Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Mistik Gizem Bilinmeyenler Klubü > Gizemli Konular > Telekinesis

Uyarılar

Uri Galler Röportajı

Gizemli Konular ve Telekinesis Uri Galler Röportajı Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız ben seyredemedim..size bir yıllık çalışmalarımın özetini yapayım belki içinizden birkaç kişiye faydalı olur diye yazmaya başladım..unutmuşum..anlattığınıza göre çok şey kaçmamış..belki birazda yarışma proğramı olduğu için önemsememiş olabilirim..neyse sağlık olsun...uri' yede saygılı sevgiler....

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Telekinesis telkin cd indir izle İstanbul Telekinesis nerededir kimdir Telekinesis çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Telekinesis hipnoz Telekinesis olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Telekinesis hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Telekinesis kuantum düşünce kitap haberi

Uri Galler Röportajı

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 18-04-2008, 12:38 AM   #11 (permalink)
hayalayaz
Guest

Standart Ynt: Uri Galler Röportajı

ben seyredemedim..size bir yıllık çalışmalarımın özetini yapayım belki içinizden birkaç kişiye faydalı olur diye yazmaya başladım..unutmuşum..anlattığınıza göre çok şey kaçmamış..belki birazda yarışma proğramı olduğu için önemsememiş olabilirim..neyse sağlık olsun...uri' yede saygılı sevgiler.

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

Alt 18-04-2008, 12:52 AM   #12 (permalink)
Üsteğmen

maxim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 93
182 Mesajinıza toplam 943 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
maxim is on a distinguished road

atmış ama tutamamış galiba uri bey
buda chris angel in foyasıymış
http://video.habervitrini.com/video.asp?vid=628
hayal abla merhaba ablacığım ellerinden öpüyorum hani senin şu piramit formülün vardı ya ondan bahsedermisin bana
sevgiyle kal ablacığım
bu arada atakan beyde burda galiba teşekkürler atakan bey cd elime geçti çok hoş müzikler seçmişsiniz
sevgiyle kalın......
maxim isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 18-04-2008, 12:49 PM   #13 (permalink)
Üsteğmen

Tesekkür: 2
41 Mesajinıza toplam 108 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
meninje is an unknown quantity at this point

Alıntı:
hayatimdegisti Nickli Üyeden Alıntı
Bence dağ fare doğurdu.Programda şaşırtıcı ilginç hiç bir şey göremedim.Aynı şekilde ne çalışmayan saatlerimiz çalıştı nede televizyonun üzerine koyduğum kaşık düştü

Diğer gösterilerde sıradan illüzyon gösterileriydi.Zaten Uri programın başında yarışmacıların bazılarının illüzyon yapıyor olabileceklerini söyledi.

En çok ilgi çeken ve mektuplarda ki yazıları zihin gücü ile okuduğunu söyleyen genci dikkatli izleyemedim.Eğer kağıtları yaktıysa o sırada içlerinde ne yazdığını görmüş olabilir.
Program birçok açıdan daha özenli hazırlanabilirdi, bu konuda evet bencede dağ fare doğurdu:)

Zihin okuyan kişiyi ben izledim Atakan Bey. Evet kağıtlar kapalı zarfta verildi ona ve orada yaktı onları. Ancak yakma esnasında görebileceğinden kastettiğiniz ne anlamadım dusun
Alt 18-04-2008, 12:52 PM   #14 (permalink)
Administrators
Atakan Sönmez

Tesekkür: 2,852
3,132 Mesajinıza toplam 17,384 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
hayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond repute

Bazı yazılar dumanla yada ısı ile temas ettiğinde okunur hale gelebilir.Aynı gösteriyi zarflara hiç dokunmadan yapın denilse büyük ihtimalle yapamayacaktır.
Dinledikten sonra etkiler ile ilgili anketlere bu linkten katilin.
http://www.hayatimdegisti.com/forum/...-anketlerimiz/
hayatimdegisti isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 18-04-2008, 12:57 PM   #15 (permalink)
Üsteğmen

