Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Mistik Gizem Bilinmeyenler Klubü > Gizemli Konular > Bilinçaltının Bilinmeyenleri

Uyarılar

Bilinçaltının Bilinmeyenleri Bilinçaltının Bilinmeynleri

Tezahür Ettirmenin Kaybolan Sırrı / 3.(son) bölüm

Gizemli Konular ve Bilinçaltının Bilinmeyenleri Tezahür Ettirmenin Kaybolan Sırrı / 3.(son) bölüm Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız bonusları çok sevdim super...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Bilinçaltının Bilinmeyenleri telkin cd indir izle İstanbul Bilinçaltının Bilinmeyenleri nerededir kimdir Bilinçaltının Bilinmeyenleri çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Bilinçaltının Bilinmeyenleri hipnoz Bilinçaltının Bilinmeyenleri olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Bilinçaltının Bilinmeyenleri hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Bilinçaltının Bilinmeyenleri kuantum düşünce kitap haberi

Tezahür Ettirmenin Kaybolan Sırrı / 3.(son) bölüm

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 17-11-2008, 02:27 PM   #11 (permalink)
Üsteğmen

Tesekkür: 17
48 Mesajinıza toplam 208 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
heal will become famous soon enoughheal will become famous soon enough
Standart Ynt: Tezahür Ettirmenin Kaybolan Sırrı / 3.(son) bölüm

bonusları çok sevdim super

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

Diken düsünürsün dikenlik olursun
MEVLANA

hayat ve algi arasindaki saat farki
heal isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 23-11-2008, 09:08 AM   #12 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 240
85 Mesajinıza toplam 490 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
ışıkyolu will become famous soon enoughışıkyolu will become famous soon enough

Değerli shamanıc yazından çok etkilendim günlerdir araştırıyorum,ama karıştım kaldım,bazı uyguladığım şeyler var.Benim gibi henüz yolun başında olanlar için;sabah,öğle,akşam yapacaklarımız neler bizim için bir program hazırlayabilirmisin?Ben kendime yapmaya çalıştım ama işin içinden çıkamadım.(niyetim kutunun içinde hapis kaldı diyebilirim) 96
ışıkyolu isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 24-11-2008, 02:37 PM   #13 (permalink)
Administrators
♥Ozlem Şahin ♥

shamanic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 13,842
2,276 Mesajinıza toplam 13,392 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
shamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond repute

merhabalar nefacım..

bu derslerde aslında bize iki şey öğretilmekte..
birincisi yaşama bakış açımızı değiştirmek..
ikincisi hedeflerimize ulaşmak için yapacağımız çalışmalar..

bu iki başlıkta tekrar özetlersek...

kendimizin özel ve mükemmel olarak kabul etmeliyiz.. bütünün bir parçasayız ve bütünün özü mükemmelliktir..
bunu kabul ettiğimizde yüreğimiz rahat isteriz.. çünkü hakettiğimizi biliriz..
oysa pek çoğumuz istediklerimizi yüreğimizin derinliklerinde haketmediğimize inanırız..

isteklerimiz çok önemlidir dilimizde ki isteklerimiz önemli olasada asıl inandığımız isteklerimiz önemlidir..
çünkü bana .... yı istiyorum derken beni inandırabilirsiniz ancak özünde neye gerçekten inanıyorsan ve istiyorsan onu deneyimleyeceksin..
yani kendini asla kandıramassın..
bunun sağlamasını yaşamımıza bakarak yapabiliriz.. dilimizle söylediklerimizi yaşayabiliyorsak sorun yok demektir..
pek çok şey isteyip söylememize rağmen hala istemediğimizi sandığımız şeylerden oluşan bir yaşamımız varsa
o zaman özdeki isteği değiştirmek gerektiğinin farkına varmamız gerekir..

isteyin verilecektir derken haketmek ve özden inanmak kavramlarını aklımızdan çıkarmayalım..

odaklandığımız şeyleri büyütürüz..

