Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hedeflerimiz ve Biz Klubü > Hedeflerimiz ve Biz > Hedefleriniz

Uyarılar

Hedefleriniz Orta ve uzun vadeli her hedefiniz için formata göre konu açabilirsiniz.

inferius'un hedefleri =)

Hedeflerimiz ve Biz ve Hedefleriniz inferius'un hedefleri =) Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız -Hedefinizi Belirtiniz fazla değil yeteli çalışmak farkındalığımı arttırmak çekim yasasını tam manasıyla özmsemek ve hayatıma oturtmak telepati özelliğimi egoma yenilmeden geliştirmek kendimi geliştirmek için okumak -okumak-okumak -Bu hedefe ulaşmanızı engelleyen nedir hiçbir engel yok sadece üşeniyorum birde egomla savaşıyorum(bni caydırmk ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Hedefleriniz telkin cd indir izle İstanbul Hedefleriniz nerededir kimdir Hedefleriniz çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Hedefleriniz hipnoz Hedefleriniz olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Hedefleriniz hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Hedefleriniz kuantum düşünce kitap haberi

inferius'un hedefleri =)

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 10-07-2010, 08:49 PM   #1 (permalink)
Üsteğmen

inferius - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 740
313 Mesajinıza toplam 1,287 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
inferius is an unknown quantity at this point
Standart inferius'un hedefleri =)

-Hedefinizi Belirtiniz

fazla değil yeteli çalışmak
farkındalığımı arttırmak
çekim yasasını tam manasıyla özmsemek ve hayatıma oturtmak
telepati özelliğimi egoma yenilmeden geliştirmek
kendimi geliştirmek için okumak -okumak-okumak

-Bu hedefe ulaşmanızı engelleyen nedir

hiçbir engel yok sadece üşeniyorum
birde egomla savaşıyorum(bni caydırmk için sürekli çalışıyor)şuana kadar başarıyorduda..malesef

-Hedefe ulaşmanızı engelleyen ve eyleme geçmenizi engelleyen şeyi yok etmek için anti tez üretebilir misiniz.

ne zaman içimdeki ego bana seslense bunu farkedicem ve onun istemediği şeyi (bn istemesmde koşa koşa yapıcam) ilk başlarda zor gelr tahmin ediyrm ama ego zmanla havlu atıcaktır ümidndeyim

-Hedefe en yakın ve en uzak tarih olarak ne kadar zamanda ulaşırsınız iki tarih belirleyin.

bugünden 10.06.2010-biray sonrası yani(10.07.2010)önemli bir kısmına adım atmış olmalıyım..inş.

-Bu hedefe ulaşınca sizin hayatınızda neler değişecek

bakış açım değiişecek ve doğal olarak hayatımdaki algılarda ...
böylelikle kendi değişimmle bütün hayatımı değiştrmeyi hedefliyorum =)

-Hedefe ulaştığınızda çevrenizde ki insanlar yada ailenizi etkileyecek mi onların hayatında neler değişecek.

hayatından zavk alan ve parlıyan (tozlarından arınmış)
ve daha mantıklı bir insanoğlu görücekler...

-Hedefe ulaşamassanız vazgeçerseniz ne olur

bu ataletle hayatı çile haline gitrmeye devam ederim ...
şöyleki pencereden baktığımda önceden yanlızda ağaçları ve güneşin mükemmel süzülmesini görebilirdim..ancak hedeflerimi tammlarsan kuş cıvıltılarının coşkusunu çevreden bana gülümseyen komşularıda algılayabilirim..
işte bu örneğe bnzetrsem hayatımı bn bir andan daha fazla haz almak istiyorum
istiyorum ki anı bütün duyu organlarımla yaşayayım ve bana verilen zamanı kıymetlendireyim..
hedefler bunun için olmalı..oluyor

-Hedefe ulaşmak için vazgçmez ve tüm adımları atarsanız yine de gerçekleşmeme ihtimali var mi bu olursa en kötü ne olur?

