Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatım Değişti Klubü > Hayatım Değişti Kafesi

Uyarılar

o gün bu gündür

Hayatım Değişti Klubü ve Hayatım Değişti Kafesi o gün bu gündür Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız hani gardrobunuzda küflenen o en sevdiğiniz elbiseniz var ya;o "çok özel gün"için beklettiğiniz giymelere kıyamadığınız o alımlı tuvalet,o cakalı takım,o göz alıcı kazak.... bu gün giyin onu! beklediğiniz "o özel gün"hiç gelmeyebilir çünkü... değerli misafirlere sakladığınız çay takımlarınızı çıkarın dolaptan;en ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Hayatım Değişti Kafesi telkin cd indir izle İstanbul Hayatım Değişti Kafesi nerededir kimdir Hayatım Değişti Kafesi çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Hayatım Değişti Kafesi hipnoz Hayatım Değişti Kafesi olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Hayatım Değişti Kafesi hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Hayatım Değişti Kafesi kuantum düşünce kitap haberi

o gün bu gündür

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 31-10-2009, 08:18 PM   #1 (permalink)
Sultan
Guest

Smile o gün bu gündür

hani gardrobunuzda küflenen o en sevdiğiniz elbiseniz var ya;o "çok özel gün"için beklettiğiniz giymelere kıyamadığınız o alımlı tuvalet,o cakalı takım,o göz alıcı kazak....
bu gün giyin onu!
beklediğiniz "o özel gün"hiç gelmeyebilir çünkü...

değerli misafirlere sakladığınız çay takımlarınızı çıkarın dolaptan;en yakınlarınızla için çayınızı;kimseniz yoksa kendinize çıkarın,şık bir takımdan çay yudumlamanın doyumsuz keyfini...

haydi açın,nicedir kapalı duran misafir odanızın kapısını...yıpranır diye korktuğunuz koltuklara serilin gönlünüzce....

çalın,çalmak için önemli bir konuk beklediğiniz eski plakları bu gece..

açmaya vesile beklerken salondaki büfede yıllandırdığınız şarabı geçiktirmeden açın ve kana kana için...sakladığınıza değecek biri hiç gelmeyebilir;sizden değerlisi bulunmayabilir..

çimlerle buluşmak için düzgün havayı,kırda öpüşmek için doğru sevdalıyı beklemeyin.
hep ertelediğiniz pikniğin günü bu gün

"haftaya giderim" dediklerinizi ziyarete gidin acilen...haftaya orada olmayabilirler.

babanızın elini öpecekseniz,oğlunuzu lunaparka götürecekseniz,aşkınızı ilan edeceksiniz;şimdi yapın!

ve söylemek için "özel bir an beklediğiniz o sihirli sözcükleri hemen söyleyin sevdiğinize....

ne olur
söylemeye niyetlendiğinizde, çok geç olabilir.

daha kaç bahar olacak ki hayatınızda.....
yaşamı ertelemeyin!

beklediğiniz o gün; işte bu gün....

can dündar

sevgiyle mutlu kalın

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

Alt 31-10-2009, 08:22 PM   #2 (permalink)
Sultan
Guest

Standart Cevap: o gün bu gündür

can dündarın bu yazısı okuduğumda çok hoşuma gitti daha önce paylaşıldımı diye baktım bulamadım sizlerle paylaşmak istedim
gerçekten her şey için o gün bu gündür ne dersiniz
sevgiyle mutlu kalın
Alt 01-11-2009, 04:53 PM   #3 (permalink)
Üsteğmen

aybükem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 3,658
313 Mesajinıza toplam 2,631 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
aybükem is a glorious beacon of lightaybükem is a glorious beacon of lightaybükem is a glorious beacon of lightaybükem is a glorious beacon of lightaybükem is a glorious beacon of lightaybükem is a glorious beacon of light

Alıntı:
bengusu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
hani gardrobunuzda küflenen o en sevdiğiniz elbiseniz var ya;o "çok özel gün"için beklettiğiniz giymelere kıyamadığınız o alımlı tuvalet,o cakalı takım,o göz alıcı kazak....
bu gün giyin onu!
beklediğiniz "o özel gün"hiç gelmeyebilir çünkü...

değerli misafirlere sakladığınız çay takımlarınızı çıkarın dolaptan;en yakınlarınızla için çayınızı;kimseniz yoksa kendinize çıkarın,şık bir takımdan çay yudumlamanın doyumsuz keyfini...

haydi açın,nicedir kapalı duran misafir odanızın kapısını...yıpranır diye korktuğunuz koltuklara serilin gönlünüzce....

