Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Çekim Yasası (http://www.hayatimdegisti.com/forum/forumdisplay.php?f=459)
-   -   The secret stories ( Çeviriler ) (http://www.hayatimdegisti.com/forum/showthread.php?t=15053)

pozitif 26-11-2008 07:46 PM

The secret stories ( Çeviriler )

Yakında başlıyor çeviride hatalarımız olursa şimdiden affola smiliyface

ziyaretcixy 27-11-2008 01:07 AM

Ynt: The secret stories ( Çeviriler )

valla sen sevdiğim konuladır... Okuduğum kitaplarda başarı öykülerinden hep büyük zevk almışımdır... yanlız sitede bişey dikkatimi Çekti... "Zengin Olma bilimi" diye bir CD var. Bu neden Türkiyede yok ya dusun

pozitif 30-11-2008 12:45 PM

Her zaman çalışır/ Finans

Temmuz sözüm ona benim için iyi iş yaptığım bir aydır.
hernasılsa ayın 2 günü şimdiye kadar ki en kötü işimi yaptım, 4 euro kazanabildim. Gerçekten cesaretim kırılmıştı.

Fakat aniden kaybımı telafi etmek için şimdi bir gün 500 euro istiyorum dedim ve evrene bunun için teşekkür ettim.

Sonraki gün hiçbirşey olmadı. daha sonraki gün içeri bir bayan girdi ve raflardaki çocuk kitaplarını seçip almaya başladı ve onları tezgaha koydu . 100 euro dan fazla tuttu. bayan bana birkaç yere uğraması gerektiğini ve herşeyi taşımasının zor olacağını bunun için yardım edebilirmiyim diye sordu- sorun değil !

daha sonra tekrar geldi ve 200 euro kadar para harcamaya karar kılmıştı. bunu hayır işi için yapıyordu, ona herhangi bir indirim yapamadım.

neticede, bayanın ve diğer müşterilerin ödedikleriyle o gün 487 uro kazandım.

Jack canfield'ın dediği gibi '' hayal kırıklığına uğradım ve bu şeyin çalışmadığını düşünüyorum '' Hayır...

Susanna P. ( avrupa)

ben bağımsız bir kitapçıyım ve yaptığım işi seviyorum. Sırrın çok fazla kanıtına sahip olmama karşı kendimi eski alışkanlıklara kayarken buluyorum.

bence Sır 2 olmalı - Hergün inancınızı nasıl korursunuz?

YESHAPPY 30-11-2008 04:06 PM

çok doğruuuuuuuu

pozitif 30-11-2008 04:35 PM

Evrenin limitsiz bankasından limitsiz çek / Finans

Sırrı 1 yıldan fazla süredir çalışıyorum. 1994 ten beri gerçekhalde zamanında hayatımın en inaılmaz deneyimini Wika'yı öğrenmeye başladığımda bir enerji şifacısıyla yaşadım.
Düşüncenin gücünü tekrar tekrar gördüm ama asla bukadar hızlı değildi.
Bunun üstünde daha iyi hale gelmeliyim.

hayat arkadaşım sinir krizi geçirmişti.İşinden ayrılmak zorunda kaldı ve uzun bir müddet çalışamadı. O terapiye ve grup buluşmalarına giderken mali durumumuza memnuniyetle gözkulak oldum.

İyi bir işim var bundan dolayı çok fazla etkilenmedik. Fakat bundan yaklaşık 1 yıl sonra '' ne yapıyorum ben '' diye düşündüm hala ikinci bir işimiz varmış gibi yaşıyorum.

İkinci bir iş ve eşiminde tekrar çalışmasını istemiyordum.

evrenden aylık 2000 dolarlık bir ekstra istemeye karar verdim. bu isteğimi Evren Çekime yazdım ve işteki masama yapıştırdım, bundan dolayı çeki hergün gördüm.

10 gün sonra posta kutunuzda bir bildiri aldık. Eşim donanmadan aylık 1000 dolarla emekli olmaya hak kazanmıştı ve bunu bize ödemek istiyorlardı. bu para evin arabanın ve başka faturaların ödenmesi için yeterliydi.

