Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatını Değiştirmeye İstekli Yeni Üyeler > Ne Yapmalı?

Uyarılar

Telkinler tek başına işe yaramaz

Hayatını Değiştirmeye İstekli Yeni Üyeler ve Ne Yapmalı? Telkinler tek başına işe yaramaz Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Arkadaşlar Selam, Bütünün hayrına olması niyetiyle... Telkinlerin herbirimiz farklı amaçlar için dinledik, dinliyoruz, dinleyeceğiz. Telkinler sadece bir araçtır. Gereğinden fazla yüklenmek ters etki bırakacaktır. Şöyleki mesela biri sosyal olmak istiyor ve bunun için gerekli telkinleri dinlemeye başladı. Kritik nokta farkındalık. ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Ne Yapmalı? telkin cd indir izle İstanbul Ne Yapmalı? nerededir kimdir Ne Yapmalı? çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Ne Yapmalı? hipnoz Ne Yapmalı? olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Ne Yapmalı? hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Ne Yapmalı? kuantum düşünce kitap haberi

Telkinler tek başına işe yaramaz

Like Tree4Likes

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 24-04-2016, 02:05 AM   #1 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 2
14 Mesajinıza toplam 21 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
icazet is an unknown quantity at this point
Standart Telkinler tek başına işe yaramaz

Arkadaşlar Selam,

Bütünün hayrına olması niyetiyle...

Telkinlerin herbirimiz farklı amaçlar için dinledik, dinliyoruz, dinleyeceğiz.
Telkinler sadece bir araçtır. Gereğinden fazla yüklenmek ters etki bırakacaktır. Şöyleki mesela biri sosyal olmak istiyor ve bunun için gerekli telkinleri dinlemeye başladı. Kritik nokta farkındalık. Kişi sosyal olmadığının farkına vardı ve çare için telkinlere başvurdu. Başvurdu ama çözümü direk ve sadece telkinlere yükledi, olmaz! Sen eğer derinlerinde ciddi bir baskılama yaptıysan bu çevrende ve dahi bedenindenve dahi bilincinde sıkıntıya sebeb olur. Bilinçaltı telkinlerindeki temel mantık içerden gaz vermektir, öyle zannettirmektir. Bir gaza ihtiyacın var ve bununtelkin sana veriyor. Ama sende, derinlerinden gelen bir sosyal olma isteği-ki kendine ait- yoksa trilyon tane telkin dinlesen sadece yüzeysel işe yarar. Bir maske oluşturur. Şimdi biraz daha açarak neticeye geleyim.

1: Medi-tasyon teknikleri
2: Farkındalık
3: farkındalık
Önce yüzeyde görünen problemi belirlememiz, bunu farketmemiz gerekiyor. Bunu okuyorsan farketmişsindir..
İkinci adım yüzeysel problemi değistirmek için bilinçaltı telkinlerine abanmak... Soğuk bir espriyle karışık yanlış tabiki. İćerdeki bir arıza sosyal fobi olarak dışa yansıyabilir. Önce bedenimizde biryerlerde bir gerginlik vqr mı tarıyoruz. Nasıl? Çok kolay bir kaç kere bedeninize "Ey bedenim whats your probleım? Biliyorum sana dikkat etmedim, seni dinlemedim ama artık değişime hazırım. Sana teşekkur ederim, artık seninle ilgilenecm. Rahatla, rahatla ve gevşe lütfen bana neler olduğundan bahset..." üç gece bu şekilde uyumadan once bir saat civarlarında bedenimizlemkonuşuyoruz. Bedenimiz bize cevabı rüyada veya başka bir şekilde meşrebimize göre verecektir. Sonra zihnimize bir cevap belirdiğini farkedelim etmeyelim 1hafta boyunca bedenimizi tepedenntırnağa konuşa konuşa rahatlatarak uyutuyoruz. Ki bilinçaltı uyku boyunca bunu işlesin. Şimdi eğer halen cevabı hissedemediysek, nefesimize odaklanacağımız 1hafta bizi bekliyor.

1: Yatağa uzanıyoruz, ellerimiz rahat sırtüstü yatıp gözlerimizi kapatıyoruz.
2: Nefes aldığımızda, vermeden hemen önceki dönüşüm noktalarını hissederek takibe başlıyoruz.
3: Nefes içeriye giriyor iniyor, iniyor ve bir noktada durup geri dönüyor. Tam o döndüğü noktayı kaçırma. Zorlama ama kaçırmada. İstersen başta -gözü ne kaydı, ne şaştı-de içinden. Sadece nefesini izle. Ona müdahale etmeden. Eğer zihnin seni nefesine karışmaya zorluyorsa o zaman nefes al ve icinden bir de verirken de iki. Bu şekilde 10a kadar devam et ve sonra tekrar başa dön.
4: Bu işlemi yaparken hiçbirşeye tepki verme. Ölü gibi sadece nefesinede kal. Unutma Gözün ne kaydı ne şaştı nefes ipine sımsıkı sarıl. Bedeninde sivrisine ıstığı hissi, kaşınma hissi, damar seğirmeleri, yutkunma ihtiyacı vb. Olabilir. Kesinlikle umursama tekrar ve tekrar nefesine dön. Bir bebeğin annesine olan bağlılığı gibi bağlan. Bu şekilde yapabildiğin kadar yap ve uykuya dal. Unutma beyninde şimşekler çaksada, havalara uçsan, meleklerle görüşsen bile dönüp bakmak yok. Nefesine asıl.
4: Rahat edersen bir müzik açabilirsin. Ama şart değil.

