Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatını Değiştirmeye İstekli Yeni Üyeler > Rehber Bölümünü İncelemeden Soru Sormayınız > Telkinler Neden Güvenli

Uyarılar

LÜTFEN!!! CEVAP ARIYORUM. aynı parçada iki telkin!!!

Rehber Bölümünü İncelemeden Soru Sormayınız ve Telkinler Neden Güvenli LÜTFEN!!! CEVAP ARIYORUM. aynı parçada iki telkin!!! Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Arkadaşlar Sizin soruyla ilgili Atakan Bey'in Cevabı ; Bazı versiyonlarda eğer sesi çok açarsanız duyulabildiği oluyor.Bunun direnç oluşturmaması için sesi kısarak dinleyiniz....

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Telkinler Neden Güvenli telkin cd indir izle İstanbul Telkinler Neden Güvenli nerededir kimdir Telkinler Neden Güvenli çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Telkinler Neden Güvenli hipnoz Telkinler Neden Güvenli olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Telkinler Neden Güvenli hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Telkinler Neden Güvenli kuantum düşünce kitap haberi

LÜTFEN!!! CEVAP ARIYORUM. aynı parçada iki telkin!!!

Konu Kapatılmıştır

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 07-10-2012, 09:00 PM   #11 (permalink)
Yüzbaşı

Tesekkür: 543
534 Mesajinıza toplam 1,586 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
heromaster will become famous soon enoughheromaster will become famous soon enough
Standart Cevap: LÜTFEN!!! CEVAP ARIYORUM. aynı parçada iki telkin!!!

Arkadaşlar Sizin soruyla ilgili Atakan Bey'in Cevabı;

Bazı versiyonlarda eğer sesi çok açarsanız duyulabildiği oluyor.Bunun direnç oluşturmaması için sesi kısarak dinleyiniz.

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

heromaster isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline  
Alt 07-10-2012, 09:13 PM   #12 (permalink)
Yüzbaşı

Tesekkür: 319
370 Mesajinıza toplam 892 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
minnettar is on a distinguished road

Peki benim soruma neden bir yorum ya da cevap vermiyorsunuz acaba?
Sorumun bir diğeri ve en az diğeri kadar önemsiyorum;
Ben telkin müziği biterken müzik sesi yavaşladığında hararetli sesleri duyuyorum ve birden müzik bitiyor diğeri başlıyor ,o sırada sanki telkin yarım kalmış oluyor .... bunun yansıması nasıl olabilir? cevaben birşeyler aktarılırsa çokkkkkkkkkkk mutlu olacağım arkadaşlar..... neden; telkinlere olan inancımı zedeliyor:))
minnettar isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline  
Alt 07-10-2012, 10:40 PM   #13 (permalink)
Yüzbaşı

Tesekkür: 543
534 Mesajinıza toplam 1,586 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
heromaster will become famous soon enoughheromaster will become famous soon enough

Sen telkinleri dinlerken zaten senin dinlediğin telkinlere bilinçaltın alışıyor.... yani bir süre sonra yarıda kalsa bile boş kalan yeri (nasıl olsa tam olarak o telkini en az bir defa dinliyorsun) bilinçaltın tammlar zaten... telkinlere inancın nasıl bilmiyorum ama Bilinçaltı inaçlara bakmaz ..Sonuçta bu telkini bilende bilmeyende telkini dinleyince etkilenmemesi mümkün deyil..

Sen kalbini rahat tut...Eğer çok kafaya takıyosan telkinleri duymadığın mp3leri dinle...

Sorunlara kendimiz yol açıyoruz ve ancak sorunları kendimiz çözeriz

Sevgi ve huzurla........:)
heromaster isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline  
Alt 07-10-2012, 11:26 PM   #14 (permalink)

Tesekkür: 3
4 Mesajinıza toplam 4 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
hayyamhayyam is an unknown quantity at this point
Thumbs up Cevap: LÜTFEN!!! CEVAP ARIYORUM. aynı parçada iki telkin!!!

Alıntı:
bir damla deniz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
İşin ehlinin, ehil olup olmadığını nasıl bileceğiz? Soru sormadan, sadece koşulsuz güvenmek zorunda mıyız?

