Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Mistik Gizem Bilinmeyenler Klubü > Gizemli Konular

Uyarılar

Gizemli Konular Mistik Cd'ler

Şifacının Yolu

Mistik Gizem Bilinmeyenler Klubü ve Gizemli Konular Şifacının Yolu Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Alıntı: pitircik Nickli Üyeden Alıntı Çok geçmiş olsun sevgili Esen. Bu konuda tecrübe sahibi site üyelerinin isteğine yanıt vereceğine eminim. Benim de tüm dualarım annenle ve seninle arkadaşım..içini ferah tut..Sevgiler. ilgine çok teşekkürler sizlerin duası sayesinde bu işi başaracağım kendime ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Gizemli Konular telkin cd indir izle İstanbul Gizemli Konular nerededir kimdir Gizemli Konular çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Gizemli Konular hipnoz Gizemli Konular olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Gizemli Konular hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Gizemli Konular kuantum düşünce kitap haberi

Şifacının Yolu

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 04-04-2009, 04:52 PM   #31 (permalink)
Teğmen

esen27 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 189
152 Mesajinıza toplam 1,121 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
esen27 will become famous soon enoughesen27 will become famous soon enough
Standart Cevap: Şifacının Yolu

Alıntı:
pitircik Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Çok geçmiş olsun sevgili Esen.
Bu konuda tecrübe sahibi site üyelerinin isteğine yanıt vereceğine eminim.
Benim de tüm dualarım annenle ve seninle arkadaşım..içini ferah tut..Sevgiler.
ilgine çok teşekkürler sizlerin duası sayesinde bu işi başaracağım
kendime soruyorum daha önce niye düşünemedim diye ama herşeyin
bir zamanı olduğunu
çok olmadı öğreneli
herkesi çok seviyorum

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

SEVGİ DOLU BİR DÜNYADA
YAŞAMAYI SEÇİYORUM

esen27
esen27 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 16-04-2009, 09:05 PM   #32 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 3
22 Mesajinıza toplam 149 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
PEMBE YETİŞEN will become famous soon enoughPEMBE YETİŞEN will become famous soon enough

Zevkle okudum.
Devamını merakla bekliyorum.
teşekkürler canımmmm
PEMBE YETİŞEN isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 23-04-2009, 10:09 PM   #33 (permalink)
Üsteğmen

yurdahal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 652
235 Mesajinıza toplam 2,771 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
yurdahal is a jewel in the roughyurdahal is a jewel in the roughyurdahal is a jewel in the roughyurdahal is a jewel in the rough

Sevgili Arkadaşlar;

Bugün fırsat buldum ve "Şifacı'nın Yolu" destesinden yeni bir kart seçtim. Umarım okurken sizler de benim kadar keyif alır ve üzerinde düşünme fırsatı bulabilirsiniz.
İşte bu haftanın kartı:

Şifacının Yolu

Kâse’nin Totemi: Yunus, Yüzücü

Kartın Duası :

Benim yolum doğru ve ben açık sözlüyüm. Gerçekleri nasıl tanıyorsam, öyle ifade ediyorum. Ben burada sadece teselli etmek için değil; aynı zamanda başkalarına, kendilerini yükseltmek için kullanabilecekleri araçlar sunmaya geldim. Onlara vereceğim fikirler, onların hem zihnini, hem bedenini, hem de kalbini acılarından kurtaracak. Benim hayatım, dünya üzerinde yaşayan canlılar için uyum ve denge örneği olacak. Ey büyük Ruh! Her zaman bir üst seviyeye ulaşmak için çabalayacak; senin huzurunda, şu an yaşamam gereken herşeyi yaşayacağım. Ben barış yolundaki savaşçı olacağım. Benim ruhum kusursuz olmalı.

Kartın Öğretisi:

Yüzücülerden öğren. Yunusları, balinaları düşün. Onların sabır dolu, kalıcı sevgilerini düşün. Bir deniz ya da nehir kenarına git. Sakin bir gölün kenarında otur. Ulu Ana’nın kollarında yattığını ve dalgalanan sevgi okyanusu ile çevrelendiğini imgele.

