Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatını Değiştirmeye İstekli Yeni Üyeler > Dikkat Mp3leri Buradan Yükleyiniz > Suçluluk Duyguları

Uyarılar

Suçluluk Duyguları Ney

Dikkat Mp3leri Buradan Yükleyiniz ve Suçluluk Duyguları Suçluluk Duyguları Ney Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Maaşallah Allah bağışlasın, ne güzel onları benim için öper misiniz. Bunları mümkün olduğunca dinletmeye çalışın 10 saat normalde günlük dinleme süresi. Aşağıda linklere mouse'la sağ tıklayıp hedefi farklı kaydet diyerek indirebilirsiniz. ego güçlendirici http://www.hayatimdegisti.com/forum/...irici-ney.html suçluluk duyguları http://www.hayatimdegisti.org/dosya2...sti.com(1).mp3 Önemli değil, yararı ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Suçluluk Duyguları telkin cd indir izle İstanbul Suçluluk Duyguları nerededir kimdir Suçluluk Duyguları çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Suçluluk Duyguları hipnoz Suçluluk Duyguları olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Suçluluk Duyguları hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Suçluluk Duyguları kuantum düşünce kitap haberi

Suçluluk Duyguları Ney

Konu Kapatılmıştır

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 29-06-2008, 04:08 PM   #31 (permalink)
Yüzbaşı

Novos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 8
244 Mesajinıza toplam 690 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Novos will become famous soon enough
Standart Ynt: Suçluluk Duyguları Ney

Maaşallah Allah bağışlasın, ne güzel onları benim için öper misiniz. Bunları mümkün olduğunca dinletmeye çalışın 10 saat normalde günlük dinleme süresi.

Aşağıda linklere mouse'la sağ tıklayıp hedefi farklı kaydet diyerek indirebilirsiniz.

ego güçlendirici
http://www.hayatimdegisti.com/forum/...irici-ney.html

suçluluk duyguları
http://www.hayatimdegisti.org/dosya2...sti.com(1).mp3

Önemli değil, yararı olacaktır, emin olun. Sevgiyle kalın.

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

Alt 29-06-2008, 04:25 PM   #32 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 0
3 Mesajinıza toplam 3 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
nisaberat is an unknown quantity at this point

Alıntı:
caribbean Nickli Üyeden Alıntı
Maaşallah Allah bağışlasın, ne güzel onları benim için öper misiniz. Bunları mümkün olduğunca dinletmeye çalışın 10 saat normalde günlük dinleme süresi.

Aşağıda linklere mouse'la sağ tıklayıp hedefi farklı kaydet diyerek indirebilirsiniz.

ego güçlendirici
http://www.hayatimdegisti.org/dosya/ego%20guven%20guclendirici%20ney%202007%20hayatimd egisti.com(1).mp3

suçluluk duyguları
http://www.hayatimdegisti.org/dosya/sucluluk%202007%20ney%20hayatimdegisti.com(1).mp3

Önemli değil, yararı olacaktır, emin olun. Sevgiyle kalın.
çok ama çok sağolun yardımlarınız için inş.yararı olur onlarada bana ve eşime yalnız büyütüyorum ikizlerimi bende çok bunaldım artık.hepimiz için iyi olucak inş.öyle sıkışık daralmış bir vaziyetteyken buldum ki siteyi anlatamam artık allahın takdiri.mükafatı diyorum umarım faydasını görürüz.tekrar allah razı olsun.
nisaberat isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline  
Alt 30-06-2008, 12:40 AM   #33 (permalink)
Yüzbaşı

Novos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 8
244 Mesajinıza toplam 690 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Novos will become famous soon enough

Amin hepimizden. Kesinlikle Allahın takdiridir. Bizler de ne durumlardaydık ama şimdi çok şükür daha iyi durumdayız. Siz yeter ki dinleyin faydasını göreceksiniz inşallah.
Alt 30-08-2008, 06:23 PM   #34 (permalink)

Halit_Style - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 3
7 Mesajinıza toplam 12 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Halit_Style is an unknown quantity at this point

Linkte Hiç Bi sorun Yok
Halit_Style isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline  
Alt 19-09-2008, 12:01 AM   #35 (permalink)

