Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Duygusal Yaşam Klubü > İlişkiler

Uyarılar

Kabulleniş ve Sevgiliye Veda Mektubu

Duygusal Yaşam Klubü ve İlişkiler Kabulleniş ve Sevgiliye Veda Mektubu Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Özledim Seni Güzel Yüreklim, Seninle öyle bir 2 yıl yaşamışız ki sanki 20 yıl gibi geliyor bana.Öyle alışmışım ,öyle bağlanmışım ki sana hissettiğim boşluk,donukluk,hissi tarif edilemez. Seni bilmiyorum ama kendi adıma konuşmam gerekiyorsa ben sevgilerin en güzelini, en doğalını yaşadım ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var İlişkiler telkin cd indir izle İstanbul İlişkiler nerededir kimdir İlişkiler çekirdek inanç temizliği İzmir bursa İlişkiler hipnoz İlişkiler olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi İlişkiler hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 İlişkiler kuantum düşünce kitap haberi

Kabulleniş ve Sevgiliye Veda Mektubu

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 20-01-2011, 06:45 PM   #1 (permalink)
Teğmen

can_can_ny - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 61
117 Mesajinıza toplam 523 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
can_can_ny is just really nicecan_can_ny is just really nicecan_can_ny is just really nicecan_can_ny is just really nicecan_can_ny is just really nice
Standart Kabulleniş ve Sevgiliye Veda Mektubu

Özledim Seni Güzel Yüreklim,
Seninle öyle bir 2 yıl yaşamışız ki sanki 20 yıl gibi geliyor bana.Öyle alışmışım ,öyle bağlanmışım ki sana hissettiğim boşluk,donukluk,hissi tarif edilemez.
Seni bilmiyorum ama kendi adıma konuşmam gerekiyorsa ben sevgilerin en güzelini, en doğalını yaşadım seninle , seninle karı –koca gibi yaşadık biz aynı evin içinde birbirimizden hiç sıkılmadık ,keyif alarak sevgi dolu vakitler geçirdik.Birbirimizin yanında çok rahattık en doğal hallerimizle birbirimizi sevdik ,birbirimizi olduğumuz gibi kabullenip sevdik.Sende bende ilk defa bu kadar güzel duyular yaşadık.Evet geçmişimizde sevdik elbet yaşadık başka hayatlarda ama bizimkisi farklıydı be Y……
Bunu kimse anlayamaz senden benden başka çünkü bunu hissederek yaşayan bizdik ve eğer seni yanlış tanımadıysam senin için de farklı olduğumu hissediyorum beni sevdiğini bana gerçekten değer verdiğini hissediyorum. bunu yürekten söylüyorum. Bu sevginin için de sende sadece sahiplenme duygusu olmadı birde benim yüreğimi sana teslim ettiğim gibi sen bana tamamen teslim etmedin edemedin korktun hep kendini tamamen bana teslim etmeye…
Sen benim hayatımda karşıma çıkan en dürüst,en açık sözlü,en sevgi dolu bir o kadar merhametli , en adam gibi adamsın belki abartıyorsun diyeceksin ama inan bana hissettirdiğin duygular bunlar bunun için sevinmelisin aslında…
Kendimde sana benzettiğim ya da sende kendime benzettiğim o kadar çok şey var ki bunu senin yokluğunda daha çok fark ediyorum. Aynada gözlerime baktığımda hep seni görüyorum sen canlanıveriyorsun bir anda karşımda o garip bir duygu ki , yaşam tarzımız,hoşlandığımız şeyler , düşündüğümüz şeyler ki bunu birlikteyken çok yaşıyorduk seninle J ve en önemlisi ikimizin de iyiliklerle dolu kalbi olması ,sen hep bana çok iyisin diyorsun ama inan sende benim kadar iyisin kalbin ,yüreğin tertemiz , iyi niyetlisin sende benim gibi…beni sana bağlayan sebeplerden bir tanesi de bu…

