Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Kişisel Gelişim Klubü > Alternatif Kişisel Gelişim > Reiki

Uyarılar

Reiki reiky, reiki, reiki chakra, reiki hand, reiki inisiyasyonu, reiki masterları, reiki uyumlanma, reiki 4, reiki 5, reiki i, money reiki, park reiki, reiki level, reiki 3a, luck reiki,

Reiki İle İlgili Anahtar Kelimeler

Alternatif Kişisel Gelişim ve Reiki Reiki İle İlgili Anahtar Kelimeler Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Forumumuzda yapilacak olan yeni düzenleme ile her açılan konu 50tkl her eklenen mesaj ise 40 tkl kazandiracaktir.Belli bir kelimenin altında olan mesajlar sistem tarafından değerlendirme dışı tutulacaktir. Sizde hem google'da yeni konular araştırıp öğrenebilir.Hemde bunları forumda bizlerle paylaşarak puan kazanabilirsiniz.İler ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Reiki telkin cd indir izle İstanbul Reiki nerededir kimdir Reiki çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Reiki hipnoz Reiki olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Reiki hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Reiki kuantum düşünce kitap haberi

Reiki İle İlgili Anahtar Kelimeler

Like Tree1Likes
  • 1 Post By basagrısı

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 15-11-2007, 03:18 AM   #1 (permalink)
Administrators
Atakan Sönmez

Tesekkür: 2,852
3,132 Mesajinıza toplam 17,384 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
hayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond repute
Standart Reiki İle İlgili Anahtar Kelimeler

Forumumuzda yapilacak olan yeni düzenleme ile her açılan konu 50tkl her eklenen mesaj ise 40 tkl kazandiracaktir.Belli bir kelimenin altında olan mesajlar sistem tarafından değerlendirme dışı tutulacaktir.
Sizde hem google'da yeni konular araştırıp öğrenebilir.Hemde bunları forumda bizlerle paylaşarak puan kazanabilirsiniz.İler ki günlerde 300 yakin subliminal cd ürün market bölümümüzde puanlı olarak alabileceğiniz şekilde eklenecektir.

Konuları daha rahat araştirabilmeniz için her konu için anahtar kelimeler veriyoruz.Sizde bu kelimeleri arayın ve ilgili konuda ki makaleleri forumda paylaşın.

'reiki' anahtar kelimeleri
« Ekle reiki
« Ekle turgay reiki
« Ekle kundalini reiki
« Ekle reiki nedir
« Ekle reiki symbols
« Ekle reiki sembolleri
« Ekle reiki izmir
« Ekle reiki ankara
« Ekle usui reiki
« Ekle www reiki
Daha Fazla Anahtar Kelime

