Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Sağlık Davranış Değişikliği Telkinle Fiziksel Değişim > Diğer Hastalıklar

Uyarılar

Diğer Hastalıklar Çeşitli Hastalıklara Ait Bilgiler

Beyin Kanaması ve hayat kurtarma....

Sağlık Davranış Değişikliği Telkinle Fiziksel Değişim ve Diğer Hastalıklar Beyin Kanaması ve hayat kurtarma.... Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Mangal yaparken aniden Sinem'in ayağı takıldı ve düştü. Hemen Ambulans'a haber vermek istedilerse de Sinem buna karşı çıktı - kendisini iyi hissettiğini ve düşmesine sepeb olarak da ayakkabılarının yeni olduğunu gösterdi. Biraz titrek ve solgun göründüğünden, arkadaşları üstünü başını temizlemeye ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Diğer Hastalıklar telkin cd indir izle İstanbul Diğer Hastalıklar nerededir kimdir Diğer Hastalıklar çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Diğer Hastalıklar hipnoz Diğer Hastalıklar olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Diğer Hastalıklar hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Diğer Hastalıklar kuantum düşünce kitap haberi

Beyin Kanaması ve hayat kurtarma....

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 16-03-2007, 11:03 PM   #1 (permalink)
etf
Üsteğmen

Tesekkür: 0
94 Mesajinıza toplam 280 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
etf is an unknown quantity at this point
Standart Beyin Kanaması ve hayat kurtarma....

Mangal yaparken aniden Sinem'in ayağı takıldı ve düştü. Hemen Ambulans'a haber vermek istedilerse de Sinem buna karşı çıktı - kendisini iyi hissettiğini ve düşmesine sepeb olarak da ayakkabılarının yeni olduğunu gösterdi.

Biraz titrek ve solgun göründüğünden, arkadaşları üstünü başını temizlemeye yardımcı oldular ve önüne dolu bir tabak koydular, çünkü elindeki tabağı düşürmüştü. Sinem akşama kadar diğerleriyle birlikte eğlenmeye devam etti.

Eşi akşam olduğunda hepimizi arayıp Sinem'in hastaneye kaldırıldığını haber verdi. Aksam saat 23:00'te Sinem vefat etmiş. Meğer Mangal yaparken Beyin Kanaması geçirmiş.- Eğer herhangi biri bunun bir Beyin kanaması olduğunu anlasaydı Sinem bugün hayatta olurdu.

Bir Noroloji Uzmanı şöyle der: Önemli olan Beyin kanaması teşhisini koymak ve 3 saat içerisinde bunu tedavi ettirmek ki bu hiç de kolay değil. Beyin kanaması olduğunu anlamak için aşağıdaki dört adımı uygulamak gerekir: Beyin kanaması semptonlarını anlamak cok zor olabilir. Fakat bu konuda bilgisiz olup beyin kanaması geçiren kişiye müdahale edilmezse, beyni çok ciddi zararlar görebilir. Doktorlar artık herkesin aşağıdaki 4 adımı uygulamakla, bunu kolayca anlayabileceğini söylemektedir.

1. Kişinin gülümsemesini istemek (eğer yapamazsa = Felç demektir)

2. Kişinin çok basit bir cümle söylemesini istemek "Bugün çok güzel bir gün" gibi.

3. Kişiden her iki kolunu birden kaldırmasını istemek.

4. Kişiden dilini dışarı çıkartmasını istemek. Eğer yamulmuşsa bu da felç geçirdiğine işarettir.

Eğer kişi bu dört adımdan birini yerine getiremiyorsa derhal acil Servise haber veriniz ve Doktora telefonda durumu izah ediniz.

"Eger bu açıklama 10 kişiye ulaşırsa, emin olun ki en az bir kişinin hayatı kurtulur."

---Alıntı---

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

etf isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 17-03-2007, 01:32 AM   #2 (permalink)
Üsteğmen

Tesekkür: 0
22 Mesajinıza toplam 56 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Korkunc is an unknown quantity at this point
Standart Beyin Kanaması ve hayat kurtarma....

Verdiğiniz bilgi için ulaştığınız 3'üncü kişi olarak teşekkür ederim. Ben de bu konudan arkadaşlarıma bahsedeceğim. Erken teşhisin önemini tecrübe etmiş birisi olarak dünyaya hükmeden şu aciz ve zayıf et ve kemik yığınının ne kadar hassas dengeler üzerinde yaşadığını ve her an ölümle burun buruna yaşadığını bir kere daha görmüş oluyoruz.

Adamın kafasında sopa kırılıyor, hiçbirşey olmamış gibi devam ediyor aksiyona veya başından vuruluyor, başağrısı! nedeniyle doktora gittiğinde haberi oluyor kafasında bir kurşun olduğundan ya da ayağı kayıp düşüyor ve canından oluyor.

Bu arada yeri gelmişken şu olayı da aktarayım.

Yurttan arkadaşlar bir akşam Kızılay'da mekanlarda dolaşırlarken bir olaydan ötürü kavga etmeye başlıyorlar. Havada tekmeler yumruklar uçuşuyor. Bizim eleman karşı gruptan bir kişiyi yere yatırıyor ve herifin (biraz kaba oldu ama neden herif olduğu birazdan ortaya çıkıyor.) kafasını uzun bir müddet top saydırır gibi tekmeliyor. Hem de ayakkabısının uç kısmı ile. Bundan sonrası arkadaşın ağzından;

"Yerdekine vurdum vurdum. Biraz sonra kendime geldim, sinirim yatıştı. Adam öldü! herhalde diye bıraktım eğildim herife doğru. Bir de baktım herif doğruldu ve falçatayla avucumu kesti." dedi.

Kimimiz jöle kıvamında kimimiz taş kafalı mı bilmiyorum ama ceyar'ların pek zarar görmediği de bir gerçek. (O arkadaş da küçük emrah değildi ama neyse)
Korkunc isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 17-02-2008, 05:26 PM   #3 (permalink)
hayalayaz
Guest

Standart Ynt: Beyin kanaması...nasıl anlarız

eminim herkes izlemiştir ebru gündeşin beyin kanaması geçirdiği anı...gülümsemesi dondu, gözleri bir an beyazları gözüktü..günlerce gösterdiler...beyin kanaması dendiğinde imgelemem için gözlerimi kapatmaya bile ihtiyacım olmaz..hemen o görüntü gelir gözümün önüne..her hangi bir hastalık için teşhis koymamız önemli değil bence, kişinin rahatsız olduğunu hissettiğimiz anda hemen ambulansa haber vermek gerekir..geçtiğimiz haziran ayında benim annem düştü ve kolunu kırdı..kadın belimde ağrıyor diyor..şişmanlıktan teyze diyorlar..bereket almanyadan emekli hemen gönderdik meğer 7 omuru kırıkmış...belki daha önce kırıldı..belkide o anda bilmiyoruz...ama rahatsız olan kişiyi hemen hastaneye götürmek ve tüm tetkiklerin layıkıyla yapılmasını sağlamakta lazım..sonuçta kamu kuruluşları bize hizmet vermek için kuruldu bizim vergilerimizle..kendimizi ve sevdiklerimize dikkat etmek lazım..diye düşünüyorum..allah kimseye sonradan keşke şunuda yapsaydım demeyi nasip etmesin..

Bookmarks

Seçenekler
Stil