Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatını Değiştirmeye İstekli Yeni Üyeler > Rehber Bölümünü İncelemeden Soru Sormayınız > Diğer Sorularınız

Uyarılar

Telkinler radyoda tv'de kullaniliyor olabilir mi

Rehber Bölümünü İncelemeden Soru Sormayınız ve Diğer Sorularınız Telkinler radyoda tv'de kullaniliyor olabilir mi Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Atakan Bey selam. öncelikle 32 yaşındayım ilk defa müzikle telkin konusunun gerçek olduğunu okuyorum. ve yazanların mesajlarını okuyorum. (hep bi rüvayet olarak duyuyordum ve inanmıyordum. ) bugün sitenize üye oldum ve öneri mesajlarınızı okuyarak suçluluk duygusundan başladım. bu konuda aklıma ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Diğer Sorularınız telkin cd indir izle İstanbul Diğer Sorularınız nerededir kimdir Diğer Sorularınız çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Diğer Sorularınız hipnoz Diğer Sorularınız olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Diğer Sorularınız hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Diğer Sorularınız kuantum düşünce kitap haberi

Telkinler radyoda tv'de kullaniliyor olabilir mi

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 15-06-2008, 04:00 PM   #1 (permalink)

Tesekkür: 0
1 Mesajina 5 kez İyi ki varsın denildi
ntumay is an unknown quantity at this point
Standart Telkinler radyoda tv'de kullaniliyor olabilir mi

Atakan Bey selam.

öncelikle 32 yaşındayım ilk defa müzikle telkin konusunun gerçek olduğunu okuyorum. ve yazanların mesajlarını okuyorum. (hep bi rüvayet olarak duyuyordum ve inanmıyordum. )
bugün sitenize üye oldum ve öneri mesajlarınızı okuyarak suçluluk duygusundan başladım.

bu konuda aklıma takılan çok şey var.
-mesela acaba bu telkin çalışması her konu için yapılabilir mi. mesela -klasik bir türk şüphesi: bu yolla tv ve radyolarda bize ahlak dışı veya psikolojimizi kötü etkileyecek telkinlerin yapılması (teknik olarak mümkün mü). çünkü dinlediğim kadarı ile müziklerde kulağımıza ulaşan herhanbi bir telkin cümlesi algılamıyoruz. demekki radyo ve televizyon yolu ile de bu yapıldığı zaman bizim bunu farketmemiz mümkün değil. hatta bunu en çarpıcı bir filmiz izlerken bile yapmaları mümkün gibi alıyorum. haklımıyım acaba.??
-Ayrıca bilgisayar üzerinde müzik sistemleri ile ilgilenen benim gibi arkadaşlar için telkin dosyalarıni bize gönderseniz de biz istediğimiz ve çok sevdiğimiz müzik parçalarıyla birleştirip de kullansak daha verimli olmaz mı acaba.

mesajımı yanıtlarsanız şimdiden teşekkürler.

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

ntumay isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 15-06-2008, 04:29 PM   #2 (permalink)
Administrators
Atakan Sönmez

Tesekkür: 2,852
3,132 Mesajinıza toplam 17,384 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
hayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond repute
Standart Ynt: Telkinler radyoda tv'de kullaniliyor olabilir mi

Alıntı:
ntumay Nickli Üyeden Alıntı
Atakan Bey selam.

öncelikle 32 yaşındayım ilk defa müzikle telkin konusunun gerçek olduğunu okuyorum. ve yazanların mesajlarını okuyorum. (hep bi rüvayet olarak duyuyordum ve inanmıyordum. )
bugün sitenize üye oldum ve öneri mesajlarınızı okuyarak suçluluk duygusundan başladım.

bu konuda aklıma takılan çok şey var.
-mesela acaba bu telkin çalışması her konu için yapılabilir mi. mesela -klasik bir türk şüphesi: bu yolla tv ve radyolarda bize ahlak dışı veya psikolojimizi kötü etkileyecek telkinlerin yapılması (teknik olarak mümkün mü). çünkü dinlediğim kadarı ile müziklerde kulağımıza ulaşan herhanbi bir telkin cümlesi algılamıyoruz. demekki radyo ve televizyon yolu ile de bu yapıldığı zaman bizim bunu farketmemiz mümkün değil. hatta bunu en çarpıcı bir filmiz izlerken bile yapmaları mümkün gibi alıyorum. haklımıyım acaba.??
-Ayrıca bilgisayar üzerinde müzik sistemleri ile ilgilenen benim gibi arkadaşlar için telkin dosyalarıni bize gönderseniz de biz istediğimiz ve çok sevdiğimiz müzik parçalarıyla birleştirip de kullansak daha verimli olmaz mı acaba.

mesajımı yanıtlarsanız şimdiden teşekkürler.

