Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Etkinlik Sosyal Aktivite Sanat Yaşam Gezi ve Tatil Klubü > Kültür ve Sosyal Aktivite > Diger Kitaplar

Uyarılar

Kitap Önerileri (Kişisel Gelişim Dışında)

Kültür ve Sosyal Aktivite ve Diger Kitaplar Kitap Önerileri (Kişisel Gelişim Dışında) Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız safiye sulanı okumadım öneririmisin.geçenlerde alıyım demiştim sonrada başka bir kişisel gelişim kitabı alıp kitapçıdan çıkarken buluverdim...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Diger Kitaplar telkin cd indir izle İstanbul Diger Kitaplar nerededir kimdir Diger Kitaplar çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Diger Kitaplar hipnoz Diger Kitaplar olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Diger Kitaplar hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Diger Kitaplar kuantum düşünce kitap haberi

Kitap Önerileri (Kişisel Gelişim Dışında)

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 24-08-2011, 11:21 PM   #21 (permalink)
Binbaşı

yelda_k - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 5,695
1,082 Mesajinıza toplam 3,997 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
yelda_k is just really niceyelda_k is just really niceyelda_k is just really niceyelda_k is just really nice
Standart Cevap: Kitap Önerileri (Kişisel Gelişim Dışında)

safiye sulanı okumadım öneririmisin.geçenlerde alıyım demiştim sonrada başka bir kişisel gelişim kitabı alıp kitapçıdan çıkarken buluverdim

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

bir varmış birde bakmışsınki yok olmuş
yelda_k isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 24-08-2011, 11:24 PM   #22 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 47
36 Mesajinıza toplam 102 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
menekşe_89 is an unknown quantity at this point

yrd.doc.dr kahraman arslanın Herseye sahıp olmak senın elınde adlı kıtabını onerırım.içinde kısa kısa hıkayeler var.sıkılmayacaksınız.hem de okuyunca ınsanı dusuncelerınden uzaklastırıyor.
menekşe_89 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 25-08-2011, 11:34 AM   #23 (permalink)
bigokyanus
Guest

Alıntı:
yelda_k Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
safiye sulanı okumadım öneririmisin.geçenlerde alıyım demiştim sonrada başka bir kişisel gelişim kitabı alıp kitapçıdan çıkarken buluverdim

Öneririm güzel ve akıcı bir kitap , osmanlıdan soğutuyoır biraz :(
Alt 25-08-2011, 03:19 PM   #24 (permalink)
Administrators
Zerynthia

Işıldayan Safir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 49,758
6,229 Mesajinıza toplam 25,545 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Işıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond repute

Alıntı:
bigokyanus Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Cumartesi günü 12 kitap siparişi verdim okuduklarımdan beğendiğim olursa seninle de paylaşırım .
Katre-i matem güzeldi , İskender Pala , Şah ve Sultan'da öyle ... Babil'de ölüm İstanbul'da aşk kitabı da güzeldi.
Suskunlar , İhsan Oktay Anar , çok keyifle okuduğum bir kitaptı , Olasılıksız hızlı okuduğum empati aynı beklentiyle alıp hayal kırıklığına uğradığım kitap oldu.
Semerkant tek gecede bitirdiğim bir eserdi.
Nietczhe ağladığında bana çok şey katan güzel bir kitaptı.

Bence sen 3-5 tane alıp başla okumaya zira bunca tavsiye edileni alırsan maddi olarakta fazla gelebilir.
Bu arada safiye sultan serisi de güzeldi.
Ayyy Bilgen içme kasvetler çöktü Semerkand adını görünce. :))

Ben Amin Maalouf'un kitaplarını okuyamıyorum niyeyse. Ya size de oluyor mu hiç? Böyle bazı yazarları okuyamıyorum. Mesela çocukken de İpek Ongun'un kitaplarını hiç sevmezdim. Herkes bayılırdı. Nasıl okuyorlar anlamazdım. Tarzlarımız çok farklı herhalde.

Amin Maalouf'da aynı şekilde. Semerkand'ı bilmiyorum kaç kere elime aldım. Okunmuyor ya nasıl bitirdin bir günde? Yaa böyle içime darallar basıyor. Sanırım ben tarihsel roman sevmiyorum. Bu sonuca şuradan ulaştım. Safiye Sultan serisinin 2 kitabı var evde. Bilmiyorum kaç kitaptan oluştuğunu. İlk kitabını bile okuyamamıştım.

Dün Katre-i Matem ve Babil'de Ölüm İstanbul'da Aşk'ı aldım. Sanırım tarz aynı. Daha başlamadım. Sonucu da diğerleri gibi hüsranla sonuçlanmaz umarım diye ümit ediyorum. Katre-i Matem'e başlicam ilk olarak.

Anladığım kadarıyla sen tarihsel romanları da baya beğeniyorsun. Eğer okumadıysan kesinlikle Wladimir Bartol'un Alamut kitabını okumanı öneririm. O kitap harikaydı tek kelimeyle.

