Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Alışkanlıklar ve Bozukluklar ve Bağımlılıklar'dan Kurtulma Klubü > Bağımlılıklar > Bilgisayar ve İnternet Bağımlılığı

Uyarılar

Bilgisayar ve İnternet Bağımlılığı bilgisayar bağımlılıklardan kurtulma, bağımlılıklardan kurtulmak

Bu oyunlar zararlı!

Bağımlılıklar ve Bilgisayar ve İnternet Bağımlılığı Bu oyunlar zararlı! Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Bu oyunlar zararlı! 17 yaş altındaki çocuklar için 'tehlikeli' olarak nitelendirilen bu oyunları çocuklarınıza oynatmayın.. 06.12.2007 04:59 Aralarında Türkiye'de satılan programların da bulunduğu bazı bilgisayar oyunlarının 17 yaş altındaki çocukların sağlığına zararlı oldukları bildirildi. ABD'nin ünlü sivil toplum kuruluşlarından Ulusal ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Bilgisayar ve İnternet Bağımlılığı telkin cd indir izle İstanbul Bilgisayar ve İnternet Bağımlılığı nerededir kimdir Bilgisayar ve İnternet Bağımlılığı çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Bilgisayar ve İnternet Bağımlılığı hipnoz Bilgisayar ve İnternet Bağımlılığı olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Bilgisayar ve İnternet Bağımlılığı hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Bilgisayar ve İnternet Bağımlılığı kuantum düşünce kitap haberi

Bu oyunlar zararlı!

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 05-12-2007, 11:20 PM   #1 (permalink)
Administrators
Atakan Sönmez

Tesekkür: 2,852
3,132 Mesajinıza toplam 17,384 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
hayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond repute
Standart Bu oyunlar zararlı!

Bu oyunlar zararlı!
17 yaş altındaki çocuklar için 'tehlikeli' olarak nitelendirilen bu oyunları çocuklarınıza oynatmayın..

06.12.2007 04:59
Aralarında Türkiye'de satılan programların da bulunduğu bazı bilgisayar oyunlarının 17 yaş altındaki çocukların sağlığına zararlı oldukları bildirildi. ABD'nin ünlü sivil toplum kuruluşlarından Ulusal Medya ve Aile Enstitüsü'nün "tehlikeli" olarak nitelediği oyunlar şöyle: Assassin's Creed / Call of Duty 4: Modern Warfare / Conan / The Darkness / Clive Barker's Jericho / Kane & Lynch: Dead Men / Manhunt 2 / Resident Evil: The Umbrella Chronicles / John Woo Presents Stranglehold / Timeshift.

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

Dinledikten sonra etkiler ile ilgili anketlere bu linkten katilin.
http://www.hayatimdegisti.com/forum/...-anketlerimiz/
hayatimdegisti isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 05-12-2007, 11:52 PM   #2 (permalink)
asisler
Guest

Standart Ynt: Bu oyunlar zararlı!

Abi valla ben oynamıyorum
Alt 04-01-2008, 07:04 PM   #3 (permalink)
Yüzbaşı

Tesekkür: 197
445 Mesajinıza toplam 3,041 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
TR-ance has a spectacular aura aboutTR-ance has a spectacular aura aboutTR-ance has a spectacular aura about

Manhunt Gerçekten Sadist Oyunudur Fakat Call Of Duty'e Neden Öyle Denmiş Anlamadım O Varsa Medal Of Honor'da OLmalı.. (Diğerleri Hakkında Bilgim Yok Çok Oyuncu Değilimdir .. )

Paramahamsa Yogaçarya MAHA Yogi AKİF MANAF
TR-ance isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 24-03-2008, 10:10 AM   #4 (permalink)

Tesekkür: 0
4 Mesajinıza toplam 10 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
baROCK666 is an unknown quantity at this point

katılıYORUM butür; savaş-kan-terör üçgeni yapımı oyunlar çok zararlı:!!!!
baROCK666 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 20-01-2010, 11:24 PM   #5 (permalink)
Teğmen

suzansuzi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 0
4 Mesajinıza toplam 14 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
suzansuzi is an unknown quantity at this point
Standart Cevap: Bu oyunlar zararlı!