« Ekle reiki türk
« Ekle reiki 2
« Ekle reiki com
« Ekle reiki kursları
« Ekle reiki forum
« Ekle reiki evi
« Ekle reiki eğitimi
« Ekle ücretsiz reiki
« Ekle reiki uygulaması
« Ekle tarot reiki
« Ekle reiki merkezleri
« Ekle candan reiki
« Ekle violet flame reiki
« Ekle www reiki com
« Ekle reiki antalya
« Ekle reiki kursu
« Ekle reiki cafe
« Ekle reiki müzikleri
« Ekle reiki eğitim
« Ekle reiki huzur vadisi
« Ekle reiki sembol
« Ekle karuna reiki
« Ekle enerji reiki
« Ekle reiki türkiye
« Ekle reiki 3
« Ekle reiki music
« Ekle reiki huzur
« Ekle reiki nasıl yapılır
« Ekle reiki therapy
« Ekle reiki teknikleri
« Ekle reiki 1
« Ekle reiki meditasyon
« Ekle reiki el
« Ekle reiki symbol
« Ekle reiki seminerleri
« Ekle reiki semboller
« Ekle yoga reiki
« Ekle reiki turk
« Ekle reiki istanbul
« Ekle reiki uygulama
« Ekle gold reiki
« Ekle reiki esin uzer
« Ekle reiki meditasyonu
« Ekle reiki el pozisyonları
« Ekle reiki mp3
« Ekle reiki seminer
« Ekle reiki deneyimleri
« Ekle silver flame reiki
« Ekle reiki nasıl
« Ekle reiki resimleri
« Ekle bedava reiki
« Ekle reiki dersleri
« Ekle reiki enerjisi
« Ekle reiki şifa
« Ekle reiki merkezi
« Ekle reiki semineri
« Ekle reiki adana
« Ekle reiki kitapları
« Ekle reiki healing
« Ekle reiki müzik
« Ekle seichim reiki
« Ekle online reiki
« Ekle reiki uzmanı
« Ekle imara reiki
« Ekle turgay reiki tarot
« Ekle reiki bursa
« Ekle reiki ışığı
« Ekle reiki pdf
« Ekle reiki kurs
« Ekle reiki çakralar
« Ekle www reiki cafe com
« Ekle reiki çakra
« Ekle reiki hakkında
« Ekle uzaktan reiki
« Ekle reiki kitap
« Ekle reiki hocası
« Ekle reiki kanji
« Ekle reiki hand positions
« Ekle reiki ücretleri
« Ekle reiki attunement
« Ekle lightarian reiki
« Ekle reiki zen
« Ekle altın reiki
« Ekle reiki eğitimleri
« Ekle izmirde reiki
« Ekle reiki turkey
« Ekle reiki dersi
« Ekle reiki dna
« Ekle reiki ve islam
« Ekle reiki hocaları
« Ekle reiki reiki
« Ekle reiki öğretisi
« Ekle reiki uygulamaları
« Ekle reiki para
« Ekle eskişehir reiki
« Ekle reiki cd
« Ekle reiki kitabı
« Ekle reiki korkut
« Ekle reiki türk com
« Ekle reiki uyumlama
« Ekle petek evren reiki
« Ekle reiki kursu izmir
« Ekle reiki merkezleri izmir
« Ekle reiki müziği
« Ekle reiki turkiye
« Ekle reiki öğrenmek
« Ekle reiki taşları
« Ekle reiki training
« Ekle reiki öğrenme
« Ekle reiki light
« Ekle reiki certificates
« Ekle reiki eğitmenleri
« Ekle imera reiki
« Ekle reiki 2 son haber
« Ekle reiki ile ilgili kitaplar
« Ekle reiki nasıl öğrenilir
« Ekle reiki prensipleri
« Ekle jale şahin reiki
« Ekle reiki ve tedavi
« Ekle usui reiki ışığı
« Ekle reiki 2 sembolleri
« Ekle reiki tedavi
« Ekle reiki türkçe
« Ekle reiki masaj
« Ekle reiki sembolü
« Ekle reiki gr
« Ekle reiki uygulaması forum
« Ekle www reiki türk com
« Ekle reiki uzmanları
« Ekle alternatif reiki
« Ekle reiki manual
« Ekle reiki yöntemleri
« Ekle sechem reiki
« Ekle reiki derneği
« Ekle reiki ve dynamic rebirthing
« Ekle tera mai reiki
« Ekle raiki
« Ekle reiki cafe com
« Ekle reiki in
« Ekle reiki esin

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

Dinledikten sonra etkiler ile ilgili anketlere bu linkten katilin.
http://www.hayatimdegisti.com/forum/...-anketlerimiz/
hayatimdegisti isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 23-09-2008, 12:04 PM   #2 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 0
66 Mesajinıza toplam 228 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
gül sultan is an unknown quantity at this point
Standart Ynt: Reiki İle İlgili Anahtar Kelimeler

bunları ekleyemedim ama dusun
gül sultan isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 23-09-2008, 12:08 PM   #3 (permalink)
Administrators
♥Ozlem Şahin ♥

shamanic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 13,842
2,276 Mesajinıza toplam 13,392 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
shamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond repute
Standart Ynt: Reiki İle İlgili Anahtar Kelimeler

merhabalar gül sultan..

yanımıza hoşgeldin..

her bölümde ilgili konunun altında anahtar kelimeler verilmiştir..
bu kelimelerle goggle v.b arama motorlarını kullanarak konular bulabilir
bulduğunuz konular güzel ve yararlı ise forum sayfalarımızda ilgili bölümlere ekleyerek katkıda bulanabilirsiniz..

böylelikle hem içeriğimiz zenginleşmiş olur .. hem de siz puan kazanarak kendinize özel telkin yaptırabilirsiniz...

