Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatını Değiştirmeye İstekli Yeni Üyeler > Telkinler Sonrası İlk Etkiler ve Anketlerimiz > Dalgalanma Hissi

Uyarılar

Dalgalanma Hissi

Telkinler Sonrası İlk Etkiler ve Anketlerimiz ve Dalgalanma Hissi Dalgalanma Hissi Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Bizde sizler gibi katılımcı üyelerimizden razıyız...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Dalgalanma Hissi telkin cd indir izle İstanbul Dalgalanma Hissi nerededir kimdir Dalgalanma Hissi çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Dalgalanma Hissi hipnoz Dalgalanma Hissi olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Dalgalanma Hissi hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Dalgalanma Hissi kuantum düşünce kitap haberi

Dalgalanma Hissi

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 08-01-2007, 04:29 PM   #11 (permalink)
Administrators
Atakan Sönmez

Tesekkür: 2,852
3,132 Mesajinıza toplam 17,384 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
hayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond repute
Standart Ynt: Dalgalanma Hissi

Bizde sizler gibi katılımcı üyelerimizden razıyız

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

Dinledikten sonra etkiler ile ilgili anketlere bu linkten katilin.
http://www.hayatimdegisti.com/forum/...-anketlerimiz/
hayatimdegisti isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 13-01-2007, 02:50 AM   #12 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 0
31 Mesajinıza toplam 114 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
aysekim is an unknown quantity at this point

merhabalar bende ilk önce ego,ve suçluluk duygusu telkinini dinledim.5 gün sonunda rahatsızlıgım hat safadaydı.ne oluyor dedim geri mi döndü yoksa sil bastan mı dedim.sonra telkinlere kendine güven ve depresyon dünde kaldıyı ekledim 2 gün oldu onları dinleyeli.yüzüm gülüyor konusuyorum.hastalık tetikliyor beni ama aldırmıyorum.içimde bir güç olustu sanki.son demlerini yasıyor hastalık ve var gücüyle saldırıyor.eskiden silahım yoktu hemen esir alıyordu ve bununiçin de hiç zorlanmıyor du.ama simdi güçlüğüm elimde silah var.ve bu yüzden o da direniyor.ama biliyorum bu savası bu kez ben kazanacagım.atakan bey tesekkürler
aysekim isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 13-01-2007, 12:41 PM   #13 (permalink)
Administrators
Atakan Sönmez

3,132 Mesajinıza toplam 17,384 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
hayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond repute

Önceden olumlu içsel konuşmalar yoktu.Olumsuz düşünceler rahatça hakimiyetlerini sürdürebiliyorlardı.Ancak bir süre sonra iç dünyanız olumlu düşünceye alıştığında olumsuz düşünceler kendilerine yer bulamyacaklar.
Ben kendimden örnek verirsem artık kendimi kötü hissetmek için baya bir uğraşmam gerekiyor.İçimde bir güç kendimi kötü hissetmeme izin vermiyor.

Bir önerimde kendinin kötü hissetme egzersizi yapmanız.Kötü hissetme halini korkulan bir dev halinden çıkartacaktır bu egzersiz.
İşte o zaman savaşı tamamenm kazanmış olacaksınız.
Kendinizi kötü hissetmek için bilinçli olarak uğraşın.O duyguyu bilinçli olarak çağırın.
Göreceksiniz kendiniz kötü hissetmekte zorlanacaksınız.Hatta bunu başaramayacaksınız.
hayatimdegisti isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 21-01-2007, 12:27 AM   #14 (permalink)
Teğmen

16 Mesajinıza toplam 60 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
istanbullu is an unknown quantity at this point
Standart Dalgalanma Hissi

ben yeni iç sıkıntıları yasamıyorum ama asırı tepkiler veriyorum bazen. daha once sakin karsilayıp kafya takmayacagım bazı kucuk seylere parlıyorum. bunun da normal olduğunu anladım. deişimin getirdiği bişi deil mi :)
istanbullu isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 21-01-2007, 12:23 PM   #15 (permalink)
Administrators
Atakan Sönmez

Standart Beynimizin Kullandığımız Bölümleri Gelişir

İngiltere'de taksi şoforu olmak son derece zordur.Yapılan sınavda tüm sokakları bilmek zorundasınızdır.
Yani burada olduğu gibi bir taksiye bindiğinizde "Ben bilmiyorum sen abi /abla sen tarif et" durumu yoktur.
Bir belgeselde izledim bu zor sınava giren kişilerin girmeden önce ve girdikten sonra beyin görüntüleri çekilmiş..Sonuçta bu sınava çalışan kişilerin beyinlerinin bir bölgesinin daha büyük olduğunu görmüşler.Bu bölge adresleri akılda tutmak ile ilgili bölge.

Yani beynimizin hangi bölgesini kullanırsak o bölge gelişmeye başlıyor.
Bu aslında kimseye ayrıcalık tanınmayan bir yönetim şekli...

