Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Birebir Kişisel Gelişim (http://www.hayatimdegisti.com/forum/forumdisplay.php?f=593)
-   -   Yaşam koçu arıyorum (Tavsiye?) (http://www.hayatimdegisti.com/forum/showthread.php?t=620042)

YESHAPPY 13-11-2011 07:20 PM

Yaşam koçu arıyorum (Tavsiye?)

Konu doğru başlıkta mı bilmiyorum. Sağlam bi yaşam koçuna ihtiyacım var ve de tek seans için 2500tl almayacak birine!!!
Amacımı bulduğumu sanıyorum;ama gerçekten sadece bulduğumu sanıyosam. Gerçek amacım düşündüğüm şey değilse... Görüldüğü gibi tek başıma işin içinden çıkamıyorum. İşte bunun için bir yaşam koçu edinmeye karar verdim. Amacımdan emin olmak ve amacıma ulaşmak,ulaşırken de ulaştıktan sonra da mutlu mesut yaşamak istiyorum :) (Anthony Robbins'in tekniklerini uygulayanlar tercihimdir :) )
Forumda yaşam koçuyla çalışma yapan var mı bilmiyorum.Arkadaşlar bunun için sizden yardım istiyorum. Kendinizin gittiği ve gerçekten hayatınıza iyi şeyler kattığını,sizi çözüme ulaştırdığını düşündüğünüz bir yaşam koçuyla çalışma yaptıysanız ya da yapıyorsanız bana tavsiye edin.Gidip memnun kalmadığınız kişiler varsa da gerekçesiyle yazın lütfen ki onlara da gitmeyeyim. İsime ihtiyacım var. Sizin birebir çalıştığınız kişlerin ismine. Oyy daraldım y789 dağlara beyazla help me yazdığımı farzedin :)

Bilge İnan 13-11-2011 07:55 PM

Cevap: Yaşam koçu arıyorum (Tavsiye?)

Sitiemizin yaşam koçu Mert Ölçer' le iletişime geçmeyi denedin mi canım? :)

evlenmek_güzel_şey:D 13-11-2011 07:57 PM

yaşam koçu ne birisi açıklasın :D

kuzeygüney 13-11-2011 08:41 PM

Yaşam koçluğu diye bir kitap var.
Ben okumadım ama incele istersen :)

YESHAPPY 14-11-2011 11:02 PM

Alıntı:

kuzeygüney Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 811079)
Yaşam koçluğu diye bir kitap var.
Ben okumadım ama incele istersen :)

Kitaba değil insana ihtiyacım var ;)

YESHAPPY 14-11-2011 11:06 PM

Alıntı:

Bilge İnan Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 811067)

Düşünüyorum;ama dediğim gibi daha çok birebir görüşme yapmış kişilerin deneyimlerini merak ediyorum. Senin yaşam koçunsa eğer Mert Ölçer deneyimlerini, gözlemlerini -özele girmeden tabiki- paylaşır mısın?

azraist_24 14-11-2011 11:07 PM

Alıntı:

Bilge İnan Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 811067)

Mert Bey ile iletisime gecmenizi oneririm.f678h

matri 15-11-2011 12:20 PM

Alıntı:

YESHAPPY Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 811259)
Kitaba değil insana ihtiyacım var ;)

kesinlikle :)))

Bilge İnan 15-11-2011 01:10 PM

Alıntı:

YESHAPPY Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 811261)
Düşünüyorum;ama dediğim gibi daha çok birebir görüşme yapmış kişilerin deneyimlerini merak ediyorum. Senin yaşam koçunsa eğer Mert Ölçer deneyimlerini, gözlemlerini -özele girmeden tabiki- paylaşır mısın?

Yanlışlarımı kendim keşfetmemi, doğru yolu da kendim bulmamı sağlıyor herşeyden önce. Şunu yap, bunu yap demek yerine yapmam gerekeni ruhumdan, zihnimden bir yerlerden çekip çıkarıyor :) Anlatması zor aslına bakarsan; tarif edemiyorum. Ama görüş derim :)

YESHAPPY 15-11-2011 09:28 PM

Alıntı:

Bilge İnan Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 811296)
Yanlışlarımı kendim keşfetmemi, doğru yolu da kendim bulmamı sağlıyor herşeyden önce. Şunu yap, bunu yap demek yerine yapmam gerekeni ruhumdan, zihnimden bir yerlerden çekip çıkarıyor :) Anlatması zor aslına bakarsan; tarif edemiyorum. Ama görüş derim :)

Rica ettiğim böyle verilen cevaplardı teşekkür ederim;)
Öte yandan önerileri almaya da devam ediyorum. Çok ince eleyip sık dokumam gereken bi konu çünkü. Ucunda ben ve bi daha ele geçmeyecek hayatım var :)

WEZ Format +3. Şuan Saat: 07:14 AM.