Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Kişisel Gelişim Klubü > Alternatif Kişisel Gelişim > Eft

Uyarılar

Eft eft tapping, eft, eft emotional, eft gary craig, eft emotional freedom, eft practitioners, eft manual, eft videos, eft transfer, eft ıban

Eft ile İlgili Anahtar Kelimeler

Alternatif Kişisel Gelişim ve Eft Eft ile İlgili Anahtar Kelimeler Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Alıntı: SpY.GaMe Nickli Üyeden Alıntı Alıntı: esmir Nickli Üyeden Alıntı kimsenin sayın selinorsa ya deli demediği gayet açık sanırım biraz kendinden bahsetmek istemiş, biraz da garip olan nedir sorusunun yanıtını vermeye çalışmış paylaşımın için teşekkür ederiz sayın selinorsa dusun aksini ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Eft telkin cd indir izle İstanbul Eft nerededir kimdir Eft çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Eft hipnoz Eft olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Eft hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Eft kuantum düşünce kitap haberi

Eft ile İlgili Anahtar Kelimeler

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 15-09-2008, 11:16 AM   #11 (permalink)
Üsteğmen

Tesekkür: 30
63 Mesajinıza toplam 264 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
esmir is an unknown quantity at this point
Standart Ynt: Eft ile İlgili Anahtar Kelimeler

Alıntı:
SpY.GaMe Nickli Üyeden Alıntı
Alıntı:
esmir Nickli Üyeden Alıntı
kimsenin sayın selinorsa ya deli demediği gayet açık

sanırım biraz kendinden bahsetmek istemiş, biraz da garip olan nedir sorusunun yanıtını vermeye çalışmış

paylaşımın için teşekkür ederiz sayın selinorsa
dusun

aksini iddia etmediğim açıkça görünüyor. aynı fikirdeyiz sanırım sn esmir.
cevap vermeye çalıştığı aşikar fakat birilerine atıfta bulunarak olmamalı...

sağlıcakla ve ışıkla...
evet elbette aynı fikirdeyiz.

ancak gördüğüm kadarıyla bir atıfta bulunma da sözkonusu değil.

bazı yanlış anlaşılmalar nedeniyle yeni üyelerin üzerinede fazla gidilmemesi gerek. zira bende bu durumu yaşadım. 4 gün önce üye oldum.

saygılar

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

esmir isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 15-09-2008, 11:50 AM   #12 (permalink)
Administrators
♥Ozlem Şahin ♥

shamanic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 13,842
2,276 Mesajinıza toplam 13,392 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
shamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond repute

sevgili esmir cim..

sevgili selinarosa ile birbirimizin mesajlarını anlamaya çalıştığımız için yanlış anlamalara yer verdiysek kendi adıma özür dilerim..
(yanıtlar ikimiz arasında olduğu için bana atıfta bulunmuş gibi gözükmekte.. sevgili spy.game de beni iyi tanıdığı için selinarosa ya beni yanlış anladığını söylemek istemiş..
tıpkı senin selinarosa için parantez açışın gibi o da benim için bir parantez açmak istemiş.. )

dolayısıyla yanlış anlaşmalarımızı bir kenara bırakarak doğru adreste buluşmanın keyfiyle sevgiyle devam edelim yolumuza..

bir önceki mesajımda birliğimizden beraberliğimizden söz ettim..
tüm dünyaya ulaşmaktan her bireyin kendi payına düşeni bu forumdan sevgiyle almasından bahsettim..
sevgiyle alırken arkasından aynı yollardan geçecek olanlara sevgi dolu izler bırakabilmeli..

kalıcı olan bu forum.. ben sen o her şey geçici.. geriye izlerimiz ve öğrenebildiklerimiz öğretebildiklerimiz kalacak izimizden yürümeyi seçenlere..
bu iz mutluluğa giden iz olduğu için bir çok takipçisi olacaktır.. yeni üye eski üye diye bir kimlik yarışı olmadı olmamalıda..

herkese ulaşmayı amaçlayan bir adres yeni gelen her dostu gönülden sevgisi ile kucaklar..
karşılıklı eksiklerimiz olabilir ama bunlar tamamlanacak kadar kolaydır eminim..

yürüdüğümüz bu yolda her gün yenileniyoruz ve her gün bu adreste hepimiz yeni üyeler oluyoruz..

hepimize kucak dolusu sevgiler..
Alt 15-09-2008, 12:07 PM   #13 (permalink)
Üsteğmen

63 Mesajinıza toplam 264 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.

çok güzel bağladınız teşekkürler
Alt 15-09-2008, 06:08 PM   #14 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 24
67 Mesajinıza toplam 232 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
selinarosa is an unknown quantity at this point

