Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Mistik Gizem Bilinmeyenler Klubü > Gizemli Konular > Telepati

Uyarılar

Telepati Telepati

Telepati Hakkında

Gizemli Konular ve Telepati Telepati Hakkında Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız bende gönülden birini düşünürsem mutlak ondan haber alırım. çok istemekle ilgili bence.:)...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Telepati telkin cd indir izle İstanbul Telepati nerededir kimdir Telepati çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Telepati hipnoz Telepati olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Telepati hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Telepati kuantum düşünce kitap haberi

Telepati Hakkında

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 07-01-2008, 11:05 PM   #11 (permalink)
Üsteğmen

Tesekkür: 0
99 Mesajinıza toplam 206 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
asevgican is an unknown quantity at this point
Standart Ynt: Telepati Hakkında

bende gönülden birini düşünürsem mutlak ondan haber alırım.
çok istemekle ilgili bence.:)

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

Alt 12-02-2008, 12:05 PM   #12 (permalink)
Üsteğmen

141 Mesajinıza toplam 392 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
üç_gömlek is an unknown quantity at this point

bence herkes aslında telepatiyle iletişim kuruyor.ama çoğumuz farkında değiliz bunun.bunları farkettikçe ne kadar çok hayatımızın içinde olduğunu da daha iyi anlıyoruz.geçende bi konu hakkında uzaktaki bi arkadaşıma bi soru sorcaktım ama nasıl sorayım diye düşünüyordum.sonra vazgeçtim.dün sabah bi mail gelmiş arkadaşımdan.sormayı düşündüğüm konu hakkında bi yazı.daha doğrusu sorumu sorabilmem için fırsat vermiş bana farkında olmadan.ama şu da var.ben ilk gördüğümde bunun telepati sonucu olduğunu anlamıyorum.bunun gibi ufak konularda ilk gördüğümde anlamıyorum ama ertesi günü ancak farkediyorum telepati olduğunu.bazen farkında olmadan da uygulayınca başka insanlarla tanışıyorsunuz.aradan bir hafta geçiyor o kişiyle başka bi ortamda düşündüğün konuyu konuşurken buluyorsun kendini ve bir hafta önceki tanışmanızın da aslında bi tesadüf olmadığını görüyonuz.

üç_gömlek isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 30-03-2008, 04:34 PM   #13 (permalink)

3 Mesajinıza toplam 12 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
citoss is an unknown quantity at this point

Herkese merhaba,
telepati konusu son günlerde ilgimi çekiyor ve bu konuda özellikle şunu merak ediyorum. Benim hoşlandıgım biri var, onunda benden hoşlandıgını ama başlangıcta yanlıs davrandıgım için onun kendisini geri çektiğini biliyorum. Bu kişinin beynindeki düşünceleri telepati yoluyla değiştirmem onunla sürekli telepati kurmaya çalışıp hakkımdaki önyargılarını ya da kaçmasına neden olan seyleri düşüncelerinden temizleyebilir miyim? böyle bir sey mümkünmüdür.
Yoksa ben telepati bilimini yanlış mı yorumladım ne dersiniz... Yani sanki onunla telepati yoluyla konusup yüzüne söyleyemediklerimi bu yolla söyleyip kendimi aklayabilirmiyim ya da bana karsı tavırlarının yönünü değiştirmesi için onu bu yolla ikna edebilirmiyim merak ettim. Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler..
citoss isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 30-03-2008, 04:43 PM   #14 (permalink)
Administrators
♥Ozlem Şahin ♥

shamanic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 13,842
2,276 Mesajinıza toplam 13,392 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
shamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond repute

merhaba çiğdem hoşgeldin yanımıza..

bu konu ile ilgili olarak çok fazla teknik bilgiye sahip değilim ama
telepatik mesaj yollarken diğer kişinin de algısının açık olması gerekir..

senden geleni farkedebilecek alma kapasitesi yoksa eğer yolladıklarını yorumlayamayabilir..
yada bı konularda bilgi sahibi ise senden gelene kendsini kapatabilir..

teleptik mesaj çalışmalarında onun için ilk başlarda sevgi yada sosyal bağın kuvvetli olduğu insanlar
tercih edilir..