Ruhunu boşalt. Zihninden, balıkların ışıltılıları, midyelerin yumuşak renkleri, su altı kayalıklarının canlı renkleri aksın. Suyun sesini, suda yaşayan canlıların sesini dinle. İçinin nasıl temizlendiğini hisset. Tüm tıkanıklıkların çözüldüğünü, engellerin dağıldığını hisset. Tüm dostluklarını, suçluluk duygusundan arındır. Serbest bırak…

Ağırlıklarından kurtulan bedeninin hafifliğini hisset. Süzülmeye devam et. Sevgi sularının içinde daha derinlere dal. Güneş ışınlarının sudaki parlak yansımalarını seyret. Taa ki seni başka sihirli bir dünyaya geçmeni sağlayana dek, yansımaları seyret. Dalgalarla oyunlar oyna. Evrendeki herşeyin senin hayatınla bağlantıda olduğunu anla.

Bir balık ol. Su elementi ile bütün ol. Sevgi dalgalarının gel gitleri arasında kendini mutlu hisset. Hayatın bir su kaynağı olduğunu ve bu kaynağın seni durmaksızın beslediğini anla ve bu anlayışla yaşamayı öğren. Şimdi ve burada huzurlu ol.

Sevgiler
Yurdahal

www.astroistanbul.com
www.astroistanbul.blogspot.com
www.oldubil.blogspot.com
yurdahal isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 30-05-2009, 11:19 PM   #34 (permalink)
Üsteğmen

235 Mesajinıza toplam 2,771 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
yurdahal is a jewel in the roughyurdahal is a jewel in the roughyurdahal is a jewel in the roughyurdahal is a jewel in the rough

Sevgili Arkadaşlar;
Yine bir kart çektim ve bu sefer "AŞK" kartı çıktı. Prensip olarak her çektiğim kartı konusu ne olursa olsun, yazmaya kararlıyım. Ancak bu sefer çektiğim kart biraz "özel su" larda hareket ediyor, ancak yine de yayınlamaya karar verdim. Çünkü her kartı çekmemin ve sizlerle paylaşmamın bir sebebi var hissindeyim.

Şifacının Yolu

Kartın adı: Sevginin AŞK Hali;

Sayısı ve anlamı: 6, Güzellik, Denge

Kartın geleneksel adı: Âşıklar

Şifacının Enerjisi: Seven biri olarak ruhu ve canı hissetmek, vecd halinde bir olmak

Olumlaması: “İçimdeki Öz’ü dış dünya ile birleştirmek için sevgiyle hareket ediyorum. Ne olmak istiyorsan onu çekiyorum; ne isem, onu yansıtıyorum. Her tarafım güzelliklerle çevrelenmiş. Dünya(Toprak) ve ben biriz.”

Kartın söyledikleri:

“ Bizler senin içinde ve dışında bulunan âşıklarız. Senin iki parçan gibiyiz. İnsanlarda görüp sevdiğin güzellik, sadece senin güzelliğinin bir yansımasıdır. Başkalarını sevdiğinde, kendini de sevmeye başlarsın. Senin içinde tamamlanmış bir Öz var ve o kendini sevgi ile ifade etmeye başlıyor. İçindeki Öz, bu sayede, dış dünyaya açılabilecek cesareti kazanıyor.
Ben, uyumun ruhu içinde bulunan kadın; dünyanın ihtiyaçları üzerine odaklanmış erkek tarafından şekillendiriliyorum.

Ben dünyanın ihtiyaçlarına odaklanmış olan erkek; uyumun ruhu ile bütün olan kadından ilham alıp yönetiliyorum.

Üst bilinç bizim birleşmemiz ile tezahür ediyor. Tanrının kelamı bizimle ete bürünüyor. Böylece kadın ve erkek denge içinde var olabiliyor ve uyumu yaşıyor. İçten gelen ilham ve yönlendirme ile dış dünyanın ihtiyaçları arasında, kendi ortamızda duruyoruz. Bu iki enerjiyi de hem kendi içinde, hem de ilişkilerinde bulabilirsin.

