Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatını Değiştirmeye İstekli Yeni Üyeler > Dikkat Mp3leri Buradan Yükleyiniz > Kendine Güven

Uyarılar

Lütfen Yardım Edin Bana

Dikkat Mp3leri Buradan Yükleyiniz ve Kendine Güven Lütfen Yardım Edin Bana Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Merhaba arkadaslar bu yazımı biraz uzun tutucam okumanızı temenni ediyorum. ben lise1 ögrencisiyim okul kalitesiz insanlarda öyle ama sınıfimız iyi herkez mutlu sınifımı seviyorum ama onlara ayak uyduramıyorum geçen gün arkadasa bi espri yaptim espri yapmayi bile beceremiyo dedi ozamandan ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Kendine Güven telkin cd indir izle İstanbul Kendine Güven nerededir kimdir Kendine Güven çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Kendine Güven hipnoz Kendine Güven olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Kendine Güven hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Kendine Güven kuantum düşünce kitap haberi

Lütfen Yardım Edin Bana

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 10-01-2014, 06:50 PM   #1 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 1
14 Mesajinıza toplam 20 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
foik is an unknown quantity at this point
Standart Lütfen Yardım Edin Bana

Merhaba arkadaslar bu yazımı biraz uzun tutucam okumanızı temenni ediyorum.

ben lise1 ögrencisiyim okul kalitesiz insanlarda öyle ama sınıfimız iyi herkez mutlu sınifımı seviyorum ama onlara ayak uyduramıyorum geçen gün arkadasa bi espri yaptim espri yapmayi bile beceremiyo dedi ozamandan beri espri yapmıyorum. beceremiyorum kendın. ol diceksiniz ama herkez neseli ortam arıyo kimşe benimle takılmıyo..

herkez bana acıyo arada bulasanlar oluyo karsı gelemiyorum kime güveniyosun Kı diyorum kendime . herkezin arkası var. disari hic cıkmiyorm zaten 1 tane bile arkadasım yok.

bende reislerle takilmak ortamlara akmak istiyorum keske beni degistirecek ortama sokacak biri olsa ...

ben bu bataklıktan cıkamadıcagımi biliyorum ama bataklıga batmamak için yardım istiyorum

iyi günler

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

foik isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 11-01-2014, 12:04 AM   #2 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 5
23 Mesajinıza toplam 39 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Mehmet1 is an unknown quantity at this point
Standart Cevap: Lütfen Yardım Edin Bana

öyle insanları hiç sevmem, zerre utanmadan insanları böyle aşağılayarak yargılayanları. Herkes herkesi olduğu gibi kabul etmeli ve ona göre davranmalı. Belkide sen artık sırf o çocuk öyle dedi diye sana böyle davrananlar oluyo diye, lise hayatın boyunca yada bi iki sene pısırık gibi kalıcaksın. Ancak o insanlardan kurtulduğun zaman başka bi sınıf okul yada üniversiteye geçtiğin zaman geçer o durum. Şöyle bişeyde var sen alttan aldıkça üstüne çıkıcaklardır, ozaman işin içinden çıkılmaz. Onların gözünde sakin, pısırık, durgun biri gibi birisin belkide, ama burda en önemli olan sana söylenen sözleri kulak ardı etmen, sen sukünetini korudukça karşındaki insan deliye dönücektir. Elinden geldiğince o insanlarla muhatap olmamaya çalış, uzak dur, hatta gözlerine bile bakma, takma onları salla. Hiç kimsenin kimseyi kendi çıkarları için üzmeye mutsuz etmeye duygularıyla psikolojisiyle oynamaya hakkı yok. Tabi yaşına göre normal böyle şeyler, hele lise1de insanlar öyle taşkın oluyo ki. Tek çözüm sevgi, ya onları seviceksin yada kendini sevdiriceksin. Sitemizde olan telkinleri dinlemen çok faydalı olucaktır. Ego ve suçluluğu 2 hafta günde 8 saat uykuda yada gün içinde dinle, 2 hafta dinledikten sonra kendine güven ve başkalarının düşüncelerini önemseme yi ekle. 21 gün yada 30 gün dinle, bakalım nasıl değişimler olucak :)
Mehmet1 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 11-01-2014, 07:44 AM   #3 (permalink)
Teğmen