silkroad..oyunu sizce sakıncalı mıdır.16 yaşında ki oğlum bütün gün oynayıp duruyor.
suzansuzi isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 20-01-2010, 11:27 PM   #6 (permalink)
Üsteğmen

Tesekkür: 511
216 Mesajinıza toplam 1,270 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
yüsra has a spectacular aura aboutyüsra has a spectacular aura aboutyüsra has a spectacular aura about

ben müziklerinde bağımlık yapan telkinler olduğunu düşünüyorum bu konuda fikri olan varmı
yüsra isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 20-01-2010, 11:55 PM   #7 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 209
86 Mesajinıza toplam 454 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
appetite for destruction will become famous soon enoughappetite for destruction will become famous soon enough

Alıntı:
suzansuzi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
silkroad..oyunu sizce sakıncalı mıdır.16 yaşında ki oğlum bütün gün oynayıp duruyor.
bütün gününü harcaması yeteri kadar zararlı değil mi ?
appetite for destruction isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 21-01-2010, 04:11 PM   #8 (permalink)
Üsteğmen

Tesekkür: 912
153 Mesajinıza toplam 986 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
ChosenOne has a spectacular aura aboutChosenOne has a spectacular aura aboutChosenOne has a spectacular aura about

Küçük çocuğu olanlar varsa bilgisayardan uzak tutmalarını öneririm. Genel olarak çocuklar teknolojinin ne amaçlı kullanıldığını, o yaşlarda neye yönelik olduğunu bilemiyorlar. Bu da çok normaldir ki bilinç aşılayamamanın sonucudur. Bu da belki böyle bir toplumda çok zor, yahut imkansız.

Daha küçük yaşlarda onların ilgilerini televizyon ve bilgisayarların şiddet,vahşet vb şeylerle çekiyoruz ve tanıştırıyoruz. Eee doğal olarak çocukların ilgilerini daha basit temel öğrenilmesi gereken şeyler çekmiyor. Hayatında olmayan şeyleri gerçek zannediyor. Sonuç; büyümeye hevesleniyor, polata özenip okulda arkadaşını dövüyor, hayal aleminde yaşıyor, hayata uyum sağlayamıyor, zihni ufacık kalıyor.

ya bilinçli olmak ya da terk etmek....

Tabi bu benim görüşümdür.....Yanlış yere yazdıysam affola konuyu bağlantılı gördüm.
ChosenOne isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 07-02-2010, 03:51 PM   #9 (permalink)
Teğmen

suskun_prens - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 438
33 Mesajinıza toplam 235 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
suskun_prens is on a distinguished road

Alıntı:
suzansuzi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Kesinlikle zararlıdır. Ayrıca sadece onunla da kalmıyor zararlı olan belli başlı online oyunlar: Silkroad, Metin2, Knight vs gibi oyunlar, Level yani Oyuncu karakterinin seviyesi ni yükseltmek için bağımlılık yapıyor. Kısacası bir kişi level atladığında karakteri gelişiyor, daha güçlü oluyor ve karakterine yeni eşyalar örn: Kılıç, zırh vs gibi materyaller alabiliyor.
Ben Yaklaşık 2 ay öncesinde Metin 2 oynuyordum ama artık bıraktım. bıraktığım için mutluyum. günümün çoğunu onun başında geçiriyordum. bir gün kendime sordum "Ne için" yani ne için bunu oynuyorum?? mantıksal bir cevap bulamayınca oyunu bırakmaya karar verdim. şimdi gayet mutluyum. sosyal aktivitelerime zaman ayırıyorum ve Bu gibi oyunlar oynayan arkadaşlarıma da bırakmalarını Tavsiye ediyorum.
Saygılar...

suskun_prens isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 11-02-2010, 07:36 PM   #10 (permalink)
Üsteğmen

Tesekkür: 511
216 Mesajinıza toplam 1,270 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
yüsra has a spectacular aura aboutyüsra has a spectacular aura aboutyüsra has a spectacular aura about

senin adına çok sevindim . eşimin metin 2 oyununu bırakması için ısrar ediyorum. ama zarrarını şuan kendisi göremiyor.bunun için telkin yardımjı istedim .bekliyorum.
yüsra isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla

Bookmarks

Seçenekler
Stil