Forumlardaki bakış açısına bir anlam veremiyorum. Neden her üye bütün forumu okuyup bilmek zorunda? Neden bu işi kolaylaştırmıyoruz? Soruyu bilen cevaplasın, bunda ne var?

kesinlikle katılıyorum...hislere tercüman :)
hayyamhayyam isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline  
Alt 07-10-2012, 11:44 PM   #15 (permalink)
Yüzbaşı

Tesekkür: 319
370 Mesajinıza toplam 892 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
minnettar is on a distinguished road

Alıntı:
heromaster Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Sen telkinleri dinlerken zaten senin dinlediğin telkinlere bilinçaltın alışıyor.... yani bir süre sonra yarıda kalsa bile boş kalan yeri (nasıl olsa tam olarak o telkini en az bir defa dinliyorsun) bilinçaltın tammlar zaten... telkinlere inancın nasıl bilmiyorum ama Bilinçaltı inaçlara bakmaz ..Sonuçta bu telkini bilende bilmeyende telkini dinleyince etkilenmemesi mümkün deyil..

Sen kalbini rahat tut...Eğer çok kafaya takıyosan telkinleri duymadığın mp3leri dinle...

Sorunlara kendimiz yol açıyoruz ve ancak sorunları kendimiz çözeriz

Sevgi ve huzurla........:)
Çok teşekkür ederim cevabın için .Benim telkinler isme özel hazırlanandan dı.Ama şimdi rahat ettim yani düşüncemde böyle birşey olması beni rahatsız ediyordu ,sağolasın giderdin.
minnettar isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline  
Alt 08-10-2012, 05:31 PM   #16 (permalink)
Binbaşı

maviinci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 5,267
1,458 Mesajinıza toplam 5,344 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
maviinci is a name known to allmaviinci is a name known to allmaviinci is a name known to allmaviinci is a name known to allmaviinci is a name known to allmaviinci is a name known to all

Alıntı:
İşin ehlinin, ehil olup olmadığını nasıl bileceğiz? Soru sormadan, sadece koşulsuz güvenmek zorunda mıyız?

Forumlardaki bakış açısına bir anlam veremiyorum. Neden her üye bütün forumu okuyup bilmek zorunda? Neden bu işi kolaylaştırmıyoruz? Soruyu bilen cevaplasın, bunda ne var?
ikidir beni rencide eder biçimde, kasvetli bir havayla konuşarak yorum yapıyorsunuz, şahsiyetinizden kaynaklı bir durumsa söylerseniz alınmayayım yoksa rahatsız olduğumu ifade etmek istiyorum.
maviinci isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline  
Alt 08-10-2012, 06:05 PM   #17 (permalink)
bir damla deniz
Guest

Gerçekten özür dilerim. Bunu hiç farketmedim. Çoğu zaman mesajı kimin yazdığına dahi bakmıyorum. Benim için mesajı yazanın kim olduğu hiç önemli değil.

Eğer bu sözüme inanıyorsan, şuna da inan; sizi rencide ediyor olmam pek mümkün değil. Böyle bir ihtiyaç hiç hissetmiyorum.

İsterseniz bu mesaj da dahil, rencide olduğunuzu düşündüğünüz diğer mesajlarımın silinmesi için site yönetiminden ricada bulunabilirim. Bunu yapmamı ister misiniz?

Veya durumu düzeltebilmem için yapmamı istediğiniz her hangi bir şey.