Şimdilik bu kadar yazabildim. Sorusu olan hem özelden hem burdan yazabilir.

Önemli ve şiddetli tavsiye: telkinleri dinlerken alpha frekansında 10hz de dinleyin. Natura sound teraphy açıkken müzikte çalınabiliyor

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

Kendine gel.
Sana diyorum.
Düşüncelerin boğmasına izin verme. Nasıl olsa öleceksin sus.
Sus ve izle.
Seyret
icazet isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 24-04-2016, 11:00 AM   #2 (permalink)
<b>Administrators<br /> MuminOkan</b>

Tesekkür: 15,880
1,898 Mesajinıza toplam 8,534 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
MuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond repute
Standart Cevap: Telkinler tek başına işe yaramaz

Siz yazmış olduğunuz bu teknik ile neler başardınız?
Ve bunca üye hiçbir işe yaramadığını bildiği halde dinliyor?
bunca geri bildirim ise tamamen hayal ürünü?

Elimde mevcut olan >tüm ücretsiz ve isme özel olmayan telkinler<

Daha Sağlıklı Bir Hayat İçin Smootox Buğday Çimi Suyu İçin: https://www.simgeorganik.com.tr

Sana 1π gönderiyorum! Pi Stanford PhD'leri tarafından geliştirilen, dünya genelinde 47 milyondan fazla üyesi olan yeni bir dijital para birimidir. Pi elde edebilmek için https://minepi.com/MuminOkan linkini takip edin ve davetiye kodu olarak benim kullanıcı (MuminOkan) kullanın.
MuminOKAN isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 24-04-2016, 12:34 PM   #3 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 21
15 Mesajinıza toplam 17 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
ny10 is an unknown quantity at this point

Alfa frekans 10 hz nedir
ny10 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 24-04-2016, 01:48 PM   #4 (permalink)
Teğmen

14 Mesajinıza toplam 21 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.

Öncelikle başlıktanteknbaşına işe yaramaz dedim. Yani bir istek bir azim olmadan tekrar ediyorum sadece yüzeysel bir etkisi olur. Yani çürük duvarı boyayarak çürüklüğü gitmez. Birde benim sözüm derine inmek isteyenlere çeperdeki değişiklik merkezi etkilemez ama merkezdeki bir hareket çeperde çığ gibi bir etkiye sahip olacaktır. Bilinçaltı bilincin çeperidir. Fiziksel olarak yaptıklarımızda bilinçaltının çeperi umarım açıklayabilmişimdir...
Kendine gel.
Sana diyorum.
Sus ve izle.
Seyret
Alt 24-04-2016, 01:50 PM   #5 (permalink)
Teğmen

Alpha frekansı kısaca bedenin rahat, gevşek olduğu ve telkinlere tethadaki kadar olmasada açık olduğu beyin dalgasıdır. Nette bir çok veri mevcut
Kendine gel.
Sana diyorum.
Sus ve izle.
Seyret
Alt 24-04-2016, 03:01 PM   #6 (permalink)

1,898 Mesajinıza toplam 8,534 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
MuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond repute

Alıntı:
icazet Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Öncelikle başlıktanteknbaşına işe yaramaz dedim. Yani bir istek bir azim olmadan tekrar ediyorum sadece yüzeysel bir etkisi olur. Yani çürük duvarı boyayarak çürüklüğü gitmez. Birde benim sözüm derine inmek isteyenlere çeperdeki değişiklik merkezi etkilemez ama merkezdeki bir hareket çeperde çığ gibi bir etkiye sahip olacaktır. Bilinçaltı bilincin çeperidir. Fiziksel olarak yaptıklarımızda bilinçaltının çeperi umarım açıklayabilmişimdir...
öncelikle sorularımın hiçbirine cevap vermediğiniz için teşekkür ederim.
muhtemelen yine cevap vermeyeceksiniz ama yine de soramadan edemeyeceğim.

buraya gelerek "birşeyleri onarma çabasında olmak" farkındalık değilmidir?
telkinlerin tek başına işe yaramayacağı kanısına nasıl vardınız?
telkinlerimiz bilinçaltı çalışması değil midir?