odaklandıklarımız da seçtiklerimizdir.. yaşamımızda ki olaylar ve etrafımızdaki deneyimlerde
yaşamımıza sokmayı tercih ettiğimiz seçimlerimizin sonucudur..
buna inanmayı istemeyiz çoğunlukla çünkü bu yaşamımızın sorumluluğunu almak anlamına gelir..
oysa dış etkenleri suçlamak kendimizi daha özgür hissettirir..
tabii bu büyük bir yanılsamadır.. neden.. eğer dış etkenler yaşamımıza böylesine etki ediyorsa o zaman biz aciziz..
güçsüsüz.. başkalarının seçimlerini yaşamaya mecburuz.. yani özgür değiliz..
o zaman yine ilk paragrafa dönüyoruz demekki biz istediklerimizi hak etmiyoruz..

düşünce gücü ve seçimleriniz yeni bir başlangıçtır.. yarınını hazırlamak için..
bu günde dünden hazırladığımız yaşamı yaşadığımızı hatırlayarak seçici olmalıyız..

sürekli düşünce üretiriz.. gün boyu milyonlarca düşünce..
ufak bir deney yaparak kendimizi yakalamaya çalışalım.. aklımızdan neler geçiyor..
en çok neleri düşünüyoruz.. peki bu düşündüklerimiz çevrede malesef yaygın olan olumsuz enerjiler ile mi benzeşmekte
yoksa geleceğin tapusu olarak elimizde tuttuğumuz hedef listemizle mi örtüşmekte..

gelelim hedeflerimize..

asla şaşmayacağımız adım adım takip edeceğimiz bir program olmayacak elbette bu liste..
ama şu anki değerlendirmenizle 3 yıllık bir gelişim programı yapabilirsiniz.
2 yıl..1 yılda olur burada önemli olan ufkumuzu genişletebilmek ve birbirini engelleyici seçimlerimizi ortadan kaldırmak..

mesela ayşe nin içinden geçenlere bakalım;
kariyerinde ilerlemek için önemli bir kaç sınava hazırlanıyor.. buna göre iş ilişkilerini geliştiriyor.. yurt dışı programına katılması gerek v.b
bir yandan da bebek sahibi olmak istiyor... ve bebeği olduğunda iç güdüsel olarak onu kendi elleriyle yetiştirmek her anını onunla paylaşmak istiyor..

bu iki seçimde ayşe için harika mutlulular içeriyor ama ikiside birbirini etkiliyor.. hangisi gerçekleşse ayşe diğerini kaybettiği için üzülecek
bunun için bir bocalama oluyor belki ikisi de gerçekleşmiyor ta ki yönünü bir tanesini çevirene kadar..
ya da her ikiside gerçekleşiyor ama yarım yamalak hiç hayayallerine uygun olmayacak şekilde..

hedef belirlerken ana hedeflerimiz ve bizleri ona taşıyan araç hedeflerimiz olmalı..
yaşam planımız olmalıki seçimlerimiz bi birini zincirleme destekleyebilsin..

elbette yarın başka bir şey de isteyebiliriz ancak ana hedefe giderken araç hedefleri değiştirmek
daha mükemmele doğru olduğu sürece enerji kaybına yol açmayacaktır..

bu konuda dikkat edeceğimiz diğer nokta ders 9 ve ders 10 da anlatılanlardır..
<herhangi bir eyleme girişmeden önce “bu hareketi yaptığımda hangi duyguyu hissedeceğim?. diye sorun>

niyet etmek odaklanmaktır.. (odaklandıklarımızı da büyütürdük hatırlayalım.. )
düşüncelerimiz etrafı aydınlatan lamba olsun niyet ettiğimizde lazer gibi hedef noktaya çok kuvvetli bir enerji yollarız..
yazmak imgelemeyi.. düşünmeyi ve tekrarı içine alan mükemmel odaklanmadır.. çünkü bilinçaltının kapısından içeriye en rahat yazarak yollarız..

gün boyuı neler yapmalıyız ?

tekik no 2’yi inceleyerek ve hedef listemizden destek alarak en doğru olumlama cümlelerimizi hazırlayalım..

yeni ve güzel bir defter alarak yatağımızın baş ucunda tutalım.. gece yatmadan önce ve sabah uyanınca olumlamalarımızı yazalım..

dilek kutusu oluşturalım ve olumlamalarımızı ortak güç alanına ait olan;
yüksek benliğimizin.. meleklerimizin.. rehberlerimizin destek verdiği bu kutunun içine tek tek yazarak bırakalım..

