Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatını Değiştirmeye İstekli Yeni Üyeler > Telkinler Sonrası İlk Etkiler ve Anketlerimiz > Sizinde Tepkileriniz Daha Net Olmaya Başladı mı

Uyarılar

Tepkileriniz Daha Net mi Anketi

Telkinler Sonrası İlk Etkiler ve Anketlerimiz ve Sizinde Tepkileriniz Daha Net Olmaya Başladı mı Tepkileriniz Daha Net mi Anketi Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Alıntı: PSİKO Nickli Üyeden Alıntı TEPKİLER DİNLEME SAATİNE VE UYGULAMA İSTEĞİNE GÖRE DEĞİŞİYOR Daha çok değişmeyi isteyenler öylemi oluyorlar?...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Sizinde Tepkileriniz Daha Net Olmaya Başladı mı telkin cd indir izle İstanbul Sizinde Tepkileriniz Daha Net Olmaya Başladı mı nerededir kimdir Sizinde Tepkileriniz Daha Net Olmaya Başladı mı çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Sizinde Tepkileriniz Daha Net Olmaya Başladı mı hipnoz Sizinde Tepkileriniz Daha Net Olmaya Başladı mı olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Sizinde Tepkileriniz Daha Net Olmaya Başladı mı hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Sizinde Tepkileriniz Daha Net Olmaya Başladı mı kuantum düşünce kitap haberi

Anketimiz: Tepkileriniz Eskiye Göre Daha mı Net?
Keslinlikle Fark Var Daha Net 205 65.71%
Tepkilerim önceden netti şimdi birazda olsa fark var 41 13.14%
Tepkilerim net ve kendinden emin değildi halen değil 14 4.49%
Hiç Fark Yok 22 7.05%
Telkinleri Düzenli Dinlemedim Bu nedenle Yanıt Yok 30 9.62%
Katılımcı sayısı: 312. Sizin bu Ankette oy kullanma yetkiniz bulunmuyor

Tepkileriniz Daha Net mi Anketi

Like Tree1Likes

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 24-06-2008, 06:15 PM   #11 (permalink)
CeM
Çevirmen

CeM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 424
421 Mesajinıza toplam 2,289 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
CeM has a spectacular aura aboutCeM has a spectacular aura aboutCeM has a spectacular aura about
Standart Ynt: Tepkileriniz Daha Net mi Anketi

Alıntı:
PSİKO Nickli Üyeden Alıntı
TEPKİLER DİNLEME SAATİNE VE UYGULAMA İSTEĞİNE GÖRE DEĞİŞİYOR
Daha çok değişmeyi isteyenler öylemi oluyorlar?

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

ÖNYARGILARI YIKMAK ATOMU PARÇALAMAKTAN DAHA DA ZORDUR - PROF.DR ALBERT EINSTEIN
CeM isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 24-06-2008, 08:07 PM   #12 (permalink)
Yüzbaşı

teoman_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 712
521 Mesajinıza toplam 2,173 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
teoman_ has much to be proud ofteoman_ has much to be proud ofteoman_ has much to be proud ofteoman_ has much to be proud ofteoman_ has much to be proud ofteoman_ has much to be proud ofteoman_ has much to be proud ofteoman_ has much to be proud of

evet tepkiler daha net
ne düşündüğümü direkt karşımdakinin yüzüne söyleyince bazen kırıcı olabiliyorum.

Karnımı besliyorum
teoman_ isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 09-08-2008, 03:21 PM   #13 (permalink)
Üsteğmen

Tesekkür: 0
32 Mesajinıza toplam 126 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
kaafinur is an unknown quantity at this point

kesinlikle tepkilerim daha net eskiden birinin üzmesi karşısında lafı geveler dururdum ama şimdi biri beni üzünce hayır bunu yapamazsın diyebiliyorum Atakan bey size ne kadar teşekkür etsem az inanın ben daha önceden kişiliksiz gibi gezmişim haberim yokmuş herkesin beni üzmesine ezmesine izin verirdim çok teşekkürler
kaafinur isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 05-09-2008, 01:18 AM   #14 (permalink)
Super Moderator

yeni bir hayat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 30,500
1,573 Mesajinıza toplam 7,820 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
yeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant future

Alıntı:
Kurby Nickli Üyeden Alıntı
Ama bu beni çok üzüyor ve iki gündür göz yaşım dinmiyor benim.Nefes alamadığımı hissediyorum.Kocaman bir el boğaıma yapışmış, sıkıyor sanki.Çünkü gerçekten çok saçma sebebler yüzünden gidiyorlar.Aslında bu benim korkumdu, yalnış anlaşılmak.Ve ben yalnış anlaşılmalara maruz kalıyorum ve onların gidişini izliyorum sadece.Sanki korkularımla yüzleşiyor gibiyim.Bu da ürkütücü.
Kurby arkadaşım; yanlış anlaşılma korkusu duyduğun için bu sonucu yaşıyorsun.Eğer bu düşünceyi kafandan atarsan eminim artık doğru anlaşılacaksın...