Merhaba Sn Ntumay
Sitemize hoş geldiniz
Bu konuda genel görüş bilinçaltının etik olmayan şeyleri kabul etmeyeceği üzerinedir.
Konu ile ilgili yapılan deneylerde bu yöndedir.Bir kişiye telkin ederek onu olduğundan tamamen farklı şeyler yapmasını sağlayamazsiniz.

Subliminal teknikler oldukça uzun bir süredir reklam sektörü tarafından kullanılmaktadır.Genellikle görsel olarak reklamlarda kullaniyorlar.
Sesli olarak bazı marketlerin alışveriş esnasında çalan müzikte kullandıkları da ortaya çıkmıştır.
Radyo yaynı yada tv yayını ile ilgili bir şey duymadım...Ben pek zannetmiyorum kullandıklarını...

Subliminal ile ilgili bir çok kişisel gelişim sitesi vardır.Bunların bir çoğu birbirine benzer.Bazıları ise farklı teknikler kullanırlar.
Bizim sitemizde kendi oluşturduğumuz ritmli okuma yani ritmotrans yöntemini kullanıyoruz.
Bir çok çalışmanın metinlerini ve müzikle karıştırılmış halini sitemizde ücretsiz yayınlıyoruz.
Bunun dışında ayrıca ham kayıtları yayınlanması hem telif konusundan bizi sıkıntıya düşürür hemde hangi mp3'de bizim subliminal telkinlerimiz var hangisinde yok anlaması güç olur.
Kısa sürede telkinler bir çok popüler parçaya eklenip yayınlanabilir ki bu istemediğimiz bir şey.
Kişinin kişisel gelişim amaçlı da olsa bilerek ve isteyerek telkinleri dinlemesi önemlidir.

Dinledikten sonra etkiler ile ilgili anketlere bu linkten katilin.
http://www.hayatimdegisti.com/forum/...-anketlerimiz/
hayatimdegisti isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 15-06-2008, 05:05 PM   #3 (permalink)
Üsteğmen

peacemaker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 347
149 Mesajinıza toplam 1,006 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
peacemaker is a name known to allpeacemaker is a name known to allpeacemaker is a name known to allpeacemaker is a name known to allpeacemaker is a name known to allpeacemaker is a name known to all

bu konuyla ilgili ben de bildiğim birşeyi paylaşayım.Bunun sinemada bir örneği var.Gizli reklam derler ve iletişim fakültelerinde de öğrencilere en azından ne olduğu anlatılır.Sinemada bir saniye 25 kareden oluşur ve bunların her birine frame adı verilir.Bu frame lerle çeşitli oynamalar yapılarak( ne olduğunu nasıl olduğunu açıklamayayım ) telkine benzer bir uygulama yapılır.Örneğin bir çöl sahnesinde buz gibi bir cola görüntüsü koyulur filmin içine.gözümüzün görmeyeceği kadar kısa ama bilincaltının algılayacağı kadar uzun bir görüntüdür bu ve saniyenin 100 de birleriyle ölçülür.kişiye susatma ve o içeceği alma hissi uyandırır.tabii bizim bu telkinlerde olduğu gibi etkili olması için çeşitli yöntemleri vardır.Sprite bunu yaptığını itiraf etti.Ama artık yapmıyomuş :) öyle söylüyolar.artık açık açık telkinleri reklamlarda yüksek sesle kullanıyolar.İtirazı olan?? gibi...
peacemaker isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 03-07-2008, 09:36 PM   #4 (permalink)

1 Mesajina 3 kez İyi ki varsın denildi
windshair is an unknown quantity at this point

:) siteyi uzun zaman önce keşfetmiş ama uzun süredir ilgilenememiştim..

konuyla ilgili olarak benimde içime kurt düştü şimdi .. olabilir mi ? bilimsel bişeyse biz uyuyoruz belkide yıllardır nelerle test ediliyoruz gibi şüpheler aldı başını gitti :) reklamcılıkla ilgili gizli reklama örnek veren arkadaşa katılıyorum bi çok amerikan filminde yapıldığını biliyorum. "dövüş klübü" 'nde bariz gizli reklamlar kullanmış bi kaç forumda bahsi geçen frameleri yakalayanlar olmuştu. o yüzdendirki artık dvd ve vcdlerde artık kullanmıyor olmalılar :)

hele alışveriş merkezlerinden çıktığında elindekileri neden aldığını anlayamadığını söyleyenlere güldüğümü çok bilirim :) neyse buna bi çare yok mudur ? bu alandada bi telkin hazırlanmalı bence.. "gaza gelme" "her telkin iyi niyetle hazırlanmaz." "onu dinleme beni dinle" gibi :D geyik tadında oldu ama ben ciddiyim..

