Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Kişisel Gelişim Klubü > Alternatif Kişisel Gelişim > Olumlamalar

Uyarılar

Olumlamalar olumlamalar, pozitif olumlamalar, kuantum olumlamalar, bilinçaltı olumlamaları, olumlama cümlesi, olumlama kartları, para olumlamaları, aşk olumlamaları, eft olumlama, kuantum olumlama kitabı, kuantum olumlamaları, nlp olumlamaları, olumlama mp3, reiki olumlama, kuantum olumlama konuşurken yaratmak, kuantum olumlama örnekleri, kuantum olumlama nasıl yapılır, olumlama indir, kuantum olumlama indir, olumlama sözleri, rüya olumlamaları,

iyileştirici onaylamalar

Alternatif Kişisel Gelişim ve Olumlamalar iyileştirici onaylamalar Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız 1. Benim içimden sevgi akıyor, ben sevginin gücüne inanıyorum 2. Ben kendimi olayların akışına bıraktım, ben özgürüm 3. Ben ihtiyaçlarımı sevgiyle yaratıyorum 4. Sevginin dışındaki tüm sorumluluklarımı serbest bırakıyorum 5. Benim bedenimin sevgiyle iyileşeceğine inanıyorum 6. Ben gelecekle ilgili kaygılarımı ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Olumlamalar telkin cd indir izle İstanbul Olumlamalar nerededir kimdir Olumlamalar çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Olumlamalar hipnoz Olumlamalar olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Olumlamalar hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Olumlamalar kuantum düşünce kitap haberi

iyileştirici onaylamalar

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 09-07-2009, 03:26 PM   #1 (permalink)
Üsteğmen

ECEM18 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 1,412
221 Mesajinıza toplam 1,573 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
ECEM18 has much to be proud ofECEM18 has much to be proud ofECEM18 has much to be proud ofECEM18 has much to be proud ofECEM18 has much to be proud ofECEM18 has much to be proud ofECEM18 has much to be proud ofECEM18 has much to be proud ofECEM18 has much to be proud of
Lightbulb iyileştirici onaylamalar

1. Benim içimden sevgi akıyor, ben sevginin gücüne inanıyorum
2. Ben kendimi olayların akışına bıraktım, ben özgürüm
3. Ben ihtiyaçlarımı sevgiyle yaratıyorum
4. Sevginin dışındaki tüm sorumluluklarımı serbest bırakıyorum
5. Benim bedenimin sevgiyle iyileşeceğine inanıyorum
6. Ben gelecekle ilgili kaygılarımı serbest bırakıyorum, sevgi gücünün mükemmel olayları yaratacağına inanıyorum
7. Ne zaman korku hissetsem, Ben korkumu seviyorum.
8. Ne zaman endişeli olsam, ben endişelerimi seviyorum.
9. Ne zaman kontrol altına alınmam gerektiğini hissetsem, ben kontrol altına alınma duygumu seviyorum
10. Ben hiçbir duygumdan korkmuyorum. Ben tüm duygularımı seviyorum.
11. Bütün duygularım benim daha iyi olmam için var.
12. Ben tüm duygularımı sevginin içine alıyorum, böylece ben gerçekten iyileşebilirim
13. Ben kendimi olduğum gibi kabul ediyorum.
14. Ben kendimin iyileşme kaynağıyım
15. Ben iyi olmayı hak ediyorum
16. Ben dişlerimi, ellerimi sıkmaya ihtiyaç duymuyorum.
17. Ben mücadele etmeye gerek duymuyorum.
18. Ben iyileştirici gücümü yirmi dört saat açık tutuyorum.
19. Ben iyileştirici gücümün bedenimi iyileştirmesine müsaade ediyorum.
20. Benim iyileştirici gücüm var, ben şüphe duysamda benim bedenimi iyileştiriyor
21. Ben uyum içindeyim, ben denge ve uyum içerisinde yaratıyorum.
22. Benim tüm ihtiyaçlarım karşılanıyor
23. Her şeyin çaresi benim içimde
24. Ben sağlıklıyım, ben güçlüyüm, ben yeterliyim
25. Ben kendimi harika hissediyorum

Ben sırtımda taşıdığım tüm yüklerimi serbest bıraktım

Ben kızgınlığımı seviyorum

Ben düş kırıklıklarımı kabul ediyorum.

