Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatını Değiştirmeye İstekli Yeni Üyeler > Dikkat Mp3leri Buradan Yükleyiniz > Ego(Güven)Güçlendirici

Uyarılar

bir türlü istenilen süre kadar dinleyemiyorum yardım

Dikkat Mp3leri Buradan Yükleyiniz ve Ego(Güven)Güçlendirici bir türlü istenilen süre kadar dinleyemiyorum yardım Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Bu siteye çok önce üye oldum hemen indirip ego ve suçluluk dinlemeye başladım çok hoşuma gitti sonra gece dinleyemedim listeyi yapamadım zamanla bıraktım direndim yeniden başladım aradan 1 yıl geçti erteledim önemli olduğunu biliyorum ama bir türlü 70-80 saate ulaşamıyordum ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Ego(Güven)Güçlendirici telkin cd indir izle İstanbul Ego(Güven)Güçlendirici nerededir kimdir Ego(Güven)Güçlendirici çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Ego(Güven)Güçlendirici hipnoz Ego(Güven)Güçlendirici olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Ego(Güven)Güçlendirici hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Ego(Güven)Güçlendirici kuantum düşünce kitap haberi

bir türlü istenilen süre kadar dinleyemiyorum yardım

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 21-09-2012, 03:17 PM   #1 (permalink)

Tesekkür: 0
9 Mesajinıza toplam 36 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
yesilmisik is an unknown quantity at this point
Cool bir türlü istenilen süre kadar dinleyemiyorum yardım

Bu siteye çok önce üye oldum hemen indirip ego ve suçluluk dinlemeye başladım çok hoşuma gitti sonra gece dinleyemedim listeyi yapamadım zamanla bıraktım direndim yeniden başladım aradan 1 yıl geçti erteledim önemli olduğunu biliyorum ama bir türlü 70-80 saate ulaşamıyordum ve dolaysıyla diğer telkinleri dinleyemedim uğraşılarım çoktu herhalde dedim 2 yıl arada sonra yine başladım şuan tedavi görüyorum anksiyete var listeyi nasıl yapmam gerekir kendimi geliştirmeyi severim bununla ilgili devamlı zaman harcarım uzun süren işleri sürdüremiyorum ego ve suçluluk eşit sayıda mı dinlemem gerekir günde 10 saatten fazla dinlemiyeceğiz değil mi yorumlarınızı bekliyorum lütfen yardım edin.
Başka yapmayı düşündüğüm işleri de bana yararlı olacağını biliriyorum ama bir türlü yapamıyorum eğer bitirirsem de onu önemsiz görüyorum daha yapmam gerekenler var diyorum. Aklılm karışık diyorum kağıda liste yapıyorum kağıtta kalıyor bazen de aniden bir şey çıkıyor planlı ders çalışmak istediğimde kağıda yazıyorum sonra listeye hep aynı şeyleri yazdığımı farkettim bazen planımdaki işlerden beni alıkoyanlar yakın çevremdeki kişiler olabiliyor onlara öfkelendim. Aşmaya çalışıyorum ama galiba huy oldu uzun vadede belli olmayan şeyleri yapamıyorum listede yazılı kalıyor lütfen yadım edin yorumlarınızı bekliyorum.
yorumlarınız için şimdiden teşekkürler

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

yesilmisik isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 21-09-2012, 04:03 PM   #2 (permalink)
bir damla deniz
Guest

Standart Cevap: bir türlü istenilen süre kadar dinleyemiyorum yardım

merhaba, durumunuzu anlıyorum.

Şu an sanırım

Suçluluk
ego güçlendirme
ertelemeyi bırak

telkinlerini arka arkaya çalacak şekilde dinlemen uygun olacak. İşlerini ertelemen ile ilgili yaşadığın soruna yoğunlaşabilmek için sıralamayı şöyle de yapabilirsin;

Suçluluk
ego güçlendirme
ertelemeyi bırak
ertelemeyi bırak

Ertelemeyi bırak telkinini arka arkaya iki kez çalacak şekilde ayarlayabilirsin. Yatarken dinle. Yattığın süre boyunca dinlemen zaten yeterli olacaktır. Gündüz de bir kaç saat fırsat buldukça dinlemeni şahsen öneririm. İki hafta kadar yoğun olarak bu şekilde devam edin derim ben. Ardından yoğunluğu azaltabilirsin. Veya bir iki gün dinlemeyerek ara verebilirsin.