17sn. tekniği ile günümüzün içine pozitif enerji katalım..
ayrıca şükür defteri tutalım.. bu defterde yazdıklarımız 17sn tekniğini uygularken bize yardımcı olacaktır.

17sn tekniğinin pozitif enerjisi ile 3dk lık güç molasını uygulayalım..

şükretmek güven duygusunun pekişmesini sağlayacaktır.. yaşamımızda pek çok şey güzellikle yer almaktadır..
ama odaklandıklarımız olamayanlar olduğu için olanların kıymetini zamanla kaybeder.. önemsizleşir..
hatta onları bile kaybetme noktasına geliriz.. yüce düzenin içerisinde isteklerimizin gerçekleşeceğinden
emin olmak için güven duygusunu hissetmeliyiz.. bu teyit edici düşünce ise şükran duygusu ile beslenir..

bunu tetiklemek için yapacağımız diğer çalışma her gün mutlaka yardımcı olunacak bir eylem içerisinde yer almak…
bilgisayarınızın karşınıza şu cümleyi yazarak asın.. "bu gün başkalarına nasıl hizmet edebilirim"..
teknik no 3 detaylı olarak bunu anlatmakta.. bonus dersteki teknik no2 yede şükür defterimizde ayrı bir başlık açarak uygulayalım ki pekiştirmiş olalım..

gün içinde kendimizi olumsu olarak yakalarsak hemen ders 4 ü ve en başta yazdıklarımızı hatırlayalım..
odaklandıklarımızı büyütürüz o zaman odak noktamızı değiştirmeliyiz..
yani “şeylere bakış açınızı değiştirin.. baktığınız şeyler değişecektir” içimizden bu duruma itiraz eden bir ses yükselirse
kanıt olarak elimizdeki bilimsel verileri hatırlayalım S. Kedisi ve dr. Emeto nun suyla yaptığı çalışmaları..
http://www.hayatimdegisti.com/forum/...22443#msg22443

farkındalığımızı elimizde olan şükran duyacağımız durumlara çevirelim ama bunun içine neşeyi mutluluğu derinden hissserek farkında olarak yapalım..
şöyle derin bir nefes alalım.. temiz güzel harika nefes ve rahatlıkla aldık.. bir yudum suyu keyifle içtik.. suyu içine koyduğumuz bardağa keyifle baktık ve yürekten şükrettik..
en basit şeyler için bile içimizden çok büyük müteşekkir olma duygumuzu hissederek şükrettik.. odaklandığım şey artık benim kendi deneyimlediğim güzelliklerim oldu..
böylelikle teknik no 6 yı da yerine getirmiş oluruz
duygular nedenlerdir...
şartlarda sonuçlardır. ..
(bilinçaltı yaşadığımız olaylardan sonuç olrak duygu deneyimi çıkartır ve bu duygular doğrultusunda seçmnlerimizi gerçekleştirir .. )

her gün iki kez imgeleme çalışması yapalım.. bunu olumlamalarımızı yaparken öncesinde yada sonrasında da yapabiliriz..
böylelikle her iksiinin pozitif etkileşimi birbirini destekleyecektir.. ders 7 de ki ayrıntılar imgeleme çalışması için önemlidir..

bonus dersleri arada bir okuyarak uygulamalarımızı zenginleştirmek için başka şeyler ekleyebiliriz..

gördüğümüz gibi bu derste anlatılanlar yaşam tarzımızı değiştrimek için..
bunun için de yazmanın imgelemenin şükretmenin ve hizmet etmenin gücünden faydalanmamızı sağlamaya çalışmaktır..

uygulama olarak yapacaklarımızı kısaca özetlersek;
sabah akşam olumlamalarımız.. imgelemelerimiz..
gün içinde şükretmek.. kendimizi iyi hissetmek..
müteşekkir olmak.. olumsuz düşüncelerimiz aklımıza geldiğinde affetme çalışmaları yapmak..
yüce düzenin gücünün farkında olmak için meditasyon yapmak işte bu kadar ..

sevgiler..