29. Ben düş kırıklıklarımı seviyorum. (Eski hüsranlarınıza değil, ileriye gidebilir ve hayal kırıklıklarınızı kabul edip, sevebilirsiniz, sevin ve değiştirin
30. Ben hüsranlarıma açığım.
31. Öfkeli ve hüsranlı olmam çok doğal
32. Ben tüm kızgınlık ve hüsranımı hafifletiyorum.
33. Ben benim bedenimi olduğu gibi kabul ediyorum
34. Ben kendi içimde uyumlu olmama izin veriyorum
35. Benim mutluluk kanallarım açık
36. Ben yeterliyim, ben değerliyim
37. Ben kendi hakkımdaki sınırlayıcı görüşlerimi serbest bırakıyorum
38. Ben kendimi bağışlıyorum
39. Ben başarılı olmayı hakediyorum

Ben kazanmayı hak ediyorum

Ben cesurum.

Her şeyin çaresi benim içimde

Yaşam benim tüm ihtiyaçlarımı karşılıyo
alıntıdır

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

Alt 25-11-2009, 04:03 PM   #2 (permalink)
Çevirmen

yaseminist - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 1,578
283 Mesajinıza toplam 2,066 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
yaseminist is a jewel in the roughyaseminist is a jewel in the roughyaseminist is a jewel in the roughyaseminist is a jewel in the rough
Standart Cevap: iyileştirici onaylamalar

Çok güzel olumlamalar, çok teşekkürler...
yaseminist isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 25-11-2009, 04:47 PM   #3 (permalink)
Yüzbaşı

derya88 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 2,121
620 Mesajinıza toplam 3,835 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
derya88 is just really nicederya88 is just really nicederya88 is just really nicederya88 is just really nicederya88 is just really nice

tüm olumlamalar harika hepsini kullanmayı seçiyorum kabul ediyorummm
derya88 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 25-11-2009, 05:50 PM   #4 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 12
113 Mesajinıza toplam 576 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
darkdays is an unknown quantity at this point

harikaa :)
darkdays isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 05-12-2009, 07:54 AM   #5 (permalink)

Tesekkür: 591
19 Mesajinıza toplam 112 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
haletuba is an unknown quantity at this point

--------------------------------------------------------------------------------

Bir arkadaşınıza bu metni özenle okumaya başlayın... Okuduğunuz arkadaşınız, yarı uzanmış, beli hafifçe dik bir şekilde sizi dinlerken ve söylediklerinizi yaparken, kendisini oldukça derin bir transta bulacak...

Gözlerinizi kapatın...Vücudunuzu soluk almaya bırakın...
Dikkatinizi vücudunuzun doğal solunum ritmi üzerinde toplayın...
Sadece soluk alıp vermeniz üzerinde konsantre olun, bütün diğer düşünceleri uzaklaştırın... Her nefes alışta daha çok ve daha çok gevşediğinizi hissedin... Nefes alın... Verin...
Her nefes alışta vücudunuzun rahat, sakin ve gevşemiş olduğunu, ve gerginlikten uzak olduğunuzu hayal edin... Gevşek biçimde nefes alın... Gerginlikten uzak nefes alın...
Bir dakika veya daha fazla süreyle böyle nefes alıp vermeye devam edin...
(Kısa bir süre durun.)

Şimdi, kaslarınızı gevşetmeye başlayın... Sağ ayak kaslarınızın gevşemesine izin verin... Her nefes alışta ayağınızın serbest, rahat ve gevşek olduğunu hissediyorsunuz... Nefes alın... Verin... Alın... Verin... Gevşekliğin sağ baldırınıza yayılmasına izin verin... Sağ baldırınız ısınıyor, ağırlaşıyor ve gevşiyor... Nefes alın... Verin... Sıcaklık sağ uyluğunuza yayılıyor... Sağ bacağınız bütünüyle gevşemiş durumda... İyilik ve sıcaklık hissini sağ bacağınızda toplayın... Gevşek biçimde nefes alın... Gerginlikten uzak nefes alın... Şimdi sol ayağınızı gevşetin... Rahatlık veren gevşemenin sol ayağınıza yerleştiğini hissedin... Nefes alın... Verin... Alın... Verin... Gevşemenin sol baldırınıza yayılmasına izin verin... İşte böyle... Nefes alın... Verin.... Gevşemenin sol uyluğunuza yayılmasına izin verin. Sol bacağınız bütünüyle gevşemiş, ısınmış ve ağırlaşmış durumda... Gevşeme hissini bacaklarınızda toplayın... Bacaklarınızın serbest ve gevşemiş olduğunu hissediyorsunuz... Bir süre bacaklarınızdaki gevşeme hissinin zevkini tadın...
(Kısa bir süre durun.)

