Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatını Değiştirmeye İstekli Yeni Üyeler > Telkinler Sonrası İlk Etkiler ve Anketlerimiz > Deja-Vu

Uyarılar

Rüyada olacakları görme

Telkinler Sonrası İlk Etkiler ve Anketlerimiz ve Deja-Vu Rüyada olacakları görme Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız rüyaların genelde bilinçaltı isteklerin dışa vurumu olduğunu biliyorum ben,acaba yanılıyor muyum?aslında böyle olduğunu bir yerde okumuş olmama rağmen benim bile çıkan rüyalarım oldu ve buda beni hep şaşırtıyo ve bazende korkutuyor doğrusu!...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Deja-Vu telkin cd indir izle İstanbul Deja-Vu nerededir kimdir Deja-Vu çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Deja-Vu hipnoz Deja-Vu olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Deja-Vu hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Deja-Vu kuantum düşünce kitap haberi

Rüyada olacakları görme

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 27-03-2009, 02:04 AM   #11 (permalink)

sem2008 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 28
67 Mesajinıza toplam 402 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
sem2008 is an unknown quantity at this point
Smile Cevap: Rüyada olacakları görme

rüyaların genelde bilinçaltı isteklerin dışa vurumu olduğunu biliyorum ben,acaba yanılıyor muyum?aslında böyle olduğunu bir yerde okumuş olmama rağmen benim bile çıkan rüyalarım oldu ve buda beni hep şaşırtıyo ve bazende korkutuyor doğrusu!

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

sem2008 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 27-03-2009, 03:15 PM   #12 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 76
82 Mesajinıza toplam 330 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
UqUr will become famous soon enoughUqUr will become famous soon enough
Standart Cevap: Rüyada olacakları görme

1. si rüyalarda gelecek görülebilir.
2. si çok net görülse dahi, rüya ile amel olmaz. (Yani rüyanızda gördükleriniz çok net bile olsa, onlara göre hareket etmeniz gerekmez. Ama onların ilahi bir mesaj olduğu gerçeğini de unutmamanız gerekir.
3. sü rüyalar herkesle paylaşılmaş. Nasıl yorumlanırsa öyle çıkar!
4. sü ve en önemlisi, geleceği gördüğünüz her rüya, tam olarak çıksa da, her zaman ilahi bir rüya değildir. %90 kötü bir oyundur.

İstiarede bile net rüyalar görülmediğini ve gelecekten tam olarak haber almanın pek de mümkün olmadığını unutmayınız!!!
UqUr isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 27-03-2009, 04:19 PM   #13 (permalink)

Redflowers

Belgin ∞ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 28,441
2,242 Mesajinıza toplam 14,584 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Belgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond repute

Alıntı:
UqUr Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
1. si rüyalarda gelecek görülebilir.
2. si çok net görülse dahi, rüya ile amel olmaz. (Yani rüyanızda gördükleriniz çok net bile olsa, onlara göre hareket etmeniz gerekmez. Ama onların ilahi bir mesaj olduğu gerçeğini de unutmamanız gerekir.
3. sü rüyalar herkesle paylaşılmaş. Nasıl yorumlanırsa öyle çıkar!
4. sü ve en önemlisi, geleceği gördüğünüz her rüya, tam olarak çıksa da, her zaman ilahi bir rüya değildir. %90 kötü bir oyundur.

İstiarede bile net rüyalar görülmediğini ve gelecekten tam olarak haber almanın pek de mümkün olmadığını unutmayınız!!!
Tabii bunlar sizin kendinize ait düşünceler öyle değil mi? Özellikle rüyaların kötü bir oyun olduğuna dair yazdığınız cümle ya da onlara göre hareket etmeniz gerekmez dediğiniz cümle. Bu konuda ne kadar uzmansınız bilemiyorum ama bu tarz kesin kanılara vardığınız konulara mesaj yazarken kendi fikriniz olduğunu belirtmenizde fayda var diye düşünüyorum.
Ben Tanrı'nın bir çocuğuyum ve Dünya denen bu yerde olmaya layığım. Ruhun adına, şifamı birlikte-yaratıyor ve titreşimimin değişmesini seçiyorum. Tanrım, kontratımı gerçekleştirebilmem için bilmemi istediğin şey nedir?
Belgin ∞ isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 05-04-2009, 08:19 PM   #14 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 49
64 Mesajinıza toplam 323 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
duygu460 is an unknown quantity at this point

Ya ben şunu çok merak ediyorum rüyalarda gelecek nasıl görülebilir....???
Bir açıklaması olan varsa
lütfen
cevap versin...