Alt 10-10-2012, 02:01 PM   #18 (permalink)
Administrators
Zerynthia

Işıldayan Safir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 49,758
6,229 Mesajinıza toplam 25,545 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Işıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond repute

Merhabalar,

Öncelikle forumda tüm sorularınızın yanıtı mevcuttur. Telkinlerle ilgili açıklamalar zaten kullanıcıların işini kolaylaştırmak için eklenmiştir. Bu tarz genel sorular için 3 başlığın incelenmesi yeterli tüm forumu okumuş olmazsınız. Okumak zorunda değilsiniz elbette ancak okumayarak durumu kendiniz için zorlaştırıyorsunuz malesef. Sonra da karşı taraf işimizi kolaylaştırsın isteniyor. Bizlere açıp 2 sayfa yazı okumak zor geliyorsa kimseden işimizi kolaylaştırmasını bekleyemeyiz, beklememeliyiz. Neden cevap verilmiyor diye şikayet etmek için ayrılan vaktin soruların cevaplarını okumak için ayrılması herkes açısından daha verimli olacaktır. Takdir edersiniz ki daha önceden bin kere yanıt verilmiş bir soruya bin birinci kez yanıt vermek zorunda değil hiç kimse.

Ancak yine de bu başlık altında sorulmuş soruları yanıtlayacağım.

Temel telkinlerin içerisinde aynı zamanda mutluluk telkini de bulunmaktadır. İki telkin birlikte okunmuştur.

Atakan bey Boğaziçi Üniversitesi Elektronik bölümü mezunudur. Ses Frekansları üzerine eğitimi vardır. Hatta subliminal telkin hazırlayan birçok isim içerisinde ses frekansları üzerine eğitim almış tek kişidir. Birçok insan modellemeye çalıştığı ve beceremediği için aynı zamanda telkin hazırlayan art niyetli kişiler de olduğu için güven problemi yaşamanız normaldir. Biz de bu sebepten bu işi yapan kişilerin eğitimlerinin araştırılmasını istiyoruz. Bu nedenle sorgulayan üyelerimiz olmasından memnuniyet duyuyoruz. Ancak sorgulamak için araştırmak, okumak, öğrenmek gerekiyor. Yoksa elbette hiç kimse koşulsuz güvenemez.

Telkinleri dinlerken ani ses yükselmelerinin sebebi telkinlerin hazırlanma tekniği ile ilgilidir. Bu sitedeki telkinler Ritmotrans tekniği ile hazırlanırlar. Ritmotrans ritmli okuma tekniği demektir. Atakan beyin kendi geliştirdiği bir tekniktir. Ses yükselme veya alçalmalarının sebebi budur. O nedenle fon müziğini duymanız yeterlidir. Konuşmaları anlamaya çalışmanız veya sesleri duymaya çalışmanıza gerek yoktur. Subliminal tekniğin amacı telkinlerin dirençlere takılmadan bilinçaltına ulaşmasıdır. Duymaya çalışmanız direnç yaratabilir. Yine de telkin metinleri forumda mevcuttur. Dilerseniz okuyabilirsiniz. Veya bu sesleri ayıran stüdyolar mevcuttur. Oralarda ayırttırabilirsiniz.

Atakan beyin bu konuda güzel bir açıklaması vardı:

"Eğer telkin sesleri yüksek olsaydı bunun ardında bir başka ses daha olabilirdi. Yani bir kayıt içinde 2-3 ses olabilirdi. Bu nedenle şüphenin sınırı yoktur. Eğer başka bir şey konulacak olsaydı telkinler yüksek ses ile kaydedilir ardına gizli telkinler yerleştirilirdi böylece kimsenin aklına bu soru gelmezdi. Yine de bu konuda endişesi olanlar telkinleri dinlememeyi tercih edebilirler."

En başta söylediğim 3 başlığın linkini de ekliyorum. Okuyalım lütfen. Okuyup, araştırmıyorsak şikayet etmenin manası yok neticede.

http://www.hayatimdegisti.com/forum/...m-rehberi.html

http://www.hayatimdegisti.com/forum/...yamiyorum.html

http://www.hayatimdegisti.com/forum/...-nelerdir.html

Sevgi, güven ve bilgi ile...
Alt 13-10-2012, 03:37 PM   #19 (permalink)
bir damla deniz
Guest

Üzülmeli miyim?

Mesajınızda bir çok yanlış anlama var. Gerçi bunları tek tek yazacak değilim.

Olayı neden üzerinize çektiğinizi anlayamadım. Burada kullanıcılar kendi aralarında tartışıyorlar. Neden müdahele ediyorsunuz?

