Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hedeflerimiz ve Biz Klubü > Hedeflerimiz ve Biz > Hedefleriniz

Uyarılar

Hedefleriniz Orta ve uzun vadeli her hedefiniz için formata göre konu açabilirsiniz.

Sevgili Hedefim... :)

Hedeflerimiz ve Biz ve Hedefleriniz Sevgili Hedefim... :) Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız -Hedefinizi Belirtiniz Fatih Akın için yazdığım senaryoyu ona ulaştırmak ve bu filmi onunla, hayal ettiğim cast ile ortaklaşa çekmek... :) -Bu hedefe ulaşmanızı engelleyen nedir Ailevi sebeblerden dolayı evden ayrılamıyorum, e oturduğum yerdende bu iş olmaz sadece senaryo yazmakla iş ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Hedefleriniz telkin cd indir izle İstanbul Hedefleriniz nerededir kimdir Hedefleriniz çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Hedefleriniz hipnoz Hedefleriniz olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Hedefleriniz hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Hedefleriniz kuantum düşünce kitap haberi

Sevgili Hedefim... :)

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 26-02-2011, 12:24 AM   #1 (permalink)
Yüzbaşı

house - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 192
502 Mesajinıza toplam 1,995 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
house is a jewel in the roughhouse is a jewel in the roughhouse is a jewel in the roughhouse is a jewel in the rough
Standart Sevgili Hedefim... :)

-Hedefinizi Belirtiniz
Fatih Akın için yazdığım senaryoyu ona ulaştırmak ve bu filmi onunla, hayal ettiğim cast ile ortaklaşa çekmek... :)

-Bu hedefe ulaşmanızı engelleyen nedir
Ailevi sebeblerden dolayı evden ayrılamıyorum, e oturduğum yerdende bu iş olmaz sadece senaryo yazmakla iş bitmiyo, birde kendime güvenemiyorum sanırım, o kim ben kim diyorum bazen.. :P

-Hedefe ulaşmanızı engelleyen ve eyleme geçmenizi engelleyen şeyi yok etmek için anti tez üretebilir misiniz.
Kişisel gelişim sürecimi daha ciddiye alır, beynimdeki sınırları aşabilirsem herşeyi elde ederim aslında biliyorum,herşey benim kafamda bitiyor,imkansız diye bir şey yok sonuçta Fatih akında peygamber miki okadar ulaşılmaz olsun,kendime güvenimi kazanmam lazım...Herşey BEN de bitiyor..

-Hedefe en yakın ve en uzak tarih olarak ne kadar zamanda ulaşırsınız iki tarih belirleyin.
En yakın : haziran 2011 en uzak : 8-11 ekim 2011 (rüyamda gördüm) :)

-Bu hedefe ulaşınca sizin hayatınızda neler değişecek
Çocukluğumdan beri hayalini kurduğum beyaz perde ile tanışacağım, ben oldum bittim sinemadan başka birşey yapamayacağımı düşndüm bu iş için yaratıldığımı....Hayatım doyumlu ve mutlu olacak hayalim gerçek olacak çünkü....Sevdiğim işi yapacağım sanat yapacağım ve hayata dahada güzellikler katacağım..

-Hedefe ulaştığınızda çevrenizde ki insanlar yada ailenizi etkileyecek mi onların hayatında neler değişecek.
Onlar ben mutlu olduğum için mutlu olacaklar çünkü ben mutlu olursam herkesi mutlu ederim ayrıca sevdiğim işi yaparak para kazanmaya başlarsam aileminde kurtarıcısı ben olmak isterim onlara bakma sırası bana geldi haa birde sahipsiz hayvanlar :) ve daha çok saygı göreceğim kıza bak vay be dediğini yaptı diyecekler ve belkide ileride bir röportajda buarada yazdıklarımı referans göstereceğim :)))

-Hedefe ulaşamassanız vazgeçerseniz ne olur
ASLA vazgeçmem olmazsa diye bir şey yok o senaryo film olacak hemde fatih akın ve benim ellerimde, bu ihtimal üzerinde durmuyorum bile ne kadar iddialı görünürse görünsün ;)

Konunun Orjinal Adresi (www.hayatimdegisti.com): hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri /forum/hedefleriniz/462805-hedefleriniz-bolumu-hakkinda.html
Konunun Orjinal Adresi (www.hayatimdegisti.com): hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri http://www.hayatimdegisti.com/forum/showthread.php?t=462805
-Hedefe ulaşmak için vazgçmez ve tüm adımları atarsanız yine de gerçekleşmeme ihtimali var mi bu olursa en kötü ne olur?
Bence gerçekleşmeme ihtimali yok, ihtimalleride yıkımlarıda sevinçleride biz yaratıyoruz çünkü haa illada en kötüsü başka yönetmenle çekerim :D

-Hedefe ulaşırken kimlerden yardım alabilirsiniz?

öNCE KENDİMDEN, SONRADA BU İŞLE İLGİLENEN PROFESYONELLERDEN AMA ÖNCE BEN KENDİME İNANIRSAM ANCAK BAŞKALARIDA BANA İNANIR...