Ne tür bir cihazla dinleyeceksin bu arada?
Alt 25-09-2012, 03:42 PM   #3 (permalink)

Tesekkür: 0
9 Mesajinıza toplam 36 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
yesilmisik is an unknown quantity at this point
Smile Cevap: bir türlü istenilen süre kadar dinleyemiyorum yardım

Teşekkür ederim cevaplarınız için çok sağolun öncelikle ben liste hazırlamayı bilmiyorum.Azimle başladım 3 gündür dinliyorum ego tüm versiyonları sonra suçluluk 4 saat edecek şekilde ayarladım ama suçluluk telkini daha az şeklinde düzenledim gece ve gündüz dinledim. Telkin etkisi mi bilmiyorum fena halde rahatsızlandım ne yersem çıkarttım ve 2 gündür sabah 5 e kadar uyumuyorum sabah 5 ile sabah 9 arası uyuyorum bu kadar gündüz de uyumuyorum bu etkiler çıkınca bende yine bir hafta tam dolmadan ara vermek zorunda kaldım yani anlayacağınız yine 1 hafta ara vermeden 70 -80 saat dinleme kuralına uyamadım. Gece dinlediğimde bilgisayardan dinliyorum kulaklık takılı ouyor müzik sesinden rahatsız olabilirler endişesiyle kulaklıkla dinliyorum ve bir süre sonra kulağım rahatsız oluyor sağ kulagımda da sorun var bazen iyi işitemiyorum kulaklıkla dinlemek daha mı etkili bir türlü nasıl dinleyeceğimi beceremedim.Bu 3 gün boyunca müzikleri dinlerken önemli bir şey dikkatimi çekti. Hep yapmak isteyip de yapamadıklarımı yapmıştım o işlerin için daldığımı gördüm biraz mükemmelliyetçiliğim de var ve şu an tedavi görüyorum antidepresan ilaç kullanıyorum bu müziklerin olumsuz etkisi olur mu veya nasıl dinlemeliyim değişmeyi çok istiyorum yenilikleri çok severim yardımlarınız için çok teşekkürler sağlıcakla kalın.
yesilmisik isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 25-09-2012, 06:55 PM   #4 (permalink)
Administrator

sweeet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 19,481
3,779 Mesajinıza toplam 10,280 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
sweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to behold
Standart Cevap: bir türlü istenilen süre kadar dinleyemiyorum yardım

Size teknik olarfak da yardımcı olabilirim. Pc de hangi program yardımı ile telkinleri dinliyorsunuz?

Ego+suçululuk+ertelemeyi bırak dinleyin bence de böylece ertelemeden dinleyebilirsiniz.

Diğer insanlar rahatsız olmadan da dinleyebilirsiniz. Fon müziği giğbi su sesi veya müzik sesi kulağınıza gelecek minimum ses düzeyine ayarlayarak dinleyebilirsiniz. Ben geceleri telefondan dinliyorum. Tek bir seviye ses düzeyinde yeterli oluyor faydasını görüyorum. Bu ara bir müzik kutusu alıcam. Onu açıcan odanın bir köşesinde çalsın dursun istiyorum.

Telkinler bazen her zaman değil bende mide bulantısı yapıyordu. Ama her etkiyi telkinlere yormak da doğru değil. Kullandığınız ilaçlar midenize olumsuz etkide bulunuyor da olabilir?

Huzursuzluk uyku düzeniniz üzerinde çok etkili olacaktır.

Kulaklıkla dinlemek şart değil.

Alıntı:
Hep yapmak isteyip de yapamadıklarımı yapmıştım o işlerin için daldığımı gördüm
Bu çok güzel bir etki.

Alıntı:
biraz mükemmelliyetçiliğim de var
bende de vardı ve burada değiştirdim ben şimdi benim hayat felsefem yapabileceğimin en iyisini yapmak. Mükemmeliyetçilik yoruyor bu düşünce ise beni daha mutlu ediyor. Ve daha başarılı olmamı sağlıyor.

İlaçları kullanmaya devam edin onlar da sizin için önemli ebet. Bırakmak istediğiniz zaman mutlaka doktorunuza danışın. O size yardımcı olacaktır.

Yan etkilerini araştırmayı ben hiç kimseye tavsiye etmem aslında çünkü birinde görülen etki diğerinden görülecek diye bir şart yok. Ve yan etkileri okuyunca bizde de var mı diye düşünüp bedeni ona şartlandırıyoru sanki. Çok ufak baş ağrısı, mide bulantısı, ağlama hissi ... forumda daha araştırmak istersiniz bulursunuz. Ama en güzeli kendini dinlemek ve izlemek. Böylece daha objektif etkileri olup olmadığına karar verilir. Ve bir tavsiye daha mümkün mertebe olumlu etkilere odaklanırsanız diğerleri daha önemsiz gelir. Ve geçer alışırsınız.

Şimdilik söyleyeceklerim bunlar.

Sevgiler.

Hayatın düşüncelerinin aynasıdır.

sweeet isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla

Bookmarks