Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Mistik Gizem Bilinmeyenler Klubü > Gizemli Konular > Bilinçaltının Bilinmeyenleri

Uyarılar

Bilinçaltının Bilinmeyenleri Bilinçaltının Bilinmeynleri

Tezahür Ettirmenin Kaybolan Sırrı / 2. bölüm

Gizemli Konular ve Bilinçaltının Bilinmeyenleri Tezahür Ettirmenin Kaybolan Sırrı / 2. bölüm Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız bana secret olsun bu olsun hepsinin amacı sanki insanla dalga geçmekmiş gibi geliyor malesef ve bu çok sinirimi bozuyor ilk önce böle hissetmemişti ama daha sonra kendimle dalga geçtiğimi anladım ve bu insanı çok üzüyo bunu istemeyerek yazıyorum k.bakmayın ama ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Bilinçaltının Bilinmeyenleri telkin cd indir izle İstanbul Bilinçaltının Bilinmeyenleri nerededir kimdir Bilinçaltının Bilinmeyenleri çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Bilinçaltının Bilinmeyenleri hipnoz Bilinçaltının Bilinmeyenleri olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Bilinçaltının Bilinmeyenleri hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Bilinçaltının Bilinmeyenleri kuantum düşünce kitap haberi

Tezahür Ettirmenin Kaybolan Sırrı / 2. bölüm

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 19-11-2009, 12:41 AM   #21 (permalink)

Tesekkür: 1
2 Mesajinıza toplam 17 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
unknown is an unknown quantity at this point
Standart Cevap: Tezahür Ettirmenin Kaybolan Sırrı / 2. bölüm

bana secret olsun bu olsun hepsinin amacı sanki insanla dalga geçmekmiş gibi geliyor malesef ve bu çok sinirimi bozuyor ilk önce böle hissetmemişti ama daha sonra kendimle dalga geçtiğimi anladım ve bu insanı çok üzüyo bunu istemeyerek yazıyorum k.bakmayın ama öle düşünüyorum...

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

unknown isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 19-11-2009, 05:00 AM   #22 (permalink)
Administrators
♥Ozlem Şahin ♥

shamanic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 13,842
2,276 Mesajinıza toplam 13,392 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
shamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond repute
Arrow Cevap: Tezahür Ettirmenin Kaybolan Sırrı / 2. bölüm

sevgili unknown cum hepimiz düşüncelerimizde kendimiz için haklıyız..

madem ki böyle düşünüyorsun.. elbette sen de haklısın..

bu güne kadar alıntı yaptığım ya da kendi yazdığım makalelerimde uygulayıp inandıklarımı ve en önemlisi sonuç aldıklarımı paylaştım..

güzel düşünmek.. şükretmek.. güzel hayaller kurmak.. affetmek.. özgür bırakmak.. yaratıcı enerjiye güvenmek..

boş boş durmak yerine.. ya da oyun oynamak .. dilek kutusu hazırlamak.. hayal panosu yapmak.. eğer tüm bunlar dalga geçmekse ben dalaga geçmeyi seçtim hayatla :)

her birimizi yaptığımız ne mutlu ediyorsa.. başarıya güzel olana adım attırıyorsa onu yapmaya devam edelim..

her yeni günle güzellikleri deneyimlemen dileklerimle..

sevgiler..

Alt 19-11-2009, 09:33 AM   #23 (permalink)
Sultan
Guest

Standart Cevap: Ynt: Tezahür Ettirmenin Kaybolan Sırrı / 2. bölüm

süper bir paylaşım olmuş bir solukta okudum şimdi birinci bölüme bakacağım.ellerinize sağlık iyiki varsınız sevgiyle mutlu kalınnn
Alt 19-11-2009, 01:53 PM   #24 (permalink)

Tesekkür: 1
2 Mesajinıza toplam 17 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
unknown is an unknown quantity at this point

üzüldüğüm sey de zaten bu çünkü bende bir zamanlar senin yaptığını yapıyordum senin ne demek istediğimi anlıyorum teşekkürler
unknown isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 12-03-2010, 10:06 PM   #25 (permalink)
Üsteğmen

Megavolt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 4,972
212 Mesajinıza toplam 1,020 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Megavolt has a spectacular aura aboutMegavolt has a spectacular aura about

Merhaba arkadaşlar olumlamaların faydalarını her geçen gün artarak görüyorum. Yeniden hissetmek çoook güzel (yeniden çocuk olmak gibi :)) . Sevgili Shamanic ilk bölümün link ine tıkladığımda ana sayfaya dönüyorum. kontrol edersen sevinirim (ilk bölümü çekim yasasından bildiğim kadarıyla kafamda güzel bir yere yerleştirdim ama orjinalini de görsem iyi olurdu :)) Yazı için teşekürler.
Megavolt isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 13-03-2010, 03:00 PM   #26 (permalink)
Üsteğmen

Megavolt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 4,972
212 Mesajinıza toplam 1,020 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Megavolt has a spectacular aura aboutMegavolt has a spectacular aura about

Alıntı:
Megavolt Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Merhaba arkadaşlar olumlamaların faydalarını her geçen gün artarak görüyorum. Yeniden hissetmek çoook güzel (yeniden çocuk olmak gibi :)) . Sevgili Shamanic ilk bölümün link ine tıkladığımda ana sayfaya dönüyorum. kontrol edersen sevinirim (ilk bölümü çekim yasasından bildiğim kadarıyla kafamda güzel bir yere yerleştirdim ama orjinalini de görsem iyi olurdu :)) Yazı için teşekürler.
Sitede aradığım sayfaları bulmak benim için bir hayli zor :) . 1. bölümü okuduktan sonra bu konu çok daha ilginç bir hal aldı .3. bölüme geçmek için sabırsızlanıyorum :)
Megavolt isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 08-07-2014, 11:13 AM   #27 (permalink)
Super Moderator

Işıklı yol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 2,848
1,792 Mesajinıza toplam 3,354 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Işıklı yol has a spectacular aura aboutIşıklı yol has a spectacular aura aboutIşıklı yol has a spectacular aura about
Standart Cevap: Ynt: Tezahür Ettirmenin Kaybolan Sırrı / 2. bölüm

Alıntı:
shamanic Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

ders 9: nihai amaçlarınıza ulaştıracak doğru hareket nedir?

arzularımızı gerçekleştirecek doğru şey nedir?

