Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Kişisel Gelişim Klubü > Alternatif Kişisel Gelişim > Olumlamalar

Uyarılar

Olumlamalar olumlamalar, pozitif olumlamalar, kuantum olumlamalar, bilinçaltı olumlamaları, olumlama cümlesi, olumlama kartları, para olumlamaları, aşk olumlamaları, eft olumlama, kuantum olumlama kitabı, kuantum olumlamaları, nlp olumlamaları, olumlama mp3, reiki olumlama, kuantum olumlama konuşurken yaratmak, kuantum olumlama örnekleri, kuantum olumlama nasıl yapılır, olumlama indir, kuantum olumlama indir, olumlama sözleri, rüya olumlamaları,

Para Olumlamaları

Alternatif Kişisel Gelişim ve Olumlamalar Para Olumlamaları Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız verdiğiniz bilgiye teşekkürler...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Olumlamalar telkin cd indir izle İstanbul Olumlamalar nerededir kimdir Olumlamalar çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Olumlamalar hipnoz Olumlamalar olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Olumlamalar hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Olumlamalar kuantum düşünce kitap haberi

Para Olumlamaları

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 04-03-2009, 04:56 PM   #11 (permalink)

Tesekkür: 2
2 Mesajinıza toplam 11 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Basrii is an unknown quantity at this point

verdiğiniz bilgiye teşekkürler

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

Basrii isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 04-03-2009, 06:08 PM   #12 (permalink)
Site Yaşam Koçu
Mert Ölçer

Merto - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 1,067
471 Mesajinıza toplam 3,964 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Merto has a reputation beyond reputeMerto has a reputation beyond reputeMerto has a reputation beyond reputeMerto has a reputation beyond reputeMerto has a reputation beyond reputeMerto has a reputation beyond reputeMerto has a reputation beyond reputeMerto has a reputation beyond reputeMerto has a reputation beyond reputeMerto has a reputation beyond reputeMerto has a reputation beyond repute

Alıntı:
ışıkk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
merhaba arkadaşlar.bu olumlamaları uyguladığım zaman gerçekten yararını gördüm.ama hep bişeyler yarım kaldı.yani parasız kaldım sonunda hep...belki benden kaynaklandı bilmiyorum.mesela Jennifer Hoffman'ın Küresel Mucize Projesi (30 günlük çalışma)'sinde "Para istemeyin. Evren enerji ile çalışır ve para sadece enerjinin bir tezahürüdür. Eğer yeni bir arabaya gereksiniminiz varsa, yeni bir araba isteyin, eğer yeni bir ev istiyorsanız, yeni bir ev isteyin " diyor.şuan neye inanıcağımı bilemiyorum.yardımcı olursanız sevinirim.
Tarih olarak eski ama gündem olarak daimi bir konu olduğu için para ve olumlamalara yaklaşımımızı farklı bir bakış açısı ile pekiştirecek bir şeyler karalamak istedim kendimce.

Süreli olarak yeterli bolluğa sahip olup yeniden eski duruma dönmek bir çok konuda genelin bir sorunu aslında.
Burada olumlamalar iş görebiliyor, benim söyleyeceklerim daha çok görünen gerçeklerle bilinçli olumlamaların çelişkisinden dolayı duygusal güç oluşturmakta zorlananlar için.

Tabi benim işim kaliteli sorular olduğu için yine sorular devrede :)

Zenginim, zenginim cümlesini bütün gün tekrarlayabilirsiniz,
ancak yukarıda açıkladığım tarzda bir duygusal zeka sizin işgöreniniz ise bu ;

Şu anda ben neden zenginim?
Şimdi zengin olmak isteseydim beni ne zengin ederdi ?
Sahip olmaktan mutluluk duyduğum şeyler nelerdir?
Para ne için araçtır, parayı nasıl kazanmak beni hoşnut eder?

gibi sürekli güçlendirici sorular sormanın getireceği aynı emin olma durumunu sağlamayacaktır. Odağınızı bu tip sorular ve cevaplarına yönlendirerek o duyguyu yaşatacak gerçek ve zorunlu sebepler bulmanızı sağlayacak sorular sorabiliriz.

Deneyecek olanlar ile sonuçları ve etkilerini paylaşmak isterim....