çalın,çalmak için önemli bir konuk beklediğiniz eski plakları bu gece..

açmaya vesile beklerken salondaki büfede yıllandırdığınız şarabı geçiktirmeden açın ve kana kana için...sakladığınıza değecek biri hiç gelmeyebilir;sizden değerlisi bulunmayabilir..

çimlerle buluşmak için düzgün havayı,kırda öpüşmek için doğru sevdalıyı beklemeyin.
hep ertelediğiniz pikniğin günü bu gün

"haftaya giderim" dediklerinizi ziyarete gidin acilen...haftaya orada olmayabilirler.

babanızın elini öpecekseniz,oğlunuzu lunaparka götürecekseniz,aşkınızı ilan edeceksiniz;şimdi yapın!

ve söylemek için "özel bir an beklediğiniz o sihirli sözcükleri hemen söyleyin sevdiğinize....

ne olur
söylemeye niyetlendiğinizde, çok geç olabilir.

daha kaç bahar olacak ki hayatınızda.....
yaşamı ertelemeyin!

beklediğiniz o gün; işte bu gün....

can dündar

sevgiyle mutlu kalın
gerçekten güzel bir paylaşım çok teşekkür ederim yazıda bahsedilen bir çok seyi ben yapıyordum.çocukları salondan çıkarmaya çalıştığım,çok severek alıp bir türlü giyemediğim kiyafetler,yarın ararım diye ertelediğim dostlar ellerinize sağlık sevgiler
Alt 01-11-2009, 06:54 PM   #4 (permalink)
Üsteğmen

gulumser - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 1,567
183 Mesajinıza toplam 930 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
gulumser will become famous soon enoughgulumser will become famous soon enough

türk milletinin karakteristik özelliği!!!
kendimizi değil hep başkalarını düşünürüz,başkalarını herşeyin en iyisine layık görürüz hep!!!
Alt 01-11-2009, 08:03 PM   #5 (permalink)
Sultan
Guest

artık değişme zamanı değilmi canım iyiki varım iyiki varsın iyiki varız o gün bu gündür sevgiyle hep mutlu kalın
Alt 01-11-2009, 08:17 PM   #6 (permalink)
Elektra
Guest

paylaşım için teşekkürler şeker harika bir yazı =)
Alt 01-11-2009, 08:22 PM   #7 (permalink)
Sultan
Guest

Alıntı:
maviş.cadı Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
paylaşım için teşekkürler şeker harika bir yazı =)
bu yazıyı okuyunca yapamadığım her şey için harekete geçtim.hayatı yaşamayı erteleyen her kesin okuması lazım değilmi iyiki varsın sevgiyle mutlu kalın
Alt 07-11-2009, 08:10 PM   #8 (permalink)
Sultan
Guest

yapamadığım her şey için bu gün harekete geçiyorum.o kıyafeti giydim o semineri verdim.çocuklar kırarmı diye kullanamadığım o fincanlarda çayı yudumladım. ertelediğim gün yok artık her şey için o gün bu gündür.iyiki varım iyiki varsın iyiki varsınız
Alt 02-03-2010, 02:27 PM   #9 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 1,371
61 Mesajinıza toplam 436 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
sarıpapatyam is an unknown quantity at this point

her şey için o gün bu gündür teşekkür ederim

Çaresizseniz çare sizsiniz
sarıpapatyam isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 13-03-2010, 10:06 AM   #10 (permalink)
Yüzbaşı

prenses1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 4,968
651 Mesajinıza toplam 3,085 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
prenses1 has a spectacular aura aboutprenses1 has a spectacular aura aboutprenses1 has a spectacular aura about

yapmak istediğim her şey için o gün bu gündür hemen harekete geçiyorum
prenses1 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla

Bookmarks