Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Kişisel Gelişim Klubü > Alternatif Kişisel Gelişim > Kuantum Düşünce

Uyarılar

Kuantum Düşünce kuantum düşünce gücü, kuantum düşünce teknikleri, şanal kuantum düşünce, kuantum düşünce teknigi, kuantum düşünme, kuantum düsünce, kuantum düşünce nedir, kuantum düşünce kitap, kuantum düşünce tekniği, kuantum fiziği düşünce, kuantum düşünce, kuantum ve düşünce, kuantum duşunce, kuantum düşüncesi, kuantum düşünce şanal günseli, kuantum düşünce tekniği şanal, kuantun düşünce, kuantum düşünce grubu, kuantum düşünce gurubu, kuantun düşünce tekniği, kuantum düşünce tarzı, kuantum düşünce tekniği nedir, kuantum düşünce yöntemi, kuantum düşünce kitabı, kuantum düşünce sanatı, kuantum düşünce tekniği kitabı, kuantum düşünce tekniği eğitimi, kuantum düşünce tekniği kitap, kuantum düşünce seminerleri, kuantum düşünce merkezi, kuantum düşünce ve yaşam merkezi, kuantum düşünce nasıl uygulanır, kuantum düşünce tekniği nasıl uygulanır, kuantum fiziği ve düşünce, kuantum düşünce sistemi,

kuantum sıçrama

Alternatif Kişisel Gelişim ve Kuantum Düşünce kuantum sıçrama Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız geçen akşam bir yazı okudum başka bir forumda olumlamaların bilinçaltı kabul etmediği yani inanmadığı için direnç gösterdiğini yazıyordu..yaptıkları olumlamaların bir faydası olmadığını açıklıyordu bir üye..o da afformasyon yaptığını daha hızlı sonuca ulaştığını yazmış.Beş adımda gerçekleştirdiği bu teknik sayesinde başarılı olmuş..şöyle ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Kuantum Düşünce telkin cd indir izle İstanbul Kuantum Düşünce nerededir kimdir Kuantum Düşünce çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Kuantum Düşünce hipnoz Kuantum Düşünce olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Kuantum Düşünce hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Kuantum Düşünce kuantum düşünce kitap haberi

Anketimiz: kuantum düşünce tekniği ile iyileşme sağladınız mı?
21 gün çalışmaya devam ettiniz mi? 3 20.00%
çekirdek inancınızı buldunuz mu? 4 26.67%
sahip olduğunuz gücü kullanmayı seçtiniz mi? 3 20.00%
mucizelere izin verdiniz mi? 5 33.33%
Katılımcı sayısı: 15. Sizin bu Ankette oy kullanma yetkiniz bulunmuyor

kuantum sıçrama

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 01-07-2009, 01:27 PM   #31 (permalink)
Binbaşı

sudem8 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 9,872
1,280 Mesajinıza toplam 11,607 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
sudem8 is a splendid one to beholdsudem8 is a splendid one to beholdsudem8 is a splendid one to beholdsudem8 is a splendid one to beholdsudem8 is a splendid one to beholdsudem8 is a splendid one to beholdsudem8 is a splendid one to behold
Standart Cevap: kuantum sıçrama

geçen akşam bir yazı okudum başka bir forumda olumlamaların bilinçaltı kabul etmediği yani inanmadığı için direnç gösterdiğini yazıyordu..yaptıkları olumlamaların bir faydası olmadığını açıklıyordu bir üye..o da afformasyon yaptığını daha hızlı sonuca ulaştığını yazmış.Beş adımda gerçekleştirdiği bu teknik sayesinde başarılı olmuş..şöyle yazıyordu: ilk adımda;hayatınızda olması istenen şeyi sorun.kilo vermekle ilgili ise..Ben kolayca ve sağlıklıbir şekilde ayda 5 kilo veriyorum. 2.adım: şimdi geçekleşmiş gibi düşündüğünüz ve istediğiniz şey için bir soru oluşturun. Neden bu kadar kolay ve sağlıklı olarak ayda 5 kilo veriyorum. 3.adım: soruya odaklanın...sorularınıza cevap aramayın.daha iyi sorular hazırlayın kendinize..4.adım:hayatınızın bu yeri hakkında yeni eylemler yapmalısınız.soruları sormaya 21gün devam edin.. sorularımı hazırladım.bu gün başlıyorum...gelişmeleri paylaşırım..soruları hazırlamak çok zevkli bir sürü soru çıkıyor..umarım cevapları bana gün içinde döner...

