Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Sağlık Davranış Değişikliği Telkinle Fiziksel Değişim > Genel Sağlık

Uyarılar

100 Yaşına Kadar Yaşamanın Sırları...

Sağlık Davranış Değişikliği Telkinle Fiziksel Değişim ve Genel Sağlık 100 Yaşına Kadar Yaşamanın Sırları... Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Giderek daha uzun yaşıyorlar. 70 yaşının üzerine çıkanlar rekor kırdı. 100 yaşına gelenler ikiye katlandı. İşte uzun yaşamın sırrı. Japonlar uzun yaşamın sırrını bulmuş gibiler. Sadece uzun yaşamakla kalmıyorlar, sağlık sorunları da giderek azalıyor. Ülkenin bir bölgesinde ise kalp krizi ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Genel Sağlık telkin cd indir izle İstanbul Genel Sağlık nerededir kimdir Genel Sağlık çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Genel Sağlık hipnoz Genel Sağlık olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Genel Sağlık hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Genel Sağlık kuantum düşünce kitap haberi

100 Yaşına Kadar Yaşamanın Sırları...

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 15-09-2008, 09:55 PM   #1 (permalink)
Moderator

Tesekkür: 3,394
828 Mesajinıza toplam 4,500 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
comte has a reputation beyond reputecomte has a reputation beyond reputecomte has a reputation beyond reputecomte has a reputation beyond reputecomte has a reputation beyond reputecomte has a reputation beyond reputecomte has a reputation beyond reputecomte has a reputation beyond reputecomte has a reputation beyond reputecomte has a reputation beyond reputecomte has a reputation beyond repute
Standart 100 Yaşına Kadar Yaşamanın Sırları...

Giderek daha uzun yaşıyorlar. 70 yaşının üzerine çıkanlar rekor kırdı. 100 yaşına gelenler ikiye katlandı. İşte uzun yaşamın sırrı.
Japonlar uzun yaşamın sırrını bulmuş gibiler. Sadece uzun yaşamakla kalmıyorlar, sağlık sorunları da giderek azalıyor. Ülkenin bir bölgesinde ise kalp krizi nedir pek bilinmiyor. Kanser vakalarına da pek rastlanmıyor.

Uzun yaşayanlar ülkesi Japonya'da şimdi de 70 yaşın üzerindekilerin sayısı, ilk kez rekor düzeye ulaşarak 20 milyonu aştı. İçişleri ve İletişim Bakanlığı'nın verilerine göre, 20 milyon 170 bin olan 70 yaşın üzerindekilerin sayısı, toplam nüfusun yüzde 15.8'ini oluşturuyor. Bu oran önceki yıl yüzde 15.3 olarak saptanmıştı.

Dünyanın ikinci büyük ekonomisi olarak nitelenen Japonya'da, 65 yaşın üzerindekilerin sayısı da rekor kırdı ve 28 milyon 190 bine ulaşarak toplam nüfusun yüzde 22.1'ini oluşturdu.

Sağlık ve Refah Bakanlığı da geçen hafta, ülkede 100 yaşını aşanların sayısının son 6 yılda ikiye katlandığını ve 36 bine yaklaştığını açıklamıştı. BM verilerine göre, Japonya'da yüz yaşını gören nüfusun sayısının 2050'ye kadar 1 milyonu bulması bekleniyor.

UZUN YAŞAMANIN SIRRI

Bilim adamları ise bunun sırrını çözmeye çalışıyor. Şimdiye kadar pek çok araştırma yapıldı. Sonuç olarak, uzun ve sağlıklı yaşamın sırrının, Japonlar'ın beslenme ve yaşam tarzında olduğu ortaya çıktı. Uzmanlar, bol balık, deniz ürünleri, pirinç lapası ve lifli sebzelerle beslenmenin, sabah erken kalkıp, gece çok geç olmadan yatmanın çok önemli olduğuna dikkat çektiler.

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

comte isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 16-09-2008, 04:58 PM   #2 (permalink)
Super Moderator

yeni bir hayat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 30,500
1,573 Mesajinıza toplam 7,820 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
yeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant future
Standart Ynt: 100 Yaşına Kadar Yaşamanın Sırları...

Alıntı:
yeni bir hayat Nickli Üyeden Alıntı
"Geçmişi Düşünmek"

Boş bir anımda geçmiş günleri düşündüm;

Sanki eski dostlar orada oturuyorlarmış gibi geldi.

Ve ardından "acaba şimdi neredeler" diye meraklandım,

Tıpkı dökülen yapraklar gibi

Onlar da akan ırmaklarda kayboldular

Han Yu, kükürt tabletleri yuttu,

Ama küçücük bir hastalık onu mezara soktu.

Yuan, taşı sıksa suyunu çıkarırdı,

Ama daha yaşlanamadan gücü yok olup gitti

Üstat Tu, "Sağlığın Sırrı" na sahipti;

Bütün gün baharattan ve etten uzak dururdu.

Efendisi Tsui, güçlü bir iksire güvenerek,

Kış boyunca yazlık elbiseyle dolaşırdı.

Lakin kimi hastalıkla,kimi de ani bir ölümle

Ama hepsi de daha orta yaşı görmeden göçüp gittiler,

Bir ben, kendimi hiçbir şekilde perhize sokmayan,

Gençliğinde her türlü şehvete ve arzuya

Yumuşak bir şekilde boyun eğen ben,

Uzattım o sıkıcı yaşam süresini;

Damağı en lezzetli eti arzulayarak,

Ve ne bizmuttan, ne de kalomelden birşey anlamayan ben...

Acıktığımda yutuverdim buharı tüten yemekleri,

Susadığımda donmuş nehirden içtim suyumu,

Şiirlerle hizmet ettim ruhlarına beş organımın,

Üç yaşamsal bölgeyi şarapla yıkadım.

Bu yaşıma kadar sağlıklı ve sağlam bir şekilde yaşadım

Birtek dişim bile eksik değil;

Bacaklarım ve gövdem hala bana hizmet ediyor.

Yetmişinci yaşımı yeni bitirdim.

Ama halen karnımı doyuruyor, bebekler gibi uyuyorum.

Kadehimde duran şarabı mideme yuvarlıyor

Ve geri kalanı göklere bırakıyorum

Alıntı

Sanırım bizler de geçmişi ve geleceği düşünme kaygısıyla anı yaşayamıyoruz,ondan sonra huzur arıyorua değil mi?
yeni bir hayat isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 16-09-2008, 06:08 PM   #3 (permalink)
CeM
Çevirmen

CeM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 424
421 Mesajinıza toplam 2,289 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
CeM has a spectacular aura aboutCeM has a spectacular aura aboutCeM has a spectacular aura about
Standart Ynt: 100 Yaşına Kadar Yaşamanın Sırları...

Ben şahsen 60'a kadar yaşasam keser beni 44

ÖNYARGILARI YIKMAK ATOMU PARÇALAMAKTAN DAHA DA ZORDUR - PROF.DR ALBERT EINSTEIN
CeM isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla

Bookmarks