Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Etkinlik Sosyal Aktivite Sanat Yaşam Gezi ve Tatil Klubü > Yaşam > İlişkiler

Uyarılar

Kadınlar Ne İster?

Yaşam ve İlişkiler Kadınlar Ne İster? Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Çemkirmek? uslubumda yanlış olan bişey mi var? dusun...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var İlişkiler telkin cd indir izle İstanbul İlişkiler nerededir kimdir İlişkiler çekirdek inanç temizliği İzmir bursa İlişkiler hipnoz İlişkiler olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi İlişkiler hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 İlişkiler kuantum düşünce kitap haberi

Kadınlar Ne İster?

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 06-09-2008, 10:31 PM   #11 (permalink)
Binbaşı

melodiss - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 1,532
469 Mesajinıza toplam 3,122 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
melodiss has much to be proud ofmelodiss has much to be proud ofmelodiss has much to be proud ofmelodiss has much to be proud ofmelodiss has much to be proud ofmelodiss has much to be proud ofmelodiss has much to be proud ofmelodiss has much to be proud ofmelodiss has much to be proud ofmelodiss has much to be proud of
Standart Ynt: Kadınlar Ne İster?

Çemkirmek?

uslubumda yanlış olan bişey mi var? dusun

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

melodiss isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 06-09-2008, 10:34 PM   #12 (permalink)
Binbaşı

bigci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 13
219 Mesajinıza toplam 634 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
bigci is an unknown quantity at this point

yok :a ama bir az sert uyardın bizi gibi geldi bana :A yada ben fazla alınganlık yaptım olan öyle bi şey işte :o hani kızma işareti gördüm sanki yada öyle bi şey işte aslında kadında erkekte eşittir ama bunu ne biz ne siz kabul ediyonuz bi noktada bulusamıyoz
Alt 06-09-2008, 10:50 PM   #13 (permalink)
CeM
Çevirmen

CeM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 424
421 Mesajinıza toplam 2,289 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
CeM has a spectacular aura aboutCeM has a spectacular aura aboutCeM has a spectacular aura about

Alıntı:
melodis Nickli Üyeden Alıntı

Söylediklerin doğru,bende senin gibi düşünüyorum ama kendi toplumumuz için böyle.Freud aslında haklı çünkü batılılar çok daha farklılar bizim toplumumuzdan biz dinimiz ve inaçlarımızdan dolayı görmeden pek anlıyamıyoruz fakat gerçekten batılı devletlerde özellikle hristiyanlığı seçmiş ülkelerde Abd,fransa,ingiltere vs..örneğin geçen gün yabancı bir forumda bi bayan bazılarımızın kalbi balkonluda olabilir demişti anlayın artık...bi kadın yılda kocasını 54 kere aldatmış... kadın mevzusu açıkcası memleket meselesi Orhan Pamuk'un son kitabı masumiyet müzesi mi ne öyle bişey ismini tam hatırlamıyorum ama resmen anlatıyo kastetmek istediklerimi yani bizim toplumumuz ve diğer toplumlar arasındakikültürel ve düşüncesel bakış açısını çok iyi anlatmış...

Cem kusura bakma aldatma konusuyla bağlantıyı kuramadım. bu durumu savunmamı beklemiyorsun heralde?ama şuda bi gerçek aldatma konusunuda tartışırsak eğer hangi ülke olursa olsun bu konuda erkelerin eline kimse su dökemez...