Tavrımızı ortaya koyarken , tepki değil de yanıt verme yolunu seçersek ilişkilerimiz de daha olumlu olacaktır diye düşünüyorum. Çünkü telkinlerin bende böyle güzel bir sonucu oluştu.Sakin bir şekilde yanıt verebilmek, hepsi bu..
yeni bir hayat isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 05-09-2008, 07:22 AM   #15 (permalink)
Üsteğmen

64 Mesajinıza toplam 142 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
cedrus48 will become famous soon enoughcedrus48 will become famous soon enough

Tepkilerim eskiye göre daha net hatta şöyle düşünüyorum da eskiden galiba tepkisiz bir insanmışım.Yani karşımdaki bile hatalı olsa sanki yinede ben hatalıyım gibi düşünürdüm.Yaptığı hatadan dolayı tepki göstermezdim.Ama telkinleri dinlemeye başlayalıdan beri artık hatalara ve haksızlıklara tepkisiz kalamıyorum.Yeri geldiğinde karşımdaki kim olursa olsun fikrimi belirtip tepkimi gösteriyorum.Ama daha önceleri karşımdaki insan kırılmasın diye susardım.
Alt 03-10-2008, 03:10 PM   #16 (permalink)
Üsteğmen

perilice58 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 488
259 Mesajinıza toplam 1,226 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
perilice58 will become famous soon enoughperilice58 will become famous soon enough

Benim çevremle hiç bir sorunum yok çok iyide iletişim kurarım tek sorunum ailemdi şimdi onlarada daha net bir şekilde cevap veriyorum ve de çok sakinim tıpkı arkadaşlarımla olduğum gibi bana bir şey dedilermi hayır cevabını dahi alıyorlar ve babamda buğün arkadaşıma benim hakkımda der yanmaya başladı bile gelinim sana söylüyom kızım sen anla misali ile benden herhangi bir tepki bulamayınca ben gayet sakin bir şekilde işime bakıyom kendimle ilgileniyom baktı olmadı ancak işyerimi terketmekte buldu çareyi suçlulukmu duyuyorsunuz dersiniz hayır hiçte bile çünkü ben yanlış yapmadığımı biliyorum ve yıllarca önce vermem gereken tepkilerimi vermeye başladım çünkü artık bilmeli ailem bende bir bireyim vede benimde kendime göre zevklerim arkadaşlarım var benimde bir hayatım var bunun bilincine artık varmaları gerekiyor
Alt 15-10-2008, 10:56 AM   #17 (permalink)
Üsteğmen

tiriniti - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 4,141
234 Mesajinıza toplam 1,863 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
tiriniti is just really nicetiriniti is just really nicetiriniti is just really nicetiriniti is just really nicetiriniti is just really nice

Bende eskiden hayır deme korkusuda var dı.Kırılma pahasına kıramazdım insanları ama artık bunu nasıl söylediğime ben bile şaşıyorum hem özel hemde iş hayatımda bişeyler yoluna girmeye başladı.minnettarım sizlere
sevgiler
Alt 01-11-2008, 08:40 AM   #18 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 4
48 Mesajinıza toplam 137 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
yeşillim2005 is an unknown quantity at this point

haklı bile olsam savunmazdım kendimi şimdi karşı taraftan gelecek olumsuzluklara aldırmadan rahatça konuşuyorum ohh içimde rahat

önceden olsa
bir fizikçi olarak einstein ' a katılıyor ve madde enerjidir diyorum <br />'Sadece geçmişe ya da şuana bakanlar geleceği kaçırırlar.<br />''Her düşünce biyokimyasal ve elektrokimyasal harekete sahiptir''<br /> Hedeflere ulaşma hızınız onları hayalinizde ne sıklıkla canlandırdığınız ile ilişkilidir
yeşillim2005 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 01-11-2008, 09:28 AM   #19 (permalink)
Üsteğmen

64 Mesajinıza toplam 188 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
çiçeğim is an unknown quantity at this point

Kesinle evet artık daha netim,suçsuz haldeyken bile kendimi suçlu hissediyordum eskiden,durduk yere vicdan azapları başlardı kimseye tepki veremezdim içimde geveleyip dururdum ama şimdi herkese gerektiği yerde gerektiği cevabı tepkiyi gösteriyorum korkusuzca
Alt 17-01-2009, 06:00 PM   #20 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 64
45 Mesajinıza toplam 214 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
cicero will become famous soon enoughcicero will become famous soon enough

Keslinlikle Fark Var Daha Net
cicero isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla

Bookmarks

Seçenekler
Stil