Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   İstanbul Buluşmaları (http://www.hayatimdegisti.com/forum/forumdisplay.php?f=295)
-   -   19 Ekim 2008 İstanbul Bakırköy Buluşması (http://www.hayatimdegisti.com/forum/showthread.php?t=13875)

filming 19-10-2008 07:50 AM

Ynt: 19 Ekim 2008 İstanbul Bakırköy Buluşması

maalesef bugünki toplantıya ben de gelemiyorum.Bugün İstanbul dışındayım.inşallah bir daha ki sefere...

serina 19-10-2008 09:29 PM

Merhaba, sağlık sorunum nedeniyle bugünkü Bakırköy buluşmasına katılmayı çok istememe rağmen katılamadım,
sonraki buluşmaya katılabilirim inşallah, gidebilen arkadaşlar nasıl geçtiğini , neler yaptıklarını anlatırlarsa sevinirim,
teşekkürler

arguz58 19-10-2008 09:48 PM

Ynt: HAYATIM DEGİŞTİ CAFESİ (Günlük Sohbet Köşesi)

merhaba biraz geç yazıyorum çünkü toplantıda geç bitti saat 14.00 diye koşturarak gittim lakin gelen arkadaşların aç olmaları nedeniyle önce aç olan arkadaşlar yemek yediler. benimde ilk gidişimdi bu nedenle genelde izleyici pozisyonunda kalıp ortamın ve gelen degerli arkadaşların feyz ve bereketinden istifade etmeye gayret ettim. atakan bey keops ve bir bayan arkadaş şimdi niki aklımda kalmadı. kısa birer konuşma yaptılar. tüm sohbeti kendimce bir iki kelime ile özetlemek istersem şayet diyeceğim tek şey İNANÇ GÜCÜ olurdu. evet hayatınızda neyi başarmak istiyorsanız ne yapmak yada yapmamak istiyorsanız bunun en etkili yolu İNANÇ keops nikli arkadaş eft ve reiki gibi bana uzak olan konulardan bahsetti bu daha çok eft vs tanımı ve kısa bir özeti mahiyetinde idi. en son konuşan bayan bolluk ve bereketten bahsetti o çok güzel ifade etti. hatta bu yazıyı okumuşsa kendisinden rica ediyorum. orada anlattıklarını siteye yazsın nikini hatırlasa idim. özel mesaj ilede bunu talep ederdim. bunun haricinde sanırım katılan diğer arkadaşlarda görüşlerini yazacaktır böylece kaçırdıgım yerleri bende hatırlayacagım bu arada mümin isimli arkadaşlada tanışmış olmaktan mutlu oldum...

duru79 19-10-2008 10:12 PM

Ynt: HAYATIM DEGİŞTİ CAFESİ (Günlük Sohbet Köşesi)

Arguz58 o konuşan bayan sitemizin coo admini Sevgili Shamanic...
Alıntı:

arguz58 Nickli Üyeden Alıntı
merhaba biraz geç yazıyorum çünkü toplantıda geç bitti saat 14.00 diye koşturarak gittim lakin gelen arkadaşların aç olmaları nedeniyle önce aç olan arkadaşlar yemek yediler. benimde ilk gidişimdi bu nedenle genelde izleyici pozisyonunda kalıp ortamın ve gelen degerli arkadaşların feyz ve bereketinden istifade etmeye gayret ettim. atakan bey keops ve bir bayan arkadaş şimdi niki aklımda kalmadı. kısa birer konuşma yaptılar. tüm sohbeti kendimce bir iki kelime ile özetlemek istersem şayet diyeceğim tek şey İNANÇ GÜCÜ olurdu. evet hayatınızda neyi başarmak istiyorsanız ne yapmak yada yapmamak istiyorsanız bunun en etkili yolu İNANÇ keops nikli arkadaş eft ve reiki gibi bana uzak olan konulardan bahsetti bu daha çok eft vs tanımı ve kısa bir özeti mahiyetinde idi. en son konuşan bayan bolluk ve bereketten bahsetti o çok güzel ifade etti. hatta bu yazıyı okumuşsa kendisinden rica ediyorum. orada anlattıklarını siteye yazsın nikini hatırlasa idim. özel mesaj ilede bunu talep ederdim. bunun haricinde sanırım katılan diğer arkadaşlarda görüşlerini yazacaktır böylece kaçırdıgım yerleri bende hatırlayacagım bu arada mümin isimli arkadaşlada tanışmış olmaktan mutlu oldum...