Merhaba melodis,
Benim o örneği vermemin sebebini şöyle açıklıyayım,amacım tartışma ortamı yarakmak değil ama sonuçta forumlarında özelliği bu zaten,fikir paylaşımı yapmak...
Konuya gelince,ben bir çok avrupa ülkesinde ve abd'de bulundum kültürlerini çok iyi biliyorum mesela bizim toplumumuz sürekli şunu söylerler; "adamlar ne kadar şanslı" bunu söylemelerinin sebebi bahsettiğimiz ülkelerde hayat standartlarının çok yüksek olmasından dolayı.Oradaki insanlarda bizim gibi sakin ülkelere de ne kadar şanslılar diyor bunun sebebi ise aşk veya ikili ilişkileri genellikle belli bir sadakat düzeyinde yaşıyor olmamızdan kaynaklanıyor.Mesela biraz abd kültüründen bahsedeyim,orada erkeklerde kadınlarda kafasına göre istediği gibi aşk hayatını yaşarlar kimsede bişey diğemez,istediğinide yaparlar aksi bir durumda bir anormallik var diye algılanır bu bahsettiğim bekar olanlar içindi bi de evlilik boyutu var,işte orada can alıcı nokta Freud du 30 yıl düşündüren nokta burası...Amerikalı erkekler eşlerini pek aldatmazlar genellikle hoşlandıkları birileri varsa bunu açık açık söyliyip boşamak isterler kadınlar konusuna gelince de kadınlar erkekler gibi yapmazlar yani sahip oldukları erkekleri bırakmak istemezler eğer birilerinden hoşlanıyorlarsa gizli gizli halk dili ile kaçamak olarak adlandırılır(ki bu oran oldukça fazladır),bu şekilde ilişki yaşarlar,bunu gören bir erkekte ben gizli birşey yapmıyorumda benim eşim niye bana ihanet ediyor düşüncesi ile kendi kendine acaba kadınlar ne ister sorusunu sormaya başlıyor madem bu kadın bana aşıkdı o zaman ikinci birisine nasıl aşık olabilir diyor ve sürekli bunu sorguluyorlar bu anlattıklarım bizim toplumumuz için geçerli değil bizim toplumumuzda genellikle bayanların ihanet etme yüzdesi daha azdır yaparasa erkekler yapıyor,burası doğru fakat dediğim gibi hristiyan kültüründeki devletlerde erkekler bilindiği kadar eşlerini pek aldatmazlar açıkcası kadınlar daha fazla aldatıyorlar,bu konuda çok fazla istatistik ve araştırmaya rastladım ve canlı yaşadım...Neyse umarım anlatmak istediğimi anlatabilmişimdir...Sevgiler...

ÖNYARGILARI YIKMAK ATOMU PARÇALAMAKTAN DAHA DA ZORDUR - PROF.DR ALBERT EINSTEIN
CeM isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 06-09-2008, 11:52 PM   #14 (permalink)
Binbaşı

melodiss - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 1,532
469 Mesajinıza toplam 3,122 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
melodiss has much to be proud ofmelodiss has much to be proud ofmelodiss has much to be proud ofmelodiss has much to be proud ofmelodiss has much to be proud ofmelodiss has much to be proud ofmelodiss has much to be proud ofmelodiss has much to be proud ofmelodiss has much to be proud ofmelodiss has much to be proud of