3 Mesajinıza toplam 10 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
javert is an unknown quantity at this point

Atakan bey merhaba, ney versiyonu olan başkalarının düşüncelerini önemsememe telkinini dinliyorum ve telkinleri çok kısık sesle olsa bile duyabiliyorum. Telkinin içeriğini de indirdim ancak mp3 de duyduklarım, okuduklarımla farklı. Mp3 te sürekli "mutlusun, şimdi çok mutlusun..." gibi sözler var ancak telkinin metin halinde bu söylenenler yazmıyor. Ben yanlış bir şey mi indirdim, yoksa mp3 te metinde yazılanlar var da gerçekten ben mi yanlış duyuyorum?

Bir de dün akşam özellikle kulaklık ile dinledim. Sanki üstüste bindirilmiş iki ayrı telkin var; bariz olarak duyduğum "mutlusun, şimdi çok mutlusun...."sözleri ve çözümleyemediğim daha derinden gelen başka konuşmalar var. Konuyla ilgili bilgi vermeniz mümkün mü?

Bu arada tüm telkinleri indirdim ve özellikle ego güçlendirici ve suçluluk duyguları telkininden çok memnun kaldım. Tüm çalışmalarınız için teşekkür ederim.
javert isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline  
Alt 19-09-2008, 12:35 AM   #36 (permalink)
Super Moderator

yeni bir hayat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 30,500
1,573 Mesajinıza toplam 7,820 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
yeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant future

Merhaba javert;

Öncelikle yanımıza hoşgeldin...

Telkinlerde mutluluk telkini sabittir.Onda zaten mutlusun iyisin gibi şimdiki zamana yonelik telkinler geçmektedir...

Örneğin ego güçlendirici dinlediğinizde hem o telkinin içeriğini hemde mutluluk telkinini bir arada dinlemiş olursunuz.

Sevgiler...

yeni bir hayat isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline  
Alt 07-10-2008, 11:37 AM   #37 (permalink)
Teğmen

1 Mesajina 3 kez İyi ki varsın denildi
gheddo is an unknown quantity at this point

şimdi dinlemekteyim teşekkür ederim
gheddo isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline  
Alt 04-12-2008, 02:36 PM   #38 (permalink)
Teğmen

1 Mesajina 4 kez İyi ki varsın denildi
efkansami is an unknown quantity at this point
Standart bulamıyorum

arkadaşlar ben bir türlü mp3 bulamadım. acaba sorun bende mi.?
efkansami isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline  
Alt 04-12-2008, 02:41 PM   #39 (permalink)
Administrators
♥Ozlem Şahin ♥

shamanic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 13,842
2,276 Mesajinıza toplam 13,392 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
shamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond repute
Lightbulb

merhabalar

suçluluk duyguları ney için

Alıntı:
hayatimdegisti Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Suçluluk Duygularından Kurtul Ney Versiyonunu Bu Linkten Yükleyiniz.Mutlaka link üzerine gelip sağa tıklayıp hedefi farklı kaydet diyiniz.

http://www.hayatimdegisti.org/dosya26/sucluluk%202007%20ney%20hayatimdegisti.com(1).mp3

yukarıda ki linkin çalışmaması durumunda alternatif linki kullanınız..

RapidShare Webhosting + Webspace
forumun ana sayfasından linklere ait başlıkları görebilirsin..
HayatimDegisti.Com
Dikkat Mp3leri Buradan Yükleyiniz - Hayatım Değişti Telkinli Cd'leri bu linkten indirmek istediğin başlığa tıkla.. örneğin ego .. açılan sayfada;
Ego(Güven)Güçlendirici - Hayatım Değişti Telkinli Cd'leri bu linkten istediğin müzik kategorisini seçerek ilk mesajın içinde yer alan linkleri kullanarak indirme işlemini gerçekleştirebilirsin..

ilk etapta dinlemeni önerdiğimiz suçluluk ve egoya ait doğa seslerini bu linkten indirebilirsin..
http://www.hayatimdegisti.org/ucretsiz.rar

telkinleri dinlerken incelemen için;
Rehber Bölümünü İncelemeden Soru Sormayınız - Hayatım Değişti Telkinli Cd'leri

Bookmarks

Seçenekler
Stil