Bana severek ayrılmanın tadını da yaşattın. Buna kendi kendime gelin güvey olmuyorum gerçekten seninde benim kadar üzüldüğünü beklide beni kaybetmek bile istemediğini , en nefes alamadığım anlarda seninde nefes alamadığını,seni yoğun düşündüğüm anlarda seninde beni yoğun düşündüğünü,ben dayanamıyorum diyip telefonu elime alıp vazgeçtiğim zamanlarda seninde aynısını yaptığını ,neşeliyken bir anda sana daldığım anlarda senin de bana daldığını hissediyorum ne bilim belki de buna inanmak istediğim için böyle hissediyorum.Ama seni birazda olsa tanıdıysam kalpsiz olmadığını biliyorum…
Bazen sana öfke dolu oluyorum ama anlık oluyor sonra geçiyor. Seninle yaşadığım o güzel günler film gibi gözümün önünde her daim ,arada bir tane bile olsa kötü hiçbir şey yok ;
bana xxxx demen, evde sehpanın etrafında kovalamaca oynamamız,saklanbaç oynanamız,birbirimize sarılıp televizyon izlerken mahmutun yanımıza gelip o güzel 3 lü aile tablosunu , bana sevgi dolu o güzel gözlerinle derin derin bakışın , yemek yapmamız , tatlı yapıp dört gözle yemeği beklediğimiz , sana geldiğimde kapıdan ilk karşıladığında birbirimize koklayarak sarılmamız , benim sakarlıklarım mutfaktan ses duyduğunda iyimisin diye seslenişin , birbirimizin yanında rahat ve huzurlu olmamız olduğumuz gibi olmamız ,televizyon izlerken uyuya kalıp aşkım hadi kalk yerimize gidelim demem seninde sen git ısıt geliyorum diyip hemen gelmen,yatağa ilk girdiğimizde elimizi açıp dua etmemiz , senin bana sözle değil battaniyeyi kaldırıp sana sarılmamı söyleme hareketin , aşk dolu sevişmelerimiz , uyurken bir anda kafamda o pamuk ellerinle kafamı okşaman,sabah gözümü açtığımda ilk seni görmem,bunun gibi o kadar çok güzel sevgi dolu ve aşırı özlediğim şeyler var ki gözümün önünde film gibi geçen sanki klip izliyor gibi hissediyorum kendimi…
İkimizde çok özleyeceğiz birbirimizi , sevgimizi, yaşadıklarımızı ,huzurumuzu mükemmel çift olmayı özleyeceğiz.Birbirimizde bulduğumuz uyumu kimsede bulamayacağız hiç aramayacağız beklide en azından kendi adıma konuşuyorum…

Zaman geçtikçe hafifler acımız diye düşünürken ki hafifleyecek ama birbirimize bağlanmamıza engel olmayacak,daha çok özlem duyacağız , ve keşke yusufum yanımda olsa diyeceğim,sende keşke neşem yanımda olsa diyeceksin.Pişman olacağız belki de sen benden gittiğin için ,bende gitmene seyirci kaldığım için , zaman geçtikçe daha da derinleşecek duygularımız evet hafifleyecek,dışarı çıkmaya başlayacağız,arkadaşlarımızla görüşmeye başlayacağız ,gülmeye başlayacağız ,belki de alıştık yalnızlığa diyeceğiz kendi kendimize kaldığımızda en ufak bir şey hatırlatacak bizi derin nefes alacağız.o anda bir donukluk olacak içimizde ,sanki bir savaştan çıkmış gibi yorgun hissedeceğiz ,birbirimizin yokluğunun yorgunluğu olacak hissettiğimiz.Yoracak sensizlik beni,bensizlik seni,geçirdiğimiz güzel anlardan bir tanesi gelecek aklımıza gülümseyeceğiz. Yatağımıza yattığımızda yine dua edeceğiz birbirimiz için , ne yapıyor acaba diye soracağız kendi kendimize,birbirimiz için hep iyi konuşacağız,çok özel ve farklı göreceğiz birbirimizi ,zaman böyle akacak gidecek…
Ve gün gelecek biz yine karşılaşacağız buna sonsuz inancım var.Hiç beklemediğimiz ümidimiz yitirdiğimiz anda olacak bu hem de.ve karşılaştığımızda ikimizin birbirimize söylediği şey şu olacak sanki hiç ayrılmamış gibi hissediyorum.Tıpkı ilk tanıştığımızda sanki yeni değil 5 yıldır hayatımdaymışsın dediğimiz gün gibi bu lafımı unutma tamam mı demiştin sen diyeceksin bana J
Şuanda sana gitme demek isterdim. Sana geldim neşem demeni isterdim. Seninle yaşlanmayı isterdim.Beni Öyle sevmeni isterdim ki beni sevmenin seni korkutma duygusu yerine ,yüzünde tebessümler açtırmasını isterdim.Bir gün bu hayatı bırakıp giderken, yüzümüzde sadece mutluluk olsun isterdim.Birbirimizi sevmekten gurur duyalım isterdim.
Özlem dolu birbirimize sarıldığımız anı yaşamak isterdim seninle tekrar bir araya gelmek çok isterdim.