Alıntı:
Cem_ Nickli Üyeden Alıntı

Merhaba melodis,
Benim o örneği vermemin sebebini şöyle açıklıyayım,amacım tartışma ortamı yarakmak değil ama sonuçta forumlarında özelliği bu zaten,fikir paylaşımı yapmak...
Konuya gelince,ben bir çok avrupa ülkesinde ve abd'de bulundum kültürlerini çok iyi biliyorum mesela bizim toplumumuz sürekli şunu söylerler; "adamlar ne kadar şanslı" bunu söylemelerinin sebebi bahsettiğimiz ülkelerde hayat standartlarının çok yüksek olmasından dolayı.Oradaki insanlarda bizim gibi sakin ülkelere de ne kadar şanslılar diyor bunun sebebi ise aşk veya ikili ilişkileri genellikle belli bir sadakat düzeyinde yaşıyor olmamızdan kaynaklanıyor.Mesela biraz abd kültüründen bahsedeyim,orada erkeklerde kadınlarda kafasına göre istediği gibi aşk hayatını yaşarlar kimsede bişey diğemez,istediğinide yaparlar aksi bir durumda bir anormallik var diye algılanır bu bahsettiğim bekar olanlar içindi bi de evlilik boyutu var,işte orada can alıcı nokta Freud du 30 yıl düşündüren nokta burası...Amerikalı erkekler eşlerini pek aldatmazlar genellikle hoşlandıkları birileri varsa bunu açık açık söyliyip boşamak isterler kadınlar konusuna gelince de kadınlar erkekler gibi yapmazlar yani sahip oldukları erkekleri bırakmak istemezler eğer birilerinden hoşlanıyorlarsa gizli gizli halk dili ile kaçamak olarak adlandırılır(ki bu oran oldukça fazladır),bu şekilde ilişki yaşarlar,bunu gören bir erkekte ben gizli birşey yapmıyorumda benim eşim niye bana ihanet ediyor düşüncesi ile kendi kendine acaba kadınlar ne ister sorusunu sormaya başlıyor madem bu kadın bana aşıkdı o zaman ikinci birisine nasıl aşık olabilir diyor ve sürekli bunu sorguluyorlar bu anlattıklarım bizim toplumumuz için geçerli değil bizim toplumumuzda genellikle bayanların ihanet etme yüzdesi daha azdır yaparasa erkekler yapıyor,burası doğru fakat dediğim gibi hristiyan kültüründeki devletlerde erkekler bilindiği kadar eşlerini pek aldatmazlar açıkcası kadınlar daha fazla aldatıyorlar,bu konuda çok fazla istatistik ve araştırmaya rastladım ve canlı yaşadım...Neyse umarım anlatmak istediğimi anlatabilmişimdir...Sevgiler...
anladım cem tşkkrler.

Ama sana çok fazla katılamıyorum ben yani çok dar düşünmüş olmuyor muyuz konuyu bu noktaya getirince?'kadınlar' diyoruz 'abd'deki kadınlar' değil hem öle bile desek yine yanlışa düşmüş oluruz çünkü 'kandınlar aldatıyor ,hemde gizli gizli aldatıyor' diye kadınlar ne ister diyemeyiz ki ayrı bi tartışma konusu olarak değerlendirebiliriz ama niçin gizliyor yada niçin aldattığı halde kocasındanda ayrılamıyor...yani anlatmak istediğim sadece bu konuya bakarak dememiştir bence Freud dediğin gibi düşündük diyelim hem kadınları sınırlıyoruz hem bu soruyu sordurmaya sebep olan konuları...umarım sende beni anlamışsındır..
sevgiler...

melodiss isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 07-09-2008, 12:06 AM   #15 (permalink)
CeM
Çevirmen

CeM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 424
421 Mesajinıza toplam 2,289 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
CeM has a spectacular aura aboutCeM has a spectacular aura aboutCeM has a spectacular aura about

Evet gayet iyi anladım ama erkeklerin bakış açısı farklı kadınlarınki farklı demekki...
Son olarak şunu belirteyim benim bu konuyu ele almamın sebebi Freud'un bakış açısı anlatmak o yüzden amerikalı örneğini verdim ve bu dediğim gibi bütün Hristiyanlar için de geçerli niye kocasına söylemiyor yada kocasından niye ayrılmıyor sorusuna gelincede zaten ilk mesajlarda yolladığım 4 tane söz vardı onlar gayet iyi açıklıyor:) ama tabii ki herkezin bakış açısı farklıdır saygı duymak lazım

ÖNYARGILARI YIKMAK ATOMU PARÇALAMAKTAN DAHA DA ZORDUR - PROF.DR ALBERT EINSTEIN
CeM isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 07-09-2008, 04:09 AM   #16 (permalink)
Super Moderator

yeni bir hayat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 30,500
1,573 Mesajinıza toplam 7,820 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
yeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant future

Bu konu için söylenecek tek söz,"saygı"..