Biz bilinen ve bilinmeyen; mantık ile sezgi; iş ve oyun; ruhsal ve duyusal olanız. Bize ulaştığında, artık dış dünyayı sana karşı çalışan bir güç olarak görmezsin. O (dış dünya) senden, sen ondan fayda sağlarsın.

Şimdi kök enerji (cinsel enerji) hayatın tüm alanlarına yayılıyor, bilinçten bilinç üstüne kadar her yeri kapsıyor. Kundalini enerjisi yükseliyor, uyuyan enerji uyanıyor. Aşk bedensel çekim gücünü ve tanrısal olana özlemini içine alıyor. Aşk içindeki enerjini yükseltiyor ve sana “Sevilen”de bulunan güzellikleri görebileceğin keskin bir bakış veriyor. Gelişen tecrübelerinle birlikte algılarında gelişip derinleşiyor.

Her yerde güzellikleri görmeye, çevreni saran her şeyi sevmeye ve tanrısal olanla bir olmaya başlıyorsun.

Düşünce:
İçimde, dünyaya asla göstermeye cesaret etmediğim biri yaşıyor mu? Onu sevgi ile dışarıya çekebilir miyim?

Alıştırma:
Hayatında seni en çok etkileyen on adamı/kadını bir kâğıda listele. Her bir ismin yanına, onda seni duygusal olarak etkileyen üç özelliğini tarif et. Bu kişinin hangi özelliği sende de var? Kâğıda not aldığın özellikler sana yol göstersin.

Meditasyon:
İçinde var olan, hasretini çektiğin, o bütünlüğe ulaşmış aşığı ziyaret et. Kendi ilişkin, aşk hayatın için ondan tavsiyeler iste. Ona daha mutlu olmak için neleri bilmen gerektiğini sor. Zıtlıkları nasıl dindirebileceğini sor. İçindeki aşığın sana neler söylediğini dinle.

İmgeleme:
Karşı cinsin içinde neler barındırdığını tanımaya, anlamaya çalış. Senin “diğer yarı”n ile karşılaştığını, birbirinizi daha iyi tanıdığınızı, flört ettiğinizi ve aşk içinde bütünleştiğinizi imgele. Her zaman hayal ettiğin gibi olsun. Bunu imgelerken tüm duyularını kullan ve detaylara bağlı kal.

Astrolojik işareti: ikizler

Beslenme:
Hayatına baharatları ekle. Duyularını harekete geçiren, kutlamaya layık, kokularla ve lezzetlerle zenginleştirilmiş bir yemek hazırla. En azından bir öğününü köri ve kırmızıbiber ile tatlandır. Özellikle Meksika ve Hint yemekleri bunun için çok uygun olacaktır. Yemeğin ile birlikte şarap ya da taze sıkılmış meyve suları iç. Tam buğday ekmeği, egzotik meyve çorbaları ve susam taneleri ile sofranı zenginleştir.

Sofrana arzuladığın bir misafir davet et. Sessizlik içinde yemeğinize başlayın. Yiyeceklerin kokularını içinize çekin. Sadece ellerinizi kullanarak, mümkün olduğu sürece konuşmadan anlaşın. Konuşma arzunuzu bastırın. Eğer konuşma zorunluluğu hissederseniz, kelimeler içermeyen sesler çıkarın. Duygularınızı bu şekilde göstermeye çalışın. Bırakın gözleriniz ve kulaklarınız çalışsın.

