Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Forum > Tanışalım

Uyarılar

heyyyy, sevgili forumum varmısınız, hep beraber!!!!!!

Forum ve Tanışalım heyyyy, sevgili forumum varmısınız, hep beraber!!!!!! Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız [size=10pt]Öncelikle herkese merhabalar, uzun zamandır siteye üyeyim fakat evde internetim olmadığı için site organizasyonlarına katılamıyor,takip edemiyordum. Artık evde internetim var ve ankara'dan organizasyonlarınıza nasıl katılırım bilemiyorum ama sanal da olsa destek verebilirim. Orman projesi süper bir fikir, ben de her ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Tanışalım telkin cd indir izle İstanbul Tanışalım nerededir kimdir Tanışalım çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Tanışalım hipnoz Tanışalım olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Tanışalım hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Tanışalım kuantum düşünce kitap haberi

heyyyy, sevgili forumum varmısınız, hep beraber!!!!!!

Like Tree2Likes

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 08-08-2008, 11:02 PM   #21 (permalink)

ebruuu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 4
9 Mesajinıza toplam 32 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
ebruuu is an unknown quantity at this point
Standart Ynt: heyyyy, sevgili forumum varmısınız, hep beraber!!!!!!

[size=10pt]Öncelikle herkese merhabalar,
uzun zamandır siteye üyeyim fakat evde internetim olmadığı için site organizasyonlarına katılamıyor,takip edemiyordum.
Artık evde internetim var ve ankara'dan organizasyonlarınıza nasıl katılırım bilemiyorum ama sanal da olsa destek verebilirim.
Orman projesi süper bir fikir, ben de her türlü elimden gelen desteği vereceğime inanıyorum.
Artık ben de burdayımmm, görüşmek üzere demiyorum, hepinizi izliyorum diyorum
[/size]

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

ebruuu isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 11-08-2008, 11:06 PM   #22 (permalink)
Üsteğmen

Tesekkür: 0
64 Mesajinıza toplam 142 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
cedrus48 will become famous soon enoughcedrus48 will become famous soon enough

Merhabalar ben süleyman sitenizle tesadüfen bir okul arkadaşım sayesinde tanıştım.Sitenizden müzikleri indirirken tesadüf bu sayfayı buldum.Benim mesleğim orman mühendisi bu yazılanları gördüm sevindim.Ama bişeye üzüldüm bu ülkede ne yazıkki ağaçlandırma ve yeşillendirme denince ilk akla gelen Tema vakfı olması beni üzüyor.Çünkü bu ülkede ağaçlandırma işi erozyon kontrol işi orman bakanlığının azimli ve gayretli çalışmalarıyla baya bir yol almıştır.Gerek ağaçlandırma çalışmaları gerekse bozuk orman alanlarının rehabilitasyon çalışmaları ile orman alanlarımız gün be gün artmaktadır.Ama ne yazıkki biz ormancılar kendimizi anlatamadığımız reklamımızı yapamadığımız için reklamını yapan gümdemde olan TEMA vakfı ön plana çıkmaktadır.Ha bunu yazmam yanlış anlaşılmasın ben kesinlikle TEMA vakfına karşı değilim keşke TEMA vakfı gibi her bir insan bir tema vakfı olsa ülkemizin daha yeşil bir daha temiz bir ülke olması için çalışsalar.Benim sadece üzüldüğüm orman genel müdürlüğün ve ormancıların gözardı edilmeleri.Bakın ormanları korumak sadece fidan dikmekle olmaz onları korumakta lazım bakın bir fidan kolay yetişmiyor ama bir kibritle yok oluyor.Sadece fidan dikmeye değil ormanları yangınlara karşı korumak içinde bir kampanya başlatmak lazım.nurhanza tüm ormancılar adına seni bu duyarlığından dolayı kutluyorum.Benimde bu projenizde teknik ve idari bir yardımım dokunursa her zaman yardıma hazırım.
Alt 12-08-2008, 12:17 AM   #23 (permalink)
Üsteğmen