sevgiler..
Alt 30-03-2008, 07:25 PM   #15 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 3
56 Mesajinıza toplam 251 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
sonbahar is an unknown quantity at this point

selam Çiğdem Çelikbudak belki diger arkadaslar telapati hakkinda yorum yaparlar benim fazla bir bilgim yok o konuda ama bana göre konusarak kendini ona daha iyi tanitmaya firsat vermelisin
yani direk onunla konusman ve kafasindaki olumsuz düsüncelerin yok olmasina daha cok yardimci olacaktir diye düsünüyorum tabi nacizane fikrim hersey gönlünce ve diledigince olsun
sonbahar isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 30-03-2008, 09:11 PM   #16 (permalink)
Moderator
Abdullah Canıtez

keops - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 154
290 Mesajinıza toplam 2,351 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
keops is a glorious beacon of lightkeops is a glorious beacon of lightkeops is a glorious beacon of lightkeops is a glorious beacon of lightkeops is a glorious beacon of lightkeops is a glorious beacon of light

Alıntı:
Çiğdem Çelikbudak Nickli Üyeden Alıntı
Herkese merhaba,
telepati konusu son günlerde ilgimi çekiyor ve bu konuda özellikle şunu merak ediyorum. Benim hoşlandıgım biri var, onunda benden hoşlandıgını ama başlangıcta yanlıs davrandıgım için onun kendisini geri çektiğini biliyorum. Bu kişinin beynindeki düşünceleri telepati yoluyla değiştirmem onunla sürekli telepati kurmaya çalışıp hakkımdaki önyargılarını ya da kaçmasına neden olan seyleri düşüncelerinden temizleyebilir miyim? böyle bir sey mümkünmüdür.
Yoksa ben telepati bilimini yanlış mı yorumladım ne dersiniz... Yani sanki onunla telepati yoluyla konusup yüzüne söyleyemediklerimi bu yolla söyleyip kendimi aklayabilirmiyim ya da bana karsı tavırlarının yönünü değiştirmesi için onu bu yolla ikna edebilirmiyim merak ettim. Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler..
evet bu mümkün...
amargi hillierin kitabını al orada gerekli teknik bilgi var
uzaktan etkilieme yöntemlerine yer vermiş
kitabın adı beynin gizli güçleri
biraz fazla pratik yapman gerekebilir
keyifli okumalar
keops isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 01-04-2008, 05:06 PM   #17 (permalink)
Binbaşı

Pamukk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 3,766
1,176 Mesajinıza toplam 8,428 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Pamukk has much to be proud ofPamukk has much to be proud ofPamukk has much to be proud ofPamukk has much to be proud ofPamukk has much to be proud ofPamukk has much to be proud ofPamukk has much to be proud ofPamukk has much to be proud ofPamukk has much to be proud of

ben kendimde bir potansiyelin farkındayım ama kendimi geliştirmek istiyorum telepati konusunda ama şamanın da dediği gibi karşımızdaki sevdiğimiz kişi bile olsa alıcı değilse veya kendini kapatmışsa bizim gücümüz bir anlam taşımıyor değil mi
Bugün,var olan her şeye karşı nazik ve sevecen ol.

Sabah ve akşam ellerin dua pozisyonundayken yukarıdaki kelimeleri tekrar et ve Reikinin senin ruhuna ve bedenine şifa getirmesi için dua et.
-- Dr.Mikao Usui --
Pamukk isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 01-04-2008, 08:13 PM   #18 (permalink)

Evet aranıza hoşbuldum :) Beni cevapsız bırakmayıp fikirlerinizi paylaştıgınız için teşekkür ederim. Olaya alıcı yönünden bakmamıştım. Ama secret da bahsedilen çekim konularını o kişi üzerinde uygulayabildiğimi düşünüyorum. Çekim gücümle onu etkileyebiliyorum ama yine de onu ürküttüğüm için çekim yasasının da bir yere kadar işe yaradıgını görüyorum. Kimbilir belki de çekerken arada ümitsizliğe kapılan benimdir ve çekim yasasının son noktayı koyamıyor olması yine bendendir
Keops kitap tavsiyen için teşekkür ederim. Araştırırım.
Alt 01-04-2008, 08:38 PM   #19 (permalink)
Administrators
♥Ozlem Şahin ♥

shamanic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 13,842
2,276 Mesajinıza toplam 13,392 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
shamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond repute

ben bu konuda bir şeyin altını özellikle çizmek istiyorum..