Balım bir işte çalışmadan, ben ikinci bir iş bulmadan bize toplamda 2140 dolar ekstra bir kazan getiriyor.

Eşimin eski askeri memuriyetinden kaynaklanan bu emeklilik hakkında hiçbir fikrimiz yok. WOW

Elaine J. from wabusha, MN

3 çocuğun mutlu annesi, 2 çocuğun üvey annesi, 6 çocuğun büyükannesi. gülümsemekten, mutluluğu yaratmaktan, ve etrafındakilere kahkalar atmaktan keyif alan biri. Ah ve yemek yapmaktan da.

ziyaretcixy 30-11-2008 09:51 PM

Ben program yapılmasından yanayım... 1 ay boyunca gün içinde belirlediğin 2-3 yöntemde ısrar edilmesini tavsiye ediyorum. bu sayede inancınızı hergün hatırlarsınız ve korursunuz

Su_Duru 30-11-2008 10:09 PM

Alıntı:

Akın Berk Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 90558)
Ben program yapılmasından yanayım... 1 ay boyunca gün içinde belirlediğin 2-3 yöntemde ısrar edilmesini tavsiye ediyorum. bu sayede inancınızı hergün hatırlarsınız ve korursunuz

Bende maalesef ayni sorunu yasiyorum, bu son aylarda satislarim hic ama hic olmadi..musteriler geliyor, tam seviniyorum evet ilgi var satislarim iyi gidecek derken..gelende gidiyor.
boyle durumlarda nasil bi program yapmam lazim..hangi yontemlerle?
Berk bu konuyu biraz daha acabilirmisin ?

Sevgiler

ziyaretcixy 30-11-2008 11:31 PM

Alıntı:

Su_Duru Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 90559)
Bende maalesef ayni sorunu yasiyorum, bu son aylarda satislarim hic ama hic olmadi..musteriler geliyor, tam seviniyorum evet ilgi var satislarim iyi gidecek derken..gelende gidiyor.
boyle durumlarda nasil bi program yapmam lazim..hangi yontemlerle?
Berk bu konuyu biraz daha acabilirmisin ?

Sevgiler

Olumlu düşünmek, yaratcı imgelemek, veya çekim yasasını en aktif şekilde kullanabilmekte ilgili onlarca yöntem var. Ama biz herşeyi öğrenince daha hızlı gerçekleşecek sanıyoruz ve burdaki bütün yöntemleri uyguluyoruz. birer ikişer gün... sonra niye olmuyo diyoruz.

Bence kendimizce en etkili yöntemi bulmak ve gün içinde kendimize göre bir program hazırlamak 20-30 gün arası disiplinle uygulamak...

istikrar... en etkili yöntem budur :)

yeni bir hayat 01-12-2008 01:04 AM

Alıntı:

Akın Berk Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 90564)
Olumlu düşünmek, yaratcı imgelemek, veya çekim yasasını en aktif şekilde kullanabilmekte ilgili onlarca yöntem var. Ama biz herşeyi öğrenince daha hızlı gerçekleşecek sanıyoruz ve burdaki bütün yöntemleri uyguluyoruz. birer ikişer gün... sonra niye olmuyo diyoruz.

Bence kendimizce en etkili yöntemi bulmak ve gün içinde kendimize göre bir program hazırlamak 20-30 gün arası disiplinle uygulamak...

istikrar... en etkili yöntem budur :)

Kesinlikle katılıyorum..super

shamanic 01-12-2008 02:10 AM

pozitif cim bu çevirileri yaptığın ve bizlere naklettiğin için çok teşekkür ederim.. http://www.mantikweb.com/gifler/cicektavsan.gif

emeğine sağlık.. ark5

akınberk'in söylediği çok doğru super .. düzenli çalışmak çok önemli..

ne demiş atalarımız..
taşı delen suyun gücü değil.. damlaların sürekliliğidir..

sevgiler..

WEZ Format +3. Şuan Saat: 12:36 AM.