Bu klasik olacak biliyorum ama gerçekten çocuklarımın babası olmanı çok isterdim. Düşünsene senin ve benim olan bir canlı çok isterdim Çünkü sen o kadar güzel bir insansın ki benim çocuklarıma dünyanın en güzel babası olabilecek bir adamsın. Sana bu duyguyu ben yaşatmak o kadar çok isterdim ki sana bunu anlatamam. Hayatının Neşe’si olarak kalmayı çok isterdim…
Beni sana bağlayan ve sevgimi bu kadar büyük tutan şey bu aslında.
Bir kadın hangi erkekle evlenmek ister biliyormusun çocuklarına iyi baba olabileceğinden emin olan erkekle, bir kadın için bu çok önemlidir.
En azından benim için önemli seninle bir hayat kurmamı istememin en büyük sebebi.
Ama olmadı olamadı. Hayırlısı değilmiş demek ki demekten başka hiçbir çaremin olmadığını biliyorum ne yazık ki L
Seni bir değişik sevdim be yusufum anlatamadığım kendime bile tarif edemediğim bir şekilde sevdim. sana şunu şöyle söyleyeyim hayatımda ilk defa yaşadığım duyguları tattırdın bana, bende sana…
Bu mektubu neden yazdım biliyormusun,
Çünkü artık gerçeği kabullendim. Benden gitmek istemeni kabullendim.
Y….suz bir n… n… siz bir Y…. F gerçeğini kabullendim.içim acıya acıya gitme diye bağırmak istercesine kabullendim.
Ben sana kalbimin kapılarını sonuna kadar açtım.Sen içeriye girip adını yazıp tekrar geri çıkmayı tercih ettin.saygı duyuyorum.
en acı verende ne biliyormusun senin her şeyi göze alıp gitmen,beni kaybetmeyi, bensiz mutsuz olacağını,sevgimi beni özleyeceğini bile bile göze alıp bana sevmiyorum demiyorum bitti diyorum telefonumu mu değiştireyim evimi mi değiştireyim demen…sanki senden kurtulayım da ne olursa olsun der gibi…

Hayatımın en unutulmaz, en huzurlu 2 yılı için teşekkür ederim. Beni evinde kendi evimdeymişim hissettirdiğin için teşekkür ederim. En kötü günlerimde Maddi manevi yanımda olduğun için teşekkür ederim. Sevgime sevginle karşılık verdiğin için teşekkür ederim. Bana öğrettiklerin bana kattıkların için teşekkür ederim. Bana güvendiğin için teşekkür ederim.Bana değer verdiğin için her şey için her şey için teşekkür ederim…
Sen benim son durağımdın.ben o durağı sana bırakıp indim.yeni durak inşaa etmeye malzeme yok bende artık.son malzemelerimi sende kullandım en mükemmelini yaptım.ve bitti o durağın sahibi sensin artık istediğin gibi kullanmakta özgürsün…
Yıllar,aylar, günler sonra seninle karşılaştığımda içimdeki o duyguyu şimdiden hissediyorum.
Benim için özel ve farklısın.Bende senin için özel ve farklı kalmak isterim…
Senin için hep dua edeceğim.
Hiç gözümle göremeyeceğimi ,sana dokunamayacağımı bilsem de kalbim hep senin için atacak bunu sakın unutma…seni özleyeceğim Y…. çok özleyeceğim hemde…
Seni çok seviyorum Beni unutma ve sende Beni özle…
HOŞÇA KAL GÜZEL YÜREKLİ CANIM SEVGİLİM HOŞÇA KAL…

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

" Her yeni günün başlangıcında ve bitiminde sevdiklerimin ve kendimin sağlıklı nefes alarak hayata devam ettiğimizi bilerek yaşadığım için şükrediyorum. "

can_can_ny isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 20-01-2011, 08:14 PM   #2 (permalink)
Teğmen

blbck - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 320
74 Mesajinıza toplam 338 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
blbck will become famous soon enoughblbck will become famous soon enough
Standart Cevap: Kabulleniş ve Sevgiliye Veda Mektubu

