Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Forum > Beyaz Masa > Duyurular

Uyarılar

Hayatım Değişti MSN Grup açılmıştır...

Beyaz Masa ve Duyurular Hayatım Değişti MSN Grup açılmıştır... Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız merhaba... hayatım değişti ailesini tek grup altında toplamak amacıyla msn grubu kurduk. ilgilenmek isterseniz, msn adresininizin kişi ekle bölümünden group1159186@groupsim.com adresi eklemeniz yeterli anlık paylaşımlarda bulunabiliriz. sevgiler....

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Duyurular telkin cd indir izle İstanbul Duyurular nerededir kimdir Duyurular çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Duyurular hipnoz Duyurular olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Duyurular hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Duyurular kuantum düşünce kitap haberi

Hayatım Değişti MSN Grup açılmıştır...

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 10-04-2010, 11:09 AM   #1 (permalink)
Binbaşı

melodiss - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 1,532
469 Mesajinıza toplam 3,122 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
melodiss has much to be proud ofmelodiss has much to be proud ofmelodiss has much to be proud ofmelodiss has much to be proud ofmelodiss has much to be proud ofmelodiss has much to be proud ofmelodiss has much to be proud ofmelodiss has much to be proud ofmelodiss has much to be proud ofmelodiss has much to be proud of
Thumbs up Hayatım Değişti MSN Grup açılmıştır...

merhaba...

hayatım değişti ailesini tek grup altında toplamak amacıyla msn grubu kurduk. ilgilenmek isterseniz, msn adresininizin kişi ekle bölümünden group1159186@groupsim.com adresi eklemeniz yeterli anlık paylaşımlarda bulunabiliriz.

sevgiler.

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

melodiss isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 10-04-2010, 11:51 AM   #2 (permalink)

Redflowers

Belgin ∞ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 28,441
2,242 Mesajinıza toplam 14,584 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Belgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond repute
Standart Cevap: Hayatım Değişti MSN Grup açılmıştır...

Ellerine sağlık

Çok güzel düşünmüşsün. Hayırlı olsun grubumuz
Ben Tanrı'nın bir çocuğuyum ve Dünya denen bu yerde olmaya layığım. Ruhun adına, şifamı birlikte-yaratıyor ve titreşimimin değişmesini seçiyorum. Tanrım, kontratımı gerçekleştirebilmem için bilmemi istediğin şey nedir?
Belgin ∞ isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 10-04-2010, 12:44 PM   #3 (permalink)
Dolphin

bluegirlx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 4,057
1,534 Mesajinıza toplam 6,218 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
bluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond repute

süper olmuşşş..bazen sitede sorun oluyor..sorun varmı diye soracak kimse olmuyor ortada..

bluegirlx isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 10-04-2010, 02:32 PM   #4 (permalink)
Binbaşı

maviinci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 5,267
1,458 Mesajinıza toplam 5,344 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
maviinci is a name known to allmaviinci is a name known to allmaviinci is a name known to allmaviinci is a name known to allmaviinci is a name known to allmaviinci is a name known to all

harikaaaaa en kısa zamanda geleceeeemm :D:D
maviinci isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 10-04-2010, 11:22 PM   #5 (permalink)
<b>Administrators<br /> MuminOkan</b>

Tesekkür: 15,880
1,898 Mesajinıza toplam 8,534 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
MuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond repute

hayırlı olsun. daha evvel buna benzer bir fikir üretmiştik fiiliyata ancak geçebilmesi sevindirici...

Elimde mevcut olan >tüm ücretsiz ve isme özel olmayan telkinler<

Daha Sağlıklı Bir Hayat İçin Smootox Buğday Çimi Suyu İçin: https://www.simgeorganik.com.tr

Sana 1π gönderiyorum! Pi Stanford PhD'leri tarafından geliştirilen, dünya genelinde 47 milyondan fazla üyesi olan yeni bir dijital para birimidir. Pi elde edebilmek için https://minepi.com/MuminOkan linkini takip edin ve davetiye kodu olarak benim kullanıcı (MuminOkan) kullanın.
MuminOKAN isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 11-04-2010, 12:14 AM   #6 (permalink)
Teğmen

spawnix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 23
56 Mesajinıza toplam 288 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
spawnix is an unknown quantity at this point

bu fikri düşüneni alkışlamak lazım :)
Alt 11-04-2010, 01:33 AM   #7 (permalink)
Teğmen

Xarmaşık - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 105
80 Mesajinıza toplam 383 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Xarmaşık has a spectacular aura aboutXarmaşık has a spectacular aura aboutXarmaşık has a spectacular aura about

Şerefsizim benim aklıma gelmişti.. Gerçek..
Kim düşünmüşse çok iyi düşünmüş.. İnş hayırlı olur..bende geliyim barii..
Xarmaşık isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 11-04-2010, 02:51 AM   #8 (permalink)
Teğmen

spawnix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 23
56 Mesajinıza toplam 288 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
spawnix is an unknown quantity at this point

Alıntı:
Xarmaşık Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Şerefsizim benim aklıma gelmişti.. Gerçek..
Kim düşünmüşse çok iyi düşünmüş.. İnş hayırlı olur..bende geliyim barii..
OoO geç bile kalmışın Xarmaşık hehe
Alt 11-04-2010, 01:58 PM   #9 (permalink)
Binbaşı

yelda_k - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 5,695
1,082 Mesajinıza toplam 3,997 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
yelda_k is just really niceyelda_k is just really niceyelda_k is just really niceyelda_k is just really nice

cok guzell yaa ellerine aklına saglıkk :,)
yelda_k isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 11-04-2010, 02:04 PM   #10 (permalink)
blue jaloon
Guest

ellerine saglik cok güzel.
kiss elektrik senide bekliyos ona göre kih kih kih:))

Bookmarks