windshair isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 16-10-2008, 01:48 PM   #5 (permalink)
Üsteğmen

perilice58 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 488
259 Mesajinıza toplam 1,226 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
perilice58 will become famous soon enoughperilice58 will become famous soon enough

evet bilinçaltıma benim inceleyerek araştırmalardan geçirdiğim bilgileri telkinleri almasını istemem bunun için bir yol varmı ?
Alt 16-10-2008, 01:59 PM   #6 (permalink)

Redflowers

Belgin ∞ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 28,441
2,242 Mesajinıza toplam 14,584 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Belgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond repute

Alıntı:
perilice58 Nickli Üyeden Alıntı
evet bilinçaltıma benim inceleyerek araştırmalardan geçirdiğim bilgileri telkinleri almasını istemem bunun için bir yol varmı ?
Soruyu pek anlayamadım.Kendi yaptığın telkinleri mi almak istiyorsun yoksa kendini telkinlere kapatmak mı istiyorsun.

Açıklarsan yardımcı olabiliriz.
Ben Tanrı'nın bir çocuğuyum ve Dünya denen bu yerde olmaya layığım. Ruhun adına, şifamı birlikte-yaratıyor ve titreşimimin değişmesini seçiyorum. Tanrım, kontratımı gerçekleştirebilmem için bilmemi istediğin şey nedir?
Belgin ∞ isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 16-10-2008, 02:08 PM   #7 (permalink)
Üsteğmen

259 Mesajinıza toplam 1,226 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
perilice58 will become famous soon enoughperilice58 will become famous soon enough

Alıntı:
redflowers Nickli Üyeden Alıntı
Alıntı:
perilice58 Nickli Üyeden Alıntı
Soruyu pek anlayamadım.Kendi yaptığın telkinleri mi almak istiyorsun yoksa kendini telkinlere kapatmak mı istiyorsun.

Açıklarsan yardımcı olabiliriz.

hım şimdi nasıl açıklasam ki yani bilinçli olarak kabul ettiğim telkinin bilinç altıma girmesine izin vermek istiyorum yani her taraftan her duyduğunu değil şimdi ben kariştirdim iyice bende anlamadım
Alt 16-10-2008, 02:11 PM   #8 (permalink)
Üsteğmen

şimdi bilinçaltımız doğruyu yanlışı kabul etmez ve tv de olsun veyada radyoda reklamda buralardada bu telkinleri kullanıyorlarsa ki bunu ben duymuyorum bilinçaltım hissediyordur bunu hertürlü telkin yapabilirler demektir ben bunu ayırt etmek istemiştim oh be açıklaya bildim
Alt 16-10-2008, 02:18 PM   #9 (permalink)

Redflowers

Belgin ∞ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 28,441
2,242 Mesajinıza toplam 14,584 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Belgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond repute

Eğer kendi kendine bilinçli olarak telkin vermek istiyorsan forumda Mind Master diye bir program var.Arama butonundan arayıp kurabilir kendi telkinlerini verebilirsin.

Ama bilinç altına almasını istemediğin telkinleri nasıl engellersin o konuda bilgim yok.Sadece bunu da bir ihtimal olumlamayla yapabilirsin. ''Benim bilinç altım sadece yararlı telkinleri depolar.Ben olumlu telkinleri alırım.'' gibi.

Gün içinde telkinlerini dinleyerek ve olumlamalarını yaparak bunu destekleyebilirsin.Mind Master programı forumdaki telkinli mp3 lerle birleştirilerek dinlenince harika sonuçlar alabilirsin.Mind Master görsel ve mp3 ler subliminal olarak bilinç altına etki ediyor.Anlaşılmayan bir şey varsa sorabilirsin tekrar.
Ben Tanrı'nın bir çocuğuyum ve Dünya denen bu yerde olmaya layığım. Ruhun adına, şifamı birlikte-yaratıyor ve titreşimimin değişmesini seçiyorum. Tanrım, kontratımı gerçekleştirebilmem için bilmemi istediğin şey nedir?
Belgin ∞ isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 16-10-2008, 02:36 PM   #10 (permalink)
Üsteğmen

122 Mesajinıza toplam 635 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
mücevher is an unknown quantity at this point

benim bildiğim bu konuda bir milletvekilimizin yasa teklifi verdiği.
yani var böyle birşey. hatta bazı dizi altlarında geçen yazılarda sanal reklam kullanıldığı belirtilirken bu konu ifade ediliyormuş. yani tüm medya reklam ve yapımlarında bu tür bir uygulama yapılıyor olması kuvvetle muhtemel.
hatta o vekil televizyondaki bir haberde şimdi hangi kanal olduğunu hatırlamıyorum markete gittiğimizde farkında olmadan tercih ettiğimiz ürünleri bu sebeple aldığımızı söylemişti. bu kirliliği önlemek amacıyla da bir yasa teklifi hazırladığını belirtmişti. hayırlısı artık
Benim inandığım ölümsüz masallarım var
mücevher isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla

Bookmarks