Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Eğitim Öğretim Sınavlar Klubü > Yabancı Dil Klubü ve Ritmotrans(Öğreni Fark Yaratın) > İngilizce Odası

Uyarılar

İngilizce Odası İngilzce Odası

İngilizce ATASÖZLERİ(!)-Günlük Kullanımlar

Yabancı Dil Klubü ve Ritmotrans(Öğreni Fark Yaratın) ve İngilizce Odası İngilizce ATASÖZLERİ(!)-Günlük Kullanımlar Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Biraz ayıp kelimeler var ama esprisi burda zaten işin... Zehirli Övgüler - Güzel güzel Sövgüler Çeviriler motomot değil, "biz bunu kendi dilimizde böyle söylerdik" esasına göre yapılmıştır. Are you always this stupid or is today a special occasion? Herzaman bu ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var İngilizce Odası telkin cd indir izle İstanbul İngilizce Odası nerededir kimdir İngilizce Odası çekirdek inanç temizliği İzmir bursa İngilizce Odası hipnoz İngilizce Odası olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi İngilizce Odası hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 İngilizce Odası kuantum düşünce kitap haberi

İngilizce ATASÖZLERİ(!)-Günlük Kullanımlar

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 02-02-2008, 04:05 PM   #1 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 0
12 Mesajinıza toplam 22 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
x123x is an unknown quantity at this point
Standart İngilizce ATASÖZLERİ(!)-Günlük Kullanımlar

Biraz ayıp kelimeler var ama esprisi burda zaten işin...

Zehirli Övgüler - Güzel güzel Sövgüler

Çeviriler motomot değil, "biz bunu kendi dilimizde böyle söylerdik" esasına göre yapılmıştır.

Are you always this stupid or is today a special occasion?

Herzaman bu derece aptal mısın, yoksa bugün özel bir gün mü?...

# I bet your brain feels as good as new, seeing that you've never used it. Bahse girerim, sendeki beyin hiç eskimemiştir -- bugüne değin hiç kullanmamış olduğuna göre...

# Have you considered suing your brain for non-support? Sana koltuk çıkmadığı gerekçesiyle beynini mahkemeye vermeyi düşündüğün oldu mu hiç?... to sue /SU:/ = mahkemeye vermek, dava etmek...

Can I borrow your face for a few days while my ass is on vacation?

Suratını birkaç günlüğüne ödünç alabilir miyim? Kıçım tatile çıkacaktı da...

# If I had a face like yours, I'd sue my parents! Seninki gibi bir suratım olsa, anamla babamı dava ederdim!...

# I thought of you all day today. I was at the zoo. Bugün bütün gün seni düşündüm. Hayvanat bahçesindeydim de...

# He's the first in his family born without a tail. Ailesinde ilk kuyruksuz doğan odur...

As an outsider, what do you think of the human race? outsider = dışardan biri, içimizden olmayan... race = Burada "ırk" olarak çevirmeyiniz. Burada, "insan türü, tüm insanlık" anlamındadır...

# Any similarity between you and a human is purely coincidental... İnsanlarla ile senin aranda herhangi bir benzerlik olsa olsa rastlantısaldır... coincidence /ko-İN-sidıns/ = rastlantı, tesadüf... coincidental /koinsi-DEN-şıl/ = rastlantısal, tesadüfi... purely /PYU-li/ = sadece, katışıksız...

# Anyone who told you to be yourself couldn't have given you worse advice. Sana kendin olmanı, kendin gibi davranmanı her kim söylediyse, daha kötü bir öneride bulunamazmış doğrusu... ("Doğrusu" sözcüğü de nereden çıktı diye soracak olursanız; onu da ben uydurdum -- sözün gelişinden.)

# You are as useless as rubber lips on a woodpecker. rubber lips = kauçuk dudaklar... woodpecker = ağaçkakan... Bir ağaçkakan için kauçuk dudaklar ne kadar işe yararsa, sen de o kadar işe yarıyorsun işte...

# If ignorance were a disability, you'd get the full pension. Eğer cehalet bir özürlülük hali sayılsa, sana en yüksek maluliyet maaşını verirlerdi...

# Truly, you are about as interesting as watching a slug move slowly across the floor. Walla, yerde yavaş yavaş sürünen bir sülüğü izlemeyi ne derece ilginç buluyorsam seni de aşağı yukarı o derece ilginç buluyorum...

Genius does what it must, talent does what it can, and you had best do what you're told, you dyslexic lobotomy patient. dyslexic = "sözcük özürlü"... Deha yapması gerekeni yapar; yetenek yapabildiğini... Sen ise en iyisi sana söyleneni yap... Seni gidi, beyninin bir bölümü alınmış, konuşma özürlü herif seni... (Dikkat: Burada "what it must" = "kendi takdirine göre yapması gereken şeyler" anlamı veriyor. "Have to" değil, "must" kullanılmış olduğuna dikkat ediniz.)