41 Mesajinıza toplam 108 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.

Alıntı:
hayatimdegisti Nickli Üyeden Alıntı
Bazı yazılar dumanla yada ısı ile temas ettiğinde okunur hale gelebilir.Aynı gösteriyi zarflara hiç dokunmadan yapın denilse büyük ihtimalle yapamayacaktır.
Benim gördüğüm kadarıyla yardımcı olan bir hostes bayan vardı. ve kağıtları o topladı. bir kutuya koydu. ve getirip yakılacak kabın içine tek tek attı. çocukta uzaktan izledi ve el sürmeden yaktı kağıtları...
Alt 18-04-2008, 01:00 PM   #16 (permalink)
kutalmisoglu
Guest

bence bazı insanlar allahın bize verdiği yetenekleri önceden farkediyor öğreniyor veya
sadece bazı insanlarda bu yetenekler var.
insan başlı başıma bir sır.
bu konulara inanıyorum.
Alt 18-04-2008, 07:53 PM   #17 (permalink)
Yüzbaşı

jaunty - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 305
186 Mesajinıza toplam 549 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
jaunty has a spectacular aura aboutjaunty has a spectacular aura aboutjaunty has a spectacular aura about

bende de kaşık düşmedi ama hoşuma giden şey şuydu: program pozitif düşünmenin altını da çiziyor..
korkularla ilgili olan,dumanı kadehe hapseden sonra kadehin kırıldığı gösterinin mesajı güzeldi.
o gösteri bana Psiko'nun (yanılmıyorsan Psiko idi)korkularımız için önerdiği balon deneyini hatırlattı.
Uri'nin programın sonunda gençlere elime dokunun diyerek verdiği mesaj da güzeldi.
hem biraz yapıcı ve hem eğlenceli bir program olduğunu düşünüyorum..
jaunty isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 18-04-2008, 08:22 PM   #18 (permalink)

Redflowers

Belgin ∞ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 28,441
2,242 Mesajinıza toplam 14,584 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Belgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond repute

Ben çok etkilendim programdan.Özellikle o zihin okuyan yarışmacıdan.Ama kontak değiştirmekte oldukça başarısızdı.
Ben Tanrı'nın bir çocuğuyum ve Dünya denen bu yerde olmaya layığım. Ruhun adına, şifamı birlikte-yaratıyor ve titreşimimin değişmesini seçiyorum. Tanrım, kontratımı gerçekleştirebilmem için bilmemi istediğin şey nedir?
Belgin ∞ isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 18-04-2008, 09:01 PM   #19 (permalink)
Yüzbaşı

ikizruh - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 7
281 Mesajinıza toplam 427 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
ikizruh is an unknown quantity at this point

dün çok etkilenmiştimde o çocuktan şimdi videosunu tekrar izledim.son bölümde kendine geliyor ya hani gözleride bir tuhaftı.gözlerini oğuşturyor.lensleri yukarı mı itiyordu acaba.hadi orası olabilirde olayın başlangıcında lensler nasıl gözüne oturdu pekii dusun
ikizruh isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 18-04-2008, 09:15 PM   #20 (permalink)
Üsteğmen

Alıntı:
jaunty Nickli Üyeden Alıntı
bende de kaşık düşmedi ama hoşuma giden şey şuydu: program pozitif düşünmenin altını da çiziyor..
korkularla ilgili olan,dumanı kadehe hapseden sonra kadehin kırıldığı gösterinin mesajı güzeldi.
o gösteri bana Psiko'nun (yanılmıyorsan Psiko idi)korkularımız için önerdiği balon deneyini hatırlattı.
Uri'nin programın sonunda gençlere elime dokunun diyerek verdiği mesaj da güzeldi.
hem biraz yapıcı ve hem eğlenceli bir program olduğunu düşünüyorum..

Yalan yanlış, ilyizyon, hile reklam vs vs... Hepsi olabilir. ama bize düşende oradan olumlu olanları çıkarabilmekti. İşte bunu başardığı için ve daha önemlisi yazarak paylaştığı için jaunty e sonsuz teşekkürler

Bookmarks