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

Alt 18-07-2009, 03:03 AM   #32 (permalink)
Binbaşı

1,280 Mesajinıza toplam 11,607 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
sudem8 is a splendid one to beholdsudem8 is a splendid one to beholdsudem8 is a splendid one to beholdsudem8 is a splendid one to beholdsudem8 is a splendid one to beholdsudem8 is a splendid one to beholdsudem8 is a splendid one to behold

Arkadaşlar ne zamandır kuantum sıçrayışa yazı yazmayı ihmal ettim.aklımı aldı arınma...tüm düşüncelerim oraya yoğunlaştı.ama hepsi aynı kapıya çıkıyor hepsi özümüzü bulmak için yaptığımız çalışmalar.bu yolculuk hem zevkli hem sancılı...geçen bütün gün acı çektim yüzleşmeler sayesinde...daha sonra vücut tepki gösterdi...ama sonra hafiflemiş olarak normal hayata dönüyorsunuz.huzurlu ve dingin hayata devam ediyorsunuz.sırtınızdaki yükler boşalınca sırtınızda dikleşiyor.hani yürürken daha dik yürürsünüz deniyor ya...demek ki bundanmış.düşündükleriniz, canınızın çektikleri önünüze gelmeye başlıyor...bir konuyu merak ediyorsunuz foruma girin yazı karşınızda kaç defa oldu bu.canım birşey istiyor kapı çalınıyor komşu elinde bir tabakla geliyor.o an şaşkınlığımı gizlemekle birlikte, teşekkür etmeyi unutuyorum nerdeyse...tesadüflerin mucizelerin arttığı bu dönemleri çok seviyorum.her an ne olacak beklentisi yada mucize beklentisine girmek üzereyim.tabiki mucize beklentisi düşüncemi serbest bırakıyorum.daha doğrusu beklenti içine girme düşüncemi serbest bırakayım ki güzellikler gelebilsin.yeni bir şey daha öğrendim.daha önceleri biraz hassas olduğumu sanırdım.yapılan patavatsızlıklara kırılırdım incinirdim.bu benim hassaslığım değilmş.kendime verdiğim önemmiş.kırılan üzülen incinen o yanımmış.onu da serbest bırakıyorum.o zaman kırılıp incinmem hiç olmazsa,bazen çocuk gibi içimi çeke çeke ağlardım beni üzenler için,değmezmiş o da egonun bize bir oyunu olsa gerek...artık beni kimse üzemez, ben izin vermediğim sürece...üzenlerede teşekkür ederim,o rolü onlara ben verdim.onlarda en güzel şekilde oynadılar.hayatıma renk kattılar,dersimi aldım.tekamül yolunda ilerleyebilmem için bana yardımcı oldular.tekrar teşekkürler.benim canımı sıkan üzen kişinin yaptığı yani sebebi de çözümüde benim içimdeymiş.onuda ho'op arın tekniği ile öğrendim ki içimde barındırdığım zararlı hatıralar buna sebebiyet veriyormuş.yani canımı sıkmalarına beni üzmelerine...bunun için bu zararlı hatıraların sıfırlanması için yaradanımdan yardım isteyip, hem kendimi hem o kişiyi affetmek için yardım istiyorum.arınıyorum şükrediyorum ki özüme daha kolay ulaşabileyim.törpülenerek baya bir yol kateddiğimize inanıyorum..arkadaşlar öğrendiklerimi sanki özet gibi yazdım ama yeni başlayan arkadaşlara yoldaş olurum diye düşündüm.hepinize kolay gelsin...ışığı bulmak hepimizin amacı..sevgiyle kalın..
Alt 18-07-2009, 03:14 AM   #33 (permalink)
Binbaşı

Leyladan geçme faslındayım
Mevlayı bulma yollarında
Mevlayı bulma yollarında
Majörler tükendi, minörlere yolculuk
Buselik makamına, buselik makamına
Mevlayı bulma yollarında
Mevlayı bulma yollarında
Aşk işin söylenen her söze kandım
Pervane misali ateşe yandım
Gördüğüm her dilber ateştir bana
Mecazi Aşka inandım güneşli havalarda
Buselik makamınaMazhar fuat Alanson
Alt 18-07-2009, 12:00 PM   #34 (permalink)
Binbaşı

dün hep bu şarkının sözleri geldi aklıma yazmadan edemedim.artık bıraktığım olumlamalarıma tekrar başladım.sabah kalkınca gece yatarken tekrarlıyorum.telkinlerle birlikte daha etkli olacağını düşünüyorum.bu sözler çok güçlü daha önce yaptığımda faydasını gördüm.özellikle para için olanlar fakat forumda okuduğum önemli bir konu paranın varlığının özgürlük olduğu bilincini kavramak daha geniş bir zamanı içine alıyormuş.yoksa birsüre etkisini gösteriyor yine tıkanıyor.tekrar başladım ben de..
Alt 19-07-2009, 12:43 PM   #35 (permalink)
Binbaşı