O kadar duygulandım ki.. Bir an sevdiğim insandan ayrılmışım gibi hissettim...
Dilerim tüm kırgınlıklarınızı ve acılarıınızı en kısa zamanda geride bırakıp yeni bir hayata adım atarsınız.
Alt 21-01-2011, 09:44 AM   #3 (permalink)
Teğmen

117 Mesajinıza toplam 523 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
can_can_ny is just really nicecan_can_ny is just really nicecan_can_ny is just really nicecan_can_ny is just really nicecan_can_ny is just really nice

Alıntı:
blbck Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
O kadar duygulandım ki.. Bir an sevdiğim insandan ayrılmışım gibi hissettim...
Dilerim tüm kırgınlıklarınızı ve acılarıınızı en kısa zamanda geride bırakıp yeni bir hayata adım atarsınız.

Teşekkür ederim.
Herşeyin hayırlısı 2 yıl boyuncada hep öyle dua etmiştim zaten eğer hayırlıysa diye yine öyle dua ediyorum.eğer hayırlıysak birbirimiz için yine kavuşuruz.
Ama sevgisini hissettiğin biriyle sevgi dolu ayrılmanın acı'sıda tatlı oluyor aslında nefter ve öfke yok sadece sevgi ve özlem var ikimiz içinde bunu yaşamakta herkese nasip olmaz o yüzden şanslı hissediyorum kendimi.
Dileklerin için de ayrıca teşekkür ederim.dediğim gibi Allah gönlümüzdekini hayıra çevirsin hayatta her şeyin hayırlısını yaşayalım.

Sevgiyle kal

" Her yeni günün başlangıcında ve bitiminde sevdiklerimin ve kendimin sağlıklı nefes alarak hayata devam ettiğimizi bilerek yaşadığım için şükrediyorum. "

can_can_ny isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 23-01-2011, 09:56 PM   #4 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 4
56 Mesajinıza toplam 231 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
tnuhlar is an unknown quantity at this point

"severek ayrılmak" bunun gerçek olduğuna inanıyormusunuz? wıllıam butler ın bır sozu var "olurda birgun ayrlırsan eger sevdıgınden,bil ki uzulmeye değmez çünkü,umutma gerçek seven asla gitmez" bende bu söze inanarak severek ayrılma diye bir olguya inanmıyorum..
tnuhlar isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 25-01-2011, 09:44 AM   #5 (permalink)
Teğmen

Alıntı:
tnuhlar Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
"severek ayrılmak" bunun gerçek olduğuna inanıyormusunuz? wıllıam butler ın bır sozu var "olurda birgun ayrlırsan eger sevdıgınden,bil ki uzulmeye değmez çünkü,umutma gerçek seven asla gitmez" bende bu söze inanarak severek ayrılma diye bir olguya inanmıyorum..
Günaydın;
saygı duyuyorum.
İnançlar görecelidir aynı zevkler ve renkler tartışılmaz olduğu gibi.
Bende yaşamadığım bir çok duyguya inanmazdım o duyguları yaşadıkdan sonra yaşamayan anlamaz bilmez inancına inandım artık :) bir tek aşk ve sevgi değil bu yaşanmadan bilinmez duygusu hayatın getirdiği ve hayatta başıma gelmez dediğin bir çok deneyim.

Sevgiyle Kal :)))

Alt 25-01-2011, 06:19 PM   #6 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 4
56 Mesajinıza toplam 231 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
tnuhlar is an unknown quantity at this point

amacım sizi üzmek ve yargılamak değildi...dilerim tekrar birlikte olup eskisinden daha fazla mutlu olursunuz..
sevgıyle kalın..
tnuhlar isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 01-11-2017, 11:34 PM   #7 (permalink)

Tesekkür: 0
0 Mesajinıza toplam 0 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Kalp acısı is an unknown quantity at this point

Severek ayrılmak zorunda kalmanın en iyi yanıda sevdiğini ve sevildiğini bilmektir evet ikimizde birbirimizi çok seviyoruz ama ayrılmak zorundayız bazen elinizden hiçbir şey gelmez sadece dua etmekten başka onu beklersin onu bana nasip etsin diye dua edersin
Kalp acısı isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla

Bookmarks

Seçenekler
Stil