Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Kişisel Gelişim Klubü > Alternatif Kişisel Gelişim > Dayanışma hattı

Uyarılar

Bilinçaltımı nasıl değiştireceğimm?..

Alternatif Kişisel Gelişim ve Dayanışma hattı Bilinçaltımı nasıl değiştireceğimm?.. Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Selam arkadaşlar; benim bilinçaltımı değiştirmem gerekli bunun şart olduğunu anladım.. Özellikle bu sitede geçirdiğim zamanların sonunda çok iyi anladım... Ama sorun şu ki bilinçaltımı nasıl değiştireceğimi bilmiyorum... Bilinçaltımda ki kötü anıların, mesajların, duyguların artık her ne denilirse; onların yerine olumlu ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Dayanışma hattı telkin cd indir izle İstanbul Dayanışma hattı nerededir kimdir Dayanışma hattı çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Dayanışma hattı hipnoz Dayanışma hattı olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Dayanışma hattı hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Dayanışma hattı kuantum düşünce kitap haberi

Bilinçaltımı nasıl değiştireceğimm?..

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 19-09-2010, 11:50 PM   #1 (permalink)
Üsteğmen

denizyıldızı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 124
236 Mesajinıza toplam 706 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
denizyıldızı is on a distinguished road
Exclamation Bilinçaltımı nasıl değiştireceğimm?..

Selam arkadaşlar; benim bilinçaltımı değiştirmem gerekli bunun şart olduğunu anladım..
Özellikle bu sitede geçirdiğim zamanların sonunda çok iyi anladım... Ama sorun şu ki bilinçaltımı nasıl değiştireceğimi bilmiyorum... Bilinçaltımda ki kötü anıların, mesajların, duyguların artık her ne denilirse; onların yerine olumlu olanları koymak isityorum; bunun için ne yapmalıyım?..
BİLİNÇALTIMDA NELERİN OLDUĞUNU DA ÇOK İYİ BİLMİYOrum ama biraz hissediyorum ve anlıyorum ki kötü şeyler var ve onları temizlemem gerekli...
Lütfen olumlama yyap demeyin; olumlama yapacağım tabii ama bu benim bilinçaltımın değişmesi olumlamalarla olucak gibi görünmüyor, dha başka şeyler lazım mesela hayal kurmak gibi...
Dedim ya hiç bilmiyorum bu konuyu, bilgisi olan arkadaşlar lütfen beni aydınlatır mısınız?..

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

Alt 20-09-2010, 12:03 AM   #2 (permalink)
Dolphin

bluegirlx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 4,057
1,534 Mesajinıza toplam 6,218 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
bluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond repute
Standart Cevap: Bilinçaltımı nasıl değiştireceğimm?..

bende uzun zmandır bu konu hakkında düşünüp çalışıyorum.aslında herkesin en büyük sorunu bu bunun için bir telkin olsa keşke..geçmişin kötü izlerini silen bildiğimiz bilmediğimiz şimdiye etkileyen ket vuran yanlışları silen bir telkin olsaaaa ne güzel olur

bluegirlx isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 20-09-2010, 12:13 AM   #3 (permalink)
Dolphin

1,534 Mesajinıza toplam 6,218 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
bluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond repute

yanlızca şunu öğrendim bir kitaptan ..ama tam içime sinmedi tam idrak edemeim..şöyle diyor..yok etmek istediğiniz düşüncenin tam olarak ne olduğunu bilmek zorunda değilsiniz ..sorunlu düşüncelerimi yok etmek istiyorum demek yeterli diyordu.acaba gerçekten yeterli olurmu..

Alt 20-09-2010, 12:15 AM   #4 (permalink)
Üsteğmen

236 Mesajinıza toplam 706 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.

Alıntı:
bluegirlx Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
yanlızca şunu öğrendim bir kitaptan ..ama tam içime sinmedi tam idrak edemeim..şöyle diyor..yok etmek istediğiniz düşüncenin tam olarak ne olduğunu bilmek zorunda değilsiniz ..sorunlu düşüncelerimi yok etmek istiyorum demek yeterli diyordu.acaba gerçekten yeterli olurmu..
Benimde pek içime sinmedi doğrusu.. Çünük böyle şeyler net olmak gerek diye biliyorum...
Alt 20-09-2010, 12:13 AM   #5 (permalink)
Üsteğmen

Evet bluegril , öyle bir telkin olsa harika olurdu...
Alt 20-09-2010, 12:17 AM   #6 (permalink)
Dolphin

yanlış düşüncemi ve sonucunu açıklıyorum..çok şanslıyım hep en iyisiyle karşılaşıyorum ama bu şansı değerlendiremiyorum..ne zman nerede öğrendim bunu bilmiyorum nasıl değiştireceğimide..