arkadaşlar, bugün uyanır uyanmaz kuantum sıçrama kitabını, tekrar gözden geçirme ihtiyacı hissettim. Şanal Beyin bireysel çalışmaların da oğluma da yaptırdığı, bir çalışma bu.Hatta tv deki programında bu meditasyon vardı.yaratılış meditasyonu tam bir temizlik ve düzenleme için deneyimlemenizi tavsiye ederim. Yaratılış Meditasyonu gözlerinzi kapatın.Zamanın başına gidiyoruz şimdi.İlk yaradılış anına... O'nun huzururundayız... O, bütün görkemi ve sevgisiyle bizi kuşattığında,kendimizi O'nunla bir bütün hissediyorduk. Güvende, huzurlu,tam ve eksiksiz. Şimdi en başından bu yana,bütün deneyimlerimizi kucaklamayı seçiyoruz. Hepsini bizim seçtiğimizi biliyoruz.,onların hepsini seviyoruz.Kimsek ne yaptıysak,hepsini,hepsini ve kendimizi bağışlıyoruz. Ve aynı zamanda bu yeni bakış açısının ışığıyla aydınlatıp,bütün hayatlarımızı değiştirip_dönüştürüyoruz. Şu kararı dile getiriyoruz: Ben şimdi kendim olmayı seçiyorum.Kendi gücümü kendi yaratıcılığımı kullanmayı.Sevgimi ifade etmeyi seçiyorum. Başlangıç anından şimdiye gelmek için bir araç seçiyorum kendime,sihirli bir araç bu..Hızla bu güne doğru gelirken, bu sihirli aracın sihirli ışığı (ışığın rengini siz belirleyin)tüm geçmiş anılarımı değiştiriyor ve dönüştürüyor. Siz de aracınızı sürmeye başlayın şimdi''Yartılış anı''yazan yerden yola çıkın ve ''bu gün_şimdi'' yazan yere doğru hızla gelin.Dikiz aynasından herşeyin nsıl değiştiğini seyredin. Sihirli ışık,temas ettiği herşeyi değiştiriyor. Siz bunu yapabilrsiniz. Sizin için mekan zaman sınırı yoktur,aslında... Ve bugüne geldiğinizde, araçtan inin. Sizi kutlamaya gelmiş insanları görün.Boynunuza çelenk takıp,sizi kucaklıyorlar.Alkışları duyun. İşte işlem tamamlandı. Hayatınızdaki kısır döngülere bakın, onlar değişiyorlar mı? bu işlemi bir kaç kez yapın.gözünüzde canlandırın sesleri duyun.hissetmek çok önemli..Bilin ki zihninizde yaptığınız bu çalışma gerçekten de olmuştur.R.Şanal Günseli'nin bu meditasyonunu bugün yaptım ve tekrarlayacağım şu kısırdöngülerim için...
Alt 19-07-2009, 09:26 PM   #36 (permalink)
Binbaşı

Kendimi olduğum gibi kabul ediyorum, kendimi onaylıyorum. sahip olduğum gücümü kullanmayı seçiyorum.Ben değerliyim.kendimi seviyorum.Ben güçlüyüm. Bugünkü olumlamalarım bunlar.ilk başladığım zamanlar yaptığım olumlamalarıma tekrar başladım.sanki kuantum düşünce tekniğine ilk başlamışım gibi bu olumlamaları tekrar etmek içimden geldi.aslında telkinler daha etkili ama ikisiberaber super olur diye düşünüyorum..
Alt 25-07-2009, 01:29 AM   #37 (permalink)
Binbaşı

sevgili kuantum günlüğümü ihmal ettim.bugün Mevlana'nın güzel sözlerini incelerken bir sözüne takıldım.o zamanlarda bile düşünce gücüne inananlar varmış.bunlardan biri de Mevlana hatta uygulayıcısı.ne güzel anlatmış tabi ki anlayana Düşüncen gül ise sen gül bahçesisin, diken ise dikenliksin.Mevlana...
Alt 25-07-2009, 09:36 PM   #38 (permalink)
Binbaşı

bu gün parayla ilgili düşüncelerimi gözden geçirdim.kendimde parayı hakedememe,değersizlik,paraya önem vermemek bunları buldum.artık paraya iyi davranıyorum.onun canlı varlık olduğunu kabul ettim.iyi davranırsan saygı duyar önem verirsen o da sana cevap veriyor.şimdi saygı duruşuna geçiyorum artık.okşuyorum konuşuyorum.gülmeyin arkadaşlar böyle yapmak gerekiyormuş.ben başladım.gelişme olunca haber veririm.değer vermeyince ne oldu gördük işte...birde değer verelim bakalım ne yapacak...
Alt 26-07-2009, 06:45 PM   #39 (permalink)
Binbaşı

KUANTUM DÜŞÜNCE SÜREÇLERİ

Hayatlarımızı evrende akıp giden ortak yaşam içinde esrarlı bir şekilde yaşarız. - Martin Buber

