Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatını Değiştirmeye İstekli Yeni Üyeler > Dikkat Mp3leri Buradan Yükleyiniz

Uyarılar

Dikkat Mp3leri Buradan Yükleyiniz Telkinli Mp3’leri Buradan Yükleyiniz!!!

TÜM TELKİNLER (TEKRAR YÜKLENDİ)

Hayatını Değiştirmeye İstekli Yeni Üyeler ve Dikkat Mp3leri Buradan Yükleyiniz TÜM TELKİNLER (TEKRAR YÜKLENDİ) Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Merhaba arkadaşlar, Arşivimi buldum, elimden geldiği kadar düzenledim ve tekrar yükledim. İhtiyacı olanlara daha kolay ulaşması için yeni bir konu olarak yazıyorum. Buradan Yükleyin (Dropbox) Alıntı: Kaynaklar: http://www.hayatimdegisti.com/forum/...telkinler.html @Janer e teşekkürler. Bir site olsa bulanlar telkin cd indirse hayatı değişse ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Dikkat Mp3leri Buradan Yükleyiniz telkin cd indir izle İstanbul Dikkat Mp3leri Buradan Yükleyiniz nerededir kimdir Dikkat Mp3leri Buradan Yükleyiniz çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Dikkat Mp3leri Buradan Yükleyiniz hipnoz Dikkat Mp3leri Buradan Yükleyiniz olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Dikkat Mp3leri Buradan Yükleyiniz hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Dikkat Mp3leri Buradan Yükleyiniz kuantum düşünce kitap haberi

TÜM TELKİNLER (TEKRAR YÜKLENDİ)

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 20-02-2017, 07:05 PM   #1 (permalink)
Teğmen

delidervis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 15
23 Mesajinıza toplam 48 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
delidervis is an unknown quantity at this point
Lightbulb TÜM TELKİNLER (TEKRAR YÜKLENDİ)

Merhaba arkadaşlar,

Arşivimi buldum, elimden geldiği kadar düzenledim ve tekrar yükledim. İhtiyacı olanlara daha kolay ulaşması için yeni bir konu olarak yazıyorum.

Buradan Yükleyin (Dropbox)

Alıntı:
Kaynaklar:
http://www.hayatimdegisti.com/forum/...telkinler.html @Janer e teşekkürler.
Bir site olsa bulanlar telkin cd indirse hayatı değişse - Hayatım Değişti hayatimdegisti anasayfadaki mp3 player içeriği (eski sitede mevcuttu, şu an göremedim)
ve forumda verilen telkinmp3.com sitesi linkleri.
Kod:
başkalarının_düşüncelerini_önemseme_doğa
depresyon_dünde_kaldı_doğa
depresyon_dünde_kaldı_klasik
depresyon_dünde_kaldı_newage
depresyon_dünde_kaldı_ney
depresyon_dünde_kaldı_sanat
dışadönük_kişilik_doğa
dışadönük_kişilik_klasik
dışadönük_kişilik_newage
ego_güçlendirici_doğa_yeni
ego_güçlendirici_doğa
ego_güçlendirici_klasik
ego_güçlendirici_newage
erken_uyanma_doğa
ertelemeyi_bırak_doğa
kendine_güven_doğa
kendine_güven_klasik
kendine_güven_newage
kilo_verme_ada_klasik
kilo_verme_ada_newage
kilo_verme_ada_ney
kilo_verme_güven_doğa
kilo_verme_güven_klasik
koruma_kalkanı_doğa
koruma_kalkanı_klasik
koruma_kalkanı_newage
mutlu_olmak_doğa
mutluluk_doğa
mutluluk_klasik
sigarayı_bırak_doğa
sigarayı_bırak_newage
sigarayı_bırak_ney
sınav_heyecanı_doğa
sosyal_fobi_doğa
sosyal_fobi_klasik
sosyal_fobi_newage
sosyal_fobi_ney
sosyallik_arttırıcı_doğa
sosyallik_arttırıcı_klasik
sosyallik_arttırıcı_newage
sosyallik_arttırıcı_ney
sosyallik_arttırıcı_sanat
suçluluk_doğa_yeni
suçluluk_doğa
suçluluk_klasik
suçluluk_newage
suçluluk_ney
suçluluk_sanat
topluluk_karşısında_konuşma_doğa
topluluk_karşısında_konuşma_klasik
topluluk_karşısında_konuşma_newage
topluluk_karşısında_konuşma_ney
zinde_uyanma_doğa

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

Telkinleri buradan indirebilirsiniz:
http://www.hayatimdegisti.com/forum/...-yuklendi.html
delidervis isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 24-02-2017, 03:08 PM   #2 (permalink)
Üsteğmen

Tesekkür: 195
198 Mesajinıza toplam 252 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
KıpçakBeyi is an unknown quantity at this point
Standart Cevap: TÜM TELKİNLER (TEKRAR YÜKLENDİ)

Elinize sağlık.Çabalarınız için sizi tebrik ediyorum. İnş'Allah yeni üye arkadaşlarda bu sayfayı bulacak kadar çaba gösterir.
KıpçakBeyi isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 24-02-2017, 06:56 PM   #3 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 24
30 Mesajinıza toplam 41 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Robi is an unknown quantity at this point

Sosyal fobi telkininin doğa versiyonunu arıyordum uzun zamandır. Çok sağolun :)
Robi isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 20-03-2017, 03:07 AM   #4 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 107
29 Mesajinıza toplam 38 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
kozmodans is an unknown quantity at this point

Tüm versiyonların olması iyi oldu. Zaman ve emek harcamışsınız. .Çok Teşekkürler.
kozmodans isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 01-02-2018, 03:16 PM   #5 (permalink)
Teğmen

delidervis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 15
23 Mesajinıza toplam 48 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
delidervis is an unknown quantity at this point

Güncel ve linkler sağlamdır.

Telkinleri buradan indirebilirsiniz:
http://www.hayatimdegisti.com/forum/...-yuklendi.html
delidervis isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 08-01-2019, 12:05 AM   #6 (permalink)

ferya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

5 Mesajinıza toplam 9 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
ferya is an unknown quantity at this point

Iyi gunler, bu listedeki Zinde Uyanma Telkininin icerigini cok aradim ama bulamadim Erken uyanma telkini ile farkli bir icerige sahip sanirim. Zinde uyanma telkinin icerigini nasil bulabilirim? Tesekkurler.
ferya isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 08-01-2019, 02:14 AM   #7 (permalink)

ferya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

5 Mesajinıza toplam 9 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
ferya is an unknown quantity at this point

Tekrar iyi gunler, Listemde Refah adli bir telkin var ama onuda hic bir yerde bulamadim ne icerigini ne de kendisini. Kaldirildimi acaba yada icerigini nasil bulabilirim. Tesekkurler.
ferya isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 22-09-2020, 09:13 AM   #8 (permalink)

Tesekkür: 0
0 Mesajinıza toplam 0 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
biofatih35 is an unknown quantity at this point

Elinize sağlıki galiba forumda sayılı çalışır linklerden biri
biofatih35 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 23-12-2020, 11:21 AM   #9 (permalink)

Tesekkür: 0
0 Mesajinıza toplam 0 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
karmetta is an unknown quantity at this point

Elinize sağlık çok başarılı.
karmetta isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla

Bookmarks

Seçenekler
Stil