Alt 20-09-2010, 12:19 AM   #7 (permalink)
Üsteğmen

neyi ne zaman öğrendin bluegirl?..
Alt 20-09-2010, 12:24 AM   #8 (permalink)
Üsteğmen

Bilinçaltı hakkında bilgisi olan arkadaşlar bna bu konu da yardım eder misiniz?.. Sanada ilgin için teşekkür ederim bluegirl...
Alt 20-09-2010, 12:34 AM   #9 (permalink)
Üsteğmen

strongman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 27
218 Mesajinıza toplam 839 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
strongman is a jewel in the roughstrongman is a jewel in the roughstrongman is a jewel in the roughstrongman is a jewel in the rough

arkadaslar ben bir yöntem buldum ve bir haftadır uyguluyorum ve bana çok faydası dokunduğuna ınanıyorum:ben geçmişi sfırdan hayalimle planmaya başladım geçmişime fazla girmiyeyim anlatsam roman olur yanı kısaca diyeyim ben çok zorlu ve sıkıntılı bir çocukluk geçirdim ve fakir bir ailenin çocuğu olarak büyüdüm şükür şuan dururmumuz iyidir ve özel okulda okuyorum ama hala çocukluğumdakı çektiğim sıkıntılarmı bilinç altımdan silmiş değilim uygulamayı anlatyım size; kendi geçmişime ait aklımda bir seneryo çizdim ;ben hergece uyumadan önce bünü bir film gibi aklımdan geçiriyorum kötü geçen günlerim yerine iyi olayları yerleştirdim örneğin ilkokulda okula ben yırtık önlükle gidiyordum ve arkadaşlarım çoğu alay ederdı benle,bense o anı kendimi asil bir ailenin çocuğu olarak aklımda kuruyorum şık elbiselerle cebim para dolu olarak okula gidiyorum arkadaşlarımn hepsi bana saygı gösteriyor vs...siz de kendi kafanızda geçmişinize ait bir film yapıp hergece hayal edebilirsiniz inanınkı toplam 20 dk almaz çok faydası olacak ben şuan kafamda kurduğum senaryoları yaşamış gibiyim ve korkularım çoğu geçtı:)
strongman isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 20-09-2010, 08:46 AM   #10 (permalink)
Üsteğmen

planner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 1,609
451 Mesajinıza toplam 1,748 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
planner is just really niceplanner is just really niceplanner is just really niceplanner is just really niceplanner is just really nice

Alıntı:
happyboy Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
arkadaslar ben bir yöntem buldum ve bir haftadır uyguluyorum ve bana çok faydası dokunduğuna ınanıyorum:ben geçmişi sfırdan hayalimle planmaya başladım geçmişime fazla girmiyeyim anlatsam roman olur yanı kısaca diyeyim ben çok zorlu ve sıkıntılı bir çocukluk geçirdim ve fakir bir ailenin çocuğu olarak büyüdüm şükür şuan dururmumuz iyidir ve özel okulda okuyorum ama hala çocukluğumdakı çektiğim sıkıntılarmı bilinç altımdan silmiş değilim uygulamayı anlatyım size; kendi geçmişime ait aklımda bir seneryo çizdim ;ben hergece uyumadan önce bünü bir film gibi aklımdan geçiriyorum kötü geçen günlerim yerine iyi olayları yerleştirdim örneğin ilkokulda okula ben yırtık önlükle gidiyordum ve arkadaşlarım çoğu alay ederdı benle,bense o anı kendimi asil bir ailenin çocuğu olarak aklımda kuruyorum şık elbiselerle cebim para dolu olarak okula gidiyorum arkadaşlarımn hepsi bana saygı gösteriyor vs...siz de kendi kafanızda geçmişinize ait bir film yapıp hergece hayal edebilirsiniz inanınkı toplam 20 dk almaz çok faydası olacak ben şuan kafamda kurduğum senaryoları yaşamış gibiyim ve korkularım çoğu geçtı:)
Katılmıyorum. Geçmiş geçmişte kalmıştır zaten. Geçmişi değiştersen ne değişecek ki? Atıyorum tecavüze uğramış bir kadın, hayalinde geçmişte tecavüze uğramadığını hayal etse ve buna inansa gerçek değişecek mi? Atıyorum yine o olaydan bir çocuğu olmuş olsa, zihnindeki sahneyi değiştirse bile elde somut bir çocuk varsa ne olacak?

Bu bence sadece kendini kandırmak. Başka da bir şey değil. Kimsenin çocukluğu iyi geçmemiştir eminim. Kazada ailesini kaybedenlerden tutun da yukarıda bahsettiğim olaya kadar bir çok trajedi yaşayanımız var mutlaka. Ama bunların etkilerinden kurtulmak, onları yok saymakla ya da farklıymış gibi hayal ederek davranmakla mümkün olamaz bence. Yaşanmış bir gerçeklik var. Olduğu gibi kabul ederek, her şeye rağman şükrederek bunu aşabilmeliyiz. Gerçekten "şükür" kavramı çok ama çok önemli. Bunu her geçen gün daha iyi idrak ediyorum. Yaşanan her şey şimdiki bizi biz yapıyor. Davranışlarımızı şekillendiriyor. Olaylara yaklaşımımız bizi biz yapıyor.

Benim de bilinçaltımı temizlemek istediğim zamanlar oldu ama hiçbir zaman kendimi kandırmayı düşünmedim. Hatta bir ara olumlamalar hakkında "böyle saçmalık mı olur, iyi olmadığım halde kendime iyiyim diyorum" derdim. Fakat iyi olmadığımı söyleyen benim, özümde kendimi iyi kabul etmeyen yine benim. Bu olumlamaları bir yalandan ibaret görürdüm. Fakat onları okudukça asıl yalanı benim kendime söylediğimi farkettim.

Sonuç olarak buradaki her şey zincirleme olarak birbirine bağlı. Bir yerden başlayın; olumlama, telkin, eft, vs,... Bir şekilde birinden diğerine zaten atlıyorsunuz. O her atlayışta da yeni bir yerleri keşfediyorsunuz.

Amacınıza ulaşmanız dileklerimle. Sevgiyle kalın.
planner isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla

Bookmarks