Sevgiler MERT.

http://www.mertolcer.com/
http://www.facebook.com/yasamkocum
http://www.facebook.com/vizyongelistirme
Merto isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 04-03-2009, 07:38 PM   #13 (permalink)
Üsteğmen

alestason - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 191
243 Mesajinıza toplam 2,405 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
alestason is a jewel in the roughalestason is a jewel in the roughalestason is a jewel in the roughalestason is a jewel in the rough

mert bey yazınız hem çok açıklayıcı hemde çok işe yarayacağına eminim. çünkü bu tip soruları hayatımda kendim için uyguluyorum. sadece para konusu değil hayatımın her alanında kullanmaya çalışıyorum.çalışıyorum diyorum çünkü bunu hayata geçirmem pek kolay olmadı.
parayla ilgili kendime sorup duygularımı ve bilinçaltıma yerleşmiş parayla ilgili kalıpları anlayabilmek için benim kendime sorduğum soruları paylaşmak istedim.
-ben kendimi zengin hissetmek için kendime izin verebilirmiyim?
-şuan sınırsız para kaynağım olsaydı nerler hissederdim?
-bu hissi daha önce hissetmişimiydim?
-zengiliği kabul edebilirmiyim?
bu gibi soruları sorup neler hisettiğimi yazıyorum.başlarda pek bir şey hissedemediğim düşünüyordum ama yazdıkça neler çıktığına ben inanamadım.ama bunu uyguladıkça parayla ilgili olumsuz düşüncelerimin azladığını anlayabiliyorum.
hem iç sesimi dinlemek bana huzur veriyor buda cabası :)
bu arada yazınız içinde teşekkürler için kendime sorabileceğim güzel bir kaç soru daha buldum.
alestason isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 05-03-2009, 01:33 AM   #14 (permalink)
Üsteğmen

ışıkk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 2,142
323 Mesajinıza toplam 3,530 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
ışıkk has much to be proud ofışıkk has much to be proud ofışıkk has much to be proud ofışıkk has much to be proud ofışıkk has much to be proud ofışıkk has much to be proud ofışıkk has much to be proud ofışıkk has much to be proud ofışıkk has much to be proud ofışıkk has much to be proud of

Sevgili Merto ve Alestason çok çok teşekkürler.şuan bu konu nasıl gündemimdeydi anlatamam.tam zamanında yetiştiniz.işte burdaki enerji mi desem elektrikmi desem ne desem :) bunları hemen uygulamaya başlıycam.tekrar teşekkür.
sevgiler.
“İçine baktığında, bunu sevgiyle yap.”
Joe Vitale

ışıkk isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 05-03-2009, 11:12 AM   #15 (permalink)
Üsteğmen

243 Mesajinıza toplam 2,405 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
alestason is a jewel in the roughalestason is a jewel in the roughalestason is a jewel in the roughalestason is a jewel in the rough

ışık sana faydalı olabildiğime çok sevindim.
ben bu gibi soruların çok etkili olduğu düşüncesindeyim.
en azından kendi adıma bu yöntemle para ile ilgili olumsuz düşüncelerimi ortaya çıkardığımı söyleyebilirim.
ve buna yönelik olumlamalar yapmak dahada faydalı oldu benim için.
Alt 05-03-2009, 12:58 PM   #16 (permalink)
Site Yaşam Koçu
Mert Ölçer

471 Mesajinıza toplam 3,964 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Merto has a reputation beyond reputeMerto has a reputation beyond reputeMerto has a reputation beyond reputeMerto has a reputation beyond reputeMerto has a reputation beyond reputeMerto has a reputation beyond reputeMerto has a reputation beyond reputeMerto has a reputation beyond reputeMerto has a reputation beyond reputeMerto has a reputation beyond reputeMerto has a reputation beyond repute
Question

Alıntı:
alestason Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
parayla ilgili kendime sorup duygularımı ve bilinçaltıma yerleşmiş parayla ilgili kalıpları anlayabilmek için benim kendime sorduğum soruları paylaşmak istedim.
-ben kendimi zengin hissetmek için kendime izin verebilirmiyim?
-şuan sınırsız para kaynağım olsaydı nerler hissederdim?
-bu hissi daha önce hissetmişimiydim?
-zengiliği kabul edebilirmiyim?
bu gibi soruları sorup neler hisettiğimi yazıyorum.başlarda pek bir şey hissedemediğim düşünüyordum ama yazdıkça neler çıktığına ben inanamadım.ama bunu uyguladıkça parayla ilgili olumsuz düşüncelerimin azladığını anlayabiliyorum.
hem iç sesimi dinlemek bana huzur veriyor buda cabası :)
bu arada yazınız içinde teşekkürler için kendime sorabileceğim güzel bir kaç soru daha buldum.

sevgili alestason,

Soruları hayatına katabilmiş olman çok hoş, gerçektende soruları iletişimin vazgeçilmez bir parçası olarak görebiliyoruz ancak, soruların gelişimde ve düşünme sürecimizde nasıl etkileri olduğu net değil.

