hala ne kadar muhtaç olduğunuzun seviyesini gösterir. Dükkan sahibinin size gösterdiği ilgi annenizden beklediğiniz ilginin miktarını simgeler. Çoğu yetişkin bu soruyu bir ya da iki parça olarak cevaplar. Eğer on ya da yirmi diye cevap verdiyseniz kanatlarınızı biraz çalıştırmalı ve uçup yuvadan biraz uzaklaşmalısınız.

4. Şekerleri kime vereceksiniz? Bu kişi sizin zamanı geldiğinde bakmak istediğiniz ya da çoktan size bağımlı olan birisidir. Ebeveyninize verdiğinizi mi söylediniz? Dileğinizin gerçekleşmesi için fazla zaman geçmeyebilir.

Eşiniz ya da gizlice hoşlandığınız birisi miydi? Onlara bakmak bir ya da iki gün için eğlenceli olabilir ama sonrasında can sıkıntısına dönüşebilir.

Yoksa şekerleri kimseye vermeyeceğinizi mi söylediniz? Bağlantıları çok az olan bir hayat istiyorsanız, dünyadan çok az şey beklediğiniz için aynı anlayışı da karşıdan istiyorsunuz. Bu bireyci yaklaşımınız, paylaşmak zorunda kalmayacağınız anlamına gelebilir, fakat aynı zamanda paylaşacak kimsenizin olmadığı anlamına da gelebilir ..
Alt 15-05-2012, 10:19 AM   #30 (permalink)
Binbaşı

bugünün testi :)

DİLİNİZİ KEDİ Mİ KAPTI?
Köpekler insanların en iyi dostudur. Ancak kedi yanlızca kendinin iyi dostudur. Onları sever yada nefret edersiniz. (Umurlarında değildir ama olsun.)Ancak kedilerin insanlarla ve diğer hayvanlarla ortak yaşam geçmişi çok eski dönemlere uzanır. Kediler insanlar için bir şeyler yapmaz - gazeteyi getirmez, elimizi sıkmaz yada bizimle frizbi oynamazlar - Ama kayıtsızlıkları, sessiz kibirleri ve ulaşılmazlık tavırlarıyla bizim dünyamızda özel bir yer edinmeyi başarmışlardır.

Hepimiz kediler hakkında farklı kişisel algılara sahibiz. Peki aşağıdaki cümlelerden hangisi sizin kedi imajınıza daha uygun?

1. Uzanmış, güneşin tadını çıkaran bir kedi.
2. Gizemli, tuhaf kedi.
3. Okşama arzusu uyandıran kedi.
4. Arkadaşsız kedi.

Bookmarks