hedeflermn gerçekleşmeme ihtimali çok şükür ki yok

-Hedefe ulaşırken kimlerden yardım alabilirsiniz?

siz saygıdeğer forum üyeleri
kitaplarım
ve değerli dostlarım

-Hedefinize ulaştığınızda kendinizi nasıl ödüllendireceksiniz kutlama yapacak mısınız ?

off nee diosunnn alasını alasaasıınıı
gerçi bu hedeflern sonu gelmez sonuçta gelişim üzerine ama değişimden ne zmn dahasına sahip olduğumu hissedersem btn arkadşlarımı çağırıp yemek ısmarlamk and olsun dielim ...(böyle bir fikr yoktu aklımda ama olsun artık )çok hoş

-Hedefe ulaşmak için gereken küçük adımları yazınız .

planladığım kitaplar alınmalı
sık kullanılanalrdaki siteler okunmalı(çok fazla ama yılmamalıyım)
arkadaşlarımla konu üzernde tartşsam hiç fena olmıycak

-Hedefe ulaşmak için gerekli adımlardan şu an hemen yapabileceğiniz bir tanesi varsa hemen şimdi yazınız ve o ilk adımı atınız.

şuan yapıyorum =)) sayfayı kapatıp yeni bir tanesine göz gezdrsem hiç fena olmaz

arkadaşlar eksiklermi giderdiğinz desteğe ihtiyacım olduğumda herzamn arkamda olduğunz ..ve sonsuz sevginizle bni beslediğinz için
hepinize teşkkür ederm
şimdilik maddesel hedeflerm yok bnm için en büyük değişimi bunlar sağlıycak
varlığınz beni mutlu ediyor
iyiki varsınz iyiki varız
hep beraber hedeflermizi icraata dükme arzusuyla
saygılar

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

=Başına ne gelirse gelsin, karamsarlığa kapılma. Bütün kapılar kapansa bile, sonunda O sana kimsenin bilmediği gizli bir patika açar. Sen şu anda göremesen de, dar geçitler ardında nice cennet bahçeleri var. Şükret! istediğini elde edince şükretmek kolaydır. Sufi, dileği gerçekleşmediğinde de şükredebilendir. (Şems - i Tebrizi)=
inferius isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 10-07-2010, 09:06 PM   #2 (permalink)
Banned

Tesekkür: 7,119
668 Mesajinıza toplam 4,252 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
fgceker is a splendid one to beholdfgceker is a splendid one to beholdfgceker is a splendid one to beholdfgceker is a splendid one to beholdfgceker is a splendid one to beholdfgceker is a splendid one to beholdfgceker is a splendid one to beholdfgceker is a splendid one to behold
Red face Cevap: inferius'un hedefleri =)

Çok doğru yazmışsın canım; başlamak için en doğru an şu an

İstedin ve başladın yani yolun yarısını zaten çoktan kat ettin....

Güzel haberlerini dört gözle bekliyorum.Harika bir farkındalık.Bu farkındalığa ulaşıp kendine harika bir hedef belirlemişsin

''...hedeflerimi tamamlarsam kuş cıvıltılarının coşkusunu çevreden bana gülümseyen komşularıda algılayabilirim..''
harika bir saptama ve örnek

Bakıyorumda ilham melekleri çoktan yanındaki yerini almışlar...Darısı diğerlerinin başına

fgceker isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 10-07-2010, 09:24 PM   #3 (permalink)
Üsteğmen

313 Mesajinıza toplam 1,287 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Standart Cevap: inferius'un hedefleri =)