Şimdi, bırakın gevşeklik kalçalarınıza ve pelvik bölgenize yayılsın. Bu organlarınız rahatlıyor... Gevşek biçimde nefes alın... Gerginlikten uzak nefes alın... Kalçalarınız bütünüyle bir rahatlık durumuna giriyor... Nefes alın... Verin... Alın... Verin... Bacaklarınız, kalçalarınız ve pelvik sahanız üzerindeki gevşemeye dikkatinizi verin...
(Kısa bir süre durun.)

Belinizin ve karnınızın daha çok ve daha çok gevşediğini hissedebiliyorsunuz... Her nefes alışta beliniz ve karnınız ağırlaşıyor ve daha çok gevşiyor... Nefes alın... Verin.. Alın... Verin... Gevşek biçimde nefes alın... Gerginlikten uzak nefes alın... Şimdi daha derin bir gevşeme hissi sırtınıza yayılıyor... Sırtınızdaki her kas gevşiyor, yumuşuyor, serbestleşiyor ve çok rahatlıyor... Her nefes alış gevşemeyi biraz daha artırıyor... Dikkatinizi bacaklarınız ve vücudunuzun üst kısmı üzerindeki derin rahatlama hissi üzerinde toplayın...
(Kısa bir süre durun.)

Gevşemeye bağlı olan rahatlığın sağ elinize yayılmasına izin verin... Sağ eliniz çok gevşek ve yumuşak durumda... Nefes alın... Verin... Alın... Verin... Sağ elinizden sağ kolunuza doğru sıcaklık yayılıyor... Şimdi kolunuz bir kukla kolu gibi gevşemiş durumda. Sağ kolunuzdaki serbestlik, sıcaklık ve gevşeklik hisleri üzerinde dikkatinizi toplayın... Nefes alın.. Verin... Alın... Verin... Şimdi sol kolunuzun daha çok ve daha çok gevşemesine izin verin... Eliniz yumuşak ve gevşek durumda... Sıcak hisler parmaklarınıza ve elinize yayılıyor.. Nefes alın... Verin... Alın... Verin.... Sıcaklık ve ağırlık sol elinizden sol kolunuza yayılıyor... Sol kolunuzun gevşediğini hissedin... Ayaklarınız, bacaklarınız, pelvisiniz, karnınız ve kollarınızdaki serbestliğe ve gevşemeye dikkatinizi verin... O kadar gevşemiş durumdasınız ki... Her nefes alışınızda, vücudunuz daha derin bir gevşeme durumuna giriyor... İşte böyle nefes alın... Verin... Alın... Verin... Vücudunuza yayılan rahatlığın zevkini tadın...
(Kısa bir süre durun.)

Şimdi, boynunuzu ve omuzlarınızı gevşetin. Her nefes alışınızda, masaj yapan sihirli ve mahir ellerin gerginliği uzaklaştırdığını hayal edin... O kadar gevşemiş ve rahatlamış durumdasınız ki... Kendinizi omuzlarınızdan büyük yükler kaldırılmış gibi hissediyorsunuz... Omuzlarınız sıcak, serbest ve gevşemiş durumda... Boynunuza ve omuzlarınıza ustaca yapılan masaja dikkat edin... Gevşemiş biçimde nefes alın... Gerginlikten uzak nefes alın... Nefes alın... Verin... Şimdi ağzınızı açın ve ağız kaslarınızı gevşetin... İşte böyle... Ağzınızın etrafındaki kaslar, iyice gevşemiş durumda... Çeneniz gevşemiş durumda ve dişleriniz birbirine dokunmuyor... Nefes alın... Verin... Alın... Verin... Gevşeme bütün yüzünüze yayılıyor... Sanki gözleriniz yuvalarında yüzüyorlarmış gibi hissediyorsunuz... Her yeni nefes alışta, daha çok gevşemiş durumdalar... Göz kapaklarınız ağırlaşmış ve gevşemiş durumda... Gerginlik yüzünüzden uzaklaşıyor... Nefes alın... Verin... Alın... Verin... Şakaklarınız ve alnınız o kadar gevşemiş durumda ki... Gevşeme hissi, başınızdan ayak parmaklarınıza kadar, vücudunuzun her kısmına doluyor... Gevşemenin bütün vücudunuzu dolaştığını hissedin... Sanki gevşeme kan dolaşımınızdan akıyor... Gevşek biçimde nefes alın... Gerginlikten uzak nefes alın... Bütün vücudunuzun son derece rahatladığını hissediyorsunuz. Bütün vücudunuzdaki sıcaklık, ağırlık ve gevşemenin zevkini tadın...
(Kısa bir süre durun.)