Renkler:
Pembe, hayranlığın ve evrensel sevginin rengidir. Sıcak bir turuncu, mum ışığındaki ten rengi, altın bilezikler

Sevmek

İçindeki seven, çoğunlukla kendiliğinden, dış dünyadaki sevilene götürür. Sen henüz dış dünyanda büyük aşkı bulmadan, içinde onun tanrısal varlığını, içsel partnerinin varlığını hissedersin. O içsel partneri bulmadan evvel, kimlerle karşılaşırsan karşılaş, sadece kısmı mutluluğu yakalarsın. Fakat o karşılaştıklarının her biri, içinde gizlenmiş olan “diğer yarı”na ulaşmak için yardımcı olacaklardır. Yedi basit adım o tanrısal sevilene ulaşmana yardımcı olacaktır:

1) Partnerine kendini olduğun gibi gösterme riskini göze al.bu sayede ilişkin boyunca büyümesini istediğin tohumların temelini atmış olursun.

2) Her ikinizin hayrı için, bugüne kadar geliştirdiğin tüm artı değerleri ilişkinde kullan. Her ikinize de elinden gelenin en iyisini yapma fırsatı tanı. Partnerine senin gibi olmasını dayatma, ondan senin gibi davranmasını bekleme.

3) İçinde bulunduğun ilişkiye uygun çevresel faktörleri sağla. Partnerin yapsa da, yapmasa da sen elinden gelenin en iyisini yap.

4) Aldığın her iyi şeye şükran duy. İyi niyet bir hediyedir. Teşekkürünü dile getir.

5) İçsel ve dünyasal olarak sahip olduklarına hâkim ol. Değerlerini hem sana hem de çevrene yararlı olacak şekilde kullan.

6) Her zaman, özellikle duygularında geçici iniş ve çıkışlar olduğunda, barış aşıla. Problemler üzerine aşırı yoğunlaşarak onları daha kötü hale getirme. Aklının gücünü alternatif çözümlere odaklayarak kullan. Alternatiflerden bir mutlaka hoşuna gidecektir, çünkü o, içinde çözümü taşıyacaktır.

7) Günün tüm yorgunluğuna rağmen aşka ve sevgiye zaman ayır. Birbirinizden bedensel talepte bulunmak zorunda kalmak yerine, cinsel hayatınızı dolu dolu yaşamak için; her biriniz kendini karşı tarafa hediye ederek sunsun. Ruhun güzelliği bedenin içinde ikamet eder ve bedene hoş bir görüntü verir. Kendini hediye ederek sunduğunda, partnerin seni ruhuna ulaşır.

Eğer bunlar bilincinize yer ederse, her zaman iki tanrısal aşık olursunuz.

www.astroistanbul.com
www.oldubil.blogspot.com
Alt 11-01-2010, 09:34 PM   #35 (permalink)
Üsteğmen

Taşların Dörtlüsü: Temel ihtiyaçları yerine getirmek

Şifacının Yolu destesinden bu hafta çektiğim kartın öğretisi Oğlak burcunda gerçekleşecek Yeniay (Aynı zamanda Güneş tutulması) ile çok örtüştü. Yeniay'ın yeni başlangıçlar için uygun olduğunu o kadar çok söyledim ki artık bilmeyeniniz kalmamıştır sanırım. 15 Aralık'taki Yeniay Oğlak burcunda gerçekleşeceği için içinde onun enerjisini taşıyacaktır.

Oğlak burcu ne istediğini bilen, risk almaktan hoşlanmayan, kendi en alt ve en üst sınırlarının bilincinde olan bir burçtur. Attığı her adımın doğru olması için çok dikkat eder ve küçük sağlam adımlar atar. Yeni bir işe başladığında karşısına çıkabilecek en kötü senaryoya bile hazırlıklıdır.

İşte aşağıdaki açıkladığım "Taşların Dörtlüsü" kartı yukarıda saydıklarımla tam bir uyum içerisinde. Faydalanmanız dileği ile...

