Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Sigara Bırakma Klubümüz > Sigara ve Sağlığnıza Etkileri > Bırakmak Gerçekten Zor mu?

Uyarılar

Bırakmak Gerçekten Zor mu? Bırakmak Gerçekten Zor mu?

SİGARASIZ BUGUN 7.GÜN BİRDA DAHA ASLA!!!TEŞEKKURLER SİTE KURUCUSUNA...

Sigara ve Sağlığnıza Etkileri ve Bırakmak Gerçekten Zor mu? SİGARASIZ BUGUN 7.GÜN BİRDA DAHA ASLA!!!TEŞEKKURLER SİTE KURUCUSUNA... Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Merhabalar..kısa ve öz kendımı anlatayım..yaş 33 sigaraya başlama yaşım 13-14 sanırım toplam 20 yıldır içiyormusum farkında değilim son zamanlardada resmen tıryakı oldum gunde 2 paket sabahları uyanamaz oldum agrılardan kalkamıyordum.size anlatamam felaket birşey olmustum iğrençtim yaa:(bu siteyle tesaduf 21 hazıran ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Bırakmak Gerçekten Zor mu? telkin cd indir izle İstanbul Bırakmak Gerçekten Zor mu? nerededir kimdir Bırakmak Gerçekten Zor mu? çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Bırakmak Gerçekten Zor mu? hipnoz Bırakmak Gerçekten Zor mu? olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Bırakmak Gerçekten Zor mu? hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Bırakmak Gerçekten Zor mu? kuantum düşünce kitap haberi

SİGARASIZ BUGUN 7.GÜN BİRDA DAHA ASLA!!!TEŞEKKURLER SİTE KURUCUSUNA...

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 30-06-2007, 02:58 AM   #1 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 0
60 Mesajinıza toplam 67 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
nilcelep is an unknown quantity at this point
Standart SİGARASIZ BUGUN 7.GÜN BİRDA DAHA ASLA!!!TEŞEKKURLER SİTE KURUCUSUNA...

Merhabalar..kısa ve öz kendımı anlatayım..yaş 33 sigaraya başlama yaşım 13-14 sanırım toplam 20 yıldır içiyormusum farkında değilim son zamanlardada resmen tıryakı oldum gunde 2 paket sabahları uyanamaz oldum agrılardan kalkamıyordum.size anlatamam felaket birşey olmustum iğrençtim yaa:(bu siteyle tesaduf 21 hazıran 2007 de tanıstım dikkatımı cektı inceledım baktım telkınler diyor hemen indirdim dınlemeye başladım ama inandım herseyden önce vede bu arada bebek yapmaya karar vermıstım mutlaka bırakmam gereklı eşim ve ben siteyı ve telkınlerı indrip dinleyıp ınceledıkten sonra 22 hazıran 2007 sigarayı bıraktım bugun 1 hafta oldu kendımı tebrik ettım eşimde içmiyor oda bıraktı bebek yapmaya cesaretlendık saglıklı bir bebegımız olsun istiyoruz.bu bir hafatda neler yaşadım anlatayım..kendımle anlaştım aklıma geldıkce su içiyorum,sıvı alıyorum dişlerımı sureklı fırcalıyorum,sureklı aklımda ama neden içmeme gerektıgını aklıma getırıyorum hemen,aklıma gelınce zaman zaman dısrı atıyorum kendımı yuruyus yapıyorum,bir muddet uyku beslenme tuvalet sorunu yaşadım ama hepsini gecici oldugunu dusunerek kendımı hiç bir şey için zorlamıyorum,gerekırse 5 gun uykusuzluga razıyım enınde sonunda uyucam mutlaka kararlıyım,sigarayı daha fazla aklıma getıren ortamlarda yada evde pc başında fazla durmuyorum,ellerımı sureklı mesgul edecek işler buluyorum,çerez yiyorum,kılo almaya razıyım ınanınkı hayatımın en guzel 7 gunu yaşıyorum en guzelı sabahları agzım acı olmuyor ve sırt agrısıyla uyanmıyorum işte böyle dostlar gelısmelerı anlatmak uzere sevgiler.hoş kalın hoşçakalın...