64 Mesajinıza toplam 142 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.

Ben açıkcası pek çok foruma üye oldum.Ve ilk defa bir forumda mesajıma bu kadar hızlı ve bu kadar güzel bir cevapla karşılık buldum.İnan bizi kimse dinlemiyor veya biz ormancılar kendimizi karşı tarafa veya insanalara anlatamıyoruz.Biizm birde geçmişten kalan kötü bir şöhretimiz var hani ormancı türküsü ama o türküde geçen kişi orman muhafaza memuru orman mühendisi değil ayrıca çok şükür o zamanki ormancılardan kimse kalmadı.Şimdi meslektaşlarımız ve genel müdürlüğümüzdeki tüm mesai arkadaşlarımız daha bilinçli ve daha özverili çalışıyorlar.Hepsi inanın en az bir Tema vakfı temsilcisi kadar ormanlarımız için çalışıyorlar.Benim sizden isteğim ormanlarımızı orman yagınlarına kaçak yapılaşmaya doğa düşmanı fabriklara ormanlarımıza zarra veren keçi otlatmacılığına vede bizim en büyük düşmanımız bu saydıklarımızla mücadele eden arkadaşlarımızın çalışmalarını engelleyen onları tayinle veya başka şeylerle korkutan siyasetcilere karşı bizlere destek vermenizi istiyoruz.Bakın daha dün mersin yangını vardı evler yandı ormanlaımız yandı insanlarımız yandı unutuldu sonra antalya yangını oldu Türkiyenin Cumhuriyet tarihinin en büyük yangını meydana geldi.O da unutuldu illa ormanlarımız ve ormancılarımız büyük bir yangından yangınamı hatırlanacak?
Alt 12-08-2008, 02:23 PM   #24 (permalink)
Üsteğmen

şikayet no 1= ormanlarımızı orman yangınlarından koruyalım..
cevap= nasıl? Nasıl koruyabiliriz çevremizi bilinçlendirerek bir sigaranın bir anız ateşinin bir piknik ateşinin nelere mal olduğunu koskoca ormnaları ağaçları bitkileri hayvanları nasıl yok ettiğini anlatabiliriz mesela ressam kızımız var bununla ilgili karikatür resim yapabilir sergi açılabilir.Tanıdığımız köşe yazarları varsa gazelerinde bununla ilgili yazı yazabilirler.Broşür bastırılıp broşür dağıtılabilir.Mesele forumumuz olarak giriş sayfasına veya stenin girişine orman yangınlarıyla ilgili güzel bir resimli yazı koyabilirz Birde en küçük dumanda ve yangında ücretsiz ALO 177 hattını ararsak dana ne isteyelim sizlerden
şikayet no 2= kaçak yapılaşmaya karşı koruyalım..
cevap= nasıl? Kaçak yapılaşmaya gelince onunla mücadele bireylere kalıyor.Yani bir yerde orman tahrip ediliyorsa orman da bina ev yapılıyorsa vaytandaşlık görevi olarak orman işletme veya bölge müdürlüklerine telefonla şikayet edilip gerekli yasal işlemin yapılmasına yardımcı olabilirsiniz
şikayet no3= doğa düşmanı fabrikalara karşı koruyalım
cevap = nasıl Aynı yukarıda olduğu gibi çevreyi ormanları kirleten kuruluşları gerekli yasal işlemin yapılması için şikayet
şikayet no4= keçi otlatmacılığına karşı koruyalım
cevap nasıl İşte bu keçi olayı devletin halletmesi gereken bir görev çünkü keçi besleyerek yaşamlarını daim eden köylülerimize destek ve kredi vererek onları arıcılık seracılık halıcılık veya büyük baş hayvancılığına teşvik edilmesi gerekiyor.
şikayet no 5= arkadaşlarımızı tayin vs ile tehdit eden, çalışmalrını engelleyen siyasetçilere karşı koruyalım
cevap nasıl... İşte bu konudada duyarlı davranmak yeterli örneğin bu yukarıda saydığım şikayetlerle mücadele ederken siyasi baskılarla tayini çıkarılan arkadaşlarımız için tepkimizi ortaya koyarsak yeterli duyarsız olmasak aman baba neci olmasak yeterli bence.
Alt 13-08-2008, 08:04 AM   #25 (permalink)
Üsteğmen