14 Mesajinıza toplam 20 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.

sagolun cevabınız bnm için onemliydi .
Alt 11-01-2014, 10:49 AM   #4 (permalink)
Teğmen

mavipapatya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 311
53 Mesajinıza toplam 116 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
mavipapatya is an unknown quantity at this point

merhabalar hiç dışarı çıkmıyorum diyorsun ya birkaç gün bunu yapmaya çalış kantine git bahçeye çık ve insanları gözlemle ve muhabbet etmeye çalış tek başına olduğun için sıkılabilirsin yada yapmak istemeyebilirsin ama inan mutlaka anlaşabileceğin biriyle karşılaşırsın. okulda dersler dışında vakit geçirebileceğin biri olursa yanında, o anlattığın durumlarla başa çıkman, o insanları görmezden gelmen daha kolay olur diye düşünüyorum umarım üstesinden gelirsin bu durumun sevgiler
Alt 11-01-2014, 03:30 PM   #5 (permalink)
Teğmen

farkındalık_yolcusu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 17
49 Mesajinıza toplam 69 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
farkındalık_yolcusu is an unknown quantity at this point

düşünce tarzını hemen değiştirmelisin bence. böyle gidersen eğer "başkaları ne der !" moduna girip başkaları için yaşayıp gidersin. espri yaptın , beğenmeyebilirler , ama sana göre espriydi ve güzeldi. bitti , ötesini arama.diğerlerinin dediğine kulak asma. ortamlara akmaya gelince , dikkat et bazen "aktığımız ortamlar" bizi bozabilir .. kendin olmaya çalış. forumdaki diğer arkadaşların tavsiyelerine uy derim .. telkin takviyesi iyi fikir .. sağlıcakla kal !
Alt 11-01-2014, 04:26 PM   #6 (permalink)
Teğmen

beni anlamıyosunuz hiç arkadasım yok okuldada okul dısındada tüm günüm evde geçiyo dışarı cıkmaktan korkar hale geldim ortamlara akma meselesi de bu okul reisleri ile arkadas olmak gücsüzleri korumak istiyorum sosyallesmek istiyorum ama artık imkansız gibi... neden ben diye soruyorum kendime NEDEN ?
Alt 11-01-2014, 05:15 PM   #7 (permalink)
Yüzbaşı

Tesekkür: 700
405 Mesajinıza toplam 1,139 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
juger has a spectacular aura aboutjuger has a spectacular aura aboutjuger has a spectacular aura about

Öncelikle "reislerle takılmak" , "ortamlara akmak" , "güçsüzleri korumak" , "sosyalleşmek" gibi kavramları aklından çıkar. Senin başlıca sorunun bu ve benzeri özenti durumları idol olarak benimsemenden kaynaklanıyor. Sosyalleşmek için dışardan gelen etkilere ihtiyacın yok. Hatta dışarıdan yapılan etkilerle buna ulaşma şansın yok. Kendinin dışında diğer insanlarla bir şeyler paylaşırsan sosyal biri olursun zaten, bu iş bu kadar basit. Güçsüzleri korumak da senin misyonun değil. En azından çizgi romanlardaki süper kahramanlardan olma hayalini bırak. İllaki bir güçsüzü korumak istiyorsan hayvanları ve bitkileri korumaya çalış. Mesela sokak hayvanlarına yem ve su ver, bitkileri sula ve üzerlerine basma. Böylece onları açlıktan, saldırıdan korumuş olursun.

Bunları yaptığın zaman tekrar kendine bak. Göreceksin ki senden de bir şeyler olur.
juger isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 11-01-2014, 09:09 PM   #8 (permalink)
Üsteğmen

Değişmek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 239
346 Mesajinıza toplam 629 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Değişmek will become famous soon enough

neden ben diye sormuşsun sadece sen değilsin yalnız değilsin senin gibi olan binlerce insan var...

Kendine yardı edebilecek yine kendinsin önce değişeceğine inanman lazım değişim yolu zordur bu yola adım attığında hiç geri dönmemeyi ve sürekli devam edeceğini de kararlaştırmış olman lazım.

