Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Forum > Tanışalım

Uyarılar

heyyyy, sevgili forumum varmısınız, hep beraber!!!!!!

Forum ve Tanışalım heyyyy, sevgili forumum varmısınız, hep beraber!!!!!! Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız arkadaşlar, iş çok kolay olacak,şimdi biz çerkezköyde kadınlar elele derneği olarak faaliyete geçiyoruz, ama internette bir sürü forum var, atakana çok iş düşüyor, ilk biz başlatalım, gerisi çorap söküğü gibi gelecek, noterden tastikimizide alırız, her evin önüne her gördüğümüz toprak ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Tanışalım telkin cd indir izle İstanbul Tanışalım nerededir kimdir Tanışalım çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Tanışalım hipnoz Tanışalım olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Tanışalım hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Tanışalım kuantum düşünce kitap haberi

heyyyy, sevgili forumum varmısınız, hep beraber!!!!!!

Like Tree2Likes

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 12-07-2008, 10:59 PM   #11 (permalink)
Yüzbaşı

nurhanza - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 29
269 Mesajinıza toplam 773 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
nurhanza has a spectacular aura aboutnurhanza has a spectacular aura aboutnurhanza has a spectacular aura about
Standart Ynt: heyyyy, sevgili forumum varmısınız, hep beraber!!!!!!

arkadaşlar, iş çok kolay olacak,şimdi biz çerkezköyde kadınlar elele derneği olarak faaliyete geçiyoruz, ama internette bir sürü forum var, atakana çok iş düşüyor, ilk biz başlatalım, gerisi çorap söküğü gibi gelecek, noterden tastikimizide alırız, her evin önüne her gördüğümüz toprak parçasına hemen bir fidan dikeceğiz, ama önce sertifikaları bastırıp satmak isteyen gönüllü satıcıları kayıt altına alıcaz, herşey çok yasal zeminde gerçekleştirilmeli, bir paket marlboro fiyatına bir fidan kampanyası herkes birbirine fidan satacak, atıyorum, 50 kişi toplayan kiii günde çok rahat 50 kişiye fidan satabilir herkes, 1ytlsi, satıcıya, 1.5 ytlsi fidanı ekene, fidanın maliyetinide hesapla, valla çok karlı bir yatırım bu geleceğe yatırım aypıcaz heeeeeyyyy sloganlar yazın hadiiii

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

Alt 13-07-2008, 12:44 AM   #12 (permalink)
Yüzbaşı

269 Mesajinıza toplam 773 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
nurhanza has a spectacular aura aboutnurhanza has a spectacular aura aboutnurhanza has a spectacular aura about

[img=http://www.hizliresim.com/2008/7/13/150.jpg]http://
[img=http://www.hizliresim.com/2008/7/13/150.jpg]
[img src=http://www.hizliresim.com/2008/7/13/150.jpg]
dernek logomuz, eller güle döner, hayata dokunan güzel eller,
Alt 13-07-2008, 12:47 AM   #13 (permalink)
Yüzbaşı

ne kocaman ellerimiz varmış yaaaaa, forumdan taşıyorrrrr heeeyyyyyyyyyyyy,
Alt 13-07-2008, 05:34 PM   #14 (permalink)
Yüzbaşı