çok teşekkrederm
bnce sende sevinmelisin bnce bu forumda çorbada tuzu olan herkes sevinmeli
ilham meleklerinn tozlardan arınmış insanların yanında bulunmaktan keyif aldığını düşünüyorum sen bu işin ehlisin fgceker daha iyi bilirsn ?
yardımlarınz için ve farkındalığımı arttırdığınz için saolun arkadaşlar
=Başına ne gelirse gelsin, karamsarlığa kapılma. Bütün kapılar kapansa bile, sonunda O sana kimsenin bilmediği gizli bir patika açar. Sen şu anda göremesen de, dar geçitler ardında nice cennet bahçeleri var. Şükret! istediğini elde edince şükretmek kolaydır. Sufi, dileği gerçekleşmediğinde de şükredebilendir. (Şems - i Tebrizi)=
Alt 10-07-2010, 09:49 PM   #4 (permalink)
Banned

Tesekkür: 7,119
668 Mesajinıza toplam 4,252 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
fgceker is a splendid one to beholdfgceker is a splendid one to beholdfgceker is a splendid one to beholdfgceker is a splendid one to beholdfgceker is a splendid one to beholdfgceker is a splendid one to beholdfgceker is a splendid one to beholdfgceker is a splendid one to behold
Red face Cevap: inferius'un hedefleri =)

Peki ya günlükkkk

fgceker isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 10-07-2010, 09:54 PM   #5 (permalink)
Üsteğmen

Alıntı:
fgceker Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Peki ya günlükkkk

alahım kafamı okuduklarımdan kaldıramıyorum kiyy
temam şimcik koyuyorm inş. hemen
Alt 22-08-2010, 07:31 PM   #6 (permalink)
Binbaşı

Alexandra - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 6,102
1,460 Mesajinıza toplam 6,406 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Alexandra has a reputation beyond reputeAlexandra has a reputation beyond reputeAlexandra has a reputation beyond reputeAlexandra has a reputation beyond reputeAlexandra has a reputation beyond reputeAlexandra has a reputation beyond reputeAlexandra has a reputation beyond reputeAlexandra has a reputation beyond reputeAlexandra has a reputation beyond reputeAlexandra has a reputation beyond reputeAlexandra has a reputation beyond repute

Hedeflerinde ne kadar ilerlediğini çok merak ettim İnferius. Arada dönüp bakıyor musun? nerdeyim nerelere geldim diye?
who dreams of better days."
Alexandra isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 22-08-2010, 10:51 PM   #7 (permalink)
Yüzbaşı

Tesekkür: 0
624 Mesajinıza toplam 1,979 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
zahiri will become famous soon enoughzahiri will become famous soon enough

inferius neden gelmiyosun buralara

ben soyleyim hemen

kesinlikle cok yol katetti!

hedeflerine dogru saglam adimlarla ilerliyo insallah daim olur sonunda basariya ulasir ben inaniyorum ona
Alt 23-08-2010, 02:03 PM   #8 (permalink)
Binbaşı

Alexandra - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 6,102
1,460 Mesajinıza toplam 6,406 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Alexandra has a reputation beyond reputeAlexandra has a reputation beyond reputeAlexandra has a reputation beyond reputeAlexandra has a reputation beyond reputeAlexandra has a reputation beyond reputeAlexandra has a reputation beyond reputeAlexandra has a reputation beyond reputeAlexandra has a reputation beyond reputeAlexandra has a reputation beyond reputeAlexandra has a reputation beyond reputeAlexandra has a reputation beyond repute

Ben de inanıyorum Zahiri, İnferius'un hedeflerini sollayacağını biliyorum ben de...
who dreams of better days."
Alexandra isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 25-08-2010, 05:13 PM   #9 (permalink)
Üsteğmen

way canına tam 1 ay 15 gün olmuşşş=)
şuan o 1 ay öncesine nazaran o kdar değiştim ki anlatamam
okumak insanı bu kadar farklılaştırabilirmiymiş
farkındalığa o sıralar yeni başlamıştım

değişimi şu şekilde özetleyebilirm

yaklaşık 1buçk ay önce felaket diyebileceğim bir olay yaşasam aynen şöyle olurdu
acı bedenime bürünüp anında onu dinlerdim gecelerce ağlar sabırsızlık gösterirdim(ki yapım buna fazlasıyla müsait)
bir anda herşeyi boşverebilir olmuyor die fırlatıp atabilirdim
çevremdeki insanlara bağırır.sorumluluğu onlara yükler ve kendimi kandırırdım
ortalıkta somurtmayı marifet zannederdim
kaçarak bni frkedebileceklerini umutsuzca beklerdim