Oysa hayatta yaptığımız herşey, tüm davranışlarımız içsel sorularımıza verdiğimiz karşılıklardır.

Ben bu konuda "sorularla düşünme" adında bir eğitim ve seminer bile hazırladım, profesyonel dünyada yada özel hayatta etkileri inanılmaz. Uzun yıllardır yurtdışında kullanılan bu sistem sorularla hayatımızın kalitesini paralelize eden bir yol.

Senin yaptığın gibi soruları bulup onlar üzerinde düşünüp özelliklede yazarak çalışmak çok pratik ve işe yarar bir yol. Bu yolu doğal olarak kullanman harika.

Sorularınla ilgili birkaç ipucu vermek isterim sana eğer kabul edersen;

"-ben kendimi zengin hissetmek için kendime izin verebilirmiyim?" bu kapalı uçlu yani cevap olarak evet ya da hayır diyebileceğimiz bir soru türü, bunu
"-kendime, zengin hissetmek için nasıl izin verebilirim?" olarak değiştirdiğimizde ileri götüren ve çözüm odaklı bir soru olur ve yeni düşünce süreçleri ve yeni keşifler sağlar örneğin.

"-zengiliği kabul edebilirmiyim?" de aynı şekilde, hayır dersen ne olacak peki? :) her türlü zenginliği itebilirsin o zaman.

"-zengiliği nasıl kabul edebilirim?" ya da " Para/Zenginlik ile ilgili tutumumu değiştirmemi ne sağlar? gibi ileri götüren sorular kullanmak daha işlevsel olacaktır.

Sevgiler MERT.

Alt 05-03-2009, 02:25 PM   #17 (permalink)
Site Yaşam Koçu
Mert Ölçer

Öncelikle Alestason ve Işıkk olmak üzere bu konuyla ilgilenen herkez için başka soru örnekleri yazalım o zaman;

-Finansal olarak daha huzurlu olabilmen için yapabileceğin tek şey/ilk şey nedir ?
-Para yada finansal durumunun değişmesi için nelerin değişmesi gerekli/zorunludur?
-Sahip olmaktan dolayı şükran duyduğum neler var?
-Ne olsa daha zengin hissederdim?
-Kabul ettiğim zenginlik için çevremde ne gibi fırsatlar var?

Bu ve kendinize uyan değişik soruları da olumlamaların yanısıra yada tek başına kendinize sorarak, hatta oturup her konu üzerine içinizden geçenleri ve ortaya çıkan yeni güçlü soruları yazarak çalışmalar yapılmasıda seçenekler arasında.

Önemli olan soru şu; NEYİ SEÇİYORSUNUZ? Kendiniz ve hayatınız için.

Sevgiler MERT.

Alt 05-03-2009, 04:20 PM   #18 (permalink)
Üsteğmen

mert bey harikasınız.
paylaştıklarınız benim için gerçekten çok değerli.hayatımı daha iyi hale getirmek için yaptığım çalışmalarda soruların bana katkısı çok büyük.paylaştığınız soru örnekleri için teşekkür ederim.
ayrıca verdiğim örnek sorular yaptığınız düzeltmelerle daha iyi bir hal almış.
benim yaptığım şekliyle hayır cevabı olasılı çok daha yüksekti.
Alt 05-03-2009, 05:27 PM   #19 (permalink)
Üsteğmen

ışıkk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 2,142
323 Mesajinıza toplam 3,530 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
ışıkk has much to be proud ofışıkk has much to be proud ofışıkk has much to be proud ofışıkk has much to be proud ofışıkk has much to be proud ofışıkk has much to be proud ofışıkk has much to be proud ofışıkk has much to be proud ofışıkk has much to be proud ofışıkk has much to be proud of

Alıntı:
Merto Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Öncelikle Alestason ve Işıkk olmak üzere bu konuyla ilgilenen herkez için başka soru örnekleri yazalım o zaman;

-Finansal olarak daha huzurlu olabilmen için yapabileceğin tek şey/ilk şey nedir ?
-Para yada finansal durumunun değişmesi için nelerin değişmesi gerekli/zorunludur?
-Sahip olmaktan dolayı şükran duyduğum neler var?
-Ne olsa daha zengin hissederdim?
-Kabul ettiğim zenginlik için çevremde ne gibi fırsatlar var?

Bu ve kendinize uyan değişik soruları da olumlamaların yanısıra yada tek başına kendinize sorarak, hatta oturup her konu üzerine içinizden geçenleri ve ortaya çıkan yeni güçlü soruları yazarak çalışmalar yapılmasıda seçenekler arasında.

Önemli olan soru şu; NEYİ SEÇİYORSUNUZ? Kendiniz ve hayatınız için.