Alt 24-11-2008, 05:00 PM   #14 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 240
85 Mesajinıza toplam 490 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
ışıkyolu will become famous soon enoughışıkyolu will become famous soon enough

shamanıc teşekkür ederim.anlamadığım konu;(şeylere bakış açınızı değiştirin) konusu idi;fakat bu son açılımından sonra anladım,fakat benim için en zor bu olacak,sanırım çok sabit fikirliyim konularla ve insanlarla ilgili ne fikrim varsa onu kolay kolay değişmem ve değiştirtmem ama sanırım değiştirmem gerekecek,umarım başarabilirim.
ışıkyolu isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 25-11-2008, 10:15 PM   #15 (permalink)
Üsteğmen

48 Mesajinıza toplam 208 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.

bunun icin yeni bir konu mu acmam gerek bilemedim ama bu teknigi kullandigim icin buraya yazmaya karar verdim. aslinda bunu uzun zamandir uyguluyorum ama bukadar dikkatli ve programli olarak sanirim bir haftadir uyguluyorum. sorunu anlatmak biraz zor aslinda. bana mi öyle geliyor yoksa gercekten mi oluyor bilmiyorum ama istedigim seylere yogunlasirken aklima gelen kötü seyler gerceklesiyor. tam bir som agiz durumu aslinda. sorunllu bir müsterimizin uzun zamandir bizi aramadigi aklima geliyor, bunu söylüyorum is arkadaslarima ve 3 saat sonra ariyor. insanlarla olan iliskilerimi düzeltmek istedigimi düsünüyorum. ister istemez bana ihtiyac duyduklarini hissetmek istiyorum. bir gün sonra hasta oluyorlar, baslarina kötü bisey geliyor. simdi bir yerde bir hata yaptigima inaniyorum. ya da sadece bir rastlanti olduguna inanmak istiyorum. acaba ben mi bir hata yapiyorum yoksa basit bir tesadüfü mü abartiyorum bilmiyorum. fikirlerinizi paylasirsaniz sevinirim. sevgiyle
MEVLANA

Alt 26-11-2008, 02:17 PM   #16 (permalink)
Administrators
♥Ozlem Şahin ♥

shamanic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 13,842
2,276 Mesajinıza toplam 13,392 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
shamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond repute

canım benim aslında bu iyiye işaret..

şu anda istediğin şeyleri tezahür ettirebiliyorsun anlamında..
ancak bakış açını değiştirerek hareket etmen gerekiyor..

bu yaşadıkların sana bir mesaj..
bunu ben kendi kelimelerimle anlatıyorum ama sen kendini daha iyi tanıdığın için daha doğru yorumu yapabileceksin tatlım..

her şeye rağmen içinde kuşkuların var.. olumlu düşünmeye çalışıyorsun bunu genel olarakta uygulyorsun
ancak içerde bir yerlerde o derinlerdeki ses sana olmayacağını söylüyor..

malesef genel olarak etrafımıza baktığımızda enerjisi olumlu yönde kuvvetli az insan vardır..
bir kişi hastalanacağına kolay inanır ancak iyileşeceğine aynı kuvvette inanmakta zorlanır..

bir kişiye iyileşeceği ile ilgili sinyal göndersen ilk seferde değilde onunda katkısıyla ya da değil
belki 5 yada 10 uncu seferde iyileşme gerçekleşir..
gerçekten bu düşünme sanatıyla başardığınız bir durum olsa da her ikinizin de içinde ki ses
zaten iyileşecektim onun için yoksa uygulamanın bir fark yarattığını sanmıyorum yönünde olur..