şuan bunları düşünürken daha fazla idrak ettim.ne kadar egoistmişim

fakat şimdi bu anda felaket diye bir olay tezahür etse..
sadece yorumsuzca bakabilirim.(bu gerçekten zor hatta bazen çileden çıkıp )

-ee yuh yani bu olay bariz kötü bunu nasıl yorumsuz bırakıp küfretmeden durabilirim ki ? diyebiliyorum

ama eskiye nazaran çok daha kontrollüyüm.bırakmadıkça bu hal üzerime yapışıcak bnden bir parça olucak ve bn dört gözle bunu bekler oldum..

--kötü bir şey yaşadığımda artık salıvermek yerine forumda uygulanan imgeleme tekniklerini kullanıyorum..özellkle geceleri çok işime yarıyor sabaha piskolojik olarak çok rahat kalkıyorum
---bir de en can alıcı nokta
yaşadığım her şeyin kendi içimdekilerin yanıması olması sorumluluğu affetmeden üstüme fırlattı

ilk başta kabullenemedm bunu anlayablmk baya uzun sürdü ama sonuç çok güzel
karşılaştığım başarısızlıklar kendime gvnsizliğimden
yaşadığım korkuların sebebi onlarla yüzleşmemem
en büyük hatam aşırı hayal kurup -an-dan uzaklaşmak
insanlarda bir yanlış görüyorsam bnm rahatsızlığım
bunun biilincindeyim çok şükür bnlerce şükür

okuduğum kitap ve ekitaplarım oldu
-şimdinin gücü
-şimdinin gücü uyulama kitabı
-hayal dünyasında uykudan uyanmak
-zero limit
-farkındalıkla alakalı internet kaynakları

birde şunu anlayabldim çok şükür
sen bir hazinsin kitabındaki bir söz--kendi emeğimle kazandığım br parça minnetsiz arpa ekmeğinin zenginlerin sofrasındaki baldan tatlı olduğunu bildim--

ouff ne kadar aptalmışım gerçekten öyleymişim
herşeyin bir anda oluvermesini beklemişim
birilerinin bni kurtarmasını ummuşum
içimdeki gücü görememişim
kendimden mi kaçtım ne yaptım

birde fazlaca ders çalışamadım bakınız işte bunun acısını çekiyorum şimdi
o zmn karar verdğim gibi uygulayabilseydim az ve öz çalışmayı şuan burayada gururla yazardım ...çalışabiliyorum ve çalıştıkça çalışasın geliyor die
çalışıyorum fakat sürerliliği oturtamadım...

psi-whell -i sadece titretecek kadar yapabiliyorum..hafifçe dönüyor ardından döndümü die eycan yapınca çivi çakılmış gibi duryor
uğraştım uğraştım olmuyor
lea bırak döndürecende nolacak didim..fakt tam olark başarabilseydim..bu düşüncelerimi odaklayabildiğimi göstericekti
vazcaymıycam

ben halimden pek memnunum arkadaşlar
demiştim ki bu yolda bana destek olacak en önemli şeyler forum üyelri olucak diye
aynen öyle oldu hepiniz sağolun varolun
Alt 25-08-2010, 05:16 PM   #10 (permalink)
Üsteğmen

Alıntı:
Bluepebbles Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Ben de inanıyorum Zahiri, İnferius'un hedeflerini sollayacağını biliyorum ben de...

çok teşekkür ederim yorumların daha daha daha çok azmimi arttırıyor inanın
hiçbir yakınlık olmasada uzaktan samiimi bir şekilde destek olmak bir tek bu forumda tanık olduğum bir şey..
iyiki varsınız

Bookmarks

Seçenekler
Stil