duru79 19-10-2008 10:24 PM

Sevgili Şehrinaz çok geçmiş olsun.Birdaha ki buluşmamıza katılırsın inşallah.
Buluşma çok güzel geçti.Atakan bey telkinler hakkında bilgi verdi.Sevgili keops sağolsun kalkıp Afyon'dan geldi EFT,Deep Peat,Sedona,bilinçaltı ile ilgili ufak bir seminer verdi.Sevgili shamanic bereket ve bollukla ilgili bilgilerini bizimle paylaştı.Burdan Atakan bey,keops ve shamanic'e çok teşekkürler.
Metin06 nın yerinde buluştuk güldük,eğlendik.BU arada Sevgili Redflowers İzmir'den geldi(onsuz buluşma olmaz zatten) Serpil22, kızı ecem18,Spy.game,Sanemce,Çiçek,Sonra Askerimiz Peacemaker vardı,hayatdolu ,arguz58,kısmen,majenta,cankanak,kadriye ve gelen tüm arkadaşlara çok teşekkürler.Kısaca çok güzel bir gündü.
(diğer arkadaşların şu anda nickleri aklıma gelmedi lütfen kusura bakmayın)
Alıntı:

Sehrinaz Nickli Üyeden Alıntı
Merhaba, sağlık sorunum nedeniyle bugünkü Bakırköy buluşmasına katılmayı çok istememe rağmen katılamadım,
sonraki buluşmaya katılabilirim inşallah, gidebilen arkadaşlar nasıl geçtiğini , neler yaptıklarını anlatırlarsa sevinirim,
teşekkürler

serpil22 19-10-2008 11:07 PM

evet durucuğum çok güzeldi bencede zaten sizlerle olmak insanı çok mutlu ediyor.bizim için zorlu bir ulaşım olmasına rağmen değdi diyorum.bizi bilgilendiren arkadaşlarımın hepsine sonsuz teşekkürler ediyorum iyiki varsınız iyiki sizlerle tanıştım. kiss3 kiss3 kiss3 kiss3 kiss3

suzzy 19-10-2008 11:20 PM

toplantı haberlerinizi aldıkça daha bir mutlu oldum... tender45

canım ciğerim arkadaşlarım...allah içinize sindirsin... ttli3

shamanım... bende seni çooook seviyorum...iyiki senin gibi bir dost var hayatımda...(toplantı sonrası meraktan çatlamamak için hemen aradımda...)  girlhaha

redflovers'im tatlı haşinim... sevincli sensiz hiç olurmu tabii ki de seni de çooook seviyorum... tender45

hepinizi çok seviyorum...her ne kadar yanınızda olamasamda  hih33 gönlüm ve aklım hep sizinleydi... onayi

umarım nice nice güzel dostluklara ve toplantıla.... super

hepinize sevgiler... kiss3

ziyaretcixy 19-10-2008 11:23 PM

bende bugün iş geliştirme seminerinde triniy ile görüştük... harika bir seminerdi... çok keyif aldım...

suzzy 19-10-2008 11:26 PM

Alıntı:

Akın Berk Nickli Üyeden Alıntı
bende bugün iş geliştirme seminerinde triniy ile görüştük... harika bir seminerdi... çok keyif aldım...

ne kadar güzel....seminer dolu eğitim dolu bir gün olmuş...harika... tender45 blissy

bende bu gün nasıl yemek yapılır seminerindeydim... aa34 bol bol iş güç yaniii.... terli345

allah hepinizin içine sindirsin arkadaşlar... super

ruhsal 20-10-2008 12:14 AM

toplantının güzel geçmesine çok sevindim. orada olmayı çok istiyordum. 90 yaşında manevi bir dedem var. onu biraz gezdirmemi ve bazı işlerini yapmamı rica etti. kıramadım. zaten kırmam da bugüne denk gelmeseydi keşke  agl34  bir daha ki buluşmaya artık....

WEZ Format +3. Şuan Saat: 05:32 AM.