Kadim Bilgelikte, Ruhsal Öğretilerde, Ezoterik–tradisyonel bilgilerde zihinlerimizin, yani şuursal yönümüzün aynı anda hem her yerde hem hiç bir yerde bulunmasının asıl nedeni bizim özde ruhsal varlıklar olmamızdan kaynaklanmaktadır’ denir. Ve ruh varlığı, ruhsal etkisini düşünce enerjisinin aracılığıyla aktarır.
Düşünce enerjisi, ruhsal bir enerjidir ve bizim şimdiki düşünme fiilimiz anlamına gelmez. Bu sık sık yanlış anlaşıldığı için düşünce gücü yani arınmamış günlük düşünceyle birçok şeyi yaratacağımızı sananlar büyük bir yanılgı içindedirler. Gerçek yaratıcılık günlük düşüncelerin ve isteklerin tümünün silindiği, bir tür meditatif noktada başlar. Kuantum fiziğinde parçacıkların sıçrama yaptıkları boşluk noktası gibi. Bu bilgileri gerçekten araştırmadan, populist akımların peşinden koşarak çekim yasasını kişisel menfaatler uğruna düşük seviyeli amaçlar için kullanmaya kalkanlar; öncelikle ilk yakın çevrelerine karşı bir türlü gerçekleşmeyen istekleri hararetle savunmaları ve "iste senin de olsun" felsefesine cahilce kapılmış olmaları yüzünden küçük düşmeye mahkumdurlar.
Aslında düşünce enerjisinin, bilgi taneciklerinin yani ruhsal elektronların aktarımına yardımcı olması da bazı yasa ve ilkelere bağlıdır. Evren ahengiyle uyum içinde olmayan eylem ve uygulamalar ve bunlardan doğan düşünceler ancak menfi egregorlar (düşünce formları) yaratır. Asla varlığın bilgi tohumuna geliştirici katkıda bulunmazlar. Aksine gezegenin ortak şuur alanına zarar verirler. Karar alma aşamasında olan insanların yanlış karar vermesine bile neden olabilirler. Bu konu ile ilgili olarak araştırma yapmak isteyenlerin Danah Zohar’ın Kuantum Benlik adlı kitabının (Sarmal Yayınevi) Dünyanın Ortak Yaratıcı Olan Bizler bölümünü dikkatlice incelemeleri faydalı olur.
Bohm’un dediği gibi, “Düşünce süreçleriyle kuantum sistemleri birbirine benzerdir. Bu yüzden onlar ayrı elementler gibi analiz edilemezler, çünkü her elementin ‘içkin’ doğası yaratılış olarak birbirlerinden ayrı olmadığı gibi diğer elementlerden de bağımsız değildir, bunun yerine diğer elementlerle kısmi bir ilişki içindedir.”
Spiritüel öğretilere göre ise, düşüncelerimiz reel, kendine göre etki alanları olan, belli bir alanda etkinliklerini gerçekleştirme gücüne sahip enerji formlarıdır. Düşüncenin şekil almış, form tutmuş haline form panse (forme-pense) denir. Her düşünce bir enerji, bir etki taşıdığı için düşüncelerimizin yarattığı düşünce formları da bizim eserimizdir ve hepimiz kendi düşünce formlarımızın sorumluluğunu bilsek de bilmesek de taşırız.
Binlerce yıldan beri bütün ruhsal eğitim sistemleri bizlere düşüncelerinizden dahi sorumlusunuz derken düşüncenin negatif ya da pozitif yönde son derece önemli bir etki gücünden söz ediyorlardı. Düşüncenin önemini kuantum dünyası açısından ele alırsak; insan olarak varoluşumuzun ruh ve beden şeklinde bir ikilem olarak ortaya çıkışı; atom altının soyut ve sanal dünyasında da varoluşumuz dalga/parçacık ikiliği şeklinde ortaya çıkar. Bütünleşmiş bir ruh-beden ilişkisinde yani pozitif düşüncenin egemen olduğu düşünce sisteminde varlıksal ve bütünsel açıdan son derece olumlu, yaratıcı bir metafor oluşturur. Bu metafor kuantum düzeyinde, bilgi tanecikleri aracılığıyla bilginin daha hızlı yayılmasına, bir tür evrensel bilgi bankasında depolanmasına ve genişlemesine neden olur.
" Şimdi, kuantum işlemleriyle kendi içsel deneyimlerimiz ve düşünce yöntemlerimiz arasındaki yakın benzerliğin yalnızca bir tesadüf olup olmadığını sorabiliriz. Düşünce süreçleriyle kuantum süreçleri arasındaki benzerlik, bu ikisini birbirine bağlayan bir hipotezin verimli olacağını düşündürebilir. Eğer böyle bir hipotez doğrulanabilirse, bu bizim düşünmemizin birçok önemli özelliğini doğal bir şekilde açıklayabilir. "David Bohm

© Astroset 2004-2009 ALINTIDIR...

Alt 27-07-2009, 01:09 PM   #40 (permalink)
Binbaşı

cent - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 234
488 Mesajinıza toplam 2,287 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
cent is a name known to allcent is a name known to allcent is a name known to allcent is a name known to allcent is a name known to allcent is a name known to all

değerli arkadaşlar kuantum olumlamalarını topladım olumlamaların hepsini midmaster e yerleştirdim buraya aktardığım olumlamaların çeğreği diyebilirim umarım beğenirsiniz

