Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Rüyalarda Değişim (http://www.hayatimdegisti.com/forum/forumdisplay.php?f=187)
-   -   Rüyalarınızı Kaydedin (http://www.hayatimdegisti.com/forum/showthread.php?t=686)

pakguc 21-10-2007 06:23 PM

Ynt: Rüyalarınızı Kaydedin

alalevciğim,
bu rüyalar sadece aklına takılan o gün içerisinde yaşadığın şeylerin bilinçaltının rüya olarak karşına çıkartması..
rüyaların hepsi rhber olacak diye birşey yok...
zaten genellikle rüyalarımız sadece bilinçaltımızda aklımıza takılan şeyleri bize gösterir...

ama bazen de, bilinçaltımız da geleceği görme becerisine sahip olduğu için gelecekle ilgili sinyaller alabiliriz...
hatta birebir görebiliriz...
ben bunu birkaç kere yaşadım...

bu bilinçaltının sezgilerinin kuvvetine bağlı...

jaunty 22-10-2007 12:42 AM

25emel esprime gülme anlayisina sahip oldugun icin tesekkurler zaten senden başka kimse gülmemis. aa34 sen hic ruya gormuyormusun kiz emel gel kanka olalim.hizipci olmayalim ama..isteyen katilsin.. thumbsanim ay inanamiyorum kendime 98569
sevgiler ttli3

25emel 05-11-2007 06:29 PM

rüya görmem mii görüyom tabe f678h de unutuyom genelde sevincli

pakguc 07-11-2007 09:50 AM

ışık elçi'nin rehber rüyalar kitabında okumuştum...
su bolluk, bereket..
evin so basması ise hayatında köklü bir değişiklik demekmiş...

dün gece rüyamda 3 katlı evimiz en üst katına kadar yağmurdan su basmıştı uy897 uy897

YAZGÜLÜ_81 10-11-2007 10:01 PM

Gördüğüm rüyaların anlamlarını araştırdığımda bana ulaşmak istediklerimin çok yakın olduğunu anlıyorum ve bazen öyle rüyalar görüyorum ki günlük hayatta eskiye dair bir şeyi düşünsem bile detayını hatırlayamazken , rüyamda o eşyanın en ufak detayına varana kadar görüyorum, yani bilinçaltı uykudada çalışıyor en mükemmel bir haliyle uykulusmile

lalll 10-11-2007 10:13 PM

arkadaşlar bende bu sıralar hep aynı tür rüya görüyorum .Yorumunu yapamadım sizler yorun bakalım.Kalabalık bir ev genellikle akrabalarla dolu ve rahmetli annanemde var ve ben sürekli yemekler hazırlıyorum büyük sofralar kuruyorum.Bunu bugünlerde çok sık görüyorum aynı tür rüyayı

pakguc 11-11-2007 04:14 PM

evde yemek yapmak insanlara yardım etmek anlamındadır, galiba birçok insana yardımının dokunuyor ve dokunacak.. kiss3 ne kadar güzel bir rüya... hayır olsun

üç_gömlek 07-12-2007 01:37 PM

motoruma atladığım gibi bi anda kendimi tali bi yolun sonunda buluyorum.çok güzel ağaçlarla çevrili bi asfalta geldim.sağa dönmeyi güzel olan yolda ilerlemeyi düşündüm ama yolun karşısında 10 metre gerideki başka tali yola girip bozuk yolda hızlıca yokuş aşağı gidiyorum son sürat.arada frenleri sıkıp yavaşlıyorum kaza yapmamak için.yine hızlanıyorum.aşağılara yakın bi yerde zor da olsa durup sağa döndüm.yine bozuk yolda ilerliyorum.
dün siparişini verdiğim rehber rüyalar kitabını yarıladıktan sonra hatırladığım rüyam.analize de gerek yok aslında.herşey ortada.mainzde 5 bin evroluk iş için davetleri umursamayıp türkiyede manevi ilerleme istiyordum.dahası ev araba gibi hedefler de beni tatmin etmiyor daha önemli şeyler arıyorum bulamıyorum.hala içimdeki koca boşluğu nasıl doldurabileceğimi arıyorum.
gelişim yolunda rüyalarımı takip etmemin ne kadar önemli olduğunu gördüm.

3 gün önce zihnimde bi senaryo tasarlamıştım.bi daha dönmemek üzere evi terkettiğimi ama gitmeden önce bilgisayarımı dışarı çıkarıp paramparça ettiğimi düşündüm zihnimde.ertesi akşam canavar gibi bilgisayarım bozuldu.ne olduğunu çözemedim daha.hepinize sevgiler.

izmirli035 07-12-2007 04:09 PM

merhaba,
bende bu gece cok kotu bir ruya gordum, soyle ki: babam bana cok kotu davraniyordu herseyimi kisitliyor, bana baski uyguluyor, gitmelerime gelmelerime karisiyor ve asiri ofkeliydi, uyandigimda kan ter icinde kalmisim ve hala ruyanin etkisindeydim. halbuki babam beni cok sever ve hic bir seyime karismaz ve bugun de annemin ameliyati var onlarla kosturuyor!!!

hani derler ya ruyarlar tersine cikarmis ondan oldu galiba.
ayrica o kitabi da cok merak ettim. turkiye ye gelince alicam onu da!! cat3500

EMİR_55 10-12-2007 01:12 PM

Ben de dün gece şöyle bir rüya gördüm. ormanın birinde yokuş aşağı indikten sonre bi mağaraya girdim. genişce bir tünele benziyordu içerisi. biraz ilerledikten sonra yolun taşlarla kapatıdığını gördüm. bu rüyanın aynısını daha öncede görmüştüm.hatta ondan önce de görmüştüm. ilk gördüğümde yol açıktı galiba. çok merak ediyorum. yorumlayabilen biri lütfen açıklasın.
Teşekkürler

WEZ Format +3. Şuan Saat: 07:16 AM.