-Hedefinize ulaştığınızda kendinizi nasıl ödüllendireceksiniz kutlama yapacak mısınız ?
hedefime ulaşmak zaten en büyük ödül, ama hayatımı artık temelli olumlu düşünceye dayarım e birde zaten berlinale bana bi altın ayı verir daha güzel ödül varmı ;)

-Hedefe ulaşmak için gereken küçük adımları yazınız .
senaryo bitti, almancamı geliştiriyorum,almanyaya gitmek için şu anda hazırlık yapıyorum belgelerim tamam, fatih akın'ın oyuncu bir arkadaşı ile bağlantı kurmayı başardım ve bir film şirketi ile şimdilik bu küçük adımların hepsini yaptım her an onla karşılaşacakmışım gibi yaşıyorum :)

-Hedefe ulaşmak için gerekli adımlardan şu an hemen yapabileceğiniz bir tanesi varsa hemen şimdi yazınız ve o ilk adımı atınız.
Yukarıda yazdıklarımı hemen attım zaten...Ve hergeçen gün uğraşıyorum ama bitane daha var bulduğum bir adrese postalayacağım senaryoyu almanyaya ve hemen yapacağım :)

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

house isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 28-05-2011, 02:56 AM   #2 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 416
94 Mesajinıza toplam 285 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Nazife_p is an unknown quantity at this point
Standart Cevap: Sevgili Hedefim... :)

Sevgili House, hedefini okudum inanilmaz mutlu oldum gostermis oldugun mucadeleye ve inancina. Yeter ki inan basaramayacagin hicbir sey yoktur. Tum kalbimle seni destekliyorum. Yuce Rabbim yolunu acik etsin insallah. En kisa zamanda guzel haberlerini bekliyorum.

Bende aynen senin gibiyim cok mucadele ederim ve asla pes etmem ve hayatimda herzaman basariyi yakalamisimdir.

Sevgilerimle,
Nazife_p isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 28-05-2011, 07:34 PM   #3 (permalink)
Yüzbaşı

502 Mesajinıza toplam 1,995 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
house is a jewel in the roughhouse is a jewel in the roughhouse is a jewel in the roughhouse is a jewel in the rough

Nazifecim güzel dileklerin için sonsuz teşekkürler sana Ben bu paylaşımı ilk üye olduğum günlerde heyecan içerisinde yapmıştım. Sonra Bir kaç kişi bana hedefini herkesle paylaşmamalısın bu dileğine olumsuzluk yükler dedineyse ama nasıl olsa olan oldu bi kere ama ben bu hedefe olumsuzluk yükleyecek birileri olduğunu düşünmüyorum bu sitede bunu en güzel kanıtıda Nazifeciğimin yorumubu vesile ile şunuda belirteyimki zaten kötü düşünce mutlaka ssahibine dönüyor siz olumsuzluğa inanmadıkça olumsuzluk kapınızı çalmıyor o yüzden içim rahat, memnunum bu paylaşımı yaptığım için umarım benimde kalbi iyilikle dolu herkesinde dilekleri kabul olur sevgilerrrrrrrrrr
Alt 28-05-2011, 08:37 PM   #4 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 416
94 Mesajinıza toplam 285 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Nazife_p is an unknown quantity at this point

Sevgili House, bu sitede herkes hayatina guzellikler katmak, sorunlarina cozumler bulmak ve hayatlarini nasil daha olumlu bir sekilde yurutebilmek icin bulunuyorlar. Burada sinerji cok fazla herkes birbiri ile yasamlarindaki degisiklikleri, yakalayabildikleri farkindaliklari, sahip olduklari bilgileri cok temiz yurekle paylasiyorlar. icin ferah olsun sen yeterki inancini yitirme ve rabbime guven. Hersey Rabbimin izni ile zamani gelince olacaktir.

Sevgiyle kal
Nazife_p isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 29-05-2011, 12:42 AM   #5 (permalink)
Yüzbaşı

Alıntı:
Nazife_p Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Sevgili House, bu sitede herkes hayatina guzellikler katmak, sorunlarina cozumler bulmak ve hayatlarini nasil daha olumlu bir sekilde yurutebilmek icin bulunuyorlar. Burada sinerji cok fazla herkes birbiri ile yasamlarindaki degisiklikleri, yakalayabildikleri farkindaliklari, sahip olduklari bilgileri cok temiz yurekle paylasiyorlar. icin ferah olsun sen yeterki inancini yitirme ve rabbime guven. Hersey Rabbimin izni ile zamani gelince olacaktir.

Sevgiyle kal
zaten bundan hiç şüphem yok bende bir önceki yorumumda bunu belirtmiştim ama bi ara beni çok ama çok korkutanlar oldu herneyse şimdi mutluyum huzurluyum rahatım forumumuda çoooooook seviyorum ve herkeside
Alt 22-08-2011, 04:01 AM   #6 (permalink)

Pamuksekeri - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 0
6 Mesajinıza toplam 10 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Pamuksekeri is an unknown quantity at this point

Çok güzel bir hedefin var inşallah gerçekleştirirsin.
Benimde bir zamanlar seninle aynı hedefi istiyordum. Sevdiğim oyuncuya ulaştık(bir kaç arkadasımla).Senaryoyu yolladık(Dizi senaryosuydu) olabilir diye yeşil ışık aldık.Sektorde yardım için söz veren destek vermediği için olmadı.Sağlık olsun.Hedefim senarist olmak ulaşacağım o hedefe inşallah :)
Pamuksekeri isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 02-12-2012, 01:39 PM   #7 (permalink)
Teğmen

SapphireLady - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 5
9 Mesajinıza toplam 17 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
SapphireLady is an unknown quantity at this point

sevgili house merhaba.

hedefin ne durumda şu an? hangi aşamalardasın?

bu cevapları aldıktan sonra konu başlığındaki ilk mesajın hakkında bazı yorumlar yapacağım. umarım faydalı olur.

ayrıca hedefini birileriyle paylaşırsan nazar filan değmez enerjisi uçmaz kaçmaz merak etme :) sadece senin şevkini kıracak yorumlar yapacak insanlar olabilir bu yüzden negatif kişilerle ya da senin yapamayacağını sana anlatmaya çalışan kişilerle bunları paylaşmamanı tavsiye ederim.

sevgiler :)
SapphireLady isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla

Bookmarks

Seçenekler
Stil