*Kendimi olduğum gibi kabul ediyor ve seviyorum.
*Bolluk bilincim her gün çok çok gelişiyor.
*Ekonomik koşullarım her gün çok çok gelişiyor,artıyo,çoğalıyor.
*Nereye dönsem olanakları görüyor ve değerlendiriyorum.
*Para bir enerji değiştokuşu sembolü,enerjim her geçen gün çok çok artıyor.
*Kullandığım enerjiyle yaşamımda çok çok bolluk oluyor çok şükrediyorum.
*Para yaşamımda özgürce ve sürekli dolaşıyor.
*Gelirim gittikçe çok çok artıyor.
*Bolluk,zenginlik benim doğal hakkım.
*çok çok Huzurlu,dengeli ve güven doluyum.
*İçimdeki öz korkularımı yok ediyor.
*çok çok Sakin,dingin ve rahatım.
*Gerçek gücüm olan özüme çok çok güveniyorum.
*çok çok Kazanmak,başarmak,üretken olmak ALLAHA kul olmak için doğdum.
*Üstlendiğim her konumda çok çok başarılıyım.
*Özümle çok çok uyum içinde çok çok sevecen ve çok çok huzurlu bir insanım.
*ALLAHIMIN tüm afiyeteliğine iyiliğine ve bolluğuna açığım .
*Bu bolluğu hakediyor ve kabul ediyorum ALLAHIMA şükrediyorum.
*Ben para mıknatısıyım.
*Hayatın her alanında çok çok bolluğun benimle olduğunu biliyor şükrediyorum.
*çok çok Büyük düşünüyorum,büyük düşündükçe bolluğun hayatıma akmasına izin veriyorum allaha şükrediyorum.
*Yaşamımda gerçek yerimi buldum,sevdiğim işi yapıyorum.
*İnsanlığa daha fazla hizmet edebilmek için içimdeki yetenekler çok çok ortaya çıkıyor.
*Önüme yeni olanakların açıldığını biliyor kabul ediyorum ve şükrediyorum.
*Kendimi en yararlı şekilde ifade edebilmek için yol gösterildiğini biliyor ve güveniyorum.
*Düşlerimin çok çok ötesinde zenginleştiğimi kabul ediyorum şükrediyorum.
*Nerede çalışırsam çalışayım çok çok takdir ediliyor ve emeğimin karşılığını bolca alıyorum.
*Yoksunluk bilincinden bolluk bilincine doğru yol alıyorum,ekonomik durumum bu değişimi yansıtıyor.
*Bugün çok çok harika bir gün,para bana beklediğim ve beklemediğim yollarla çok çok geliyor.
*Sınırsız seçimlerim var,olanaklar,imkanlar her yerde.
*Hayatta birbirimize destek vermek ve birbirimizi geliştirmek için bulunduğumuza yürekten inanıyorum.
*Bu inancı günlük yaşamımda davranışlarımla ifade ediyorum.
*Başkalarının kazanmasından mutluluk duyuyorum,onlarda benim gibi bolluk içinde yaşamayı hakediyor.
*Başkalarının zenginleşmesini destekliyor ve katkıda bulunuyorum,ALLAHIMDA beni harikulade yollarla destekliyor.
*Sevdiğim işi yapıyor ve ÇOK ÇOK iyi kazanıyorum.
*Bana gelen paranın değerini biliyorum,bir kısmını zevkle kullanıyorum,bir kısmını dahada iyi günlerde kullanmak üzere biriktiriyorum.
*ALLAHIMIN yarattığı Bolluk evreninde sevgiyle uyumlu bir şekilde yaşıyorum,ve sahip olduğum herşey için şükrediyorum .
*Evrende herşey bol,bu sınırsız bolluğa açığım.
*ALLAHIM tüm ihtiyaçlarımı çok çok bolluk içinde karşılıyor,ALLAHIMA güveniyorum.
*ALLAHIM afiyetteliklerle dolu düşüncelerime uygun olarak yaşamımı çok çok iyileştiriyor.
*Kendimi daima ekonomik güvence içinde hissediyorum,bu güvencem iç özgürlüğümden ve bolluk bilincimden dualarımdan kaynaklanıyor ve ALLAHIMA şükrediyorum.
*Sahip olduklarıma şükrettikçe hayatımda şükrettiğim şeyler artıyor.
*Faturalarımı sevgiyle ödüyorum.
*Şu anda sınırsız zenginlik ve güç kullanıma hazır,ona sahip çıkmamı bekliyor ve sahip çıkıyorum.
*Ben çok çok değerliyim ve çok çok afiyettelikleri hakediyorum ALLAHIMA şükediyorum.
*En iyiye layığım ve en iyiyi kabul ederek şükrediyorum.
*Parayla aramdaki engelleri kaldırıyorum,paranın hayatıma çok çok hazla akmasına izin veriyorum.
*Ben para mıknatısıyım.
*Kendimi olduğum gibi seviyor ve kabul ediyorum. ıÜüBusiness Success--Creating a Multi-Millionaire Mindset-İşte Başarı-Mülti milyoner bilincini oluşturmak
*Ben çok çok iyi bir liderim.
*çok çok Büyük düşünüyor ve hayal ediyorum.
*Hayatta karşıma çıkan fırsatları görüyorum.
*Bolluk düşünmek dua etmek ibadet ve zikir etmek benim işim.