Eminim sen sessiz bi insansın biriyle kavga edemessin fazla konuşmayı sevmezsin insanlara iyi davranmaya çalışırsın tüm arkadaşlarına değer vermeye çalışırsın ama onlar bu davranışın karşısında seni ezmeye çalışırlar bak değişmen için sana birkaç tavsiye

1)önce dediğim gibi inan
2)burdaki telkinleri dinle neye ihtiyacın olduğunu nasıl dinleyeceğini öğren sana bu konuda yardım edenler olacaktır
3)telkinleri dinledikten 1-2 sonra olumlama yapmaya başla(ben öyle yaptım)
4)korkma kimseden kendini ezdirme eminim sınıfız da ben herkesi döverim fiziğim sizden iyi durumda gibi havalarda olan insanlar vardır onlardan biri sana bulaştığında direk git bir tane vur belki dayak yersin ama sonuçta kendini ezdirmemiş olursun eğer sen kavga ettikten sonra bir daha bulaşırlarsa sana yine vurursun belki yine dayak yersin ama artık sınıftakiler senden korkmaya başlar sana öyle saçma sapan şakalar yapmazlar
5)kendine bak unutma çirkin insan yoktur bakımsız insan vardır sakın pis olma okula gitmeden önce ayna başında vakit geçir giyimine önem ver bir parça kıyafetin olsa bile onu temiz tutmaya özen göster
6)asla birine sebepsiz yere vurma biri beni eziyo bende birini ezeyim diye bir düşünceye kapılma
7)unutma kendinin en büyük engeli ve bu engeli aşabilecek kişi yine sensin bunu sakın aklından çıkarma
8)bol bol kitap oku haftada bir tane kitap bitir film izle haberleri takip et bunlar senin kültürünü arttırır
9)asla pes etme başaramayacağını düşündüğün anlar olacak ama asla pes etme pes edersen bitersin

..................................................................
Değişmek isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 12-01-2014, 01:07 AM   #9 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 49
39 Mesajinıza toplam 81 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
blackstarr will become famous soon enough

Foik kesinlikle arkadaşların dediği doğru öncelikle kendini sevmelisin ne derlerse desinler sen kendini biliyorsun ya kimse mükemmel değildir daha yaşın küçük zamanla eminim espri anlayış değişir ve dediğin insanlar ne yazık ki espri anlayışlar terbiyesiz ve kezban gibi ay bak şu kızın kilosu bunun saçı gibi. iğrenç şeylerden ibaret sadece egolarını tatmin etmek isteyen bir takım zavallılar. zavallılar diyorum çünkü hiç kimse sırf büyüklenmek adına başkasını kırmaz onların yaptıkları da bu. büyük abilere de ihtiyacın yok.. kız mısın erkekmisin bilmiyorum ama çok kitap okuyabilirsin bu bilgileri çoğaltır düşünmen gelişir akıcı ve güzel konuşursun böylelikle hem boş işlerle uğraşmaz hemde derslerde çok başarılı olursun gör bak o çok bilmiş arkadaşların sana yaranmak için ne yalakalıklar yapıcak şu anda tam ergenlik dönemi aklını kullan ASLA başkalarını yaranmak için kötü şeyler yapma (kötü alışkanlıklar gibi) zamanla her şey düzelir takma sonra çok pişman olursun yaşının zamanın tadını çıkar biliyorum ki seni seven çok kişi var ve Unutma insanlar parlayan şeylere hep taş atarlar sen onlar gibi olmak isteme neysen osun sadece iyi yönlerini al kötü yönlerini değiştir umarım her şey yoluna girer ve biliyormusun ben senin gibiyken bu olayları çok takıyordum arkadaşım yoktu çok ders çalışıyordum ve sürekli kitap, film filan ama şimdi üniversiteliyim hemde tıp ve Allah'a şükür dövmem pirsingim sigaram yok ve şimdi bakınca keşke daha çizgi film izleseydim diyorum ve halen izliyorumda :))) ve onalrın arkadaşlıkları da lise +2 yıl sürecek buna emin ol...
blackstarr isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 12-01-2014, 02:59 PM   #10 (permalink)
Teğmen

Tavsiyeleriniz için teşekkürler erkegim bu arada

arkadaslar nerdeyse 2 3 yıldir disarı cikmiyorum benim birde ablam var benim yerime heryere o gidiyo bu bana cok koyuyo .
herkez (akrabalar , komsular vs ) benim dısarı cıkamadıgımı biliyolar ailem bu sorunumu herkeze anlattı bana kız gibi muamele yapıyolar . bundan utanç duyuyorum okulda tenis oynayanlari izlerken bikaç arkadas edindim onlarla satranç falan oynuyoruz tenis izliyoruz bukadar. ama ben boyle istemiyorum bi 4 yıl daha evde yasamak beni bitirir , gebertir . benim degismem gerek ama nasıl bi cıkmaz sokaktayım geriye temiz bi sayfa ile dönmek istiyorum arkadaslar

Bookmarks