Tartışma kendi yolunu bulacaktır zaten. Müdaheleye gerek yoktu. Bu hoşuma gitmedi. Psikolojik bir baskı yaptınız.

Sizin de bakış açınıza göre; "aradığınız forumda zaten var, biraz araştırma yapın" denilip, hem boş yere alan kaplayıp, hem soruyu soran kullanıcının psikolojisini bozup, hem de gereksiz bir tartışma ortaya çıkarıp, gereksiz bir zaman harcanmasına neden olunma durumuna ben zorlaştırma diyorum.

Haliyle böyle bir cevap şekline, öyle bir tepki veresim vardır.

Telkinleri kimin hazırladığı, güvenilip güvenilmeyeceği, içinde ne olduğu beni ilgilendirmez. Hiç de ilgilendirmedi bugüne kadar.

Benim burada eleştirdiğim şey basma kalıp bakış açısıdır. Bu beni sinirlendiriyor.

Alt 14-10-2012, 10:51 AM   #20 (permalink)
Administrators
Zerynthia

Işıldayan Safir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 49,758
6,229 Mesajinıza toplam 25,545 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Işıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond repute

Alıntı:
Üzülmeli miyim?

Mesajınızda bir çok yanlış anlama var. Gerçi bunları tek tek yazacak değilim.

Olayı neden üzerinize çektiğinizi anlayamadım. Burada kullanıcılar kendi aralarında tartışıyorlar. Neden müdahele ediyorsunuz?

Tartışma kendi yolunu bulacaktır zaten. Müdaheleye gerek yoktu. Bu hoşuma gitmedi. Psikolojik bir baskı yaptınız.

Sizin de bakış açınıza göre; "aradığınız forumda zaten var, biraz araştırma yapın" denilip, hem boş yere alan kaplayıp, hem soruyu soran kullanıcının psikolojisini bozup, hem de gereksiz bir tartışma ortaya çıkarıp, gereksiz bir zaman harcanmasına neden olunma durumuna ben zorlaştırma diyorum.

Haliyle böyle bir cevap şekline, öyle bir tepki veresim vardır.

Telkinleri kimin hazırladığı, güvenilip güvenilmeyeceği, içinde ne olduğu beni ilgilendirmez. Hiç de ilgilendirmedi bugüne kadar.

Benim burada eleştirdiğim şey basma kalıp bakış açısıdır. Bu beni sinirlendiriyor.
"Üzülmeli miyim?"

Bilmem bu kişinin tercihidir. Benim böyle bir ifadem yok, olamaz da. Mesajımdan üzülmeniz gerektiği gibi bir fikre ulaştıysanız üzülün, napıyım...

Sonra "müdahale etmek" ne demek? Söyledikleriniz arasında baştan sona çelişki var. Ben kimseden yorum yapayım mı diye izin istemem bu 1. Ben sizin emir eriniz değilim, paralı uşağınız da değilim bana ne yapmam gerektiğini söyleyemezsiniz 2. 3. konu neden hoşlanıp hoşlanmadığınız da beni ilgilendiren bir mesele değil. Burada 80 bin küsür üye var. Herkesin istediği gibi biri olamam. Herkesin istediği cevapları da veremem. Mesajlarımıza neden yanıt verilmiyor diye sızlanıp sonra da niye müdahale ettiniz diye saçmalayamazsınız.

Her şeyin size bu kadar zor gelmesinden belli ki sizin için zaten hayat yeterince zor. Saçmalıklarınıza buradan daha fazla cevap vermeyeceğim. Sorununuz varsa özel mesaj yoluyla iletin forumu kirletmeyin. Davranış tekrarı halinde siteden uzaklaştırılacaksınız. Yok öyle mesajlarımıza cevap verilmiyor diye ağlayıp, sonra niye müdahale ettiniz demek...

Yok psikolojik baskı yaptınız, yok bilmem ne yaptınız... Bu cümleleri kurarak kendi yaptıklarınızı bana yansıtmaya çalışmayın, gerek yok.

Sorular hem sitede binlerce defa yanıtlandığı hem de burada yanıt verildiği için konuyu kapatıyorum.

İyi günler.

Bookmarks

Seçenekler
Stil