*Ne istediğimi biliyorum.
*hesplanabilir riskleri alıyorum.
*Ben bir multi milyonerim.
*Milyonları çok çok kolayca elde ediyorum.
*Kazanmaya oynuyorum.
*Başkalrının yeteneklerini takdir ediyorum.
*Ben herhangi bir sorundan çok çok daha güçlüyüm.
*Bir mültü milyoner gibi düşünüyorum.
*Hedeflerimi,amaçlarımı gerçekleştiriyorum.
*çok çok Başarıya endeksliyim.
*Düşüncelerim,bilincim çok çok kuvvetli ve başarılı.
*Başarma gücüne çok çok sahibim.
*çok çok İyi yatırımlar yapıyorum.
*Başarımı kutluyorum.
*Zenginliği hak ediyor ve kabul ediyorum. ıÜüBusiness Success-Creating Your Destiny-İşte başarı-Kaderini duayla en iyisini istemek
*çok çokMutlu,başarılı ve işlerinini bitiren biriyim .
*Zengin ve başarılı olmayı hakediyorum.
*Başarı benim doğamda var ve onu şimdi kabul ediyorum.
*Hayatımın her alanında çok çok başarılıyım.
*Ben çok çok başarılıyım.
*Deneyimlerimin afiyeteliklerle ALLAHTAN olmasını isteyen benim.
*Hayatta çok çok ALLAHA iyi kul olmak ve başarılı olmak için doğdum.
*Kaderimin afiyeteliklerle dolu olmasını ALLAHTAN isteyen benim.*ALLAHIM afiyeteliklerle dolu yaşam verdiği için şükrediyorum.
*Başarılarım için çok çok şükrediyorum .
*Başarı bana beklediğim ve beklemediğim yollarla geliyor.
*çok çok Başarıya açığım.
*çok çok Başarıyı kabul ediyorum şükrediyorum.
*Ekonomim bana bağlı.
*İsteklerim geleceğimi şekillendiriyor.
*Hayatımı ileriyi görme yetimle,önsezimle duamla şekilleniyor.
*Kaderimin çok çok afiyeteliklerle dolu olduğu için ALLAHA çok çok şükrediyorum .
*Amaçlarımı belirliyorum veALLAHIMDA afiyeteliklerle veriyor .
*çok çok Başarıyı hak ediyorum ve kabul ediyorum şükrediyorum.
*Hedeflerimi gerçekleştiriyor ve afiyeteliklerle dolu hayallerimi yaşıyorum.
*Ne istediğimi biliyorum,ALLAHTAN afiyeteliklerle istiyorum ve elde ediyorum.
*Kaderimin anahtarını dualarımda ALLAHTAN istediklerimle çok çok afiyetteliklerle elde ediyorum .
*Amaçlarım çok çok afiyeteliklerle gerçekleşiyor. ıÜüYaratıcılık Yetenekleri *Şimdi olabileceğinin tümü olmaya başlıyorsun. *Sen burada, bu fiziksel dünyada ALLAHA iyi kul olmak öğrenmek, büyümek ve gelişmeyi arzuladığın için bulunuyorsun. *Yaşamının bir amacı var. * Bilinçaltının bilincinle ve akılın evrensel seviyeleriyle bağlantı kurmasına izin ver *böylece gizli yetenek ve potansiyellerini fiziksel olarak görünür kılsın *ve sen de böylece bu yeryüzündeki amacını gerceklestir. *Yaratıcılıkla ilgili yeteneklerin şimdi çok çok aktive oluyorlar. *Gizli yaratıcı yeteneklerin şimdi çok çok yükselmeye başlıyor ve gün geçtikçe çok çok yoğunlaşıyorlar. *Şimdi geçmişinden gelen tüm bilinçaltı bilgilerini yaratıcı yeteneklerini yoğunlaştırmakta kullanıyorsun. *Yeni yaratıcı aktivite alanları şimdi çok çok sana açıldı. *Evrenden sınırsız yaratıcı ilham ve enerji topluyorsun. *Şimdi sana İlahi Akıl tarafından sunulan yaratıcı yetenekleri çok çok aktive ediyorsun. *Evrenin bilgeliği içinde ve şimdi sen bu sınırsız ilahi ilhamdan çok çok topluyorsun. *Daha önce hiç alamadığın bilgileri afiyettelikleri alma yeteneğine çok çok sahipsin. *Sorunları çözerken en iyi şekilde yaratıcılığını kullanıyorsun. *Kendini çok çok yaratıcı hissediyorsun ve yaratıcısın. *ıÜüSosyallik arttirici *ıÜüBundan böyle Daha rahatsın...Ve daha sakin.. *Diger insanlar ile birlikteyken kalabalık yada bir kac kisi olmasi hic farketmez... *Onlarin yabanci olmasi yada arkadaslarin olmasi da farketmez.. *ıÜüHer zaman kendini çok çok kolayca ve güvenle ifade edebiliyorsun *ıÜüVe uygun olan zamanda zeka ve espri ile çok çok etkili, güzel ve güvenli konuşmayı öğreniyorsun biliyorsun ve konuşuyorsun *ıÜükonuşmaların çok çok kolayca akıyor… *ortaya atılan herhengi bir konu üzerinde insanlarla konuşmaktan hoşlanıyorsun... *şu anda aşağılık duyguları hissetmeksizin...eşit koşullarda insanlarla