Pekala, şimdi kendinizi on basamaklı bir merdivenin en tepesinde buluyorsunuz... Merdiven güzel, hoş bir yere iniyor... Bütünüyle rahatlayabileceğiniz bir yere... Belki de daha önce orada bulundunuz... Burası emniyetli, çok güzel bir yer... Basamakları indikçe bu çok güzel yere biraz daha yaklaşıyorsunuz... Onuncu basamağı iniyorsunuz... O kadar gevşek durumdasınız ki... Nefes alın... Verin... Alın... Verin... Şimdi dokuzuncu basamağı iniyorsunuz... Her basamakla birlikte daha çok gevşiyorsunuz... Nefes alın... Verin... Alın... Verin... Yedinci ve altıncı basamakları iniyorsunuz... Bu çok güzel yeri gittikçe daha açık olarak görmeye başlıyorsunuz... Beşinci basamağı iniyorsunuz... Nefes alın... Verin... Alın... Verin... Gittikçe daha çok ve daha çok rahatlıyorsunuz... Dördüncü basamağı yavaşça inin... Üçüncü basamağı... Şimdi ikinci basamağı... Şimdi birinci basamağı... Şimdi çok güzel bir yerdesiniz...İçinizi huzur ve mutluluk doldurdu...Sizin özel yerinizde huzur ve mutluluk mevcut...Etrafınıza bakınınız...Ne gördüğünüzün farkında olunuz...Ne hissettiğinizin farkında olunuz..Duyguların farkında olunuz...Sesleri dinleyiniz...Hislerinize yol vererek mutluluğu tadınız...Kendinizi huzur ve saadet içerisinde hissediniz...Kendinizi mükemmel,sakin ve emniyette hissediniz...Derin derin soluk alınız...Soluğunuzu yavaşça bırakınız...Derin derin soluk alınız...Yavaşça bırakınız...Spesifik yerinizin konforuna ve rahatlığına dikkat ediniz...
(Konuyu hülasa etmek için bir süre ara veriniz.)

Şimdi size zevk verici ve mutluluk dağıtıcı bir ortamda iken,bu hisleri arzu ettiğiniz herhangi bir zamanda geri çağırabileceğinizi söyleyiniz... (On saniye ara veriniz.) Faydalı,muktedir ve muhabbet dolu bir hisle kendi kendinize telkin yapınız...Yine zihninizde aynı hislerle bu düşünceleri mümkün olduğu kadar tekrarlayınız...
(On saniye ara veriniz.)

Şimdi yavaş bir şekilde merdivenlerden ineceksiniz...Çok yavaş bir şekilde yürüyünüz...Her basamağı geçtikçe zihninizde hayal ettiğiniz arzu ve isteklerinize ulaşacaksınız...En son basamağa ulaştığınız zaman kendinizi enerji dolu ve çok zinde bir şekilde gevşemiş olduğunuzu hissedeceksiniz...Dinlenmiş bir şekilde olduğunuzu hissedeceksiniz... Vücudunuzun ve zihninizin daha güçlü olduğunu hissedeceksiniz... Şimdi yavaş yavaş basamakları tırmanmaya başlayınız...Şimdi birinci basamağa çıkınız...Artık geri dönüyorsunuz... Şimdi ikinci basamağa çıkınız...Sıra üçüncü basamakta...Kendinizi daha zinde ve gevşemiş hissediyorsunuz... Dördüncü ve beşinci basamakları çıkınız...Soluk alınız...Veriniz... Alınız... Veriniz...Zihninizdeki isteklerden vazgeçmeye başlayınız...Şimdi altıncı basamağa çıkınız...Nefes alınız... Veriniz...Alınız...Veriniz...Şimdi yedinci basamağa doğru hareket ediniz...Şimdi sekizinci basamağa çıkınız... Düşüncelerinizi ve bakışlarınızı odanın içine yoğunlaştırınız...Artık yolculuğunuzun sonuna ulaşıyorsunuz...Birkaç adım sonra tam bir canlılık ve zindelik içinde olacaksınız...Nihayet onuncu basamağa ulaştınız..Nefes alınız...Veriniz...Alınız...Veriniz.... Artık onuncu basamaktasınız ve gözlerinizi açabilirsiniz...
haletuba isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 04-08-2012, 02:21 PM   #6 (permalink)
Administrator

sweeet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 19,481
3,779 Mesajinıza toplam 10,280 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
sweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to behold

Ne güzel onaylamalar bunlar. Çoğunu beğendim. Bazılarını çok beğendim.

Sevgiler.