Sevgilerimle
Yurda Hal

Taşların Dörtlüsü: Temel ihtiyaçları yerine getirmek

Duası:

Başlangıçta her zaman zorluklar vardır. Niyetim ile birlikte yeni bir ülkeye adım atıyorum. Eserim kesinlikle henüz tamamlanmış değil. İsteğimden vazgeçmem için birçok kez sınandım. Fakat ben, hiç şaşmadan vizyonuma sahip çıkıyor, onu sıkı tutuyorum. Çünkü bu vizyonum, girişimde bulunmamı sağladı. Paramı idareli kullanıyorum ve ihtiyacımdan fazlasını harcamıyorum. İdareyi elden bırakmıyorum. Bana yük olan her şeyi minimuma indirgiyorum. Çöp ( zihinsel ve maddesel) biriktirmemek için elimden geleni yapıyorum. Atmayı düşündüğüm şeyler için bile kullanılabilecek yeni alanlar yaratıyorum. Çalışmalarımın sonuçlarından memnun olana dek inşa etmeye, şekillendirmeye ve geliştirmeye devam edeceğim. Bu sayede her şeyi tamamlamış olacağım.

Öğretisi:

Şimdi yeni bir şeye girişmek için riskli bir dönem. Sahip olmadan yaşayamayacağınız üç şey tespit edin ve bunları yazın. Bu yazdıklarınız gerçekten de karşılayabileceğiniz üç şey olmalı. Bir hafta süresince sadece bu listede yazdıklarınızda yaşamaya çalışın. Eğer sadece bir hafta süresince listenize bağlı yaşayamadıysanız, sizin için uygulaması zor ve komplike bir liste hazırlamışsınız demektir. Listeniz son derece basit olmalı. Sadece temel ihtiyaçlarınızı içermeli: Beslenme, giyim ve yaşam alanı… gibi. Belki bir süre annenize ya da doğaya dönmek istiyor olabilirsiniz. Ya da kendi kendinize sağlayabileceğiniz bir yaşam alanına sahip olmak istiyorsunuz. Belki de sıcak bir kabana ihtiyacınız var… Ya da büyük alışverişlerden kaçınmanız gerekiyor olabilir… Belki gıda stoku yapmalı, belki oruç tutmalı, belki de kendi yemeğinizi pişirmeyi öğrenmelisiniz. Şu saydıklarım dünya üzerindeki insan sayısı kadar çeşitli olacak ihtiyaçlardır. Her birimizin maddi güvence ihtiyacı ve maddi rahatlık anlayışı farklı olacaktır. İhtiyacınızı tespit edin. Her şeyi öyle ayarlayın ki, bir haftalık süre için ayırdığınız bütçe ile gerçekten bir hafta süresince sade bir yaşam sürün. Bu sayede, her şartta hayatta kalmayı öğrenmiş olursunuz.

Tüm bu yazılanları uygulayabilirseniz, yeni planınızı gerçekleştirmek için risk almaya hazırsınız demektir. Düşünmeden planınızı devreye sokabilirsiniz. Çünkü yukarıdaki çalışma ile zor zamanlarla karşılaştığınızda nasıl yaşayabileceğinizi biliyorsunuz. Çünkü temel ihtiyaçlarınızın neler olduğunu öğrendiniz.

Eğer ekonomik olarak bolluk içindeyseniz, bu kart size paranızı bilgece kullanmayı öğütler. Gerçekten huzurlu ve mutlu bir hayat sürmek için, sahip olduğunuz her şeye ihtiyacınız var mı? Gözden geçirin. Ayrıca temel ihtiyaçlarınızı garanti altına almaya çalışın ve ardından planlarınızı gerçekleştirmek için harekete geçin.

Güven duygusu ruhunuzu özgür bırakacaktır ve bu sayede yaratıcı doğanızın peşinden daha rahat koşabilirsiniz.