Why don't you shrink your head and use it as a paperweight? It's not much use for anything else, it seems. to shrink = büzüştürmek, küçültmek, veya ıslanınca "çekmek"... "shrunken head" = Eski Maori kabilesi savaşçılarının, düşmanın kafatası kemiklerini çıkarıp mumyalamak suretiyle oluşturup boyunlarına astıkları "küçültülmüş kafa"... headshrinker = (argo) psikiatrist... paperweight = kağıtların uçuşmaması için üzerlerine konulan hertürlü biblo veya ağırlık...

# Oh well, I'll consider letting you have the last word if you guarantee it will be your last. Eh, pekala... Sonsözü senin söylemene izin vereceğim -- eğer bir daha çeneni açmayacağına söz verirsen...

# Do the world a favor and kiss the front of a speeding train, you gangrene-brained straightjacket-escapee. Dünyaya bir iyilik yap da, hızlı bir tirenin önüne at kendini, seni kangren beyinli deli gömleği kaçkını seni...

# Do the decent thing for once in your life and introduce your wrists to a sharpened knife, you unibrowed monster. Hayatında bir kere de insan onuruna yaraşır bir şey yap da bileklerini keskin bıçakla kesiver, seni tekkaşlı canavar seni...

# How did you get here? Did someone leave your cage open? Nereden çıkıp geldin buraya? Birisi kafesinin kapağını açık filan mı bıraktı??...

# Do you have to leave so soon? I was about to poison the tea. Bukadar erken mi gitmek zorundasın? Ben de tam çayını zehirlemek üzereydim...

Keeps claiming he's better at sex than anyone; all he needs to prove it is a partner, I suppose.

Sekste herkesten üstün olduğunu iddia edip duruyor. Sanırım kanıtlamak için tek eksiği kendine bir partner bulabilmek...

# He is living proof that man can live without a brain! İnsanın beyinsiz de yaşayabileceğinin canlı kanıtı...

# How many years did it take you to learn how to breathe? Nasıl soluk alıp verileceğini öğrenmen kaç yılını almıştı?...

# I can't talk to you right now; tell me, where will you be in ten years?. Şu anda seninle konuşacak vaktim yok. On yıl sonra nerede olacağını söyle bana... (DİKKAT: Zaman belirten ifadelerde "in" ilgeci büyük çoğunlukla "sonra" anlamı verir.)

# I don't mind that you are talking so long as you don't mind that I'm not listening. Bunca uzun konuşuyor olman benim için sorun değil -- dinlemiyor olmam senin için sorun olmadıkça...

# I like your approach, now let's see your departure. Yaklaşımın hoşuma gitti; şimdi bir de çekip gidişini görelim...

# I would have liked to insult you, but with your intelligence I'm sure you wouldn't get offended. Sana hakaret etmek isterdim, ama sendeki zekayla anlamayacağına eminim... (to get offended = gücenmek, kendini hakarete uğramış hissetmek)

He doesn't know whether to scratch his watch or wind his butt.

Saatini mi kaşısın, kıçını mı kursun birbirine karıştırır...

# If brains were rain, you'd still stay a desert. Beyinler yağmur olup yağsa, sen yine bir çöl kalırsın...

# The closest he/she'll ever get to a brainstorm is a slight drizzle. Kendisinin bir beyin fırtınasına en yakın olacağı durum hafif bir çisenti...

# If I ever need a brain transplant, I'd choose yours because I'd want a brain that had never been used. Beyin transplantasyonuna gereksinimim olsa seninkini alırdım -- Nede olsa hiç kullanılmamış...

You are as strong as an ox and almost as intelligent.

Öküz gibi kuvvetlisin -- hemen hemen aynı derecede de zeki...

# Every girl has the right to be ugly, but you abused the privilege. Her kızın çirkin olma hakkı vardır, ama sen bu ayrıcalığı abartmışsın... (DİKKAT: to abuse /æb-yu:z/ = kötüye kullanmak)

# OK., I'm blonde, what's your excuse? Hadi ben sarışınım; senin mazeretin ne?...

# It is such a shame to ruin such beautiful blonde hair by dying your roots black. Ne yazık: Böylesi güzel sarı saçları mahfetmek -- köklerini siyaha boyayarak!...

Keep talking. I always yawn when I'm interested.

Sen konuşmaya devam et. Ben birşeye ilgi duyunca hep esnerim... /yo:wn/

# I know that you would go to the end of the world for me. But would you stay there? Biliyorum benim için dünyanın bir ucuna gidersin. Gidersin de -- asıl -- orada kalır mısın?...

# Whatever anyone says to him/her goes in one ear and out of the other because there is nothing in between blocking the traffic. Kim ne derse bir kulağından girip öbür kulağından çıkıyor. Çünkü arada trafiği engelleyecek hiçbirşey yok...

He is about as useful as a windshield wiper on a goat's ass.

Eh, keçinin kıçına takılmış yağmur sileceği ölçüsünde yararlı bir eleman olduğunu söyleyebilirim...

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

x123x isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 23-05-2008, 10:27 AM   #2 (permalink)

Tesekkür: 0
0 Mesajinıza toplam 0 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
senkron is an unknown quantity at this point
Standart Ynt: İngilizce ATASÖZLERİ(!)-Günlük Kullanımlar

gerçekten çok klas laflar dahası varsa beklerim paylaşım için teşekürler
senkron isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla

Bookmarks