Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Rüyalarda Değişim (http://www.hayatimdegisti.com/forum/forumdisplay.php?f=187)
-   -   ruyayı hatırlama yontemi öneren vaamı??? (http://www.hayatimdegisti.com/forum/showthread.php?t=5465)

mirza_ben87 04-04-2008 10:51 PM

ruyayı hatırlama yontemi öneren vaamı???

başta çok güzel ruya goruyordum yani hatırlıyodum ama artıkın olmiyor. Bunda o zıkkım sigaranın ilgisi varmı? günlükte tutuyorum ama olmuyor artıkın yavs bu hafızayı nasıl geliştircezz bi onerisi olan varsa acil lazım.

shamanic 04-04-2008 11:56 PM

Ynt: ruyayı hatırlama yontemi öneren vaamı???

yazarsan mutlaka hatırlarsın.. thumbsanim
önemsersen mutlaka kendilerini hatırlatırlar.. tender45

tek bir harf.. renk.. nesne bile hatırlasan rüyana dair yaz.. ne kadar olduğu önemli değil mutlaka kayda al.. b456

genellikle uykularımız bölündüğünde ya da sabah ilk uyandığımızda hatırlarız rüyalarımızı..
onun için başucunda defter kalem bulundur..

bazı zamanlarda da gün içerisinde bir olay rüyamızı hatırlamamızda tetikleyici olur..

biraz zamana bırak.. mutlaka hatırlaman gerektiğinde hafızanda ki yerlerini alacaklardır..

sevgiler.. uykulusmile

erkan7 17-08-2008 12:19 PM

Ynt: ruyayı hatırlama yontemi öneren vaamı???

bende bu gece rüya gördüm ve uyandım gece..rüyayı çok net hatırlıyordum bilincimin flnda yerine geldiğini düşündüm sabah rüyayı hatırlayacağım diye sevindim ve geri uyudum.sonra tekrar güzel bir rüya gördüm deniz gemi fln vardı son zamanlarda çok deniz ve gemi görmeye başladım zaten neyse sabah kalkınca deniz gördüğüm rüyayı net hatırlıyorum fakat ilk gördüğüm rüyayı bir türlü hatırlayamıyorum...
bundan sonra hemen yazacağım gördüğüm rüyayı...

saqua 31-01-2009 12:27 AM

Rüyaları hatırlamak istiyorsanız gece yatmadan önce rüyalarımı hatırlayacağım deyin ilk gün olmasada birkaç geceden sonra hatırlamaya başlıyosunuz.Birde gün içinde yaptıklarınızı düşünün bölece rüyaları filitre etmiş olursunuz.En son neyi görmek istiyosanız onu düşünün ve sabahleyin yazın gerçekten faydalı bilgiler çıkıyo emeğe teşekkürler...

hakikat1990 09-02-2009 08:39 PM

bazı rüyalar hatırlanabiliyor bazıları ise hatırlanamıyor

astrocat 16-02-2009 04:28 PM

gece boyunca gördüğümüz rüyalardan bize gerekli olanları hatırlıyoruz... bunların da görevleri olduğu için bilmemiz gerektiği için hatırlıyoruz... rüyalarımı hatırlıyorum dersek şimdiki zamana almış oluruz etkisi daha çabuk olur... yorumlarında da farkındalık çalışmalarıyla beraber yürütürsek sonuç alabiliriz. çünkü yorum olarak yazılan kitapların hepsi ner insana uymuyor. hepimizin sembolleri farklı kimisi kedi sevmez ve rüyasında gördüğü zaman bu ona verilen ayrı bir anlam taşır kimisi de sever vb... geçmiş deneyimlerimiz de bu konuda çok önem taşıyorlar tabii... rüyalarımızı hatırlamak için bazı çalışmalar yapan eğitmenler var onların kitaplarından faydalanabiliriz... cesur olmalıyız... rüya hatırlamamayı seçmek kendimizle yüzleşmekten korktuğumuzu göstermektedir... benim bu konularla ilgili düşüncelerim ve bilgilerim özetle bbu kadar ... hepimize tatlı rüyalar :)

WEZ Format +3. Şuan Saat: 03:32 PM.