sevgiler..
Alt 02-02-2009, 11:29 PM   #4 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 14
8 Mesajinıza toplam 67 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
gizkudra is an unknown quantity at this point

shamncım ben yukardakı sıtelerden bırınde cakra testlerınden bırını yaptım tepe cakram kapalı cıktı..sıteye yazdım ama yanıt alamadım..felaket takıldım bu olaya zaten buda bır belırtısı herhalde ne yapıcaz şimdi:)))bu arada bu sıtelerden alıntı yapıp ekleyebılıyormuyuz buraya??unutmadan sevgıler yolluyorum sana...:))
gizkudra isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 27-02-2009, 12:55 AM   #5 (permalink)

basagrısı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 31
13 Mesajinıza toplam 109 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
basagrısı will become famous soon enoughbasagrısı will become famous soon enough
Smile REİKİ EGİTMENİNE SORMANIZ GEREKENLER

Artık Reiki öğreten pek çok insan var. Bazıları oldukça nitelikli ve tam size göre olduğu gibi, bazıları da sizin ihtiyaçlarınız için doğru olmayabilir. Bu yüzden sık sık, kendinize uygun olabilecek bir Reiki eğitmeninin nasıl seçilebileceği sorusu sorulur. Burada eğitim almayı düşündüğünüz herhangi bir Reiki eğitmenine sorabileceğiniz birkaç soru yer alıyor.

Ne kadar zamandır Reiki enerjisiyle çalışıyorsunuz?
Nasıl bir eğitim aldınız?
Ne kadar sıklıkta eğitim veriyorsunuz?
Kişisel olarak reikiyi nasıl kullanıyorsunuz?
Reiki soyunuz hangisidir?
Bu alacağım eğitim beni Usui Reiki’ye mi uyumlayacak?
Eğer Usui değilse, hangi çeşit Reiki soyunun bir parçasısınız?
Reiki eğitimi alabilmek için ne gibi özellikler gerekir?
Eğitiminiz neleri kapsıyor?
Kaç saatlik ders ücrete dahildir?
Eğitim süresinin ne kadarı teorik, ne kadarı pratiğe ayrılıyor?
Bu eğitimi aldıktan sonra yapabileceklerim nelerdir?
Ücretiniz ne kadar, ayrıca eğitim sonunda herhangi bir sertifika ve el kitabı alacak mıyım?
Eğitim esnasında not alabilir, eğitimi kayda alabilir miyim?
Kaç tane sembol öğreneceğim?
Yaşadığım çevrede bir Reiki çalışma grubu var mı, eğer yoksa benim bir tane oluşturmama yardımcı olur musunuz?
Başarılı bir reiki uygulayıcısı ya da reiki master olmam için bana açık destek verecek misiniz?
Uyguladıkları reiki türü ya da soyundan bağımsız olarak, bütün reiki uygulayıcıları ve masterlarına karşı pozitif bir tutum içinde misiniz?
Janit likes this.
Alt 27-02-2009, 01:14 AM   #6 (permalink)

13 Mesajinıza toplam 109 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
basagrısı will become famous soon enoughbasagrısı will become famous soon enough
Wink REİKİ İLKELERİ

Bu dünyada şu anım için şükranlarımı sunmaktayım.
Bu dünyada şu anım için öfkelenmemeyi tercih ediyorum.
Bu dünyada şu anım için endişe duymadan yaşamaktayım.
Bu dünyada şu anım için işimde dürüst çalışıyorum.
Bu dünyada şu anım için çevreme şefkatli davranmaktayım..
Alt 27-02-2009, 01:27 AM   #7 (permalink)

Red face REİKİ-SEVGİ

Reiki koşulsuz sevgidir.
Arkadaşlar bence tüm hastanelerde kullanılmalı.
Önce Allah'tan isteriz.
Bizim içimizdeki reiki enerjisi evrenden bize akar.
Tabii öğrenmek gerek bilen birinden.
İnsanlar birbirlerine koşulsuz yardım etmeli.
Eğer iyileştirme gücüm olsa bunu ücretsiz yapardım.
İnsanlar ne yaparsa onu bulur (bunu kendi adıma söylüyorum
çünkü ben kendim için değil insanlık için yaşamayı seçiyorum)
Allah'ın rahmeti ve bereketi üzerinize olsun.
Alt 22-05-2009, 10:21 AM   #8 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 68
42 Mesajinıza toplam 210 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
melekelif is an unknown quantity at this point
Standart reiki nedir