Eğer bu kelimenin anlamı idrak edilebiliyorsa,sevgi de, sadakat de,arkadaşlık da, güven de, cinsellik de işte o zaman anlam kazanıyor."saygı" yoksa, çok söylenecek birşey de yok...
yeni bir hayat isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 07-09-2008, 10:57 AM   #17 (permalink)
Mustang
Guest

Bende yeni hayata katılıyorum herşeyin başı saygı .Erkek evdeki kadını bütün ihtiyaçlarını gören bir olarak görürse kadında erkeği para makinası görürse arada saygı kalmazsa tabikide bu kadınlar ne istiyor denir .İlişkilerde kendimizi karşı tarafın yerine koyup yani enpati yapabiliyorsak birbirimzin ne düşündüğüne önemverirseniz tabi buda karşılıklı olacak ozaman bir sorun çıkmaz .
Alt 21-06-2010, 02:35 AM   #18 (permalink)
Teğmen

cum_hur1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 6
10 Mesajinıza toplam 49 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
cum_hur1 is an unknown quantity at this point
Standart Cevap: Kadınlar Ne İster?

Sıralama önem sırasına göre yapılmamıştır.

1. Erkeklerin kendisine aşık olmasını ister.

2. Bu aşkın ölünceye kadar sürmesini ister.

3. Anlayış ister.

4. Bu anlayışın ömür boyu sürmesini ister.

5. Affedilmek ister.

6. Bu af ömür boyu olsun ister.

7. Güzel olmak ister.

8. Bu güzellik ömrü boyunca kalsın ister.

9. İsminin bir ağaca kazınmasını ve bu vesileyle asırlık bir çınarın kurumasını ister.

10. 80 yaşında bile olsa kendisine çıtır denilmesini ister.

11. Aynı talebi lolita sözcüğü için de geçerlidir.

12. 3. Dünya Savaşı bile çıksa, evlilik yıldönümü unutulmasın ister.

13. Hizmetçisinin kadın, şoförünün erkek olmasını ister.

14. Bahçıvanın da erkek olmasında sakınca yoktur.

15. Günün 8 saatini yatakta, 8 saatini kuaförde ve 8 saatini de alışverişte geçirmek ister.

16. Dünyanın en güzel kadını olduğu cümlesininin dakikada bir söylenmesini ister.

17. Kendisi için 1 milyon tane şiir yazılmasını ister.

18. Doğurduktan sonra vücudu bozulmasın ister.

19. Hapur küpür yemek fakat kilo almamak ister.

20. Çiçek bakmaktan nefret eder ama kendisine sürekli çiçekler alınmasını ister.

21. Oğlan çocuklarıyla oynamak ister.

22. Küçükken evcilik oynamak ve büyüyünce de evlenmek ister.

23. İlk öpüşme yıldönümünün de unutulmamasını ister.

24. Saman altından okyanus yürütmek ister.

25. Yere bakıp bir milyon tane yürek yakmak ister.

26. Uğruna ölünsün, geberilsin ister.

27. Uğruna gökteki ay yere indirilsin ve kendisine tepsi içinde ikram edilsin ister.

28. Kocasından daha uzun yaşamak ister.

29. Peşpeşe 100 kere orgazm olmak ister, dahası bunu başarabilecek bir erkeğin de yeryüzünde olmasını ister. Bu ona çok normal bir istekmiş gibi gelir.

30. Yenisini almak için, en yeni ayakkabılarının bile hemen eskimesini ister.

31. Ütüyü de otomatik olarak yapacak bir makine icat edilsini ister. Bu olmazsa, bunu yapacak kocası olsun ister.

32. Kocasını sırf kızdırmak için 'bugün canım seks yapmak istemiyor' demek ister.

33. Kocasının sekreteri olmasın ister.

34. Kaynananası çabuk ölsün ister.

35. Kaynanasından yüklü bir miras kalsın ister.

36. Sigarasını erkeklere yaktırmak ister.

37. Yaptığı trafik kazalarında kendisinde kusur bulunmasın ister.

38. 75 kilo bile olsa, bikini giymek ister.