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

Alt 30-06-2007, 03:32 AM   #2 (permalink)
Teğmen

29 Mesajinıza toplam 85 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
venüs is an unknown quantity at this point
Standart Ynt: SİGARASIZ BUGUN 7.GÜN BİRDA DAHA ASLA!!!TEŞEKKURLER SİTE KURUCUSUNA...

Tebrik ederim sizi..Ne doğru bir karar... Ne büyük başarı!..

Kutlarım...
Alt 30-06-2007, 10:17 AM   #3 (permalink)
25emel
Guest

Standart Ynt: SİGARASIZ BUGUN 7.GÜN BİRDA DAHA ASLA!!!TEŞEKKURLER SİTE KURUCUSUNA...

tebrikler kendinizle ne kadar gurur duysanız yerinde bence tabii eşinizde 44
Alt 30-06-2007, 01:26 PM   #4 (permalink)
Çevirmen

29 Mesajinıza toplam 93 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Deria is an unknown quantity at this point

tebrikler
çok doğru bir karar vermişsiniz tabiki. hele de bebek için.
eşinizi ve sizi canı gönülden kutluyorum.
başarılarınızın devamını diliyorum ( bu da ilk okul öğretmenlerinin karnelere yazdığı klasik notlara benzedi )
Alt 30-06-2007, 02:23 PM   #5 (permalink)
Bugle
Guest

Hadi Nil arkandayız canım...21.günden sonra çok daha iyi hissedeceksin kendini...öpüyorum..
Alt 30-06-2007, 09:52 PM   #6 (permalink)
hayalayaz
Guest

sevgili nil
tebrikler....tebrikler...tebriklerde tebriikler.. javascript:void(0);
90456
Alt 30-06-2007, 09:56 PM   #7 (permalink)
25emel
Guest

hadi hayalım darısı başına
Alt 01-07-2007, 04:39 AM   #8 (permalink)
Teğmen

60 Mesajinıza toplam 67 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
nilcelep is an unknown quantity at this point

desteklerınız için teşekkurler arkadaslar cok sağolun.bu arada pc basında cok kalmıyorum en cok zehirlendıgım yer oldugu için arada bir oturuyorum yazamazsam özür lutfen.bugle bu arada 21 gune kendımı odakladım 21.gunu beklıyorum bende inş senınde dediğin gibi rahatlıcam ama şimdiden pek fazla sıkıntı cekmez oldum sadece sinirli ortamlardada bulunmuyorum bakalım bebek var işin sonucunda eger bu illete tekrar yapısırsam kı asla olmayacak kararlıyım bebek asla yapmayacam buna cesaret edemem.ilginize sevgiler dostlar tekrar hepinizden Allah razı olsun.sevgiler.
Alt 19-07-2007, 08:28 AM   #9 (permalink)
cnb
Üsteğmen

62 Mesajinıza toplam 113 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
cnb is an unknown quantity at this point

darısı başımaaaa...
cnb isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 19-07-2007, 06:13 PM   #10 (permalink)
Üsteğmen

ozel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 1
40 Mesajinıza toplam 139 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
ozel is an unknown quantity at this point

Tebrikler, tebrikler Nilcim, darisi basima ama lutfen surekli "kilo almaya raziyim" dusuncesini bilinc altina yollama garantili kilo alirsin, kiz kardesim uc yil once birakti sigarayi ve sadece baslangicta 4 evet sadece 4 kilo aldi sonrasi super oldu. "Sigarayi biraktim kiloda almiyorum" de devamli . Devamini diliyorum ve inaniyorum
Sevgi ve Isikla kal

Bookmarks