Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Keşfettiğiniz Diğer Etkiler (http://www.hayatimdegisti.com/forum/forumdisplay.php?f=40)
-   -   Telepatik Etkiler beklemediğiniz kişilerin telefonla araması etkisi (http://www.hayatimdegisti.com/forum/showthread.php?t=614128)

hayatimdegisti 17-07-2010 12:10 AM

Telepatik Etkiler beklemediğiniz kişilerin telefonla araması etkisi

Telkinlerin bu etkisini birden fazla kişiden bir çok kez duyduğum için bu bölüme konu açma gereği duydum.
Telkinleri dinledikten sonra telefonla hiç beklemediğiniz kişilerin araması etkisi..
Bir kişi telkinleri dinledikten sonra 1 senedir görmediği bir kişinin aradığını söyledi.
Bir çok kişide bu ve benzeri etkilerden bahsetti..
Aslında kuantum felsefesinin temelinde de bu var.
Düşüncelerimizi mesafe farkı gözetmeksizin gönderiyoruz.

Özellikle uykuda telkin dinlediğinizde bir taraftan rüyalarınız değişirken diğer taraftan çok uzaklara olumlu sinyaller gönderiyorsunuz.
Ve bir bakiyorsunuz ki hiç beklemediğiniz kişiler sizi aramış sormuş.
y789

Işıldayan Safir 17-07-2010 12:30 AM

Cevap: Telepatik Etkiler beklemediğiniz kişilerin telefonla araması etkisi

Evet kesinlikle bunu ben de yaşadım. Ama telkinlere bağlamak hiç aklımın ucundan geçmemişti. Öfkeli olduğum birine karşı kendimi ifade etmek için hiçbir şey yapmamıştım. Aradan 3 yıl kadar geçtikten sonra konuşmaya karar verdiğimde telepati yoluyla mesajlarımı iletmiştim ve 2 gün sonra bana ulaşmıştı. O zaman çok şaşırmıştım ve konuşma isteğini yanıtsız bırakmıştım. Daha sonra tekrar denedim ve tekrar aynısı oldu. Bu sefer konuşmuştum.

Bu sene bu tür olayları çok yaşıyorum ben. Aklımdan kim geçiyorsa bir şekilde karşılaşıyorum. Hem de aynı gün genellikle ya da hemen arkasından o kişiyle ilgili bir haber alıyorum.

Rüyalarımı hatırlamasam da gün içinde bazen gözümün önünden geçen görüntüler oluyor. Anlık bir şey belirsiz ama ne olduğunu anlayabiliyorsunuz. O an gözümün önünden geçen kişi kimse seninle ilgili böyle bir şey hissediyorum diye sorduğumda doğru olduğunu öğreniyorum. Ve henüz hiç yanılmadım. Böyle bir şeyle uğraşmamıştım hiç. Kendiliğinden ortaya çıktı bende. Belki bende telkinlerden etkilenmişimdir.

carpediem27 17-07-2010 12:48 AM

Aynıları bende de oluyor. Aklımdan geçen kişileri görüyorum i Ayrıca aklıma gelen çoğu şey de gerçek oluyor artık. Ama ben bunu aklıma gelen çoğu olumlu şey olarak değiştiriyorum . öyle inanmayı seçiyorum en azından. :)

himalayalar 17-07-2010 10:19 AM

Bende son günlerde neredeyse bütün rüyalarımı hatırlamaya başladım. Hatta uyku esnasında bilincimi biraz uyanık gibi hissediyorum.

wishpearl 21-11-2011 12:09 PM

Ben de çok yaşıyorum bu durumu. Peki bu çok uzaktaki kişilere mesaj yolluyorsak bu hangi telkin sayesinde acaba? girlhaha Ben zihinde canlandırma ile ya da benzeri telepatik şeylerle yaşarım bunu ama telkinlerle olduğunu bilmiyordum. :)

Nefertarii 16-08-2012 05:00 PM

Telepati konusunu merak etmek ve araştırmak benim farkındalığımı arttıran ilk şeydi.
Telepati dediğimiz şey bütün insanlarda var.Çünkü evren enerjiden oluşuyor.Önemli olan enerjiyi doğru, bilinçli kullanmak.Bizim burda yaptığımız gibi...

bbb 23-07-2013 10:36 AM

doğrudur.. bende karşılaştım.. hiç beklemediğiniz insanlar, sizden kaçan insanlar sizi tekrar arayıp, tekrar görüşme talebinde bulunabiliyor.. ))

BETÜLHÜSEYİN 02-03-2014 02:52 AM

ARKADAŞLAR BENDE ARANMAK İSTİYORUM ESKİ SEVGİLİM TARAFINDAN NE YAPMALIYIM HANGİ TELKİNLERİ UYGULAMALIYIM ÇOK YENİYİM YARDIM EDERMİSİNİZ BANA :(

sweeet 02-03-2014 01:50 PM

Öncelikle forumda büyük harfle mesaj yazmak yasaktır. İkincisi bu telepati öyle kolay bir şey değildir. Aşırı yetenekli değilsen spiritüel yeteneklerini geliştirmek için çok çalışman gerekir ve etkili çalışmalar yapman gerekir. Ayrıca bilinç düzeyinde artış yaşaman gerekir. Yani bu konuda alınacak çok yolun var. Ben öyle sihirli bir yöntem bilmiyorum yapayım da hop eski sevgilimle telepati kurmuş olayım o da beni arasın. Daha kolayı var sen onu ara sana engel olan tek kişi sensin.

BETÜLHÜSEYİN 02-03-2014 05:59 PM

pardon büyük harfle yazılmamas geretiğini bilmiyordum sweet. ben aradm onu kırıcı konuştu sonra o mesaj attı ben dönmedim. aslında haklısınız engeller biziz peki ne ile nerden başlamamı tavsiye edersiniz inanınbeynimin sürekli konuşmasını ve onu düşünmesini engelleyemiyorum.

WEZ Format +3. Şuan Saat: 11:14 AM.