Hayatın düşüncelerinin aynasıdır.

sweeet isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 19-09-2012, 10:25 PM   #7 (permalink)
Yüzbaşı

hatiicee - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 1,396
495 Mesajinıza toplam 1,257 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
hatiicee is an unknown quantity at this point

Süper onaylamalar bayıldım:))
Alt 20-09-2012, 10:06 PM   #8 (permalink)
Çevirmen

kutayhun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 1,973
1,190 Mesajinıza toplam 3,739 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
kutayhun is on a distinguished road

Alıntı:
ECEM18 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
1. Benim içimden sevgi akıyor, ben sevginin gücüne inanıyorum
2. Ben kendimi olayların akışına bıraktım, ben özgürüm
3. Ben ihtiyaçlarımı sevgiyle yaratıyorum
4. Sevginin dışındaki tüm sorumluluklarımı serbest bırakıyorum
5. Benim bedenimin sevgiyle iyileşeceğine inanıyorum
6. Ben gelecekle ilgili kaygılarımı serbest bırakıyorum, sevgi gücünün mükemmel olayları yaratacağına inanıyorum
7. Ne zaman korku hissetsem, Ben korkumu seviyorum.
8. Ne zaman endişeli olsam, ben endişelerimi seviyorum.
9. Ne zaman kontrol altına alınmam gerektiğini hissetsem, ben kontrol altına alınma duygumu seviyorum
10. Ben hiçbir duygumdan korkmuyorum. Ben tüm duygularımı seviyorum.
11. Bütün duygularım benim daha iyi olmam için var.
12. Ben tüm duygularımı sevginin içine alıyorum, böylece ben gerçekten iyileşebilirim
13. Ben kendimi olduğum gibi kabul ediyorum.
14. Ben kendimin iyileşme kaynağıyım
15. Ben iyi olmayı hak ediyorum
16. Ben dişlerimi, ellerimi sıkmaya ihtiyaç duymuyorum.
17. Ben mücadele etmeye gerek duymuyorum.
18. Ben iyileştirici gücümü yirmi dört saat açık tutuyorum.
19. Ben iyileştirici gücümün bedenimi iyileştirmesine müsaade ediyorum.
20. Benim iyileştirici gücüm var, ben şüphe duysamda benim bedenimi iyileştiriyor
21. Ben uyum içindeyim, ben denge ve uyum içerisinde yaratıyorum.
22. Benim tüm ihtiyaçlarım karşılanıyor
23. Her şeyin çaresi benim içimde
24. Ben sağlıklıyım, ben güçlüyüm, ben yeterliyim
25. Ben kendimi harika hissediyorum

Ben sırtımda taşıdığım tüm yüklerimi serbest bıraktım

Ben kızgınlığımı seviyorum

Ben düş kırıklıklarımı kabul ediyorum.

29. Ben düş kırıklıklarımı seviyorum. (Eski hüsranlarınıza değil, ileriye gidebilir ve hayal kırıklıklarınızı kabul edip, sevebilirsiniz, sevin ve değiştirin
30. Ben hüsranlarıma açığım.
31. Öfkeli ve hüsranlı olmam çok doğal
32. Ben tüm kızgınlık ve hüsranımı hafifletiyorum.
33. Ben benim bedenimi olduğu gibi kabul ediyorum
34. Ben kendi içimde uyumlu olmama izin veriyorum
35. Benim mutluluk kanallarım açık
36. Ben yeterliyim, ben değerliyim
37. Ben kendi hakkımdaki sınırlayıcı görüşlerimi serbest bırakıyorum
38. Ben kendimi bağışlıyorum
39. Ben başarılı olmayı hakediyorum

Ben kazanmayı hak ediyorum

Ben cesurum.

Her şeyin çaresi benim içimde

Yaşam benim tüm ihtiyaçlarımı karşılıyo
alıntıdır

on numara bunları hemen kaydediyorum
Alt 20-09-2012, 10:36 PM   #9 (permalink)
Teğmen

katıhal fizigi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 416
103 Mesajinıza toplam 217 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
katıhal fizigi is on a distinguished road

Ben de çok beğendim:) Özellikle de bunu:Ben gelecekle ilgili kaygılarımı serbest bırakıyorum, sevgi gücünün mükemmel olayları yaratacağına inanıyorum...
katıhal fizigi isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 22-09-2012, 09:28 PM   #10 (permalink)
Administrator

sweeet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 19,481
3,779 Mesajinıza toplam 10,280 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
sweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to behold

Bir kez daha okuma fırsatı buldum ya sayenizde hala muhteşem. :)

Hayatın düşüncelerinin aynasıdır.

sweeet isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla

Bookmarks

Etiketler
iyilestirici, onaylamalar