Daha Sağlıklı Bir Hayat İçin Smootox Buğday Çimi Suyu İçin: https://www.simgeorganik.com.tr

Sana 1π gönderiyorum! Pi Stanford PhD'leri tarafından geliştirilen, dünya genelinde 47 milyondan fazla üyesi olan yeni bir dijital para birimidir. Pi elde edebilmek için https://minepi.com/MuminOkan linkini takip edin ve davetiye kodu olarak benim kullanıcı (MuminOkan) kullanın.
Alt 24-04-2016, 04:06 PM   #7 (permalink)
Teğmen

Bu soruları yukarıdıki yazıyı okumadan sorduğunuzu gördüğümden dolayı şaşırarak ben teşekkur ederim, ben anlatamadım, ben özür dilerim. Ben
Kendine gel.
Sana diyorum.
Sus ve izle.
Seyret
Alt 24-04-2016, 07:36 PM   #8 (permalink)

Forumdaki tüm yazıları elimden geldiğince okuyorum.

Alt 24-04-2016, 07:41 PM   #9 (permalink)
Teğmen

Kusura bakma
ߙϠtamam
Kendine gel.
Sana diyorum.
Sus ve izle.
Seyret
Alt 25-04-2016, 11:17 AM   #10 (permalink)
Üsteğmen

Tesekkür: 195
198 Mesajinıza toplam 252 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
KıpçakBeyi is an unknown quantity at this point

Telkinler mucize değil elbette. Pilot olmak istiyorum isimli bir telkin olsa hadi bütün havacılık müfredatı fısıldanıyor olsun yanında " uçmak benim en doğal halim , uçarken kuşlar kadar özürüm " gibi telkinlerle besleniyor olsun sizce 21 gün sonra ppl (hususi pilot lisansı) basılacağını düşünmek hata değil midir ?Bir sene dinleyince ATPL + tip eğitimi verilip hop Türk hava yollarında yardımcı pilot olarak işe başlayacağını düşünmek boş hayalden öte değildir.

Telkinler sizin düşünce kalıplarınızı kırıyor.Misal kızın gözlerinin içine bakıp gülümsersem benim ondan hoşlandığımı düşünürler hoşlanmadığım veya sıradan bir kızın gözlerinin içine bakmayayım gibi bir düşünce kalıbın varsa kızlarla muhatap olurken yüzünü yere asıyor ve gözünü kaçırıyorsan telkini dinledikten sonra kendini kızın gözlerinin içine baksam ne olacak sanki derken buluyorsun.Seçim senin ister git kızın gözlerinin içine bak istersen aynı şekilde yaklaşmaya devam et.Ben uzun müddet harekete geçmeden duracağını düşünmüyorum.

Diyelim ki böyle bir telkin var.Tuğla kadar eğitim kitaplarını zaten bu telkinlere teorik olarak yükleyebilirsiniz ama bu telkini dinlemek size ezber yapma etkisi gibi bir etki yapar.Bu nedenle sadece rahatlatıcı cümleler var.Siz kendinizi ertesi gün bir uçuş okulu araştırırken bulacaksınız.Maddiyat planları yapacaksınız.Kendinize bir yol seçeceksiniz ve bu yolda sonuna kadar devam edeceksiniz.

Ben evi arabayı ipotek ettirip aileme kredi çektirip bu eğitimi alabilirdim.Bir yere kadar karşılardı (babam şiddetle karşı çıkardı vs onlar ayrı konu).Ben üzerine gitmedim ucu bucağı belirli değildi.Ailem tüm varlığını riske edermiydi. Geri dönüşü olacaktı maddi anlamda muhakkak ayrı konu ama ben biraz durumu ayrıntılı bildiğim için boş ver dedim.

Realite ile hayaller bir değil.Ticari pilot lisansı olması size iş getirmiyor.İş bulurken de sıradan bir Türk vatandaşından farkınız yok.Öncelikli tercih edilecekler var mesela.

Diyelim ki bir telkin olsun ben o gazla ailemin altından girip üstünden çıkacağım.Örnekleri var çünkü memuriyetten ayrılıp birikmişi ve evi satıp uçuş eğitimi finansmanı yapanlarda var.Cesaret biraz gaz işi herkes sana başaramaz sektördeki engelleri aşamazsın derken hayır yapacağım diyebilme işi.Bir de bu kadar şeyi riske etmişken haliyle endişe olacak ve bu meslek en çok rahat olunması gerektiren bir iş kolu.Bu konuda işe yarayabilir ama uçağı telkinler uçurmaz , sen uçurursun.Benim görüşüm bu yönde.Ne kadar çatışman ne kadar güçlü negatif inancın varsa bu süreç de o kadar yavaş olur.
icazet likes this.
KıpçakBeyi isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla

Bookmarks

Etiketler
meditasyon, nefes, tavsiye, telkin