Nietzsche Ağladığında'yı beğenmeyen yok heralde dünya üzerinde. :DD Bu arada Empati hakkında da etrafımdaki herkes aynı görüşe sahip. :))

Öneriler için teşekkürler.

Sevgilerimle.
Alt 25-08-2011, 03:23 PM   #25 (permalink)
Administrators
Zerynthia

Işıldayan Safir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 49,758
6,229 Mesajinıza toplam 25,545 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Işıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond repute

Alıntı:
yelda_k Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
serenatıda okuyabilirsin.
zülfi livanelinin kitabı okuyan herkes memnu kaılıyor.bende büyük bir zevkle okumuştum.

şah sultanıda 2.okuyuşum onuda gerçekten beğendim
Şah & Sultan'ı alıcam. O kitap hakkında çok fazla övgü işittim. Teşekkürler Yeldacım.
Alt 25-08-2011, 03:31 PM   #26 (permalink)
bigokyanus
Guest

Alıntı:
Zerynthia Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Şah & Sultan'ı alıcam. O kitap hakkında çok fazla övgü işittim. Teşekkürler Yeldacım.
Hazal'cım kitap okumakta diğer şeyler gibi zevk meselesi...
Ben tarihsel kitapları aslında çok sevmiyorum , ruh durumuna göre insanın beğendiklerinin de değişeceğini düşünüyorum. Ama bir önyargıyla başlayacaksan ne katre_i matem e ne de istanbul'da aşk , Babil'de ölüme başla , Çünkü onlar da tarihi ...

Şah ve Sultan'da tarihi kitap , İskender Pala tarihi çok güzel işleyenlerden bu yüzden sanırım roman tadında okuyorum ben ...

İrvin Yalom'un Aşkın Celladı kitabını aldım bugün beğenirsem onu da önerebilirim .

Daha doğrusu 13 kitap aldım , zamanla elimdeki kitaplarda sunarım ...
Alt 25-08-2011, 04:42 PM   #27 (permalink)
pimpinella anisum
Guest

ilk fırsatta bunu oku: Maeve Binchy-Ateş Böceklerinin Mevsimi
sonraa bu:İhsan Oktay Anar-Puslu Kıtalar Atlası
Maeve Binchy-Geri döneceksin
Kostas Mourselas-Kızıla Boyalı saçlar-Hüzün nedeniyle Kapalıyız
gerçi filmi yapıldı ama Yüzbaşı Corelli'nin Mandolini de harikadır
Alt 25-08-2011, 04:47 PM   #28 (permalink)
bigokyanus
Guest

Alıntı:
pimpinella anisum Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
ilk fırsatta bunu oku: Maeve Binchy-Ateş Böceklerinin Mevsimi
sonraa bu:İhsan Oktay Anar-Puslu Kıtalar Atlası
Maeve Binchy-Geri döneceksin
Kostas Mourselas-Kızıla Boyalı saçlar-Hüzün nedeniyle Kapalıyız
gerçi filmi yapıldı ama Yüzbaşı Corelli'nin Mandolini de harikadır
Yazdığın kitaplardan geri döneceksini okumuştum , çok güzeldi .
İtalyanca aşk başkadır da güzel kitaptı , lokantalı bir kitabı vardı , o da sürükleyici olmasına rağmen okunmasa da olurlardan ...
Alt 25-08-2011, 04:57 PM   #29 (permalink)
pimpinella anisum
Guest

Alıntı:
bigokyanus Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Yazdığın kitaplardan geri döneceksini okumuştum , çok güzeldi .
İtalyanca aşk başkadır da güzel kitaptı , lokantalı bir kitabı vardı , o da sürükleyici olmasına rağmen okunmasa da olurlardan ...
sana katılıyorum canım,Aşk Mutfakta Pişer di o,okunmasa da olur, bir de Yalnız Kadınlar Sokağı var,orjinalinde Tara Sokağı Kadınları,filmini yaptılar,o iyidir bak
Alt 25-08-2011, 06:16 PM   #30 (permalink)
bigokyanus
Guest

Alıntı:
pimpinella anisum Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
sana katılıyorum canım,Aşk Mutfakta Pişer di o,okunmasa da olur, bir de Yalnız Kadınlar Sokağı var,orjinalinde Tara Sokağı Kadınları,filmini yaptılar,o iyidir bak

Hayatın ta kendisi lokantası kitabı da okunmasa da olurlardan .
Yazarların bazılarının tek bir kitabını okuduğunda bütün kitaplarını okumuş gibi oluyorsun , tarz aynı , yer aynı nerdeyse kişiler bile aynı.
Hikayeleri genelde dublin'de geçiyor zaten ...

Ama geri döneceksin ikiinci okuduğum kitabıydı ve ben çok beğenmiştim .

Bookmarks

Seçenekler
Stil