başkalarının kişisel tercihlerine müdahale her zaman için riskilidir..

bu gün a konusu için karşınızdaki kişinin fikrini etkileyip değiştirebilirsiniz..
ama yarın b.. c..d.. konuları gelecektir peşi sıra..
her birisi için karşınızdaki kişiye müdahalede bulunmak onun kişisel haklarına ve
özgür düşüncesine saldırıda bulunmaktır..

aynı zamanda bunu karşılıklı etkileşim olarak düşünürsek..
başkalarının fikirlerini değiştirmek üzere kullandığınız enerji kanalınızın açılır ve kanalalr çift tarafları çalışır..
başkaları da sizin dşüncelerinize müdahale edebilir...

ben yaklaşık 8 yıllık evliyim..
bu süre içerisinde eşim ile yanlış anlamalarımız tartışmalarımız oldu..

bildiğim öğretilerden bir tanesini bile onun için kullanmadım..
hatta normalde yapmam gereken konu şifa bulsun diye enerji bile göndermedim..

kişiler daima özgür iradeleri ile karar vermelidirler..

ben eşimin fikirlerini etkileyerek bana her gün çiçeklerle hediyelerle gelmesini sağlayabilirim ..
ama bu onun bana kendiliğinden verdiği bir busenin yerini asla tutamaz..

çekim yasası.. olumlama v.b tüm konularda niyetlerimizi ederken
kendimiz üzerinden hareket etmeliyiz..

kendimize yapılmasını istemediğimiz hiç bir eylemi bir başkası için yapmamalıyız..

umarım uyarılarımdan gerekli mesajı alırsınız.. (bunu hepimiz için tekrarladım.. )

kişiler ile olan ilişkilerimiz bizim aynalarımızdır..
buna yanlış anlamalar.. kendimizi ifadde edemediğimiz durumlarda dahil..

bu noktalardaki gerekli mesajları alıp eksik olan yönlerimizi tamamlamalıyız..
büyük düzen içerisinde bu olayın bizim mutlak iyiliğimiz için yaşandığının farkında olup..
çalışmalarımızı ben merkezli olarak gerçekleştirmeliyiz..

sevgiler..
Alt 01-04-2008, 10:14 PM   #20 (permalink)

bu kadar derin düşünmemiştim aslına bakarsanız. ben telepati kurmaya çalışırken bunu yüzyüze değil hislerle duyumsatmak istemiştim... Yüzyüze olmaya cesaret edemediğimden. buradaki amacım eğerki onu benden kaçıran nedenleri ortadan kaldırır kendimi ifade edebilirsem aramızdaki paylaşımlar kaldıgı yerden devam edebilir diye düşündüm... Hakkımda benim hiç müdahalem olmadan zaten olumlu düşünceleri ve bir yakınlaşma zaten sözkonusuydu sonradan bozuldu. Ben bundan cok sonra çekim yasasını vb. okuyup geliştirdim. Bunlarda hayatıma tesadüfen giren kaynaklar oldu zaten.. Yoksa büyücülük yapar gibi gözüme kestirdiğim bir insanı etkileme işi değil benimkisi.. Ama yazdıklarınız çok derin şeyler ve açıkcası yanlış yolda oldugum için hem çok üzüldüm hem de kendimden utandım.. Neyseki yolun başında uyardınız beni.. Bu konuda gerçekten teşekkür ederim. Böyle bir siteye üye olmakla çok iyi yapmışım.
İnsanoğlu bazen mutsuz olunca farklı yollara, arayışlara düşüyo. Bencilce duyguları o kadar ön planda oluyor ki bunun başkaları için sonuçlarını kestiremiyor. Uyarınız için tekrar teşekkürler...

Bookmarks