Kendimizi iyi ve mutlu hissetmek ile ilgili bir bölümde var beynimizde.Biz iyiyim mutluyum komutunu verdiğimizde orada ki çalışanlar koşturarak hemen mutluluk ile ilgili hormonların salgılanmasını sağlarlar.

Kendilerini senelerce mutsuz hisseden yada bu bölgeyi gerekli sıklıkta kullanmayanlarda için ise bu mutluluk üreten fabrika'da çalışan işci sayısı azaltılır.
Fabrika küçülür.

Telkin dinleyen kişilerin bazıları belki senelerce bu mutluluk üreten fabrikayı kullanmamışlardır.Telkinler ile birlikte atıl olan fabrikadan tekrar mutluluk hormonu istersiniz.Hemen size istediğiniz mutluluk hormonu hazırlanır

Ancak bir süre sonra o eski fabrika yetmemeye başlar size.Orada ki işci sayısı ve fabrikanın büyüklüğü sizin ihtiyaçlarınızı karşılamaz.
İşte bu gibi durumlarda zaman zaman dalgalanma olur.Fabrika bir süre istediğiniz mutluluk hormonu için gerekli hammaddeyi bulamaz.
Bu kısa süreli dönemler yeni büyük fabrika kurulana kadar devam eder.
Ondan sonra yani yeni fabrika kurulduğunda ise kendini iyi hissetme halini içsel konuşmalarınız ile sürekli hale getirebilirsiniz.

Yağmur yada kar sonrası güneş çıktığında kar topluyor deriz ya...
Bu da öyle bir süreçtir....

Bu taksi şoforleri ile ilgili bilgiyi Belgesel'de izlemiştim...
Beyinin kullanılan bölgelerinin geliştiği ile ilgili olarak Portal Doktoru'muz Turgut Bey'inde ekleyecekleri vardır mutlaka.
Alt 21-01-2007, 10:53 PM   #16 (permalink)
etf
Üsteğmen

94 Mesajinıza toplam 280 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
etf is an unknown quantity at this point

İnsan Beyni.... Bir sır olmaya devam ediyor hala. İnsan beyni ile diğer canlıların beyni kıyaslandığında ene gelişmiş yapı insandadır. 100 milyar hücre ve bu hücreler arası sayısız bağlantı.

İnsan beyninin "cortex" adı verilen bölgesinde hemen hemen vüzudumuzun her organına ait bir projeksiyonu mevcuttur. Bu projeksiyonlardan biri de motor cortex denilen insanın hareket sistemini oluşturan yerdir.

Resimde buna ait bir görünüm vardır. Burada dikkat çekici birkaç nokta bulunmaktadır. İnce, detay vb. gerektiren hareketlerin yapıldığı organlar motor korteks de büyük alan kaplamaktadır. Örneğin dil, yüz,gırtlak ve el-özellikle başparmak. Peki bunun nedeni ne olabilir? Bebeklik ve çocukluk döneminde de her nekadar bu alan olsa da zaman içerisinde yaş ilerledikçe bu şekli alır. Çünkü burada sinir hücreleri ve arası bağlantılar fazlalaşır. Peki bu alan yetmez ise ne olacak? İşte o zaman beynin diğer bölgeleri devreye girmektedir. Yani pre- ve post- motor alan. Tabii olarak olay bu kadar basit değildir. Bunun yanında daha nice bağlantı ve merkezlerle de alkalıdır bu alan. Bu grafiksel çizim bize şunu göstermektedir: Sık kullanılan organların beyindeki projeksiyonu geniş olmaktadır.

İnsan beyninin %90-95 lik bir kısmı atıl durumda olduğu düşünülürse yeni merkezlerin oluşması hiçte zor olmasa gerek. Kişinin hayatı boyunca edindiği tüm bilgi, deneyim vb. şeylerin hepsi beyinde depolanmaktadır. Hatta ömründe bir defa duyduğu veya gördüğü birşey bile. Sadece buna ulaşması güç olmakta. İnsan beyninde 100 milyar sinir hücresi olduğu düşünülürse Atakan Bey'in ifadesi ile beyinde yeni fabrikaların açılması hayli kolaydır. Fakat bu fabrikalrın açılması biraz da kişiye bağlıdır. Yeterli çalışma ve istek olmalıdır. Akan suyun önüne set yapılırsa belli süre sonra biriken su seti aşarak akmaya devam edecektir. İşte insan beyninde de yeterli sinirsel uyarı olmadan yeni alankarın açılması çok zordur. "Yapıyorum-çalışıyorum olmuyor" ifadesi hemen hemen hepimizin hayatında kullandığı kelimelerden biridir. Kişiden kişiye değişmek üzere bu süre çok farklılık gösterir. Yeterli elektriksel uyarı alan atıl durumdaki beyin bölümleri belli eşik değeri geçtikten sonra kullanıma açılır.

