Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Psişik Yetenekler (http://www.hayatimdegisti.com/forum/forumdisplay.php?f=157)
-   -   Arkadaslar Sizce bu Psişik Bir yetenekmi (http://www.hayatimdegisti.com/forum/showthread.php?t=431134)

fethi 21-10-2009 12:34 AM

Arkadaslar Sizce bu Psişik Bir yetenekmi

Mrb arkadaslar benım soyle bır yetenegım var ıstedıgım an ruyadan kendımı uyandırabılıyorum yanı ruya gordugum zaman ruyada oldugumun farkında oluyorum ve ortalıgı elımden geldıgı kadar corba edıyorum korku veya ısın ıcınden cıkılmaz hal oldugu zaman ruyadan kendımı uyandırabılıyorum sadece kendımı bıraz kasarak uyanıyorum sızce bu bır psişik bır yetenekmidir

NaturaLLowe 21-10-2009 09:28 PM

Cevap: Arkadaslar Sizce bu Psişik Bir yetenekmi

Bu Psişik Bir Yetenek DeğiLdir Ama Sizde Sanırım İstemsiz Lucid Vardır.Herşeyi YapabiLrsiniz UçabiLirsiz RüyaLar ALeminde DoLaşabiLrsiniz Buda Çok GüzeL Birşey.

fethi 22-10-2009 12:30 AM

istemsiz lucid ne demek

NaturaLLowe 22-10-2009 03:15 PM

Lucid Rüya Yani Rüyada BiLinçaLtında oLman ve Bunu Sen Yapmıyosun KendiLiğinden oLuyor Uçuyosun,Geziyorsun İstediğni Yapıyorsun.

pardonistemedenoldu 22-10-2009 04:36 PM

bu bütün insanlarda vardır...

Elektra 22-10-2009 07:19 PM

bende aynısını yapabiliyorum :) ama herkes yapamayabilir kişiden kişiye değişir. bunun yanında ekstra yapabildiğim şey sınav zamanlarında mesela yarın sınavım varsa özellikle de matematikse gece yarısı beynim huysuzluktan uyanır bedenim uyanmaz ama beynen uyanık olurum ve tekrar formülleri gözden geçiririm bitirdikten sonra veya bir formülü hatırlayamazsam yada susamışsam herhangi bir ihtiyacım varsa o zaman bedenimi uykudan kaldırırım. bence bu daha psişik ne dersin? :))) ama riskli beynin uyanık bedenin uyuduğu zamanlarda karabasan ihtimalinden söz ediyorlar fakat şu ana kadar karabasan hiç basmadı :)

NaturaLLowe 22-10-2009 08:09 PM

Alıntı:

bende aynısını yapabiliyorum :) ama herkes yapamayabilir kişiden kişiye değişir. bunun yanında ekstra yapabildiğim şey sınav zamanlarında mesela yarın sınavım varsa özellikle de matematikse gece yarısı beynim huysuzluktan uyanır bedenim uyanmaz ama beynen uyanık olurum ve tekrar formülleri gözden geçiririm bitirdikten sonra veya bir formülü hatırlayamazsam yada susamışsam herhangi bir ihtiyacım varsa o zaman bedenimi uykudan kaldırırım. bence bu daha psişik ne dersin? :))) ama riskli beynin uyanık bedenin uyuduğu zamanlarda karabasan ihtimalinden söz ediyorlar fakat şu ana kadar karabasan hiç basmadı :)
Süper :D Harbiden Bende Bir Çoğunu YapabiLiyorum.AmA Lucid VazgeçiLmez.

Elektra 22-10-2009 08:53 PM

bende lucidi yapamıyorum işte lanet olsun :D

NaturaLLowe 24-10-2009 01:39 PM

Alıntı:

bende lucidi yapamıyorum işte lanet olsun :D
Yaparsın Yaa KoLay Birşeyy.:)

WEZ Format +3. Şuan Saat: 10:26 AM.