Rei her yerde varolan, ki: ruhsal yaşam enerjisi anlamına gelmektedir. Sözcük anlamı, Japonca'da, "Evrensel Yaşam Enerjisi" anlamına gelmektedir. Hz. İsa 'nın nasıl şifa verdiği ile ilgili sorular 1900'lü yılların başında Japon bir rahip olan Dr.Mikao Usui tarafından çok eski olan şifa yönteminin araştırılmasıyla ortaya çıkmıştır. Reikinin tarihi çok daha eski olmasına rağmen bu bilginin günümüze ulaşmasındaki en önemli kişi bu konuyu derinlemesine araştıran Mikao Usui'dir. Reiki herhangi bir din yada inanç şekli değildir her inanca sahip insan tarafından kolaylıkla uygulanabilir. Reiki tıbbı reddetmez aksine tıbbi tedaviye destek olma işlevindedir. Hastaların mutlaka tıbbi tedavi görmesi gerektiğini savunan reiki uygulayıcıları reikinin faydalarını tüm dünyanın daha iyi görmesini sağlamışlardır. Reikinin hiç bir zararı yada yan etkisi yoktur, zamanla unutulmaz ve etkisi kaybolmaz. Bir çok hastalıkta tıbbi tedaviyi tamamlar,zihinsel ve bedensel gerginlilerden kurtulmayı sağlar, ilaçların yan etkisini azaltır,yorgunlukları giderir,bağımlıklardan kurtulmaya yardım eder kısaca sağlık ve kişisel gelişim anlamında önemli pozitif etkiler yapar. Reiki etkili olarak soğuk algınlığı, yanıklar,yaralar ağrılar, sızılar gibi rahatsızlıklardan; kanser, kalp hastalıkları, tansiyon, gibi ciddi hastalıklara kadar bir çok sağlık sorununda son derece etkilidir. Özellikle yeni oluşmuş hastalıklarda çok daha kısa zamanda etkisini gösterecektir. Reiki bugün dünyada yaklaşık iki milyon kişi tarafından uygulanmaktadır ve bu sayı her geçen gün artmaktadır. Dünyada bir çok hastane reiki uygulamayı bütünleyici kabul etmekte ve reikiyle ilgili çalışmalara önem vermektedir. Reiki uygulayıcılarda sezgileri güçlendirir, ruhsal farkındalığın artmasını sağlar. Reiki evrensel bir enerjidir ve hiç bir kişinin tekelinde değildir. Reiki ile herkes kendinin şifacısı olabilir.
melekelif isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 22-05-2009, 10:47 AM   #9 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 68
42 Mesajinıza toplam 210 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
melekelif is an unknown quantity at this point
Standart REİKİ VE İSLAM(AKLIMIZA EN ÇOK TAKILAN KONUDUR)