39. Tek tek basmak ve bade süzmek ister.

40. Kenan Işık'ın dadısı olmak ister.

41. Hasılatı kocası, sarfiyatı kendisi yapsın ister.

42. Tarkan tarafından Hüüüpletilmek ister.

43. Tarkan olmazsa Brad Pitt de olur!

44. Tavlanmak ister.

45. Etmese bile kocasına 'senin için saçımı süpürge ettim' demek ister.

46. Telefon konuşması karşı tarafa yazsın ister.

47. Kadın-erkek eşitliğini savunmakla birlikte hesabı erkek ödesin ister.

48. Kadın-erkek eşitliğini savunmakla birlikte, askere hep erkekler gitsin ister.

49. Taciz edilmemek şartıyla tahrik etmek ister.

50.Arabadan inince kapısının açılmasını ister
Sanırım çok şey istiyorlar.....

Alıntıdır:Giriş Yap | Facebook
Kendindendir, gölgeden değil çektiklerin.
Ne yaptın da sana dönüşünü görmedin?
Ne ektinde ektiğini biçmedin?
Eylemlerin ruhundan ve bedeninden doğar.
Çocuğun gibi sonra gelip eteğinden tutar.
MEVLANA
cum_hur1 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 21-06-2010, 10:35 PM   #19 (permalink)
Üsteğmen

gulumser - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 1,567
183 Mesajinıza toplam 930 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
gulumser will become famous soon enoughgulumser will become famous soon enough

yukarıda yazılanlara bayıldım,bunlarıda ilave etmek istedim

KADINLARI MUTLU ETMENİN YOLU )))))))))
01. Saçlarını okşa,

02. Yücelt,

03. Şımart,
...
04. Gözlerinin içine bak,

05. Geleceğe ait planlar yap,

06. Dil dök,

07. Yalvar,

08. Destek ol,

09. Yemeğe götür,

10. Alışverişe götür,

11. Tekneye bindir,

12. Güldür,

13. Zeka oyunları yap,

14. Müzik dinlet,

15. Teşvik et,

16. Teskin et,

17. Affet,

18. Hayran kal,

19. Banyosunu hazırla,

20. Güven ver,

21. Kapıyı tut,

22. Asansörde kat düğmesine bas,

23. Arabasının kapısını aç,

24. Isıt,

25. Sarıl,

26. Öp,

27. Ona hasta ol,

28. Kulağına fısılda,

29. Ayaklarına masaj yap,

30. Konsere götür,

31. Onu her yerde ve her zaman bekle,

32. Tanrıçan yap,

33. Onunla birlikte rejim yap,

34. Onunla birlikte spor yap,

35. O uyumadan uyuma,

36. O uyanmadan uyanma,
..
.

.
...
1000. Ne istediğini önceden anla,

1001. Günde yedi kez özür dile,

1002. Sürekli onu dinle,

1003. Yorganı çekince ses etme,

1004. Yorganı titretme,
..
...
..
6789. Spor araba al,

6790. Saat al,

6791. Yüzük al,

6792. Küpe al,

6793. Traş ol,

6794. Saç seklini değiştir,

6795. Kareli gömlek giy,

6796. Yemin et,

6797. Dayan,

6798. Katlan.

...

ERKEKLERİ MUTLU ETME SIRLARI

01. Karnını doyur.

02. Televizyonun kumandasını ver

03. Önünden çekil...
Alt 21-06-2010, 11:09 PM   #20 (permalink)
Yüzbaşı

RenaC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 1,234
980 Mesajinıza toplam 4,011 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
RenaC is just really niceRenaC is just really niceRenaC is just really niceRenaC is just really niceRenaC is just really nice

Ben size en kolayını söyleyeyimmi arkadaşlar.

KADIN ERKEKTEN NE İSTER_?

ERKEKTEN NE İSTERSE OLMASINI İSTER :D Onlar için isteklerinin reddedilmesi değersizliktir çünkü...
RenaC isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla

Bookmarks

Seçenekler
Stil