ben şimdi imgeleme felan yapıyorum, bu forumumuzdaki yazıları satır satır okuyamasamda, uygulayamasamda, olumlu çalışmalar olduğu besbelli, yoksa ucundan kıyısından ben bukadar faydalanırken böyle sıçramalar gerçekleştirebildiğime göreeeee, yayılan enerjimize baksanıza, kaç kişinin hayatına bir şekilde dokunmaya başladık,
ve ben şimdi vişne ağaçlarımı satmaya başlamışım, hayalimi ve hedefimi koyuyorum,bugün13,07,2008
süre 10,11,2008 (foruma üye olduğum tarih, vay be baya zaman olmuş heee), tarihinde zerrin özer gelmiş çerkezköy anfi tiyatroda vişne konseri veriyoruz, demir yolu kıyısından başlamışız vişneleri ekmeye taaa organize sanayi bölgesinden ambardere mevkine kadar tüm demir yolu kıyısını vişne fidanlarıyla doldurmuşuz, imgeliyorum hepsini, beynimin bütün kıvrımları ışıl ışıl 3 yıl sora kacaman kocaman olmuş vişneler, amanın dilimin kenarı sulanmaya başladı bileeee, resmen o anın içindeyim şimdi , nineciğim rahime altıntaş gelmiş yanıbaşımda duruyor, vişne uzatıyorum ona, 96
VE BAŞARDIK, AMAAAA bitmedi ben fidanları alıp yalın ayak başı kabak elimde fidan gidiyorum, ülkemin her köşesine fidanlar ekmeye başlıyorum, ceviz, meşe, kestane, gürgen palamut, altı yaprak üstü bulut başım bulutlara değiyor
Alt 13-07-2008, 05:41 PM   #15 (permalink)
hayalayaz
Guest

nurhanza eğer bir hesap numarası varsa ben şifa verdiğim insanları oraya fidan almak için yönlendirebilirim..özellikle uzaktan şifa verdiğimde, baba beni okula gönder kampanyası veya benzer yerlere bir kişinin 3 öğün yemek yiyebileceği miktarda para yatırın diyorum..fidan alın diyebilirim..galiba 3 fidan alabilirler..o parayla..sen hesap no su ver yeter..
yada nereye nasıl fidan ekiliyor doğruca bi anlat bakayım, ben konuyu tam anlayamadım..fidanlar nerden alıncak nereye dikilcek.. dusun dusun dusun anlamadım
Alt 14-07-2008, 12:05 AM   #16 (permalink)
Yüzbaşı

henüz veremem genel kurul toplantısını yapmadık, herşey tam zemine oturduğunda ben size bildireceğim, valla ben bunu düşünmemiştim süper fikir bu banka hesap numarası ile fidan satışını internettende yapabiliriz, benim ödüm kopar ölee yasal zemine oturmamış bir biçimde para alışverişi yapmaktan, ayyy ne güzel yeni kapılar açılıyor önümüzde, gene heyecanlandım bakkk, herşey tastaman otursun hele, yeri devlet verecek, gösterecek, her kuruş fidana gitmeli, ve mutlaka ekimi gerçekleştirilmeli, kagidere müracatımızı yaptım, yarın sabah direk görüşmelere başlayacağım, alt zemin çıkıyor ortaya, üstüne inşaası gider artık,fidanlar inegölden alınacak, hatta yurt dışına ihracat bile yapabileceğiz, tutmayın beniiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
Alt 14-07-2008, 08:56 PM   #17 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 0
1 Mesaja İyi ki varsın denildi
ismet26 is an unknown quantity at this point

Ya ben bu siteyi seviyorum. Çok güzel bir proje umarım faliyete geçer. bende istanbulda olsam yardıma gelirdim . kıvanç duyarım böyle duyarlı bir projede yer almaktan
ismet26 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 19-07-2008, 12:34 AM   #18 (permalink)
Teğmen

1 Mesaja İyi ki varsın denildi
***nhr*** is an unknown quantity at this point
Standart meraba arkadaşlar

daha bugün üye oldm bu siteye ve müzikleri dinlemeye başladm ilk günden işe yaradığını hissediyorum bu gerçektn muhteşem bişey
***nhr*** isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 21-07-2008, 12:06 PM   #19 (permalink)
Yüzbaşı