Reiki ve İslam
Reiki bir din yada inanç sistemi değildir. Dünyada her dinden yada inançtan insan tarafından kullanılmaktadır. Ancak yine de bazı insanların kafasında acaba reiki yaparsam dinden çıkarmıyım? Bu bir tarikat mi? Reiki yapan biri budist mi olur? gibi sorular belirmektedir. Reikinin bilimsel yönünün tüm dünyada yoğun olarak araştırılması ve artık Batı'da bir çok hastanede reiki uygulanması bu konuda çok daha bilimsel bir bakış açısı geliştirmemizi zorunlu kılıyor. Reiki'nin bilimsel yönünü incelemek için Reiki ve Bilim linkini inceleyebilirsiniz.
Bu bilgilerin dışında acaba chakra,aura gibi kavramlar İslam dininde var mı sorusu son derece ilginç bir konuyu gündemimize getirdi ve bu soruya yanıtları Kur'an-ı Kerimde aradık. İşte yanıtları...
CHAKRALAR
Muminun
(17) Yemin olsun, biz sizin üstünüzde yedi yol yarattık! Ve biz yaratılıştan/yaratılmışlardan gafil de değiliz.
İnsan bedeninde 7 chakra vardır ve bunların görünümleri girdap gibidir. Yani bedenin üzerinden dışına doğru dönerek uzarlar ve bu uzama adeta bir yol gibidir.
TEPE CHAKRASI
Bakara
(7) Allah onların kalpleri, kulakları üzerine mühür basmıştır. Onların "kafa gözleri" üstünde de bir perde vardır. Onlar için korkunç bir azap öngörülmüştür.
Tepe chakrası kapalı olanların inançsız yada manevi değerleri zayıf insanlar olduğu chakra konusunda çalışanlarca bilinen bir gerçektir.
Ali İmran
(13) Yüz yüze gelen şu iki toplulukta sizin için bir ibret vardır: Biri Allah yolunda çarpışıyordu; ötekisi küfre batmıştı. Allah yolunda çarpışanları, kafa gözleriyle kendilerinin iki katı görüyorlardı. Allah, öz yardımıyla dilediğini destekler. İşte bunda, gözleri olanlar için gerçek bir ibret vardır.
Tepe chakrası insanın ruhsal deneyimlerini ve ruhsal algılamasını etkiler. "Allah yolunda çarpışanları, kafa gözleriyle kendilerinin iki katı görüyorlardı. " demek tepe chakrasının calışmasındaki farklılaşma ile kişinin algısının değiştiğini ve karşısındakini olduğundan çok daha büyük olarak algıladığını göstermektedir.
ÜÇÜNCÜ GÖZ AÇILIMI
Kaf
(22) Yemin olsun, sen bundan gaflet içindeydin. Ama perdeni üstünden kaldırıverdik. Bugün gözün keskin mi keskin.
3. göz chakrasında açılım olduğunda yada diğer tabirle perde kalkınca kişi enerjileri,elektromanyetik alanları ve maddenin gerçeğini görmeye başlar ve görüş alanı çok genişler.
KALP CHAKRASI
Mutaffifin
(14) İşin esası o değil! Onların kazanmakta oldukları, kalplerinin üstünde pas oluşturmuştur.
Kalp chakrasındaki blokajlar bir anlamda pas gibi görülürler.
Casiye
(20) Bu Kur'an, insanların kalp gözlerini açacak ışıklardan oluşur. Gereğince inanan bir toplum için de bir kılavuz ve bir rahmettir o.
Kalp gözünü açacak olan ışık, kalp chakrasını temizleyecek ışıktır. Kalp chakrası temiz olan insan tüm insanlığa karşı sevgi dolu,hoşgörülü, merhametli ve fedakar insandır.
Tevbe
(14) Savaşın onlarla ki, sizin elinizle Allah onlara azap etsin, onları rezil etsin. Onlara karşı size yardım etsin. Ve inananlar toplumunun göğüslerine şifa ulaştırsın.
"Ve inananlar toplumunun göğüslerine şifa ulaştırsın. "Kalp chakrası şifa merkezidir.
AURA
Fatir 27. Görmedin mi, Allah, gökten bir su indirdi. Onunla, renkleri çeşit çeşit meyvelar çıkardık. Dağlardan da yollar var; beyaz, kırmızı, değişik renklerde. Ve simsiyah yollar da var.

Fatir 28. Aynı şekilde, insanlardan, hayvanlardan, davarlardan da çeşitli renklerde olanlar var. Kulları içinde Allah'tan ancak bilginler ürperir. Allah Azîz'dir, Gafûr'dur.
Bu iki ayette dağlardaki değişik yollardan, insanların,davarların ve hayvanların değişik renklerde olanlarından söz edilmektedir. Arkasından da "Kulları içinde Allah'tan ancak bilginler ürperir." denmektedir. Bunu anlamak için demek ki bilgin olmak gereklidir. Oysa kasdedilen gözümüzle görülen renkler olsa herkes bunu anlardı bilgin olmaya gerek yok. Ama bilginler insanın gördügünden başka renklerde görmekte ve ürpermektedirler. İnsanın çevresindeki elektromanyetik alan olan aurayı da ancak bu bilgiye sahip olan ve bu konuda çalışan yani bu anlamda bilgin olanlar görür ve bu da bilginlerin yaradılışın mucizesini görüp ürpermelerini sağlar.
Bakara
(138) Allah'ın boyasını esas alın. Allah'tan daha güzel kim boya vurabilir! Biz yalnız O'na kulluk ederiz.
Burada boyadan kasdedilen aura olabilir mi?
ENERJİ BOYUTU
Rahman 17. İki doğunun Rabbi de O'dur, iki batının Rabbi de.
Sadece maddi dünyayı ele alırsak tek doğu yada tek batı vardır. Ama enerji boyutunu da ele alırsak bunların sayısı ikiye çıkar.
Aynı eterik bedeni astral seyahate çıkan bir insanın fiziksel bedeni için bir doğu ve batı varken, eterik (enerji bedeni) içinde o anda eterik düzlemde bir doğu batı olmasının gibi.
Bu ayetler ilk etapda ilgimizi çekenler. Zaman içinde araştırmalarımızla yeni ayetlerinde ekleneceğine inanıyoruz
melekelif isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla

Bookmarks