Nurhanza nerelerdesin seninle tanışmak nasip olmadı.Bak yokluğunuda konu başlığın elden gidiyor.Misafir burda konunun ev sahibi kayıp.Hayırdır yoksa fidan dikmeyemi gittin.Bak söylemedi deme bu ayda fidan dikilmez.Sonra diktiğin fidanlar kurur çok üzülürsün.Neyse ev sahibi yok ayıp olur ev sahibi yokken ben çıkayım şu konudan
Alt 13-08-2008, 09:46 PM   #26 (permalink)
Yüzbaşı

nurhanza - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 29
269 Mesajinıza toplam 773 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
nurhanza has a spectacular aura aboutnurhanza has a spectacular aura aboutnurhanza has a spectacular aura about

beni böyle besleyen böyle coşturan bir yerden evimden gidermiyim sevgili konu başlığımı zi,yaret eden bu konuya yürekten destek veren tüm canlara, binlerce teşşekkür amaç kutsal, yol kutsal, yolda yürüdüğümüz dostlar kutsal olacak, siz olacaksınız bu başlık benim değil bizim başlığımız, hepimiz ev sahibiyiz........ dimiiiiiiiiiiiiii......... oksijen bizim dünya bizim emek bizim yürek bizim, sevda bizim ne mutlu bizeeeeeeeeeeeee
Alt 29-08-2008, 06:29 PM   #27 (permalink)

6 Mesajinıza toplam 32 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Kupakızı2 is an unknown quantity at this point

ben değiştim sen değiştin o değişti hayatım değişti çok şey değişti! nası ama??
Kupakızı2 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 09-09-2008, 04:38 PM   #28 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 1
30 Mesajinıza toplam 80 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
sınırsızmavi is an unknown quantity at this point

Nurhan hanımcığım, siz konuyu açtığınızdan bu yana somut neler yapıldı, girişim devam ediyo mu, bizlere düşen nedir, bizi bilgilendirirseniz çok seviniriz.
sınırsızmavi isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 09-09-2008, 05:07 PM   #29 (permalink)
Üsteğmen

turunç - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 423
173 Mesajinıza toplam 1,335 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
turunç is a splendid one to beholdturunç is a splendid one to beholdturunç is a splendid one to beholdturunç is a splendid one to beholdturunç is a splendid one to beholdturunç is a splendid one to beholdturunç is a splendid one to behold

Harika bir fikir. Bende varım. Hayatım değişti derken dünyamızda değişir.
turunç isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 10-09-2008, 09:33 PM   #30 (permalink)
Yüzbaşı

nurhanza - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 29
269 Mesajinıza toplam 773 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
nurhanza has a spectacular aura aboutnurhanza has a spectacular aura aboutnurhanza has a spectacular aura about

çalışmalarımıza devam edeceğiz, ama şu öss illetine maruz kalmıştık, tuluyhan uğurlu konseri öncesinde çok hızlı bir hareket halindeydim, konserden umduğum başarıyı elde edemedim,konser muhteşemdi ama benim bu etkinliğe götürebildiğim kişi sayısı 11 de kaldı, yaptığım çalışmayı görseniz, ben bile kendime hayret etmiştim, halkımızın sanata ve böylesi güzel bir organizasyona ilgisiz kalması beni çok üzdü, ve sınav sonuçları açıklandı, bir anda tüm enerjim dibe vurdu, ve dernek çalışmalarımız hız kesti, daha doğrusu benim kadar kimse yürekten işi tutmadı, toplantıya 4 kişi geldi, ben hala gördüğüm herkese projelerimi anlatmaya devam ediyorum, para kazanmam gerekli çalışmak zorundayım, hareket alanım daraldı, ama inanın kendi adıma hele bugün radyomda açıldı............. artık kimse tutamaz, daha fazla çalışmaya başladım, cedrusun dediği gibi bu mevsim dikim için uygun değil, alt yapıyı iyice sağlamlamak lazım, hepinizin desteğine ihtiyacımız var, aldığımız oksijenin hakkını verelim, çooook güzel bir adım, büyük bir adım, hep beraber yürürsek ancak yol alırız, her gelişmeyi size anında bildireceğim, herkes gönüllülük çerçevesinde adım atmaya hazır beklesin, ilk önce çatıyı kuralım, temeli atalım... tapuyuda alalım. yapabilen varsa işyerlerinde ağaçlandırma konusu ile ilgili yazılar hazırlayıp bıraksınlar. ve boş konuşmak yerine ağaç ve oksijeni pırıl pırıl bir hayatı anlatsınlar, sinerji oluşturalım dimiiiiiiiiiii?

Bookmarks