Sevgiler MERT.

bu soruya cevabım:Bir işe girmek.

Mesela böyle olunca işe girmeye odaklanıyorum ve iş başvurusu yapıp bekleme sürecinde serbest bırakamıyorum isteğimi.o firmanın ismi sürekli zihnimde ve "Tanrım lütfen olsun burası" diyorum.Bu yöntemim yanlışmı Mert bey.gerçi yanlış bişeyler var ki süreç sürüyor:)

Mesela şuan bir firmaya başvurdum ve sonucu bekliyorum,ne yapmalıyım?olmasını gerçekten çok ama çok istiyorum..yardımlarınız için çok teşekkürler.
“İçine baktığında, bunu sevgiyle yap.”
Joe Vitale

ışıkk isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 05-03-2009, 06:16 PM   #20 (permalink)
Site Yaşam Koçu
Mert Ölçer

Question

Alıntı:
ışıkk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

bu soruya cevabım:Bir işe girmek.

Mesela böyle olunca işe girmeye odaklanıyorum ve iş başvurusu yapıp bekleme sürecinde serbest bırakamıyorum isteğimi.o firmanın ismi sürekli zihnimde ve "Tanrım lütfen olsun burası" diyorum.Bu yöntemim yanlışmı Mert bey.gerçi yanlış bişeyler var ki süreç sürüyor:)

Mesela şuan bir firmaya başvurdum ve sonucu bekliyorum,ne yapmalıyım?olmasını gerçekten çok ama çok istiyorum..yardımlarınız için çok teşekkürler.
İlk olarak yazdıklarına "mucizeler" projesindeki mucize koçluğu açısından bakalım istersen - ki bu konuya ilk mesajlarında onu uyguladığını yazmıştın ve bu mesajda onunla bağlantılı görünüyor- .

Eğer bir iş için mucize çalışması yaptıysan ve 30 günlük çalışmayı tamamladıysan, mucizeler koçluğundaki esaslara göre hala "tanrım bu iş olsun" diye yeniden isteme halinden uzak durman için ne gerekli? bunu yanıtlamalısın kendine. Çünkü istediğin an da almış olduğun bir şeyi yeniden istemek sistemi karıştırır.

Bu tutum şuna benzer; pizza siparişi vermişsindir ve 10 dakikada bir arayıp yeniden sorar ya da yeniden istersin. Bu durumda neler olursa senin tutumunda da benzer olaylar olacaktır sanırım :)

Şimdi de koçluk bakış açısıyla aynı konuya bakalım;

"Finansal olarak daha huzurlu olabilmen için yapabileceğin tek şey/ilk şey nedir ?
bu soruya cevabım:Bir işe girmek. " demişsin. Bu çözüme yönelik bir yaklaşım ve çok işlevsel.
Ve eyleme de geçmişsin iş başvurusu yaparak bu da harika.
Burada ilerlemeyi sağlamak için ve çalışacağın işin yalnızca maddi gereksinimleri karşılamak değil, seni her anlamda doyumlu hissettirmek ve kendini ifade edebilecek bir iş olabilmesi için neler yapılmalıyı çalışmaya başlamalısın.

Nasıl bir iş olacak bu?
Ne kadar kazanmak seni iyi hissettirir?
İşin kendini ve yeteneklerini ne kadar ifade etmene imkan tanımalı?
Nerelere başvuru yapmalısın? Başka nerelere?
Kimlerle konuşabilirsin?
Bu amacın ile ilgili bu hafta içinde fazladan yapabileceğin 3 eylem nedir?
Nelere ihtiyacın var? Bunları nerelerden karşılayabilirsin?
Başvuru sonuçlarını beklerken elde ettiğin zamanı en iyi nasıl değerlendirebilirsin?

Bu sorular çoğaltılabilir ve odaklanabilir, yeni düşünceler çıktıkça yeni sorular türetilebilir ve eylemler gerçekleştirilir elbette.

Sonraki süreç ise kendini işi aldığındaki bir durumda resmetmek. Şöyle ki işi almışsın kutluyorsun ya da çalışmaya başlamışsın ve orada bir karedesin. Bu heyecan verecek bir resim karesi yada kısa bir görüntü olabilir.
İşe giderken giyeceğin sevdiğin kıyafeti giyip işyerindesin, yada masanı, ya da her ne ise onu.

Ve hedefin her aklına geldiğinde bu kareye dön. İster teşekkür et ister başka çalışma yap, heyecan duy yeter.

"Sır; düşünce ise sırrın sırrı; DUYGUlardır!"

Sevgiler MERT.

Bookmarks