Hiç kamyon yada tır kullanmayı denediniz mi? Çok zor bir olay aslında. Upuzun bir kasa enli bir araç. Tır şöförlerine baktığımızda sanki elindeki küçük araba ile oynuyormuş gibi kullanır. Hatta daha ileri götürürsek Dar ve uçurum dolu yollarda çift lastikli arka terleğin dışta olanını uçuruma getirerek yol alacak biçimde araç kullanır. Nasıl olmakta bu. Şöförün beyninde bir kamyon modeli bulunmaktadır. Tüm dışsal ileti araçları ile bu modelin her noktası denetlenmekte ve bu değerlendirme neticesi araca yön verilmektedir. Hani derler ya gözüm kapalı giderim diye. Aslında bir bakıma bu doğrudur; çünkü şöförün beyninde kamyon ve yolun modeli mevcuttur.

Konu çok detaylı. Kısa ve anlaşılır tutmaya çalıştım..

Sevgi ve saygı ile ....
etf isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 22-01-2007, 07:52 AM   #17 (permalink)
lemurya
Guest

Öncelikle herkese merhaba ben yeni üyeyim bu site ve çalışmalar için teşekkür etmek istiyorum. 3. günümdeyim dinlemeye başlayalı ama bende dalgalanma hissi oluşmadı arkadaşlar .Ben ego güven güçlendirici suçluluk kendine güven ve depresyon dünde kaldıyı ilk günden beri birlikte dinlediğimden mi acaba bilemiyorum belki ilk ikisini dinleyip sonra öbürlerine geçmem doğru olacaktı ne dersiniz.Ama inanın arkadaşlar çok iyiyim 96 Çok teşekkürler herşey için benim depresif bir kişiliğim var ve yıllardır reiki vs denemediğim yöntem kalmamıştı hatta birara Nil Günün de böyle subliminal kasetleri var ama hiç faydasını görememiştim sizin çalışmanız çok başarılı sitenizi herkese tavsiye edeceğim
Alt 22-01-2007, 04:19 PM   #18 (permalink)
Administrators
Atakan Sönmez

Ben teşekkür ederim.Zaten dalgalanma herkesde olmuyor.Bende olmadı mesela.Ama olursa normal ve geçici olduğunu bilin diye böyle bir başlık açtık.
Bundan sonra ki hayatınız çok daha mutlu gececektir.Bir süre sonra mutlu olma haline alısacaksınız.Ben gecen seneden beri en mutlu senemi yasiyiroum.
Bu arada smiley kullanirken bir boşluk birakin.Aksi takidrde yazi ile karisiyor ve smiley gozukmuyor.Yazinizi bu nedenle düzelttim...
Alt 23-01-2007, 10:31 PM   #19 (permalink)

5 Mesajinıza toplam 26 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
mehmet654 is an unknown quantity at this point

Alıntı:
burdayım2006 Nickli Üyeden Alıntı

periprensesi arkadasım, ilgin icin sana da cok tesekkür ederim, haklısın saglıklı ve hayatını sürdüren bir insanın arada sırada sıkıntılı üzgün hatta cok cok bıkkın olması mümkündür..mükemmelliyetcide olmamak gerekiyor, ancak benimki bir miktar özel bir durum sosyal fobim ve takıntılarım var, bir de gecmis depresyon deneyimim. can sıkıntılarımın nedeni de gayet belli aslında, kendime güvenmem gerekiyor, güvenmeyince aklıma birsürü sey takılıyor ve farkında olmadan sıkıntı cöküyor üzerime..bu sitedeki insanlardan da cok memnunum, herkes cok ilgili ve bende cok umutluyum buara
sizde de sosyal fobi mi var ne gibi değişiklikler oldu telkinleri dinleyince sosyal fobinizde azalma oldu mu? sosyal fobi telkini nimi dinliyorsunuz sadece yoksa dinlediğiniz başka telkinlerde var mı? telkinleri günde kaç saat dinliyorsunuz?
mehmet654 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 24-01-2007, 11:54 AM   #20 (permalink)
Teğmen

38 Mesajinıza toplam 128 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
burdayım2006 is an unknown quantity at this point

valla ben çalışmadığım için evde sürekli dinliyorum gündüz, gece de sesi kısmadan normal düzeyde dinliyorum..ne yaparsam yapayım çalıyor arka planda telkinler...sonuçta değişseniz de kendinizsiniz, kendinizi kabullenmek ve beklentilerinizi küçültmek ve kendinize gülebilmek çok önemli, bunları deneyin ve telkinleri de sürekli dinleyin..ben kendimi kesinlikle daha güçlü hissediyorum, hani ne derler "taş" gibi "kaya" gibi sağlam..ama abartılı hedeflere takılıp da ben süper sosyal umursamaz pervasız bir kişilik olacağım da demeyin, herkesin kendi kişiliği var, umarım yardımcı olabilmişimdir..gene sorularınız olursa ben hergün uğruyorum sitedeyim görüşmek üzere :))))
burdayım2006 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla

Bookmarks

« Dalgalanma Hissi | - »
Seçenekler
Stil