BAKIN BU DA ÇOK GARİP! Ben kimseye kızmadım, gücenmedim; bana ''deli'' diyorlar demedim ki, kimseyi de yanlış anlamadım ki! Sadece KENDİMDEN BAHSETTİM arada ve neden garip geldiğini AÇIKLADIM arkadaşlar, beni korkutuyorsunuz ama... lütfen, kesinlikle böyle bir şey yok yani. Ben hiç kimseye KESİNLİKLE AMA KESİNLİKLE atıfta bulunmak istemedim.
selinarosa isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 15-09-2008, 06:14 PM   #15 (permalink)
Teğmen

67 Mesajinıza toplam 232 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.

Unutun gitsin! Hepiniz çok kabasınız işte! Ben kimseyi yanlış anlamadım, kızmadım ve saldırmadım ki! Hiç misafirperver değilsiniz, çok kabasınız! Nasıl niyetimi bilmeden böyle üzerime gelirsiniz?! O SİZİN fesatlığınız! Lütfen bu mesajım da silinmesin, yoksa gerçekler bastırılıyor, insanlar susturuluyor demektir burada!
selinarosa isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 15-09-2008, 06:18 PM   #16 (permalink)
Administrators
♥Ozlem Şahin ♥

shamanic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 13,842
2,276 Mesajinıza toplam 13,392 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
shamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond repute

tamam canım elbette kalsın bu mesajın ..
diğerlerini siliş nedenimi anlattım sana

kabalık yaptık afedersin onun için sana çiçek getiridim..

yeni ve güzel bir başlangıç olsun..

sevgiler..
Alt 15-09-2008, 07:44 PM   #17 (permalink)
Teğmen

Banane! Diğerlerini affetmiyorum işte! Önce masumu ez, sonra af dile; ne ala! hatta onlar dilememiş bile! Atıfmış! Ciddi şekilde algı sorunları olduğu belli! Ve de fesatlar! Madem bu kadar negatifler burada ne işleri var hem de yönetici olarak?! XPPPPPPPPPP
Alt 15-09-2008, 10:56 PM   #18 (permalink)
Üsteğmen

evt arkadaşlar yeni üyelere neden daha hassas olmamıs gerektiğini canlı örnekle anlamış olduk

abartma , sende artık tamam

bak bende yeni üyeyim bişi diyo muyum

hadi iyi forumlar.

Alt 15-09-2008, 11:08 PM   #19 (permalink)
Üsteğmen

Alıntı:
selinarosa Nickli Üyeden Alıntı
Alıntı:
**shamanic** Nickli Üyeden Alıntı
merhabalar selinarosa

garip olan nedir.. dusun
Ben dünyadan kopuk yaşıyorum, bu yüzden pek çok kişinin bilmediği şeyleri bilirim; ama herkesin bildiği çoğu şeyi bilmem. Eft nin ne olduğunu bilmiyorum, ne bankacılık alanında ne de diğer alanlarda...bu yüzden hem bankacılık hem de anladığım kadarıyla bir tür disiplin-öğreti olması bana çok garip geldi. Aslında sitedeki puan kazanımları ve benzeri sistem de benim için çok garip. Hatta bana bu kadar garip gelen bunca şeye şaşan bir tepki verdiğimde hiç garip bir şey göremediği için ''garip olan nedir'' diye soran birisi de çok garip! Üzgünüm ama bunların hepsi benim için çok garip, diğer herkes için de ben öyleyimdir zaten. Bu yüzden ''deli'' olarak anılmak bana hiç garip gelmiyor artık.
Bi dakka ya,

'Ben dünyadan kopuk yaşıyorum, bu yüzden pek çok kişinin bilmediği şeyleri bilirim; ama herkesin bildiği çoğu şeyi bilmem.'

bunu yeni farkettim, çakralarım daha yeni açıldı sanırsam. bunu açar mısın. ne bu, wat iz diz ?

şaka bi yana, biraz daha açabilirsen iyi olur zira bu foruma girdikten sonra çakralarım fena halde açıldı meraklıyım ve de gomblexliyim.

dünyadan nasıl kopuk yaşıyosun, ve buna ramen pek çok kişinin - ki bunların içinde ben de varım - bilmeyipte senin bildiklerini bizimlen paylaşmanı arzuhal eder isek nası bi tepki vereceğini ve cevaplarını merak ettim.

şakayla karışık mesajım umarım yeni bir infiale neden olmadan amacına ulaşır.

herkese sevgiler

iyi forumlar
Alt 15-09-2008, 11:24 PM   #20 (permalink)
Üsteğmen

taçyaprak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 54
34 Mesajinıza toplam 88 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
taçyaprak is an unknown quantity at this point

Bi dakka ya,

çakralarım daha yeni açıldı sanırsam. bunu açar mısın. ne bu, thumsanim wat iz diz ?

Bookmarks