tanışabiliyorsun... *son derece ilgili...son derece ne söylediğini bilir hale geliyorsun... *öyle ki diğer herşeyi tamamen dışarıda tutarak... bütünüyle konuşmaya yoğunlaşıyorsun *ıÜüve böylece diğer insanlarla konuştuğunda...ister işle ilgili yada zevk için olsun...ister bire bir...ya da bir grupla olsun...her zaman çok çok mükemmel bir şekilde rahat kalıyorsun... *diğer insanlarla olduğunda... kendinin... ve kendi duygularının çok daha az farkında olmaya başlıyorsun.. *sonuç olarak oldukça çok çok özgür ve doğal bir şekilde konuşabiliyorsun... *eğer kendini düşünmeye başlarsan...hemen dikkatini konuşmana çeviriyorsun.. *ve her seferinde..çok çok sakin...çok çok emin...çok çok kendine güvenli kalıyorsun...
*ıÜüve bunların sayesinde... insanlarla daha iyi ilişki kuracaksın...onların saygısını kolayca kazanacaksın... *çünkü sen iyi bir dinleyicisin... ve çok çok zeki ve güvenli bir şekilde konuşuyorsun...ve insanları güldürmeyi seviyorsun.. *bildiğin gibi bu harika bir iletişim yoludur...ve bu senin mutlu ve memnun olmanı sağlar... *konuşmalarını ilginç hale getirmek için hayat tecrübelerini kullanarak...hayatının her aşamasında karşılaşacağın insanlarla kolayca iletişim kurabileceğini biliyorsun...
*ıÜüVe zaman geçtikçe... fark ediyorsun ki...çevrendeki diğer insanlarla hoş vakit geçirmeye başlıyorsun.. *çünkü iletişim becerilerin daha da gelişiyor ve saflaşıyor... *ve fırsatlar ayağına kadar çok çok geliyor... *çünkü insanlar kolayca akan hoş kişiliğine cevap veriyorlar... *ve böylece kendi kabiliyetlerin hakkında daha da güvenli hale geldikçe... *diğer insanların topluluklarına katıldığında... günler, haftalar ve aylar geçerken...
*kendin hakkında daha da güvenli hale geliyorsun... ve içindeki huzur ve kuvvet çok çok artıyor. KıÜüONSANTRASYONU ARTTIRMA *ıÜüKendin hakkında çok çok harika şeyler hissediyorsun. *Senin dusuncen en az diger insanlarin ki kadar degerli. *Sevginin ta kendisisin,sahip oldugun ya da yaptıgın degil. *ıÜüŞimdi degerli birçok katılımda bulunuyorsun. *Tamamiyle çok çok olumlusun,olumsuzluklar gecmiste kaldi *Uyudugunda bir cok guzel ruyalar goruyorsun. *Her sabah çok çok harika bir bilinc ve çok çok enerji ile uyaniyorsun. ıÜüHealth--Release Physical Pain / Sağlık-Fiziksel acıdan kurtulmak
*Ben çok çok güçlü,sağlıklı ve acısızım.
*Her geçen gün ağrı ve acıdan daha çok kurtuluyorum.
*Ben uyurken bedenim çok çok iyileşiyor. *ailece uyurken çok çok iyleşiyoruz.
*hayatımdaki her türlü acıdan şu anda kurtuluyorum.
*çok çok Mükemmel zihnim bedenimi çok çok iyileştiriyor.
*Bedenimin çok çok güçlendiğini hissediyorum.
*Sağlığım için çok çok şükrediyorum.
*ALLAHIM beni şimdi çok çok iyileştiriyor.
*Ben fiziksel,duygusal ve zihinsel olarak çok çok güçlüyüm.
*Ağrımın nedeni neyse şu anda çok çok iyileşiyor.
*Bedenimdeki her hücre çok çok şifayla titreşiyor.
*Ben çok çok sağlıklı,kuvvetli ve bütünüm.
*İyileşme sürecimin başladığını biliyorum.
*Bedenin çok çok hızla ve çok çok kolayca iyileşiyor.
*Ben ağrısızım. ıÜüHealth--Releasing the past/ Sağlık-Geçmişi bırakmak
*Hayat yolunda çok çok mutlulukla ilerliyorum.
*çok çok Daha iyiye doru ilerliyorum.
*Ben geçmişi azat ediyorum.
*Mükemmel geleceğim için çok çok şükrediyorum. *benim eşimin ve çocuklarımın mükemmel geleceği için çok çok şükrediyorum *Affediyor ve unutuyorum.
*Geçmişi kapatıyor ve hayat yolumda çok çok mutlulukla ilerliyorum.
*çok çok Daha iyi bir geleceğe inanıyorum.
*Geleceğim her zamankinden çok çok daha aydınlık.
*Geçmişin üzerimde hiç bir gücü yok.
*Eski kırgınlıkları bırakıyorum.
*Şu anda kızgınlığımı ve gücenmişliğimi bırakıyorum.
*Kendimi ve diğerlerini affediyorum ALLAHIMIN afetmesi için dua ediyorum.
*Ben geçmişimi başarıyla azat ettim. ıÜüInfluence People/Win Friends - İnsanları etkilemek/Arkadaş kazan
