Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Göz Temasında Daha mı Rahatsınız (http://www.hayatimdegisti.com/forum/forumdisplay.php?f=29)
-   -   Göz temasım eskiye döndü (http://www.hayatimdegisti.com/forum/showthread.php?t=477692)

fikirveyorum 08-04-2010 06:12 PM

Göz temasım eskiye döndü

Telkinleri ilk dinlemeye başladığım günlerde göz temasım oldukça kuvvetlenmişti şimdi ise tamamen eski halime döndüm...Bu neden olabilir acaba...

Elektra 08-04-2010 06:21 PM

Cevap: Göz temasım eskiye döndü

Telkinlerden tam bir sonuç alabilmen için; belirli bir süre, aksatmadan ve düzenli olarak dinlemen gerekiyor. Bunu yaptın mı?

fikirveyorum 08-04-2010 06:24 PM

yaklaşık 2 aydır aksatmadan düzenli olarak dinliyorum... suçluluk, ego güven, kendine güven, depresyon en çok dinlediklerim..

Elektra 08-04-2010 06:27 PM

Alıntı:

fikirveyorum Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 607330)
yaklaşık 2 aydır aksatmadan düzenli olarak dinliyorum... suçluluk, ego güven, kendine güven, depresyon en çok dinlediklerim..

Hmm burdan bir sorun gözükmüyor. Kendinden kaynaklanıyor olabilir mi? Hani bunu kafana takmış olabilir misin? Ya göz teması yapamazsam ya eski halime dönersem falan diye??

fikirveyorum 08-04-2010 06:33 PM

Hayır bu konuyu hiç kafama takmadım... Ama neden böyle oldu diye zaman zaman aklıma geliyordu ve burdan sormak istedim. çünkü ilk dinlemeye başladığım günlerde beni şaşırtacak kadar rahat göz teması kurabiliyordum. Ve hatırladığım kadarıyla o günlerde tepkilerimde daha net olmaya başlamıştı... sanki telkinler eskisi kadar etkisini göstermiyor...şu an pc de kulaklıkla dinliyorum. winamptan sanat müziği new age klasik müzik listesi dinliyorum. media playerden ise su versiyonları...yani bir anda 2 telkin bir arada dinliyorum...

Elektra 08-04-2010 06:38 PM

Aslında böyle sonuç vermemesi lazım. Sen bir de bunu Atakan Beye sor istersen, o daha iyi cevap verebilir. Sevgilerle...actionsmile

fikirveyorum 08-04-2010 06:39 PM

teşekkür ederim... hoşçakal...

hayatimdegisti 08-04-2010 07:36 PM

Hem pc den hem kulaklık ile aynı anda telkin dinlemeyiniz.
Bunun dışında telkinlerde dalgalanma dönemini yaşiyorsunuz.
İlk bir iki ay hizli değişim olur.Sonra bir dalgalanma dönemine girebilirsiniz.
Bu süreç geri dönüş değildir.Tam tersine ilerleme dönemidir.

İlk etapta telkinler subliminal olduğu için yapmis olduğunuz mücadeleyi hemen kazanirsiniz.
Ardindan bir direnç donemi gelir.Alışkanlıklar değiştiği için bir ne oluyoruz dönemi olur.
Sonra eğer devam ederseniz yine kazanan siz olursunuz.

fikirveyorum 09-04-2010 04:02 PM

Teşekkürler... Size güvenimiz sonsuz...

selo2951986 19-04-2010 09:00 PM

ben bu dönemi atlamış biri var mı çok merak ediyorum.yani gerçekten ben dinledim ve değiştim artık farklıyım eskisi gibi değilim diyen var mı? eğer varsa bana mesaj atıp biraz aydınlatabilir mi acaba?yardıma ihtiyacım var.

WEZ Format +3. Şuan Saat: 12:02 PM.