Saygılar
Alt 05-04-2009, 08:38 PM   #15 (permalink)
blue jaloon
Guest

Alıntı:
intercool Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Arkadaşlar, ben de rüyalarımda eskiden beri uçuyorum. Bu bende çoktandır var. Yani telkinlerle bir ilgisi yok. Önce koşuyorum koşuyorum birden uçmayı deniyorum ve çoğu keresinde oluyor. Ama uçarken yere bakarsam geri iniyorum. Bakmazda rahat olursam uçmaya devam edebiiyorum.
Şimdi sorum şu: Uçmak ne anlama geliyor acaba? Bunun benim için özel bir nedeni olabilir mi? Atakan Bey veya başka bilen arkadaşlar lütfen yorumlasınlar bunu. Şunu söylicem uçmak bu arada çok güzel bir duygu:)
ucma isini bende yapiyorum yalniz elektirik tellerine dokunup carpilicam korkusu yasiyorum hihihi birde evin sacaklarina tam inis yapamiyorum burdada korku yasiyorum ne varsa korkucak yav iste ne güzel ucuyosun uc iste takma kafaya:)))
Alt 05-04-2009, 08:41 PM   #16 (permalink)
blue jaloon
Guest

Alıntı:
duygu460 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Ya ben şunu çok merak ediyorum rüyalarda gelecek nasıl görülebilir....???
Bir açıklaması olan varsa
lütfen
cevap versin...

Saygılar
rüyalarla gelicek görülmez bunu kafandan sil kardesim
ama rüya gibi hayat yasayabilirsin bu senin elinde
Alt 29-04-2009, 03:26 PM   #17 (permalink)
Teğmen

pelin nur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 3
10 Mesajinıza toplam 31 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
pelin nur is an unknown quantity at this point

arkadaşlar ben rüyamda birşeylerden kaçıyorum . benim de rüyalarım genelde gerçekleşir.
pelin nur isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 08-09-2009, 01:41 AM   #18 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 6
1 Mesajina 4 kez İyi ki varsın denildi
hatice-42 is an unknown quantity at this point

wla bndede oldu buya mp3leri 4 gndr dnlıom dügece rüyamda teyzemn bebegnn oldgnu gordüm we sabah uyandgmda tlfnuma bı mj gelmiş kızımz oldu dıe ya sok oldm ya olamaz bole bsey teyzemn dogmuna daha 20gün wardı bıde.. ayyyy bu gidişle medyum olcam galbaaa;)
hatice-42 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 11-09-2009, 09:45 PM   #19 (permalink)
Üsteğmen

Tesekkür: 1,998
335 Mesajinıza toplam 2,311 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
kinetix is a jewel in the roughkinetix is a jewel in the roughkinetix is a jewel in the roughkinetix is a jewel in the rough

Rüyada veya uyanıkken olacakları görme hakkında çalışan arkadaşlar varsa dikkat edilmesi gereken bir husus var. Bildiğim kadarıyla gelecek hakkında birşeyler bilirseniz dahi, bunu farkettirmemelisiniz. Durugörü yeteneğinizin olduğunu kimse bilmemeli. Eğer durugörü yeteneğinizin olduğunu insanlar farkederse bu özelliğinizi kaybedersiniz. Çok detaylı bilgim yok ama böyle olduğunu bir yerde okumuştum.
kinetix isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 25-03-2011, 01:25 AM   #20 (permalink)

Tesekkür: 0
0 Mesajinıza toplam 0 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
conrad_10 is an unknown quantity at this point

arkadaşlar konu 2 senelik ama bilmiyorum bi fikir verebilirmsniz bana...

ben futbolcuyum 20 yaşındayım ve rüyamda yarım yamalak gördüklerim mutlaka ama mutlaka karşıma çıkıyo... mesela bugünden örnek vereyim.. sanırsam 5-6 öncesnde görmüştüm bu rüyayı.. sakattım ve spor salonunda çalışıyodum üstümde mavi bi tişört altımda siyah şort vardı rüyamda ama herşey belli belirsiz.. bugüne kadar salona hiç mavi tişört siyah şort giyip gitmedim buguün öyle giyindim ve sporun ortasında elimde dumbell lar hareket yaparken bir anda gözüm aynaya takıldı ve şok oldum ben bugünü çok önce görmüştüm.. Ve sakatlığım var şuanda.. rüyamdada bunu gördüğümü belirtmiştim... acaba bu nedir bi fikir verebilecek varmı?? saygılar ben fatih..
conrad_10 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla

Bookmarks