halbu ki aynı kişiye hastalanacağı yönünde sinyal göndersen onunda düşüncesel oalark buna yatkınlığı
varsa anında hastalanır ve kendimizi şom ağızlı olarak ilan ederiz .. halbuki güç aynı güçtür..
sadece uyguladığımız alandaki kolaylığa ya da zorluğa göre gözümüzde değer kazanır..

bir kişinin iyileşme ve hastalanma olasılığı aynıdır..
içimizde hangi olasılığın gerçekleşeceğine dair inancımız kuvvetliyse o taraf kazanır..

o zaman işe inançlarımızı değiştirerek başlamalıyız..
insanlarla dostluğunun temelinde sadece sana zor anlarında ihtiyaç duydukları için samimileştiğine dair
temel düşünce modelin varsa ki bunu geçmişten gelen denyimlerinle çözebilirsin o zaman bu kök inançlarını
değiştirecek şekilde olumlamalar ve bu yeni düşüncelerini destekleyecek ilişkiler yaşayıp veriler ortaya çıkarmalısın..

yaşadıklarımız mucizedir aslında.. şimdi içinden sana kanıt olarak bu yaşadığın örnekleri sunan güce güven
ve deneyimlerini senin ve bütünün için en hayırlı en mutlu şekilde yaşamayı tercih et..

sevgiler...
Alt 26-11-2008, 02:40 PM   #17 (permalink)
Üsteğmen

Alıntı:
**shamanic** Nickli Üyeden Alıntı

o zaman işe inançlarımızı değiştirerek başlamalıyız..
insanlarla dostluğunun temelinde sadece sana zor anlarında ihtiyaç duydukları için samimileştiğine dair
temel düşünce modelin varsa ki bunu geçmişten gelen denyimlerinle çözebilirsin o zaman bu kök inançlarını
değiştirecek şekilde olumlamalar ve bu yeni düşüncelerini destekleyecek ilişkiler yaşayıp veriler ortaya çıkarmalısın..

sevgiler...
shamanic okadar sihirli bir cümle yazdın ki 12den vurdu. evet asıl sorun bu, bakış açısı. insanların beni hep en zor zamanlarında aramalarına alışmışım. sanırım bunu değiştirdiğimde bu olan mucizeler kara değil de pempe olacaklar. gerçi olan olaylardan sonra gerçekten dostluğumuz pekişti, ve beraberliğimiz bir merdiven daha yükseldi. ama karşımdaki insanın bir üzüntüsü derdi var sonuçta..benimle birlikte onlar da mutlu olsun diliyorum....mucizeler olsun ama güzellikle, böyle zorluklarla değil :) çok teşekkür ediyorum. beraberliklerime ve beklentilerime daha dikkatli bakmam gerektiğini farkettim, çok daha huzur ve güzellik olmalı. sevgiyle kalın

Tekrar teşekkürler shamanic, minnettarım. bir anda ampül yandı :)

MEVLANA

Alt 04-02-2009, 09:18 PM   #18 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 121
69 Mesajinıza toplam 469 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
lale85 is an unknown quantity at this point

shamanic bilgiler için teşekkürler ama anlamadığım bu tekniklerin hepsi birbirini tamamlayan teknikler mi yani isteklerim için sadece bi tanesini uygulayamam mı bunların hepsini tek tek uygulamak zor gelio bi de sen bu teknikleri uygulayıp sonuç aldın mı
lale85 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 05-02-2009, 11:14 AM   #19 (permalink)
Üsteğmen

Tesekkür: 16
133 Mesajinıza toplam 941 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
saime1 is an unknown quantity at this point

ben bilmem gereken herşeyi bilmeyi tercih ediyorum
Alt 23-09-2009, 06:40 PM   #20 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 101
18 Mesajinıza toplam 83 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
ozgecan is an unknown quantity at this point
Standart Cevap: Tezahür Ettirmenin Kaybolan Sırrı / 3.(son) bölüm

paylaşımlarınızı büyük bir heyecan ve mutlulukla takip ediyorum ve emeğiniz için bu güzel bilgiler paylaşımlar için size çok teşekkür ederim... okudukça pozitif enerfiyle doluyorum yazılarınızı ;)
ozgecan isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla

Bookmarks