*Diğer insanların düşüncelerine saygı duyuyorum.
*Ben iyi bir dinleyiciyim.
*Ben çokçok samimi,içten ve dürüstsüm.
*Ben başkalarının görüş açılarını anlayabiliyorum.
*Önyargıdan uzak duruyorum.
*Diğerlerinin bakış açılarına sempati ile yaklaşıyorum.
*Başkalarıyla gerçekten ilgileniyorum.
*Başkalarının kendilerini önemli hissetmelerini sağlıyorum.
*Ben başkalarına saygı gösteriyorum.
*Pozitif elektirik veriyorum.
*Hatalarımı hemen kabul ediyorum.
*çok çok Hoşgörülüyüm.
*Ben arkadaş canlısıyım.
*Samimi komplimanlar yapıyorum.
*Dürüstüm.
*Gelişmeme çok çok şükrediyorum *Sık sık gülümsüyorum.
*Yüreklendiriyorum.
*Arkadaşça bir yola başlıyorum.
*Mümkün olduğunca her zaman isimleri kullanıyorum. ıÜüIntuition Development-Sezgiyi geliştirmek
*Ben çok çok sezgiselim.
*Sezgilerimi takip ediyorum.
*İçsel sezgilerimle çok çok kolayca bağlantı kuruyorum.
*Rüyalarım bana yol gösteriyor.
*İçsel özümle çok çok uyum içindeyim.
*Her geçen gün sezgilerim çok çok artıyor ve çok çok güçleniyor.
*Önsezilerim çok çok doğru çıkıyor.
*Sezgilerimi çok çok dinliyorum.
*Sezgilerime çok çok güveniyorum.
*Sezgilerim bana çok çok rehberlik ediyor.
*Sezgilerim bana çok çok mükemmel hizmet ediyor.
*Kendi iç sesimin fısıltılarını çok çok duyuyorum.
*Ben sezgilerimi kolayca kabul ediyorum.
*Sezgisel sinyallerim çok çok güçlü ve çok çok açık,net.
*İçsel özüm bana çok çok mükemmel yol gösteriyor.
*İçsel bilgeliğim bana çok çok rehberlik ediyor. ıÜüLeadership Skills / Liderlik becerisi
*çok çokEylemdeyim.
*Sen bir lider olarak doğdun.
*Örneklerin rehberliğindeyim.
*Kesin kararlar veriyorum.
*Eylemlerimin sorumluluğunu alıyorum.
*Rakiplerime saygı gösteriyorum.
*Harika bir dinleyiciyim.
*çok çok Pratik fikirler üretiyorum.
*Zihinsel olarak çok çok güçlüyüm.
*Cesurum.
*İradem çok çok güçlü.
*Detayların çok çok ustasıyım.
*Görevimi etkinlikle temsil ediyorum.
*Başkalarıyla olduğum sürece harikayım.
*Başkalarıyla aramda empati ve anlayış hakim.
*Öngörülebilir riskleri alıyorum.
*Başkalarının yeteneklerini takdir ediyorum.
*Ben çok çok sezgiselim. ıÜüMaster Emotions / Usta duygular
*Duygularımın çok çok efendisiyim.
*Stres altında çok çok rahat kalabiliyorum.
*Öfkeliyken kendime düşünmek için zaman ayırıyorum.
*Duygularım yoğunlaştığı zaman sakinleşiyor ve düşünüyorum. *çok çok İyi idare edemeyeceğim hiç bir şey yok.
*çok çok Keyiflenmeyi hakediyorum.
*Negatif duygularımdan şimdi arınıyorum.
*çok çok Bilgece düşünüyorum.
*Her gün çok çok daha kontrollü oluyorum.
*Zihnimle çok çok barışığım.
*çok çok Güçlü bir zihnim var.
*Bana barış huzur mutluluk getirecek düşünceleri oluşturuyorum .
*Negatif kelimeler beni çok çok uzun zamandır etkilemiyor.
*Yüksek hoşgörüye sahibim.
*çok çok Kontrol altındayım.
*çok çok Pozitif bir kişiyim.
*Zihnimi çok çok güzel düşüncelerle dolduruyorum.
*çok çok Pozitif düşünüyorum.
*Deneyimlerimin dualarımla afiyeteliklerle dolu olarak ALLAHTAN isteyen benim.
*çok çok Mantığımın kontrolü altındayım.
*Ne olursa olsun çok çok iyi idare ediyorum.
Booster -Exam Skills / Zihin güçlendirici-Sınav Becerisi
*Sınavdayken çok çok rahatım.
*Sınavlarımdan çok çok mükemmel puanlar alıyorum.
*Öğrendiğim her şeyi çok çok iyi hatırlıyorum.
*Öğrendiklerimi nasıl uygulayacağımı çok çok iyi biliyorum.
*Sınavlarda kendimden çok çok eminim.
* girdiğim Sınavlarda birincisiyim.
*Sınavdayken çok çok kolayca odaklanıyorum.
*Problemleri çok çok rahatlıkla çözüyorum.
*Sınavlarımın çok çok ustasıyım. *Sınavlarda çok çok harikayım. *çok çok rahat kolay bir şekilde sorulara en doğru cevabı veriyorum. ıÜüMind Booster - SEVGİYLE KALDIK

Dünyayı isterken de sus,
Bir dileğe kavuşmak isterken de.
Öylece seyre dal gitsin…
mevlana
cent isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla

Bookmarks

Etiketler
kuantum, sicrama