veee slaytımın son haliii, bu slaytla yarın çook heyecanlı bir gün beni bekliyor, bu slaytı cd ye koyup satışa başlıyacağım, ve 29 temmuzda, kızımın doğum gününde tuluyhan konserine tüm çerkezköyü götürüp,yok çok uçmayayım, en azından baya bir insan toplayıp, konsere gideceğiz ve tuluyhan lokal için bize söz verdi, elinden geleni yapacağına, erdal demirkıranda tam destek verecek, bize bir vagon ayarlayacaklar, ve onu süsleyip püsleyip belediye meydanına koymak istiyoruz, tek engel belediyenin akpli oluşu imiş, kadınları eve kapatmak isteyen bir belediye nasıl olurda kadınlar elele derneği için meydana vagon koydurur diyorlar, sevgili forumum sizde bir akıl verin nolur, neden olmasın, belediye meydanında bir tren vagonu haydarpaşa garından dünya başkentinden dönmüşüz, dünyanın en akıllı adamıda orada, bize destek veriyor, ve tuluyhan canım benim, saolsun dün gece mailimi cevapladı, öyle heyecanlıyım kiiii, projemiz için çok sevindiğini elinden geleni yapacağını söyledi, bir lokalimiz olsun diye çırpınıyorum kaç haftadır, ağaçlandırma projem yolda, vagonu koyduktan sonra kim tutar beniii, heyecandan uyuyamıyorum bile,
http://rapidshare.com/files/13120638..._2_...ppt.html
şu slaytımızın güzelliğine bakın hele yarın tamamlanacak müziklerde eklenecek, nasıl olmuş bir şeyler söyleyin emiii
Alt 01-08-2008, 01:28 AM   #20 (permalink)
Üsteğmen

32 Mesajinıza toplam 126 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
kaafinur is an unknown quantity at this point

Alıntı:
nurhanza Nickli Üyeden Alıntı
şu beynim varya, yatıp kalkıyorum, birşeyler oluyor bana, telkinlerdenmi atakan beyy kardeşim???
her dakka birşeyler üretmek, ortaya koymak, ve herkesi toplayıp harekete geçirmek istiyorum, hadi sevgili forumum, sizi hepinizi herkesi davet ediyorum.
atakan yazıyı en görünen yere koy bence.. hatta şöle giren hemen en okkalı şekilde daveti görsün,ben burda detaylı yazayım, siz onu sloganlaştırın, şimdi öle ufak ayrıntılarla uğraşamayacağım, ve heryere yapıştıralım, konuya giriyoruuum,
eee gir hadi nurhan amma uzattın ne yapayım, öyle basit bir çözüm ki, NEDEN OLMASIN!!! çok heyecanlandım düşünürkendee...
şimdi sigaraya, kozmetiğe saçma sapan yerlere para veren herkes, ağaçlar yanıyor, ülkem yanıyor, gelin kadınlar elelenin projesine destek olun, sertifikalar basılıyor, noter tastikli, herkese bir meyva fidanı satalım, sattıkça sizde para kazanın, gelin herkese sesleniyorum, tüm dünyaya biz ekelim şu fidanları, kendimizi dünyayı kurtaralım, ormanımızı kendimiz yapalım, herkes sertifikalarını benden alsın, her sertifikayı bir paket marlboro, parlement fiyatına satın, sizde kazanın ülkede kazansın, ee hadi ne duruyorsunuz, hemen şimdi başlamalıyız,
beni arayın: 542 300 56 70 hep beraber dünyaya ağaç ekelim, sigarayı bırakalım... çocuklara ne bırakacağızzzzzz, yanan bir dünyamı.. oksijen istiyoruz... su istiyoruz.. 4 iklimi en güzel yaşayan bereketli ülkem cennetten bir meyvaaa bahçesine dönsünnn.
merhaba nurhancım ben senin dediğni aşağı yukarı bir yıldır yapıyorum buraya başlık açman çok güzel evde yediğimiz meyvelerin çekirdeğini hiçbirini atmıyorum bir çekirdek bir ağaç mantığı bana iyice yerleşti. düşünün çöpe gidecek bir kayısı çekirdeğini yolda giderken bile atıverseniz bir toprağa biri çıkmazsa öbürü mutlaka ağaca döner şimdi evde 2 kavanozum var birine kayısı şeftali çekirdeklerini koyuyorum diğerine elma armut üzüm gibi daha küçüklerini ve bu duruma oğlum öyle alıştı ki anne diyor peçete eksek peçete ağacı çıksa ne güzel dimi ona göre dondurma hatta buz bile ekilebilir şaşkın biraz daha büyüsün anlar artık neyin dikilip neyin dikilmeyeceğini
kaafinur isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla

Bookmarks

Seçenekler
Stil