şimdi hangi hareketleri yapmam gerekiyor?

doğru şeyi mi? yanlış şeyimi yapıyorum ?

bunlar sıkça zihinlerimizde kendimize sorduğumuz sorulardır. çoğu zamanda bu soruları bilinçsiz olarak sorarız.

sürekli ne yaptığımızı yargılıyoruz.
çünkü yanlış yapmaktan korkuyoruz .

sizlere sizi nihai amacınıza götürecek doğru hareketi seçmeyi göstermeme izin verin.

bütün ertelemelerin kökü nedir?

sıkça bir çok insan bana bütün başarı teorileri üzerinde çalıştım , bütün kişisel gelişim kitapları okudum;
fakat hala ne yapacağımızı bilmiyoruz diyorlar.

sonra da hiçbir şey yapmıyorlar ve tabii hiçbir sonuç alamıyorlar..

ne kadar kitap okuduğunuz , ne kadar ne kadar kaset dinlediğiniz ne kadar seminere katıldığınız önemli değil ?
eğer hareket etmezseniz hiçbir sonuç alamazsınız. hareket sonuç yaratır bu gerçeği değiştiremezsiniz.

hareketsizlik sonsuz geciktirmelere götürür ve tabii nihai olarak ta başarısızlığa ..

ne kadar kötü durumda olduğunuz hiç önemli değildir. şu anda onu düzeltmek için küçük te olsa bir takım bazı hareketler yapabilirsiniz .

1 milyon dolar tezahür ettirmeyi hayal edemiyorsanız sadece 100 dolar tezahür ettirmeye karar verin..

başarı bir yolculuktur hedef değildir .
bu yolculuk gelişme hakkındadır. gelişme kaydettiğiniz sürece siz başarıyı takip ediyorsunuz demektir.

şimdi bir şekilde hareket etmeniz gerektiğini biliyorsunuz

peki doğru hareket nedir?

cevap içsesinizi (sezginizi) dinleyin. sezginiz sizi asla yanıltmaz.
çünkü üst zekadan size gelen bir mesajdır. sezginiz her zaman ne doğru ne yanlış bilir.

size duygular ve hisler evrenin dilidir dediğimi hatırlıyorsunuz değilmi?
pozitif bir duygu hissettiğinizde evren size doğru yolda olduğunuzu söylüyor ve devam edin diyor.
negatif bir duygu algıladığınız da bilin ki siz nihai amacınızla aynı doğrultuda değilsiniz ve evren sizi bu konuda uyarıyordur.

bunlar evrenin sizinle iletişim yoludur.

herhangi bir eyleme girişmeden önce “bu hareketi yaptığımda hangi duyguyu hissedeceğim?. diye sorun

çoğu zaman sezginiz hemen geri bildirimde bulunur.

ya pozitif ya da negatif duygu hissedersiniz .

sezginizi dinleyin ne size kendinizi iyi hissetmenizi sağlıyor bakın ve yanlış yapmaktan korkmayın

herşey kendi ilahi düzenindedir.

başarıya giden yolda en inatçı barikat başarısızlık korkusu ve yanlış yapma korkusudur.

bu barikatları tümüyle yok etmek için herşeyin ilahi bir düzen içinde olduğuna dair bir inancı kabul etmek gerekir

geriye dönüp geçen 10 senenize bakın.

herhangi bir hata yaptınız mı ? elbette yaptınız.

o yanlış olmasaydı bugün bulunduğunuz yerde olurmuydunuz.?

daha derinden baktığınızda yaptığınız bu hata şu andaki hayatınızı sizi yaşatan kaçınılmaz tesadüfler yaratmıştır.
hayatınızda olmakta olan her şey birbiri ile bağlıdır. hatalar hayat yolculuğunuzda kaybolmazlar.
o halde neden endişeleniyorsunuz.

üniversite giriş sınavlarında istediğim universiteye girememiştim. bir çok kişi benim için çok üzülmüştü.
fakat ben çok umursamamıştım. ikinci tercihime girdim .üniversiteye başladıktan bir ay sonra yurt dışında
ilk tercihim olan üniversiteden daha da iyi olan başka bir üniversiteden kabul geldi.
ben her şeyin ilahi düzeninde olduğuna inanırım. bu nedenle hayatımda hiçbir şey kötü gidemez.

bu şekilde hayatınızda daha fazla rastlantı olmasını istiyorsanız şüpheye düştüğünüz her an aşağıdaki sözleri tekrarlayın.

" herşey kendi ilahi düzenindedir hayatımda her şey en iyiyi bana getirir. "

özetlersek, hergün küçük gelişimler yapmaya ihtiyacınız var .
herhangi bir eyleme geçmeden önce onun size getireceği hisleri düşünün ve hislerinize dayanarak doğru seçimi yapın.

ve sadece yapın ve doğru işi yaptığınıza inanın; çünkü her şey ilahi düzenindedir.

derslerimiz şimdilik bu kadar..
hayalleriniz hedefe.. hedefleriniz gerçeğe dönüşsün..
sevgiler..
burayı da güncelliyorum arkadaşlar
Işıklı yol isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla

Bookmarks