Sevgiler
Yurda Hal
Bostancı 11.01.2010

www.astroistanbul.com
www.oldubil.blogspot.com
Alt 11-01-2010, 11:21 PM   #36 (permalink)
Üsteğmen

Geçen hafta çektiğim kartın açıklamasını bulamadım, o yüzden onu tekrar buraya ekliyorum, sevgiler

Okların Öğrencisi/Yeni Düşüncenin Cesur Elçisi

Sevgili Arkadaşlar;

Uzunca bir süredir Şifacının Yolu destesinden kart çekmemiştim. Yeni yılın ilk kartını bugün çektim. İşte kartın bizlere anlattıkları:

Kartın adı: Okların Öğrencisi

Yeni Düşüncenin Cesur Elçisi

Kartın duası:
İyimser olanı güçlendiren kelimelerle konuşuyorum. Çünkü varoluşun içindeki iyinin gerçek, bundan yani mükemmelden daha az olan her şeyin ise yanlış olduğunu biliyorum. İçinde “ben yapamam!” cümlesini barındıran ve endişe barındıran düşüncelerin sorumluluğunu kabul etmiyorum. Benim ve çevremdekilerin iyiliği için olmayan her şeyi atıyorum. Ben güzelliği görüyor ve güzelliğe konuşuyorum. Ben sevgiyi görüyor ve sevgiye konuşuyorum. Güzellik ve sevgiyi göremediklerime ise onları hediye ediyorum. Cesaretle ilerliyorum ve yaralayan, üzen ve hayal kırıklığına uğratan kelimeleri değiştiriyorum. Kuralları değiştiriyorum. Sınırları değiştiriyorum. Fikirleri yeniden değerlendiriyorum. Düşüncemi değiştiriyorum. Yaratıcı alan yaratmak için çabalıyorum. Ben bir elçiyim ve özgürlüğün tohumları olan yeni fikirler getiriyorum. Büyük Ruh! Bana verdiğin kelimelerle gençleri özgürleştirip dünyayı değiştireceğim.

Kartın öğretisi:
Konuşmalarınız her zaman daha iyi yaşam yolları inşa edecek bir biçimde olsun. Böyle yaparsanız sözleriniz yedi neslin kalbinde ve ruhunda yaşayacaktır. Eğer başkalarına öncülük ediyorsanız ( özellikle gençlere), kelimeleriniz onların özgüvenli, çalışkan ve sevgi dolu olmalarına yardımcı olmalıdır.

Gelişmekte olan ruhların ihtiyaçlarını önemseyin. Hem kenarda durup müdahale etmemeye, hem de onlarla ilgilendiğinizi göstermeye dikkat edin. Kendi özlerini en üst seviyede ifade etmeleri için onları cesaretlendirin. Kendi hayatınızla ve davranışlarınızla onlara yol gösterin. Çocuklarınıza bırakacağınız dünya, sizin tekrar bedenleneceğiniz dünyadır.

Tüm ruhların dönüşebileceğini öğretin. Gençler sizin neslinizin hatalarını görebilecek güçte olacaklar. Onlara bu gücü yine siz öğreteceksiniz. Gençler umuttur. Onlara özgüven aşılayın. Kendi yolunuzda ilerlerken size yardımcı olan ve hayat yolunda ilerledikçe gelişen bilgeliğinizi onlarla paylaşın. Yol gösterin. Muhakkak bir yerlerde sizin bilgeliğinizi bekleyen bir çocuk vardır.

Sevgilerimle
Yurda Hal

03.01.2010 Bostancı

www.astroistanbul.com
www.oldubil.blogspot.com
Alt 11-01-2010, 11:23 PM   #37 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 24
81 Mesajinıza toplam 572 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
rimdeng2121 has a spectacular aura aboutrimdeng2121 has a spectacular aura aboutrimdeng2121 has a spectacular aura about

pylşaım için t.ş.kler eline sağlık
rimdeng2121 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 28-03-2010, 07:04 PM   #38 (permalink)

asudegece - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 90
9 Mesajinıza toplam 60 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
asudegece is on a distinguished road
Standart Cevap: Harekete geçmek endişeyi yok eder ve ruhu özgürleştirir

Gerçi ben okumakta epey gecikmişim ama yine de teşekkür etmek istedim.Gönlü yüreği aydın dost , her paylaşımında, karanlığın içinde uçuşan ateşböceklerini gördüğüm heyecanımı yaşıyorum.İyiki varsın iyiki burdayım teşekkürler.
asudegece isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla

Bookmarks